Кременецький медичний фаховий коледж імені Арсена Річинського
Кременецкое медицинское училище им. Арсена Рычинского
-
Кременець
· вул. Словацького, 12, Тернопільська обл., 47003
На мапі - директор — Мазур Петро Євстахійович
-
Щоб зв'язатися із закладом, відкрийте телефон і ел. пошту.
Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу
Спеціальності
Останнє оновлення 25 березня 2026
Відгуки
112О чудове місце якщо ви хочете щоб вашу дитину принижували і гнобили викладачі . Є предмети які неможливо здати якщо не даєш хабаря. Хабарі вимагають нагло і безцеремонно. Я навчалась в 2015 році о не знаю хто зараз зауч але та що була це щось з чимось. Я добре вчилась але все зводилось до мого зовнішнього вигляду до одягу який був під халатом оцінювали макіяж глибину декольте іншим не робили таких зауважень хто мав маленькі груди але ходив в топах а ось дівчатам з формами казали щоб вимʼя прикривали. Не всі викладачі жахливі але більшість це основа корупції. Обзивати принизливими словами ламати психіку дітям пʼятнадцяти років о так «ми це вмієм».
«Коледж, після якого навіть ПТУ здається раєм» Якщо ви коли-небудь задумувались, що таке освітнє дно — ласкаво просимо. Тут вбивають мрії, самоповагу і будь-яке бажання щось знати. Викладачі не зацікавлені в навчанні студентів, зате чудово знають, скільки й коли “потрібно занести”. Оцінювання — це рулетка. Справедливість — випадковість. Уважність до студента — тільки якщо він приносить «подяку в конверті». Атмосфера — як у казармі, тільки без дисципліни, але з приниженням. Тут не поважають тебе як людину, не підтримують, не мотивують. Навпаки — роблять усе, щоб ти відчував себе нікчемою. Після кількох місяців навчання тут хочеться не йти працювати, а лягти в психіатрію. Це не заклад — це антиосвітній експеримент, що вийшов з-під контролю. Не радьте сюди навіть ворогові. А собі — тим паче.
Хочу висловити щиру подяку за відмінні знання та хороше ставлення до студентів викладачеві Бораку Андрію Анатолійовичу та Матійців Тетяні Миколаївні дуже хороші викладачі)
Щоб там не казали, хто там і що там кому носить але наші викладачі топові ( крім деяких персон)
Дивіться також усі коледжі в Кременці, ЗВО/ВНЗ в Кременці.
В цьому коледжі ви ніколи нічого не доб'єтесь, дітей заваляють, справедливість? О ні це точно не про них , хабарі беруть як по маслу але і то оцінок хороших не ждіть.Є викладачі й хороші заради яких хочеться туди йти і щось навчитись але інші...Якщо готові поломати свою психіку то вам сюди, бережіть себе і свої нерви наперід скажу вас тут розчавлять ☺️