За кордоном

Osvita Market, центр іноземної освіти


 • Київ · вул. Предславинська, 37, оф. 413, поверх 4, 03150
 • www.osvitamarket.ua
 • Савченко Алла Іванівна
 • (067) 325-57-96
  (063) 550-03-20
  (066) 538-27-00
 • info@osvitamarket.com

Osvita Market забезпечує вступ "під ключ" контролючи кожен етап вступної компанії - починаючи від оцінки можливостей, закінчуючи адаптацією до місця навчання.

Широкий комплекс послуг для українських дітей
Середня освіти в Європі:

 • Лояльна цінова політика;
 • Професійна освіта в технікумах;
 • Спеціалізація за напрямки в ліцеях, технікумах, гімназіях;
 • Міжнародні програми обміну;
 • Командний підхід у навчанні.Розвиток компетенцій;
 • Сучасні наукові лабораторії;
 • Развиток нових навиків;
 • Навчання в міжнародному оточенні;
 • Володіння 2-3 іноземними мовами;

Вища освіта в Європі:

 • Лояльна цінова політика;
 • Підтримка профільних предметів у програмі навчання;
 • Міжнародні програми обміну;
 • Можливість переведення в навчальний заклад іншої європейської країни;
 • Розвиток компетенцій;
 • Диплом, діючий у Європі, США та Україні;
 • Командний підхід у навчанні;
 • Навчання в міжнародній оточені;
 • Володіння 2-3 іноземними мовами;;

Міжнародний бакалаврат:

 • Лояльна цінова політика;
 • Навчання англійською мовою;
 • Міжнародні дипломи англійською;
 • 6 профільних предметів, які обираються студентом для вивчення;
 • Диплом, що приймається в Оксфорді, Кембриджі, Гарварді;
 • Навчання в міжнародному середивищі
 • Програми обміну. (Індія, Італія, США, Китай та ін.)
 • Командна форма роботи з наставником

Програми1

 • безкоштовно
 • Програми для школярів - Польща; Інші мовні курси - Польща; Середня освіта - Польща

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

СПАСИБО ОГРОМНОЕ команде ОсвитаМаркет, поступление за границу всегда казалось мне чем-то невозможным, но благодаря слаженной работе компании невозможное стало возможным :) Поступали сначала в техникум, а затем и воспользовались услугами при поступлении в университет. Индивидуальный подход поразил, полностью выслушали мои пожелания и пожелания ребенка, подобрали учебное заведение и направление, которое было интересно. Также было предоставлено отличное, комфортное общежитие и опекун. Девочки общаются максимально вежливо и помогают в решении всех вопросов, информационная поддержка на высшем уровне. Также огромное спасибо за помощь в открытии визы! Услуги ОсвитыМаркет покрывают оплаченные средства сполна, я более, чем довольна!!!!!!

,

Маю бажання подякувати дівчаткам в Освіта за підтримку і допомогу на всіх етапах вступу. Головне , моя донька в захваті від навчання , оточення і вчителів . Дівчата підібрали заклад і напрямок , графічний дизайн. Всі хочуть допомогти. Смілтво раджу!!! Дякую особливо Вікторії ❤️

,

Хочемо прокоментувати залишений вдгук від користувача "Світлана".Ситуація описана Світланою показує про відсутність бажання у клієнта пам'ятати,що розповідають на вході та що прописано в договорах компанії. Юридичний представник виконує всі необхідні дії з документами і тільки в екстра випадках має бути присутнім.Ми забезпечуємо надання медичних та представницьких послуг від навчального закладу та вихователів.Дитина Світлани отримала не травму, а потягнула шию про,що нам засвідчив викладач фізкультури та вихователі. Істерична поведінка мами та недовіра до інформації,яку надавали польсьскі партнери,а також відсутність своєчасної оплати за страхування призвели до паніки ,як зі сторони навального закладу та батьків.Відсутність опікуна в цей час в навчальному закладі,не шкодила надати дитині медичну допомогу, а саме онлайн консультацію лікаря.Хамство та скандали це не найкращий спосіб вирішення проблемних ситуацій.Потрібно мати мудрість, щоб вирішити питання в правильному руслі.

,

Хочу рассказать,как "Освіта-маркет" несёт ответственность за своих несовершеннолетних учеников.Мы заплатили за услуги опекуна 11500 грн.Договор на предоставленную услугу дирекция отказалась предоставить наотрез.Но, так как по закону опекун должен быть,то я заплатила.И вот в школе, на уроке физкультуры ребенок получает травму шеи.Медицинскую помощь могут предоставить только при наличии опекуна.А опекун,на которого оформлены все дети, оказывается находится на Украине!На мои требования выполнить свои обязательства,и предоставить медицинское сопровождение,за которое я заплатила,на меня посыпались очередные оскорбления.По сути я заплатила за воздух.Но самое страшное,случись что-то посерьёзнее,мне пришлось бы срочно лететь туда,т.к.опекуна по факту нету.Нас и наших детей имеют за разменную монету, с которых можно стричь деньги,ничего при этом не делая.

