Блог навчальних закладів

Знайдено 213 статей

Як швидко вивчити італійську мову самостійно

Плануєте опанувати мову самостійно, але за рекордно короткий час і без зайвих клопотів? Саме для вас ми зібрали дев’ять перевірених лайфхаків, за допомогою яких вивчення італійської буде легким і результативним.

Найкращі підручники з англійської мови для дітей

Шукаєте цікаву й ефективну навчальну літературу для малечі? Потрібно вивчити мову з нуля чи підготуватися до важливого іспиту з англійської? Ознайомтеся з п’ятіркою найпопулярніших посібників, які зроблять кожне заняття цікавим і результативним.

Як АІ допомагає вивчати англійську мову? Переваги та способи використання штучного інтелекту

У наш час важливо вміти швидко пристосовуватись до технологічних змін та використовувати їх для власної користі. Власне, АІ, попри свою контроверсійність, може спростити процес вивчення англійської мови та зробити його в рази ефективнішим.

Шалена Чорна П’ятниця в Englishdom — знижки до 25 %

Black Friday — не лише час для шопінгу, а й чудова можливість покращити свою англійську разом з Englishdom — найбільшою онлайн-школою в Україні.

Як зрозуміти молодіжний сленг: розбираємо лексику із соцмереж

Мільйони підлітків у світі спілкуються «своєю» мовою — використовують жаргонні слова, скорочення та запозичення. Ми допоможемо зрозуміти сучасне покоління і розповімо про 35 термінів, якими спілкується молодь.

Розмовний клуб англійської мови як спосіб занурення в мовне середовище

У цій статті ми розглянемо переваги та недоліки розмовних клубів, порівняємо онлайн та офлайн-формати, а також надамо поради, як отримати з таких клубів найбільшу користь.

Кращі інтернет-ресурси для вивчення англійської мови онлайн

У цій статті ми розглянемо найкращі доступні ресурси, які допомагають вивчати англійську мову з використанням інтерактивного підходу.

Скільки годин потрібно, щоб вивчити англійську з нуля до рівня C2

За скільки доросла людина може вивчити англійську з нуля до найвищого рівня С2?

5 кращих стратегій навчання англійської для дітей

Як краще вивчати іноземну мову з дітьми? Як знайти підхід до дитини та зацікавити її дізнаватися про нове? Ділимося секретами ефективних занять.

Як вивчити французьку мову з нуля: практичні поради для новачків

Коротка інструкція з вивчення французької мови для початківців. Дізнайтеся, з чого варто розпочати, які аспекти мови потребують особливої уваги й терпіння, а також як організувати навчання так, щоб воно було 100 % ефективним.