За кордоном

Віза Вояж
Про компанію

Навчання у Польші

По-перше, для молодих людей - це диплом європейського зразка, який видається кожному студенту після закінчення Вузу і можливість самому будувати свою кар'єру в будь-якій європейській країні, а для їхніх батьків бути спокійними за майбутнє їхніх дітей.


По-друге, це якість отримуваних знань. Навчання в європейських Вузах ведеться із застосуванням новітніх освітніх технологій і методологій, тому зовсім не дивно, що люди, які пройшли в них підготовку є професійно підготовленими фахівцями. Навчання можливе як польською мовою, так і англійською, російскою та українською мовами в залежносты выд факультета, спеціальності, а головне ВУЗа.

По-третє, навчання в Польщі для українців є доступною. Середня вартість навчання становить 800-1200 евро. Більше того, кожен студент має право розраховувати на отримання стипендії, що істотно побереже гаманець своїх батьків.
Плюс знання досконало польської мови і отримання диплома європейського зразка дозволить випускнику при бажанні отримати високооплачувану роботу на території Польщі, що дуже цікаво при сформованій економічній ситуації у нас в країні.

Чому Вам варто звертатися за допомогою саме в нашу компанію?
Так, ми молода компанія, тим не менше в цьому наш плюс, тому як ми дорожимо кожним клієнтом і до роботи підходимо з великою педантичністю, ми спеціалізуємося в цьому напрямку вже протягом 3-х років і наші фахівці «надійдуть» Вас з гарантією на 99%.
Ми можемо гарантувати Вам, що протягом усього Вашого навчання в цій європейській країні Вам буде до кого звернутися за допомогою і підтримкою. У нашої компанії є власні представники Польщі, які з радістю зустрінуть Вас, підберуть житло, заселять, пропишуть, допоможуть обжитися, розкажуть про умови, традиціях, інфраструктурі і нададуть всіляку підтримку.


Програми

1
  • 11500 грн -10%
  • Вища освіта — Польща; Підготовка до вступу в університет — Польща; Програми для студентів — Польща
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.


Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві