Азовський морський інститут Національного університету «Одеська морська академія» (АМІ НУ «ОМА»)

Азовський морський інститут Національного університету «Одеська морська академія» (АМІ НУ «ОМА»)

Азовский морской институт Национального университета «Одесская морская академия» (АМИ НУ «ОМА»)

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Гуртожиток

1088
студентів

Спеціальності

Факультети

271 — Морський та внутрішній водний транспорт:

 • 271.01 — Навігація і управління морськими суднами.
 • 271.02 — Управління судновими технічними системами і комплексами.

Менеджмент, спеціалізація:

 • Менеджмент в галузі морського та річкового транспорту.

Абітурієнтам

Сьогодні перед вами стоїть питання вибору майбутньої професії. Ви бажаєте зв'язати своє життя з морем? Тоді вітаємо вас з вибором гідного і цікавого життєвого шляху!

Незважаючи на те, що морська професія складна морально і важка фізично — вона цікава і романтична. Це професія справжніх чоловіків. Ви пізнаєте смуток розставань і радість зустрічей. Йдучи в море, ви будете нудьгувати по берегу і рідним, а на березі вас буде тягнути в море — до простору, від якого захоплює дух. Моряк — це стан душі!

Вже після другого курсу навчання у курсантів АМІ НУ «ОМА» спеціальності «Морський та внутрішній водний транспорт» починається морська практика і з'являється можливість побачити нові країни і континенти, працювати на суднах кращих компаній, а по закінченню інституту отримати престижну роботу і гідну заробітну плату.

Вибір у ваших руках, а ми завжди будемо раді бачити вас в стінах нашого інституту!

Перелік предметів ЗНО, необхідних для участі у конкурсному відборі:

Морський та внутрішній водний транспорт:

 • українська мова;
 • математика;
 • іноземна мова або фізика.

Менеджмент:

 • українська мова та література;
 • математика;
 • іноземна мова або географія, або історія України, або фізика, або хімія, або біологія.

Ліцензійний обсяг:

271.01 — «Навігація і управління морськими суднами»: 210 місць (денна та заочна).

271.02 — «Управління судновими технічними системами і комплексами»: 140 місць (денна та заочна).

Менеджмент в галузі морського та річкового транспорту:

 • 100 місць (бакалавр);
 • 20 місць (магістр).

Для отримання повної та детальної інформації стосовно документів, термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](062) 9371-170, 370-042 або на сайт інституту ami.edu.ua (пункт меню «Вступнику).

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](062) 937-11-70.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](062) 937-11-70.

Про ЗВО/ВНЗ

Азовський морський інститут Національного університету «Одеська морська академія» — єдиний вищий навчальний заклад на південному Сході України де проводиться підготовка висококваліфікованих фахівців командного складу морських суден та берегових структур морської галузі.

За роки свого існування в інституті отримали путівку в життя тисячі штурманів, суднових механіків і менеджерів морських організацій.

Система підготовки та дипломування моряків в Україні схвалена Міжнародною морською організацією (IMO) та Європейською агенцією з безпеки на морі (EMSA), що дозволяє випускникам інституту працювати в різних іноземних компаніях у тому числі на суднах під прапором країн Європейського Союзу.

Система менеджменту якості інституту сертифікована Bureau Veritas відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Традиційно АМІ НУ «ОМА» щорічно приймає участь у Міжнародному форумі «Освіта, підготовка та працевлаштування моряків», де представлені понад 100 компаній і організацій багатьох країн світу.

Курсанти інституту неодноразово ставали переможцями різноманітних конкурсів, як на всеукраїнському, так і на регіональних рівнях. На обласних і місцевих спортивних заходах наші курсанти постійно займають призові місця.

Інститут проводить власні, спільні з НУ «ОМА» наукові конференції і приймають участь у міжнародних науково-практичних конференціях.

Інститут має сучасну матеріально-технічну базу, комп’ютерну техніку, новітні морські тренажери, навчальне судно, музей історії судноплавства, велику бібліотеку. Сучасне обладнання, методичне забезпечення та кваліфікований кадровий потенціал дають змогу в
повній мірі забезпечити освітній процес та якісну підготовку морських фахівців.

Всі випускники інституту мають можливість працевлаштування за фахом. Диплом випускника АМІ НУ «ОМА» надає широкі перспективи кар'єрного росту, як на флоті, так і берегових підприємствах морської галузі.

Наш інститут один з тих вищих навчальних закладів, який прагне створити такі умови, щоб кожна людина, яка бажає отримати високий рівень морської освіти, змогла це зробити.

Практична підготовка курсантів і студентів АМІ НУ «ОМА»
 
Практична підготовка є органічною частиною освітнього процесу та ефективною формою підготовки майбутніх фахівців до професійної діяльності. Вона виступає перехідною ланкою між теоретичним навчанням курсанта/студента і його майбутньою самостійною
працею на суднах. В період практики формуються основні професійні вміння у відповідності до кваліфікаційної характеристики, розширюються і систематизуються знання на основі вивчення роботи екіпажу судна, а також вивчається сучасне обладнання.

Інститут має власну базу практики — навчально-тренажерне судно «Механік Пономаренко», на якому проходять технологічну практику курсанти молодших курсів інституту.

Базами плавальної практики виступають судна далекого та малого плавання, річкові судна судноплавних та крюїнгових компаній та інші підприємства, організації водного транспорту.

Направлення курсантів і студентів на практику проводиться на базі договорів між інститутом та підприємствами. На даний час інститут має понад 20 довгострокових договорів з судноплавними компаніями, морськими портами, судноремонтними заводами та іншими підприємствами морського транспорту для проходження практики. Список договорів про співпрацю постійно поповнюється новими базами.

Більш того, інститут має укладені Меморандуми про співробітництво з вітчизняними підприємствами морської галузі на предмет подальшого працевлаштування випускників інституту.

Також інститут з задоволенням направляє на практику курсантів і студентів по листах-запитах від судноплавних компаній, з якими на даний час договори не були укладені, але плануються.

Згідно з підсумками проведення практики курсантів за 2020-2021 навчальний рік 240 курсантів денної форми навчання отримали практику на суднах вітчизняних та іноземних судновласників, понад 100 курсантів — на тренажерному судні «Механік Пономаренко».

За період навчання в інституті курсанти мають можливість отримати робочу професію (матрос другого класу, моторист другого класу), проходячи додаткову підготовку у Центрі підготовки та підвищення кваліфікації моряків відкритому на базі інституту.

Центр підготовки та підвищення кваліфікації моряків

В АМІ НУ «ОМА» функціонує Центр підготовки та підвищення кваліфікації моряків, в якому курсанти і студенти мають можливість отримати робітничу професію «матрос» і «моторист», пройти курсову підготовку по схваленим напрямам, підвищити кваліфікацію згідно з вимогами Міжнародної конвенції ПДНВ.

Освітні програми і навчальні плани бакалавра включають всі види обов’язкової підготовки для видачі першого диплома особам командного складу на морських суднах.

Детальна інформація за тел.: [відкрити контакти](062) 937-00-01; 370-030 або на сайті інституту ami.Edu.Ua


Відгуки

Керівництво цього навчального закладу ухвалило рішення не дозволяти оцінки та коментарі.


Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Маріуполі, коледжі в Маріуполі, репетиторів в Маріуполі, роботу в Маріуполі.