,

Обратилась в ноябре в "Освіту-маркет" с вопросом о будущем поступлении в польский колледж и мне было предложено не терять год и поступить в школу.И школу мне якобы нашли в Кракове.По факту нас определили в Полчин-Здруй.В начале августа я узнала,что на визу нужно подавать самим(а 21550 грн. просто за поступление).За два дня,проклиная всё на свете я собрала всё нужное и подала на визу.Визу мне дали конечно же с задержкой,когда все дети уже начали обучение.И тут же в августе мне сообщили,что я забыла оплатить 10500 за опеку.Именно забыла.На мои требования договора на эту услугу мне позвонила директор и орала как потерпевшая,что я тупая мамаша и никакого договора не будет.Родительский чат так и не был создан.Деньги за проезд требовались на перед.Списки необходимых вещей выбивались.Отьезд всё время откладывался и я приняла решение везти сама.И тут оказалось,что в связи с пандемией в этот город ничего не ходит от слова совсем.Из приятного:город оказался очень красивым и школа классной.

,

Моя донька навчається в польскому технікумі м. Гданськ. Нам ніхто не хотів гарантувати вступ і всі до кого звертались нам пропонували ще вписати список 3-4 заклади. Для нас було критично вступити на техніка хімії саме в наш технікум. Освіта маркет виконала, як би складно нам не було в очікуванні . Ми прийшли по рекомендації що компанія працює індивідуально під кожного , і у нас так дійсно було. Дякую Вукторія, що терпіли нас))) Всім раджу!

,

Дякуємо всій команді Освіта Маркет за гарно виконану роботу з вступу нашої доньки до технікуму в Польщі. Все було швидко, якісно і зрозуміло. Завдяки Вашій професійній роботі, ми як батьки, не хвилювалися з приводу вступу нашої дитини навіть в такий складний період. Ми були впевнені, що станемо студентами, завдяки вам!!!! Алла Іванівна Дякуємо Вам!!! і вашій Команді!!

,

Вступала з даною компанією пару років назад до ліцею в Місті Полчин -Здруй, в цьому році завдяки порадам і підтримці представників компанії вступила до державного університету в Польщі. Все чітко, злагодженно, не має жодного запитання , яке б лишилось без відповіді. Хоча рік був доволі складний. Безліч особливостей і по вступній кампанії і по візі. Але дівчата все вчасно вирішували і підсказували. Ви найкращі, рекомендувала і буду вас рекомендувати. Ви і дійсно створюєте наше майбутнє.

,

Навчаюсь в Кракові на англійській мові в ліцеї по системі ІВ. Я була завжди на звязку з представниками, не відчула складностей вступу. Мені допомогли пройти тестування по ЗУМУ а не іхати в період карантину на іспит. дякую всім хто причетний. З радістю раджу компанію. Дівчата, ви реально крут! osvitamarket - the best)))

,

Мы ездили с компанией в языковой лагерь, Закопаны, 2 года назад и были очень довольны! В этом году моя дочь поступила в рейтинговый польско-немецкий лицей в Польше, где высокий конкурс. Моя дочь раскрылась, она каждый день присылаем мне позитивные комментарии и отзывы. Я искренне советую эту компанию, особенно благодарность Савченко Алле Ивановне, она поддерживала нас всю дорогу. Рекомендую

,

Раджу компанію Osvita Market для супроводу вступу у Європейський Вуз. Я вступив у Німеччину , магістратура . Після могилянки все здавалося іншим і я вдячний підтримці! Osvita market, ви створюєте майббутнє!

,

Єдина компанія із десятків обдзвонених, що коректно проконсультувала та забезпечила нам вступ спершу до ліцею, а потім і до держваного університету. Особливість - вони пропонують виключно державні навчальні заклади , коли більшість лише приватні. Раджу!

,

Написала комментарий, потому что вижу неадекватных людей в отзывах, а может быть это люди попутали компанию. Я поступила с ребятами на бакалавра в гос вуз, когда весь рынок предлагал коммерческое образование. Они меня заставили сделать правильный выбор!!! Потому что не безразличные и постоянно в тренде новинок. Сейчас я заканчиваю магистратуру, на которую Освита Маркет меня направbла, и снова я кайфую. Ребята, если и выбирать специалистов, то только Osvita Market !!!!

,

Я очень доволен услугами компании оказанными в 2019-2020 годах по устройству ученика в Морскую Школу г. Свиноустья. Все договорённости и условия были выполнены. По документам всё было чётко рассказано и специализировано. Никаких неконтролируемых сверхзатрат не было. Особенная благодарность руководству и сотрудникам за послеустановочное сопровождение. Я всегда мог найти ребёнка, сообщались все трудности и неувязки по успеваемости и поведению. И сейчас компания дружелюбно помогает с оформлением переводных документов. Отдельную благодарность хочу передать воспитателю-преподавателю Г-ну Кшиштофу. Спасибо.

,

Это какой-то развод,всё что обещают не делают.Как только получают свои деньги воротят морды.И тут начинается самое интересное все оплаты растут как грибы ,везут детей по 3-му тарифу ,привозят отдают детей и хоть трава не рости, дети сутки голодные хорошо если кто хоть пару бутербродов съест за весь день а так ждут утро следующего дня чтобы что-то съесть. Помощи обещанной нет.Деньги Освита Маркет берет но по факту не чего не делает и вы просто платите такую сумму за то что они якобы нашли вам лицей и это всё. Дальше вы делаете всё сами или вам ещё предъявляют новые вложения.


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві