Блог навчальних закладів

Знайдено 38 статей

Що потрібно знати перед тим, як йти на співбесіду англійською мовою?

Співбесіда — це сам собою вже стресовий захід. А якщо вам доведеться проходити її ще й нерідною мовою, успіх може різко знизитися. Для того, щоб уникнути цього, слід попередньо підготуватися, у чому вам і допоможе наша стаття.

Значення та приклади використання «have got» в англійській мові

На перший погляд, конструкція «have got» досить проста, але насправді вона має цілих 3 можливих значення, а також відрізняється у британській та американській англійській.

ТОП-10 порад як покращити вашу розмовну англійську

Знати мову та розмовляти нею — дві різні речі. І велика кількість студентів розуміє це з власного досвіду, коли вивчаючи слова, граматику, читаючи та виконуючи письмові завдання, врешті-решт не може заговорити. Тоді наступні поради вам знадобляться!

Comparative and superlative adjectives: чим вони відрізняються

У цій статті ви познайомитеся з comparative та superlative adjectives. Це ступені порівняння прикметників. Коли їх використовувати та як утворювати в англійській мові?

Англійська для початківців без мовних барикад

Мовні барикади вже не актуальні. Читайте, що ми з ними зробили

Про те, як вчити та не вчити слова

«У мене погана пам‘ять» «Мені складно відтворювати слова в живій мові» «Я забуваю те, що вчила минулого уроку»

Мотиваційний лист: що потрібно знати під час написання?

У рамках цієї статті зосередимося на тому, як правильно скласти мотиваційний лист, приклади допомагають студентам реально уявити, що від них очікується.

Найкращі перекладачі онлайн: топ-10 рейтингу

Якщо ви плануєте використовувати кращий офлайн перекладач для ПК, щоб перекладати листування, важливо перевіряти повідомлення перед відправкою на коректність.

Книга Дениса Третьякова «Англійська мова. Друге занурення»

Вийшла книга Дениса Третьякова «Англійська мова. Друге занурення»!

  • DenEdSy
  • DenEdSy
  • 6 липня 2022

5 причин, чому варто вивчати англійську цього літа

Зі шкільної та студентської пори ми звикли асоціювати літо з канікулами та відпочинком. Проте навчатися важливо будь-якої пори року, але для тих, хто не готовий витрачати літній час на це, у нас є 5 аргументів, здатних переконати у зворотному.