Чи ефективно та можливо проходити курси у сфері краси онлайн?

Чи ефективно та можливо проходити курси у сфері краси онлайн?

Хочемо вам відразу дати відповідь на головне запитання: так, можливо навчитись практичним навикам у сфері краси на онлайн курсах. Потрібно врахувати певні переваги та недоліки онлайн навчання.

Наведемо практичні приклади дистанційної форми навчання. Переваги та недоліки Школа Краси Isabelle Dupont перевірила на практиці та готова з вами поділитися.

Плюси онлайн навчання

 • Онлайн курси — це навчання без кордонів. Ви можете проживати в Іспанії, Чехії чи Канаді, а курси проходити в Україні за помірну ціну.
 • Курси для молодих мам.
 • Особистий вибір дати та часу. Це курси для тих хто має на меті поміняти вид діяльності. Онлайн навчання дозволяє вибирати не лише час і місце для занять, але й власний темп.
 • Курси без обмежень. За допомогою онлайн-навчання освіту можуть отримати люди з обмеженими фізичними можливостями
 • Доступність. Учню легко сконтактувати з викладачем за допомогою чату та пошти.
 • Сором’язливим людям взагалі легше навчатися на онлайн-курсах, ніж відвідувати стаціонарні заняття.
 • Економія грошей та часу. Ви не тратите багато часу на те, щоб дістатись до навчання (автобус, авто....) все це час і сили. А так ви відкрили свій ноутбук в потрібний час і все пройшли, без додаткового часу та витрат на дорогу.

Мінуси онлайн навчання для курсанта

 • Учню може не вистачати особистого контакту з викладачем або іншими учнями. Брак соціалізації, приналежності до групи — це ті виклики, з якими онлайн навчання справляється найгірше.
 • Для того, щоб розібратися з усіма матеріалами навчальної програми, може знадобитися більше часу.
 • Практика. Але зараз, більшість освітніх курсів вже майже повністю пристосувались до цього. І можуть надати практику онлайн на достойному рівні, завдяки якому учень зможе практично працювати в майбутньому.

Підсумовуючи вище наведене варто розуміти, що ефективність онлайн курсів не є однозначним. Онлайн навчання має як свої недоліки, так і безперечні переваги. Що дійсно важливо, так це те, що завдяки онлайн-курсам курсанти можуть ефективно, зручно і достатньо дешево опанувати улюблену професію. Школа Краси Isabelle Dupont пропонує пройти курси по трьох формам навчання:

 1. Онлайн.
 2. Комбінована.
 3. Стаціонарна.

«Освіта — скарб; праця — ключ до нього.» П'єр Буаст.

Мрійте, йдіть до мети, все у ваших руках. Вибір за вами!


Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Інші статті в категорії Індустрія краси Онлайн курси