Блог навчальних закладів

Знайдено 20 статей

Як обрати онлайн-школу англійської мови для дитини

Навчання англійської мови є надзвичайно важливим для розвитку дитини в сучасному світі. Але при виборі онлайн школи виникає багато питань і сумнівів. Які критерії варто враховувати при виборі?

Англійська для дітей влітку: «за» чи «проти»

Літні канікули — це чудовий час для дітей, коли вони можуть насолоджуватися свободою від школи та занять і зануритися у безтурботні літні пригоди.

Ігри для вивчення англійської мови для дорослих і дітей

Вивчення англійської мови — це захоплива подорож, яка відкриває безліч нових можливостей. Однак цей процес може бути досить складним і потребувати значних зусиль.

Документи, які необхідні для створення прийомної сім’ї

У статті визначено документи, які необхідні для створення прийомної сім’ї для прийомних батьків та документи, які має дитина-сирота або дитина, позбавлена батьківського піклування.

Особливості прийомної сім’ї як альтернативної форми сімейного влаштування дітей, що залишилися без батьківського піклування

Актуальність теми, що досліджується полягає в тому, що однією із пріоритетних та нескладних форм швидкого влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, є прийомна родина.

Етапи створення прийомної сім'ї

Мета дослідження полягає у визначенні усіх етапів та кроків процедури створення прийомної сім’ї в Україні.

Функціонування прийомних родин в умовах воєнного стану в Україні

У статті описані проблеми функціонування прийомних родин в умовах воєнного стану.

Як обрати онлайн-школу англійської мови для дитини

Навчання англійської мови є надзвичайно важливим для розвитку дитини в сучасному світі. Але при виборі онлайн-школи виникає багато питань і сумнівів. Які критерії варто враховувати при виборі?

8 книг, які варто читати тим, хто починає вчити англійську

Ця підбірка включає 8 книг для початківців у вивченні англійської мови. Вони мають простий сюжет та мову, що допомагає покращити навички читання та розуміння англійської.

Які навички треба прокачати підлітку до 15 років

Для того, щоб ваш підліток зміг повністю реалізувати власний потенціал у світі, що стрімко змінюється, важливо розвивати навички, які підготують його до дорослого життя.