Цей навчальний заклад знаходиться на окупованій території.
Ми не гарантуємо достовірність даної інформації.

Кримський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (КЮІ НЮУ)

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Пiдготовче вiддiлення
 • Військова кафедра

Спеціальності

Факультети

 • слідства та дізнання;
 • докримінальної міліції;
 • органів внутрішніх справ;
 • юридичний.

Абітурієнтам

Підготовчі курси:  [відкрити контакти](0652) 24-66-30.

Приймаються громадяни України, які мають повну загальну середню освіту, базову та повну вищу освіту, а також особи, що мають освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст».
Навчання проводиться на денній і заочній формі за державним замовленням та за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб.
Денна форма навчання - 3 роки 10 місяців, заочна форма навчання - 3 роки 10 місяців.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](0652) 24-66-71.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](0652) 24-66-71.

Про ЗВО/ВНЗ

У 2006 році Сімферопольський юридичний технікум та Кримський факультет було реорганізовано та створено на їх базі Кримський юридичний інститут НУ «ЮАУ ім. Ярослава Мудрого». Це було метою реалізації ступеневої системи підготовки фахівців на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 05.06.2006р. «Про реорганізацію відокремлених структурних підрозділів Національної юридичної академії України ім. Я. Мудрого» та й наказом ректора Академії В.Я. Тація від 27.06.2006р.

Очолювати Кримський юридичний інститут НУ «ЮАУ ім. Ярослава Мудрого» було призначено доктора юридичних наук, професора, члена-кореспондента Академії правових наук України Гуторову Н.О.

У складі Кримського юридичного інституту існують два підрозділи: Сімферопольський юридичний технікум та Кримський факультет НЮАУкраїни ім. Я. Мудрого.

Студенти факультету та технікуму у новоствореному інституті продовжують навчання за обраними спеціальностями та відповідними освітньо-кваліфікаційними рівнями.

Створення інституту дозволило розширити матеріально - технічну базу та ще краще належним чином організувати навчальний процес.

У зв'язку зі збільшенням навчального навантаження та кількості викладачів і з метою покращення організації роботи Кримського юридичного інституту було здійснена реорганізація кафедр і створено : кафедра загально-теоретичних правових дисциплін - завдуючий к.і.н., доцент О.В. Балагура; кафедра цивільно- правових та господарсько-правових дисциплін - завідуючий к.ю.н., доцент О.В. Буткевич; кафедра адміністративно-правових та кримінально-правових дисциплін - завідуючий к.ю.н., доцент А.О. Храбров; кафедра соціально- економічних дисциплін - завдуючий к.ф.н., доцент Г.А. Гущинський. Також було збільшено кількість навчальних аудиторій, сформовано ще один компьюторний клас з виходом в Інтернет та Лігу - Закон, що дозволяє студентам більш досконало ознайомитися з оновленою нормативно - законодавчою та нормативно - правовою базою.

В юридичному інституті діє студентське наукове товариство, в складі якого існує дві секції: історико-теоретичних, спеціальних і загальноосвітніх дисциплін.

На засіданнях секцій заслуховуються наукові доповіді студентів з актуальних проблем найважливіших галузей права України, а також проводяться тематичні конкурси, ділові ігри, що дозволяє студентам показати не тільки знання теоретичного матеріалу, але й уміння застосувати їх на практиці.

Підсумки роботи студентського товариства щорічно підводяться на науково-практичній конференції за участю співробітників Апеляційного суду Автономної Республіки Крим та прокуратури АРК.

У Кримському юридичному інституті за ініціативою студентів і за підтримки директора інституту був створений «Бізнес-клуб», на засіданнях якого студентами готуються і обговорюються різні напрями і методи рішень в області правового регулювання економіки в різних сферах суспільного життя.

Для більш повного розкриття питань на цих засіданнях, членами Клубу запрошуються працівники відповідних організацій, які здійснюють практичну діяльність.

Особлива увага у інституті приділяється також морально-етичному вихованню студентів, що є дуже важливим для майбутніх юристів.

Проблемні лекції в межах дисципліни «Організація судових і правоохоронних органів» факультативно читають керівники прокуратури й Апеляційного суду Автономної Республіки Крим.

Також в інституті діє «Студентська рада», до складу якої входять кращі представники студентських учбових груп і курсів. Діяльність ради базується на основах студентського самоврядування, основною метою якого є сумісне з адміністрацією інституту вирішення всіх питань, пов'язаних з учбовим процесом, виховною роботою, суспільним життям студентів - їх відпочинком, розвитком культурного і спортивного рівня.

Студенти Кримського юридичного інституту неоднарозово брали участь у туристичному клубі "Вітер мандрівок", що дало можливість студентам відвідувати найзагадковіші і найчарівніші куточки Кримського півострову: печерне місто Бакла, гору Чатирдаг, а також гору Північна Демерджи.

Творча атмосфера, яку створено на Кримському юридичному інституті НУ«ЮАУ ім. Ярослава Мудрого», дозволяє студентам реалізовувати свої творчі здібності не тільки в науці, а й у театральному мистецтві.

Спектаклі на теми людських пороків, світлої любові і братерської дружби, правосуддя, безсумнівно, є повчальними для широкої студентської аудиторії.

У Кримському юридичному інституті приділяється значна увага фізичній культурі і спорту.

Спортсмени інституту неодноразово доводили свій високий рівень підготовки.
Команда з кікбоксінгу та карате гідно представляє Кримський юридичний інститут на змаганнях, присвячених Дню святкування фізичної культури і спорту.

Керівництво Академії та Кримського юридичного інституту прагне укріпити матеріально-технічну базу і планує будівництво другого корпусу інституту та гуртожитку для іногородніх студентів. Це набагато підвищить рівень навчального процесу і дозволить іногороднім студентам можливість приділяти більше часу навчанню, без втрати цього часу на переїзд з дому в інститут.
 
Створення Кримського юридичного інституту стало підвищенням статусу і авторитету Національної університету «Юридична академія України ім. Я. Мудрого» серед вищих навчальних закладів АР Крим. Безумовно це надасть значимості затребуваності наших випускників.


Відгуки

12
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

В 2006 уехала из страны. Заканчивала в 1999, назывался Симферопольский юридический техникум. Замечательное учебное заведение, только светлые воспоминания в мои учебные годы. Поступала на государственную судебно правовую квалификацию, работала в прокуратуре и в органах Рагс довольно успешно. Делаю признание и аккредитацию того, за границей по системе аккредитации Евросоюза, просто для себя, так как далеко и давно занимаюсь другим родом деятельности. В связи с этими переменами и переименованием вообще ничего не могу разобрать, как теперь доказать, что я там училась, не могу найти в системе. Буду пробовать дальше, а возможно и писать учебному заведению.

,

Я до 3 курса университета доучилась - никому ничего не платила. Университет неплохой, но мне кажется, что было бы лучше, если бы универ был стабильным. А то учебный отдел никогда ничего не знает.

,

Отучилась в 2011 году, все закончила я и моя группа бесплатно, никогда ни взяток не просили, ни сдавать что-то. Кому было достаточно 3, 4 - сдавали сразу, тем кто хотел больше - всегда давали шанс пересдать. Очень дружная была группа. Преподаватели замечательные. Теорию давали на 5, а практику так на 5+, было очень интересно, благодаря им работаю по специальности и не жалею о выборе профессии.

,

ужасный преподавательский состав,преподаватели взяточники и не дают никаких знаний.

,

Училась еще в 90-х. Хочу продолжить теперь в институте. надеюсь, база улучшилась и преподавательский состав стал более профпригодным


Залишити відгук

Усі ЗВО/ВНЗ в Сімферополі, а також коледжі в Сімферополі, робота в Сімферополі