Чому корпоративне навчання англійської мови важливе для успіху компанії

Чому корпоративне навчання англійської мови важливе для успіху компанії

Розгляньмо, що таке корпоративне навчання англійської та які перспективи воно відкриває перед працівниками й власниками організацій.

В сучасному світі англійська мова — це не лише засіб спілкування, але й ключ до нових можливостей, зокрема в бізнесі. Гарне володіння мовою стає фундаментом для потенційного росту послуг компанії.

Школа Speak Well запрошує компанії на корпоративні курси англійської в Києві, які допоможуть покращити рівень англійської вашого колективу.

Що таке корпоративне навчання?

Корпоративне навчання англійської — це особливий підхід, який допоможе підвищити мовну компетенцію не тільки окремої людини, а всіх співробітників конкретної організації. Подібні програми розробляються, щоб забезпечити працівникам необхідні навички у спілкуванні з клієнтами чи партнерами, а за необхідності — адаптувати їх до англомовного робочого середовища.

Метою такого навчання є не просто виведення працівників на новий рівень володіння англійською. Головне завдання — це створення більш дієвої стратегії для стійкості та успіху на ринку.

В чому відмінність корпоративних від звичайних курсів?

Основними характеристиками корпоративного навчання, які відрізняють їх від стандартних курсів, є:

 1. Індивідуальний підхід. Програми навчання адаптуються під потреби кожної окремої компанії. При цьому враховуються такі деталі, як сфера діяльності, цілі, специфіка бізнес-комунікацій, основні клієнти та партнери.
 2. Орієнтованість на бізнес-задачі. Курс проєктується з урахуванням чітких сценаріїв, які є стандартними для діяльності тієї чи іншої компанії. Велика увага приділяється професійній термінології, а також використовуються ситуації, максимально наближені до реальної робочої практики. Таким чином, працівники будуть вже підготовлені до застосування знань на ділі.
 3. Гнучкість навчання. Всі заняття організовуються так, щоб створити максимально комфортні та зручні умови для колективу. Навчання не має відривати працівників від основних задач, тому тут до кожного кейсу підбираються різні формати. Це можуть бути групові уроки, вебінари, тренінги або навіть індивідуальні заняття, щоб жоден член команди не відставав від групи.
 4. Оцінювання прогресу. Викладачі аналізують мовний рівень співробітників та відстежують їхній прогрес у процесі навчання. Це дає змогу вчасно оцінювати ефективність створеної програми та за потреби вносити до неї корективи. 

Індивідуальні чи групові заняття? 

Вибір між цими форматами залежить насамперед від цілого ряду факторів, з чим остаточно допоможе визначитися викладач. Однак обидва вони мають свої плюси.

Індивідуальні заняття:

 • Персональний підхід до кожного працівника, враховуючи його рівень знань, потреби, робочі задачі.
 • Висока сконцентрованість на занятті, максимальне залучення свого часу та відсутність зайвих факторів, що відвертають увагу.
 • Менше емоційного напруження, більш комфортні умови та відсутність страху на помилку.
 • Найчастіше використовуються для старших за посадою працівників, які мають особливі обов'язки.

Групові заняття:

 • Працівники обмінюються колективними знаннями та досвідом, що може слугувати додатковим стимулом для навчання.
 • Взаємодія та мотивація одне одного, більша залученість у процес.
 • Навчання проходить динамічно, вдосконалюються навички міжособистісного спілкування, змодельовані ситуації є реальнішими.
 • Можуть бути більш економічно ефективними, особливо під час навчання великої кількості співробітників.

Переваги курсів корпоративної англійської мови

Корпоративне навчання англійської надає компанії низку значних переваг, які можуть вплинути на її успіх. 

Глобалізація бізнесу. У сучасному світі чи не кожна компанія має бажання вийти на міжнародний ринок. І саме англійська, як одна з мов світового бізнесу, може посприяти цьому. Її знання дає змогу розширювати клієнтську базу, вільно просувати продукцію та послуги, управляти проєктами за кордоном, налагоджувати партнерські відносини та міжнародну співпрацю. 

Краще обслуговування. Коли працівники можуть вільно спілкуватися з іноземними клієнтами, це напряму впливає на рівень їхнього обслуговування та загальну задоволеність. А звідси витікають і повторні продажі/надання послуг.

Обмін знаннями й досвідом. Якщо працівники компанії чудово володіють англійською, це відкриває їм двері до участі в міжнародних конференціях і семінарах. Здобуваючи нові знання, професійно ростуть не лише окремі працівники, а вся команда. І це позитивно відображається на спільній роботі та приносить плідні результати (зокрема більший прибуток).

Залучення нових кадрів. Компанія, яка постійно інвестує в професійний розвиток своїх робітників, додатково здобуває гарну репутацію на ринку праці. Пропозиція вивчити англійську може стати додатковим мотивувальним фактором для потенційних працівників. Тому тут очевидна подвійна вигода: плідна й ефективніша робота старих працівників та знаходження нових талантів.

Підвищення рівня конкурентоспроможності. Компанії, в яких співробітники вільно спілкуються англійською, легше адаптуються до змін у світовій економіці та є більш гнучкими в умовах конкуренції.

Для яких індустрій бізнесу підходять корпоративні курси англійської мови

Важливість англійської не потрібно пояснювати. Ця мова офіційно використовується в більш як 70 країнах та понад 1,3 млрд людей по всій планеті володіють нею. Особливо корисною вона стане для компаній у наступних сферах діяльності:

 • ІТ та технології. У світі високих технологій, де тисячі спеціалістів зі всього світу щодня працюють над черговими розробками, англійська є необхідністю. Так працівники можуть стати частиною глобальних проєктів і завжди матимуть доступ до актуальної інформації.
 • Фінанси. У банківській сфері англійська потрібна для ведення міжнародних фінансових операцій, контактування з іноземними банками та фінансовими інститутами, обслуговування іноземних клієнтів. 
 • Маркетинг і реклама. У глобальних масштабах англійська грає ключову роль у розробленні маркетингових стратегій. Створення рекламних кампаній, орієнтованих на широку англомовну аудиторію, значно збільшує шанси на попит.
 • Медицина й фармацевтика. В наукових дослідах і роботах, клінічних випробуваннях та міжнародних конференціях англійська є важливим інструментом для обміну досвідом.
 • Виробництво та логістика. Для компаній з цієї галузі потрібно постійно взаємодіяти з постачальниками, клієнтами та партнерами з різних країн.
 • Наука та дослідження. В академічному середовищі англійська є основною мовою наукових публікацій та обміну науковою інформацією. 
 • Туризм. Якісне обслуговування та взаємодія з туристами з різних країн забезпечить високий попит на ваші послуги.

Підсумовуючи, стає зрозумілим, що корпоративне навчання — це потужний інструмент. Якщо ваша компанія прагне до успіху не лише у внутрішньому, але й міжнародному бізнесі, успішне володіння англійською стає одним із ключових факторів. Інвестиції у корпоративне навчання англійської підвищуватимуть продуктивність працівників та, зрештою, покращуватимуть фінансові показники компанії. Зацікавлені? Тоді школа іноземних мов Speak Well до ваших послуг.


Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Інші статті в категорії Мовні курси