Цей навчальний заклад знаходиться на окупованій території.
Ми не гарантуємо достовірність даної інформації.
Кримський інститут економіки та господарського права (КІЕГП )

Кримський інститут економіки та господарського права (КІЕГП )

  • Платне навчання
  • Післядипломна освіта

Спеціальності

Факультети

Спеціальності:

  • Фінанси і кредит.
  • Економіка підприємства.

Про ЗВО/ВНЗ

КІЕГП — базовий вищий навчальний заклад Федерації Роботодавців України II-III рівня акредитації.

Ми пишаємося тим, що є першим недержавним навчальним закладом на території Україні. Навчання в нашому ВНЗ здійснюється російською та українською мовами.

Якщо перед Вами стоїть питання — куди піти вчитися, зверніть увагу на ті численні переваги, які надає Вам Кримський інститут економіки та господарського права. Вибравши наш інститут в якості свого навчального закладу, Ви знайдете можливість:

Отримати повну вищу освіту на рівні кваліфікаційних вимог бакалавра і спеціаліста з ліцензованим напрямами і спеціальностями: «Фінанси і кредит» та «Економіка підприємства».

Навчатися за обраною спеціальністю на денній або заочній формі навчання з застосуванням інтерактивних дистанційних технологій у навчанні. Завдяки чинному освітнього порталу, на базі віртуального навчального середовища Moodle (розповсюджується за ліцензією GNU GPL), Ви зможете займатися в зручний для себе час, в зручному місці. Вчитися, не виходячи з будинку або офісу і навіть не переривати навчання, перебуваючи у відрядженнях або відпустці, 24 години на добу 7 днів на тиждень. 

Будувати свій індивідуальний графік і розклад навчання, пройти курс навчання «без відриву від дому», «від декретної відпустки» або «від виробництва», тобто, не витрачаючи часу і грошей на поїздки, не відриваючись від сім'ї або своєї роботи. 

Отримати повну вищу освіту інвалідам та особам, позбавленим фізичної можливості отримати традиційну освіту. 

Успішно завершивши навчання і пройшовши державну підсумкову атестацію, отримати державні дипломи за обраними Вами спеціальностями. Двері нашого інституту завжди відкриті для Вас!


Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Учусь там на 4 курсе,все идите учитесь,действительно кто хочет учиться,а кто не хочет всё равно выучится,без принуждения!

,

ЧВУЗ КИЭХП супер!!!!!! Учиться можно, преподаватели не сильно то и придираются. Так что идите не пожалеете:))))

,

институт отличный, преподаватели золотые люди, кто хочет учиться -учиться и получает знания -отказа нет, кто не хочет - платит (как и везде) Само здание и база правда старенькие, но зато отношение к студентам уважительное.


Залишити відгук

Усі ЗВО/ВНЗ в Сімферополі, а також коледжі в Сімферополі, робота в Сімферополі