За кордоном

European Education Center, вища освіта в Польщі


 • Київ · вул. Івана Кудрі, 33, оф. 320
 • osvita.eu
 • Вівчар Андрій Богданович
 • (098) 505-05-07
  (067) 670-98-68
 • osvita@osvita.eu

European Education Center ( Центр Європейської Освіти ) є мережею представництв в Україні та Польщі ( Варшава ),

Центр Європейської Освіти – організація, заснована в Україні у 2006 році, яка здійснює свою діяльність у сфері освітнього консалтингу та представляє собою мережу представництв в Україні та Польщі. Офіційний представник найавторитетніших ВУЗів Польщі та Великобританії. Має повноваження проводити вступні кампанії та консультації щодо навчання в Європі - Польщі, Великобританії, Італії і працює з найбільшими академічними центрами цих держав. Пропонує для абітурієнтів найбільшу базу ВНЗ - понад 100 університетів Польщі державної та недержавної форми власності (Перегляд галереї)

Центральний офіс Центру Європейської Освіти знаходиться у Варшаві. Завдяки добре налагодженій співпраці між польським офісом та своїми представництвами в Україні всі питання вирішуються професійно і оперативно.
Наші послуги:

 • консалтингові послуги в сфері вищої освіти за кордоном
 • курси іноземних мов в Україні
 • курси іноземних мов у Європі
 • організація та проведення Освітніх Турів в Польщу

Абітурієнти та їх батьки, які скористалися нашими послугами, вже переконалися, що вища освіта європейського рівня, насправді, є цілком доступною для української молоді. Але самому обрати навчальний заклад за кордоном, який буде відповідати усім вимогам конкретної особистості – складно. Щоб навчання за кордоном було комфортним та успішним, необхідно сприяння професійних освітніх консультантів. Консультанти Центру європейської Освіти допоможуть Вам стати студентом саме в тому вищому навчальному закладі, який відповідає усім Вашим вимогам та можливостям.
Ми забезпечуємо повний супровід абітурієнта:

 • допомога в обранні ВУЗу та спеціальності
 • підготовка до вступних іспитів
 • оформлення всіх необхідних документів та їх переклад
 • сприяння в отриманні візи
 • супровід майбутнього студента в навчальний заклад
 • Супровід студента під час навчання у Польщі

Профорієнтаційна консультація входить до інфрмаційно-сервісного пакету для абітурієнта, який надається після підписання юридичного договору про надання послуг.

Наші головні переваги співпраці

При виборі навчального закладу ми пропонуємо не просто рекламні проспекти, а реальні фотографії гуртожитків, навчальних аудиторій, спортивних залів, їдалень – щоб Ви отримали повне уявлення про те, де доведеться жити і вчитися. Крім того, ми пропонуємо «Освітні Тури» в Польщу для того, щоб майбутні абітурієнти та їхні батьки могли особисто ознайомитись з системою вищої освіти в Польщі. 
Надаємо комплексну підготовку до вступу у вищі навчальні заклади Польщі та Великобританії на рівні бакалавр, магістр, аспірантура, МВА.

Забезпечуємо переведення з українського ВНЗ: студенти І і ІІ курсів, що навчаються в українських вищих навчальних закладах, можуть перевестись на такий самий факультет (спеціальність може не співпадати) на наступний курс у польський вищий навчальний заклад.
Організовуємо курси іноземних мов в Україні. Інтенсивні курси польської мови у Польщі. Мовні курси з англійської мови: Англія, Мальта. Відпочинково-мовні табори для молоді (для школярів та студентів) під час канікул, свят у Англії, Іспанії, Польщі. 
А головне – залишатимемося вашим надійним провідником та помічником до самого закінчення навчального закладу.

Центр європейської освіти - це ваша можливість отримати доступну освіту за кордоном, яка відкриє перед вами великі перспективи для самореалізації у будь-якій країні світу.


Програми1

 • Вища освіта — Польща; Підготовка до вступу в університет — Польща; Друга вища, післядипломна освіта — Польща

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.


Усі ЗВО (вузи) в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві