Блог навчальних закладів

Знайдено 17 статей

Діти, вони наше усе

Мені завжди було цікаво, чим відрізняється підприємство, компанія від звичайної сім'ї. У бізнесі є зрозумілі процеси, прописані процедури, а як це можна перенести в сім'ю чи модель сім'ї.

Як нам дається дистанційка і що в ній подобається батькам

Ми скучили за офлайн навчанням, але і в онлайні є свої переваги!

Тест JavaScript. Змінні, типи даних

В цій статті ви дізнаєтесь більше про JavaScript для дітей, а саме про змінні, типи даних. JavaScript може спілкуватися і взаємодіяти з безліччю різних форматів даних, проте всю інформацію JS розбиває на 6 примітивних типів даних.

Курс програмування Python для дітей онлайн — це введення до мов програмування з ООП

Ми пропонуємо курс Python, як окремий курс в програмуванні — це ознайомлення з основними принципами написання, читання і розуміння коду.

Тест на знання Python. Типи даних і функції int(), float(), str()

Тест на знання Python. Всі ми знаємо, що дані — це короткі властивості предмета або об’єкта, його опис. Вони можуть бути різними. Що стосується програмування для дітей, тут просто величезні обсяги даних. Поговоримо сьогодні про них.

Як ми вчимо програмування — практика! Практика! Практика!

Програма курсу побудована на отримання знань під час практичних завдань. Тому дитина не занудьгує, коли буде відвідувати гурток програмування для дітей, а буде з захопленням вивчати написання коду.

Тест JavaScript (Alert, console log, prompt)

Тест — це перевірка можливостей. Кожен урок в айті-школі GoMother — це цікавий час для наших юних учнів. Для того, щоб закріпити результат і точно переконатися в ефективності роботи викладача, у нас є система проходження тестів.

Професії в IT сфері

Програмування — це процес створення програм (програмного забезпечення). Для цього програмісти пишуть вихідний код на одній з мов програмування. It курси для дітей Київ — найкращий варіант освоїти програмування.

Створення мод Minecraft в модулі Mcreator. Цікаво та корисно, програмування та гра

Хочеш створити свої унікальні моди та впровадити їх у свою гру Minecraft? А може хочеш поділитися своїми модами з друзями? Створення мод Minecraft — це цікаво та корисно.

There is/are: чи все так просто, як здається на перший погляд?

Пропонуємо в якості експерименту сьогодні провести паралель між шкільною програмою і саморозвитком, яке відбувається практично кожен день з моменту закінчення старшої школи.