Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер

Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж (ВГПК)


  • Вінниця · вул. Нагірна, 13
  • (0432) 57-32-09
  • денна, заочна
  • Статус національний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки138

Залишити відгук

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Ходимо три дня на волонтерські роботи у коледж. Побачили дуже неприємні речі. Керівництво ходе і всім розповідає, який він молодець. Заступниця з виховної роботи привела двох своїх дітей, які сидять у кабінеті п’ють чаї і нічого не роблять. А незнайомі люди плетуть сітки, а частина адміністрація як наглядачі тільки слідкують за роботою і присвоюють чужі лаври(в той час як ми маємо об’єднуватися і допомагати один одному). Соромно за навчальний заклад

,

Отношение преподавателей просто ужас, собирают деньги не понятно на что, короче ищите другое учебное заведение.

,

Навчання під час карантину жахливе. Викладачі не виходять на зв'язок, лише скидають все на самостійне опрацювання. Самий гірший момент це, коли приходить сесія. Матеріал пропущено, самостійно опрацювати його не можливо, пояснень недочекатися. Вчитися до карантину було одне задоволення, зараз суцільний жах. Дуже прикро, що такі чудові викладачі ставляться безвідповідально у такий важкий для нас всіх час!

,

Навчаюся зараз. Коледж суперовий. Вчимо навіть польську. Викладачі суперові, молоді, вимогливі, сучасні, з технікою на ти. Шкода, що карантин. Заскучала вже за всіма. Дуже подобається аудиторія 15. Викладачу інфориатики - респект!

,

Да ладно Вам) колледж просто бомба! Учился на музыкальном факультете, но не доучился( бывает. Я бухал и на каждую пару приходил с бодуна. сейчас понял, что не хорошо себя вёл, но этих 3 года не забыть! Учителя я очень Вам благодарен, за то, что относились ко мне теплом, душой и любовью) Вы делали все возможное, чтобы я стал на верный путь, но простите меня за выматонные мною Вам нервы. Студент! Не повторяй моих ошибок, подходи к жизни проще и наслаждайся этими моментами пока молод) Всем успехов!

,

Були хороші моменти і не дуже. Закінчила коледж в 2010 році, найгірший спогад-це навіть не корупція, а викладач математики. Але щиро хотілося б подякувати викладачам англійської, інформатики, географії, історії (Галина Яківна-фея-чарівниця і людина з великою душею), педагогіки, образотворчого мистецтва, трудового навчання, української мови, фізики.

,

Навчалась на музичному, люди добрі, сказати що це кошмар, нічого не сказати, добре що зараз змінилось керівництво то хоч трохи справидливіше стало, от здається да музичне, ніякі хабарі все своїм голосом і руками треба заслужити, але ні, нікого не цікавить де ти будеш брати кошти. А якщо ти 4тий курс і в тебе ГОС продавай почку, бо гуляти будуть всі. Але є звичайно і чудові викладачі які дійсно допоможуть, навчать, порадять, стануть другом на 4 роки і після. Тому варто спробувати якщо маєш зайві кошти( жартую), варто спробувати, бо цих 4 роки ти проведеш незабутньо).

,

Доброго дня! Що у Вас відбувається в коледжі на що дивиться адміністрація, якщо дітей, які вчилися в 9 класах у ліцеї, не беруть в 10-11 клас, як це так може бути? Заставляють здавати вступні іспити, щоб перейти з 9 до 10 класу, хіба це законно?. Це порушення закону Про освіту, а також статуту Обласного наукового ліцею-інтернату. Прийшли на зустріч до керівництва ліцею, а тепер виявляється він очолює новий структурний підрозділ коледжу. Новий представник адміністрації постійно запізнювалася на заняття, обзивала і грубила дітям, ставила їх у куток «Педагог з великої літери». Тепер ця жінка, яка грубила, хамила і запізнювалася – очолює ліцей. Добре, що хоч заставили заплатити за гуртожиток під час карантину

,

Единственное учебное заведение где на твои проблемы всем по боку, главное чтобы на парах была, на остальное плевать, будь то проблемы со здоровьем,семейные и т.д. "Да всем плевать на то что у тебя болит голова или ещё что-то, ты не имеешь права пропускать пары, а справку которую тебе даст врач засунь себе далеко,потому что скажут что куплена.

,

Нормальний заклад є кращі але є і гірші на економічному відділені да буває завал але терпимо . Принаймі на економічному відділені корупції немає якщо вчитись все буде добре ,але іноді можна задавати трохи меньше адже незавжди маєш час виконати все в срок особливо зараз на дистанційному навчанні.

,

Вибачте мене звісно, але за 2 роки ще ні разу ні рубля нікому не дала. Ну хіба шо скидалися на святкові подарунки і все!! Нам навпаки постійно говорять щоб ми навіть не думали за корупцію , що ми маємо все робити своїми силами. Жах! Я навчаюся на спеціальність "Фінанси, банківська справа та страхування " і я впевнена що ніхто з моїх викладачів ніколи не посміє і рубля взяти!! Велика подяка моєму кураторові Волкодав Т. А. Це та людина яка є майстром своєї справи !!

,

Випускниця коледжу, навчалась на гуманітарно-фінансовому відділенні та хочу сказати, що у кожного закладу є свої плюси і мінуси, + мого відділення в тому, що грошей ніхто не вимагає та не бере, викладачі на цьому відділенні дають багато навичок та знань, ті хто не хоче їх отримувати - не отримує. - мого відділення - це неповага до студентів.

,

Я студент данного заведения! Коррупция везде есть, не надо думать что вы пойдёте в условный ДОНУ и там с вас никто не попросит денежку! И ещё если же всё таки вам не нравиться коррупция в колледже, то нужно просто подумать головой и не возбуждать фантазию преподавателей словами: «а может у вас книжку купить; на аудиторию дать» Вы же сами порождаете коррупцию!! И если же всё таки была коррупционная схема, нужно сказать хотя бы отделение, ибо так вы поможете искоренить «зло»! Я выпускник гуманитарно-финансового отделения, и за 4 года на СВОЁМ отделении я НИ РАЗУ НЕ СТОЛКНУЛСЯ с любыми схемами коррупции! Ни один преподаватель гуманитарно-финансового отделения не попросил ни денег ни услуг!

,

Шановні викладачі, коледжу! Я розумію, що зараз карантин і всі на дистанційному навчанні, але ж є якась межа. Чому викладач з педагогіки для отримання екзамену студентів 4 курсу(початкова освіта) вимагає чотири сертифікати з курсів, які потрібно проходити, не один день і навіть не два. А крім того інші викладачі задають і свої завдання. Тому прохання, будь ласка, думайте трошки про студентів, які скурпульозно все хочуть виконати. Бо мене, як маму це дуже хвилює. Бо всьому є якась розумна межа. Задавати можна безмежно, а виконувати коли.

,

Вчителі не ставлять оцінки через особисту неприязнь до студента.Викладач причину свого рішення не пояснює)

,

Спасибі за гарну підготовку! Закінчивши початкові класи, вступила на філологічний! Тепер працюю в школі вчителем укр. мови та літератури! Студенти, насолоджуйтеся кожним днем, хапайте все, що вам дають! Нехай щастить!

,

Ноу комэнс. , у кого слабая психика тот не выдержит таких учителей. , не учители, а мучители.

,

Надзвичайно крутий коледж! Стільки гарних фахівців тут працює! За всі роки, що тут навчаюся ще ніколи не пошкодував. Студентське життя тут насичене і багате знаннями та добрими людьми. Дякую директорові коледжу та педагогам за кращі роки мого життя. Ніколи вас не забуду. Ви - найкращі. Випуск 2017

,

Знаете? Уже накипело. На филологическом факультете некоторые педагоги "свыше" просто уже наглеют. Скажите, разве можно заставлять студентов платить деньги за пропущенные пары? Это незаконно. Да и Болонская система (по которой вы учитесь) говорит о том, что только 25% материала осваивается на парах, остальные 75% - в домашних условиях и т.п., тоесть, ходить на пары - это не обязанность студента (как говорят некоторые персоны), а его право. Потому что главное задание - это набрать нужное количество баллов, а не ходить на все пары без возможности работать. Это возмутительно! И никто не имеет права заставлять студентов платить за что-то, хамить, оскорблять и куда-то ходить вне-учебное время. Хотелось бы, чтобы, наконец-то, администрация колледжа вникла в это и интересовалась тем, как бы пойти навстречу.

,

как шарага норм, но почему это называется высшим учебным заведением-сказать невозможно

,

Не можу зрозуміти як таке може бути, екзамен здають студенти та батьки стоять на вулиці, лиє дощ, в приміщення не пускають , жах, діти захворіли,начебто поступили недобір, стипендії платят 45% гуртожитком забезпечити не можуть, 10 раз потрібно приїхати, а толку (0) .......... жах!!

,

Корупційне кубло!

,

Жахлива корупція!! Не раджу сюди поступати. Шкільне відділення то просто жах!О. В. Хороша людина але так лише здається, зробить усе,щоб зганьбити студентів та здаватись ідеальним викладачем. Викладач хімії іноді забуває який предмет викладає,говорить нісенітниці та відкрито просить хабарі! Щороку в коледжі здають гроші на благодійні внески про які директор навіть і не знає. В гуртожитках таргани які ти мусиш сам травити. На території відверто курять коноплі та розпивають спиртні напої в їдальні під час пар. Викладачі роблять вигляд що не помічають навіть камери відеоспостереження не допомогають!

,

По-перше, коледж непоганий, але вахтерші у 2 гуртожитку дозволяють собі принижувати студентів. Є чимало недоліків, але й "плюсів" багато. По-друге, не завжди педагоги звертають увагу на прохання студентів щодо навчання (наприклад, вільне відвідування, практика і т.д.). Є викладачі, що відкрито натякають на хабар студентам, у яких стипендія приблизно 900 гривень в місяць (якщо вона є), у яких вільне відвідування, які з поважних причин не відвідують заняття. Та і чому це студенти ПОВИННІ приймати участь у якихось конкурсах, платити гроші на відділення - це все повинно бути по бажанню, а не через страх злетіти зі стипендії чи ще щось. Ніхто нікому нічого не повинен! Нехай керівництво виконує свою справу, а не запрягає студентів.

,

Перш за все, хотілося б подякувати педагогам, які дають ґрунтовні знання та з повагою ставляться до студентів, своїм прикладом показують цінність педагогічної професії, а саме такі викладачі: Томчук С.Д,, Луцинкевич Л.А., Сверлович В.В., Головська І.В. та Драгомерецький В.П. Але є і викладач, яка нехтує педагогічним етикетом, нецензурно висловлюється про студентів, принижує їх, некоректно оцінює навчальні досягнення. Найважливішим чинником її відношення до студентів є ГРОШІ. Дуже прикро, що ВИСОКИЙ статус коледжу псує така НИЗЬКА людина.

,

Хороший колледж, только если у тебя есть деньги платить за все предметы и не ходить туда.

,

Поступила рассчитывая учить английский, а процессе учебы поняла, что поступать хочу на другую специальность, потому сказала, что буду забирать документы после ЗНО. Такого количества оскорблений в свою сторону я не слышала ещё никогда...

,

Отвратительный колледж, начиная студентами, большая часть которых матерится и курит, благо хоть за территорией колледжа, а именно - в дворике на остановке. А заканчивая директором, который оскорбляет и угрожает тем студентам, кто планирует забирать документы после 2х лет и получения диплома о полном среднем образовании соответственно. Куратор аналогично, после сдачи студентами ЗНО избегает всяческого контакта с ними, чтобы не выдавать и даже не говорить на тему возвращения документов. Отвратительный ВУЗ. Подходит только для тех родителей, которые ненавидят своих детей

,

Дуже хороший заклад! Викладачі чудові, Томчук С. Д. найкращий куратор, директор хороший, завжди допоможе і підскаже. Провчилась 4 роки, навчаюсь заочно, дуже задоволена коледжом. Рекомендую йти навчатись у ВГПК.

,

Як на мене, навчальний заклад досить хороший. Двоє моїх дітей отримали гарну педагогічну освіту! Багато уваги приділяється виховній роботі. Серйозні вимоги до знань. Веселе дозвілля. Контроль за пропусками занять та поведінкою. Цікава педагогічна практика. Рекомендую...

,

Добрый день! Моя дочь учится в лицее при ВГПК. Хотелось бы поблагодарить замечательного педагога Притуляк Нину Вячеславовну. Она не только учитель для детей, а ещё и друг наставник, человек с большой буквы. Всегда находит подход к детям, и поддерживает их в любой ситуации. Мне очень жаль что некоторым людям это не нравится, и они вставляют ей палки в колеса. Её уже сняли с классного руководства. А страдают дети, они её очень любят и уважают.

,

Син навчається в ліцеї, який підпорядкований коледжу. Особливу увагу хочеться приділити класному керівнику - Притуляк Ніна В'ячеславівна. Сказати, що гарний викладач і класний керівник - не сказати нічого. Для дітей це дійсно друга мама; людина, до якої вони звертаються в першу чергу за порадою або допомогою і знають точно, що отримають її. За роки навчання, не зустрічала такого викладача, дійсно викладач від Бога. Жодного разу не почула на зборах скарги на дітей, що вже само по собі дивує. Знайшла підхід до кожного учня. За півроку навчання діти побували на кількох екскурсіях. Те, що Ніна В'ячеславівна займається дітьми, розвиває їх, готує до життя, вказує на важливість навчання та дозвілля немає жодного сумніву. Насправді це дуже дивує, що людина, у якої є сім'я та власні турботи, своє життя, так переймається життям своїх учнів. Дитина працює із задоволенням на парах, без нагадувань виконує д/з. Дякую, Ніна В'ячеславівна, за час, терпіння і відданість своїй справі!

,

Чесно кажучи коледж не поганий як би не деякі недоліки. За 4 роки навчання я зрозуміла якщо в тебе немає мізків плати. Так з предметом укр.літ. проблеми були так жодної теми не пройшли а лише слухали яка гарна буде майбутня книжка викладачки і її зовсім не цікавило де студенти в яких батьки живуть і працюють в селі будуть брати кошти на них. В театри ходили ми по бажанню хочеш мати вищу оцінку йдеш до театру або купуєш білет і сидиш дома. Але все-таки було цікаво і весело навчатися загалом всі вчителі допомагали навіть після випуску допомагають влаштуватись на роботу або якись підзаробіток головне до них ставитись з повагою.

,

0 зірок. Урок української літератури в 10 класі. Це предмет, за який згідно з угодою, ВГПК несе відповідальність за засвоєння Державних стандартів галузі “Мови і літератури” і якісну підготовку до ЗНО (без ЗНО з УМЛ ніхто нікуди не вступить). Це їх відповідальність, батьки. Угоди підписані двома сторонами. Вони ЗОБОВ'ЯЗАНІ НАВЧИТИ. Учитель на парі не напружувалась, хоча ЗП отримає. Хід уроку 1. Біографія від учителя. 5 хв. 2. Робота для учнів - законспектувати біографію в зошит з конспекту. 1 год. 3. Читання ланцюжком Intermezzo. 15 хв. І це все у вік Інтернету і технологій. Все. Час для цього вчителя пролетів. ЗП вона отримає за всю пару, а не за 5 хв. Молодець. А батьки - шукайте репетиторів для ЗНО. Ура. Це так вчать вчителі майбутніх вчителів. Ганьба.

,

Заклад не рекомендую. Свого часу мені після екзамену прийшлось фарбувати підлогу оскільки я не принесла хабаря, а всі несли і ставили за шкафчик в кінці класу (несли торбами, таке відчуття що несли і гречку і сало і... в кого що було). Спочатку вчитель глянув мою залікову і зі словами "А оцінки ж які 5 ,5 ,4. Давай переодівайся і йди фарбувати у моєму класі підлогу" , поставила четвірку і віддала залікову після того як я зробила роботу.

,

На перших батьківських зборах, перед початком навчального року, адміністрація 7 разів, 7 разів(для тупих) повторили, що успіхи дітей будуть гірші ніж в школі. Ну і матеріальні питання, але вони скрізь - тому опустимо. Це насторожило. Ось і пролетело 3 місяці. Успіхи дітей нікого не хвилють. Таке враження чим гірше, тим краще. Все одно за аттестатом прийдете. Історія, яка в школі була улюбленим олімпіадним предметом, тут 7 балів. І не важливо, з яких джерел готувалася дитина, головне, щоб були вчительську радянські конспекти. І це у вік Інтернету. Фізика, математика, укр. мова так само. Ну і пік цинізму сьогодні на БЗ. Жодного вчителя-предметника перед кінцем семестру. Жодного слова про дітей, про навчання, досягнення, проблеми... Єдине питання на 2,5 години: підписати згоди про подальше навчання в коледжі після успішного ЗНО. З таким ставленням до дітей і таким "навчанням" заклад майбутнього не має.Пора повертатися в школу.

,

Дуже чудовий заклад!!!

,

Чудовий заклад,цього року закінчила навчання.Поганого ні про кого не можу сказати,директор чудова людина,викладав у мене фізику,астрономію. Це чуйна і совісна людина.Ганьба тому, хто пише такі жахливі речі.Хто таке пише,то вам не тут вчитись,а в якомусь низькому ПТУ!!!!!!!!!!

,

Корупційний коледж!!!

,

Доброго дня всім,хочу сказати,що я не згодний з думкою.багатьох про директора. Як студент ВГПК я добре з ним знайомий. Це чудовий керівник і гарна людина. Ніколи не бачив його в стані алкогольного сп'яніння! Не знаю,хто придумує.всі ці байки! Він допомагає студентам в особистих питаннях,якщо потрібно,ми можемо легко звернутись до нього за допомогою і нічого не боятись. Дякую за Вашу увагу,студент ВГПК

,

Доброго дня всім,хочу сказати,що я не згодний з думкою.багатьох про директора. Як студент ВГПК я добре з ним знайомий. Це чудовий керівник і гарна людина. Ніколи не бачив його в стані алкогольного сп'яніння! Не знаю,хто придумує.всі ці байки! Він допомагає студентам в особистих питаннях,якщо потрібно,ми можемо легко звернутись до нього за допомогою і нічого не боятись. Хотілося б поменьше театру,а так все чудово.Дякую за Вашу увагу,студент ВГПК

,

Як можна так зганьбити навчальний заклад, я мама дитини яка там навчається. Чому ж ти не забрав ла документи назад в школу? Ремонт в коледжі є і доволі непоганий, чудові викладачі, а якщо ти баран в школі то для тебе корупція буде кругом. Директор чудова людина, а перед тим як когось оскорбити добись хоть трішки того рівння. Ганьба тобі і шкода шо такі діти там навчаються. Чудовий заклад раджу вступати тільки вчитися потрібно любі мої.

,

Заклад,жах ремонту немае, комнати жахливі постояно клянчат гроши на "блягодійні внески". Деректор жахливий,поведінка теж,постояно вживае алкоголь,приходить на пари в нетверезому стані.Поведінка в закладі жахлива,постояно крики.Купили 3-е нових дверей на весь заклад. кровати жах,матраци жах, ніде спати.Отопленя невчасно,того року включили аж в 10-13 грудни,дуже і дуже холодно. Самий жахливий навчальний заклад!!!!!

,

Чудовий навчальний заклад хто хоче вчитися той і буде. Кваліфіковані викладачі, а факультет філології найкращий. Куратор Валентина Анатоліївна наша друга мама. Рекомендую вступати в ВГПК

,

Чудовий навчальний заклад.На рахунок корупції,милі мої потрібно навчатись і не прийдеться платити!Омельянчик Т.Г.одна з найкращих викладачів!

,

Гарний навчальний заклад.Не можу сказати що зовсім без корупції адже був час коли і самі доводилось плати але є безліч класних і розумних викладачів серед яких Кліменченко Н.В,Моспанок В.О,Голунов Л.А,,Похилюк О.М,Яковенко Т.В ,Жупанова О.І ,Драгомерецький В.П і Войцехівська Н.К.Вступайте і не пожалієте.

,

коледж-корупційне кубло

,

У 2016 р. закінчила вгпк і можу сказати що хто може навчатись без грошей той навчається а якщо хтось хоче мати 5 і прицьому нічого не робити то вибачте за що оцінки ставити. Дошкільне відділення супер і куратор Волинець Т. М.

,

коледж супер.. тим що думають сюди поступати раджу мати при собі дуже багато грошенят... тут знання приймають тільки грішми..)

,

Коледжу- ганьба!!! Процвітає бюрократія. Щоб взяти простеньку довідку, ціна якоі - 15 хв.часу, людину футболять на 100 км. і вимагають тиждень часу на іі виготовлення. Шановні! На вулиці 21 століття, гнати вас треба з тоі бугалтеріі,де ваше співчуття та людяність чи ви голодні на ту шоколадку. Позор і ганьба,це вас не красить!!!

,

Я закончила Немировское педагогическое училище в 1976 году... А ваш колледж не имеет права исчислять свою летопись именно с 1931 года, когда решением СССР было организовано это педучилище! А винницкому колледжу не более 35 лет.

,

_Закінчила коледж в 2006 році. Згадуються найприємніші моменти життя. Викладачі, які назавжди в моєму серцю і вимоглива і, в одночас добра куратор - Когутюк Окскана Василівна. Вдячна їй за все.

,

Я вже поступила в коледж і по тому як ми подавали документи і здавали іспити скажу: коледж і викладачі просто супер!!!

,

Окремий респект Романенко Валентині Василівні та Михальчук Олесі Миколаївні =) дуже дякуємо за все))) ви найкращі))

,

я в 2008 році закінчила коледж, з червоним диапломом , спеціально , за оцінку нікому не платила, ходили в театр, кіно, ескурсії, то за це треба гроші, а зараз сижу дома і нікуди не їду і не йду, нема можливості, і навчання це саме краще, що було..........

,

в 2010 году окончила пед училище, спустя 15 лет балакаврат - все отлично

,

Выпускница 2005г. Очень рада, что училась в стенах нашего любимого ВГГПК. Скажу одно: после педучилища с легкостю закончила два факультета с красным дипломом магистра ВГПУ им.М.Коцюбинского. А при приеме на работу, узнав, что я заканчивала ВГГПК, отнеслись с еще большим уважением. Огромное спасибо всем преподавателям,а особенное, человеческое спасибо нашему любимому куратору, второй маме- Гриньковой Л.Н.

,

Закінчила ВГПК, факультет філологія (англійська, німецька). Плюси: плата за навчання не висока, це єдиний коледж який дає бакалавра(іноз.філологія), є відповідальні викладачі, які люблять свій предмет і вимагають знань, такі як: Пиндик О.Г, Голованюк В.А, Голунов Л.А; можна отримати хороші знання, дуже багато педагогічної практики (інститут цього не дасть); підручники непогані, але щоб ввели більше Оксфордських-було б краще. Мінуси: корупція, платили стільки , ніби мали депутатами вийти; навчатись дійсно не легко, в день могло бути до 6 пар; деякі викладачі є не зовсім кваліфіковані, деякі морально давлять на студентів, вимагають більше чим можуть дати; мені не вистачило граматики (в університеті її вивчають довше і на вищому рівні), трошки фонетики. Зараз навчаюсь на 5 курсі в Драгоманова (заочно) на державному)) (тут все простіше) Але рівень в наших студентів досить хороший, працюю викладачем англійської на курсах. Вдячна тим викладачам, які вкладали душу навчаючи нас.

,

коледж супер, 31 -е 2011 р випуск

,

це були мої золоті роки навчання в коледжі,з найкращими спогадами!!!!!!!!!!! корупція....!вона є зараз всюди.Головне,шо ви ж самі її породжуєте своїми "..може вам вазончика чи на ремонт кабінету чи на рахунку у вас нема..і т.д..."Тут треба включати свій мозочок і поринати в навчання! нема книги в бібліотеці?? буває і таке)) Відривайте google і там все знайдете(гарантія) .А на рахунок гуртожитку,шо вас там щемлят ,самі ж винні. короче,лайк нашій "педусі" і вітання фіз.вихованню!

,

Біда в тому ,що зник сенс вступати в пед. зникла перспектива.Школи закривають Там. де ще працюють-шалена конкуренція в роботі. Я жалкую що в свій час обрала таку спеціальність і працюю в школі.

,

хочу зазначити що всі вчаться в коледжі за гроші,той хто дійсно знае всерівно платить чи ти контрактник чи бюджетник немае різниці,всі здають гроші на постійні походи в театр,куплення книжечок які випускають самі викладачі,а за оцінки й мови нема вчи невчи прейдеться платити,бо будуть валити,совісті немае нівкого,хабарництво процвітае,та ще й кожний говорить сво таксу ,а в общежитій старші курси принижують менших бо вони ж круті вчаться пару років,жах

,

Доброго дня! Хочу сказати, що коледж є справді чудовий! Закінчивши у цьому році філологічний факультет даного закладу я не можу згадувати його ні без усмішки, ні без суму, адже час який ми тут провели був звичайно і важкий, і веселий! Але якби не було труднощів, то і не було б радісних моментів!!! В цьому закладі я здобула гарні знання з англійської та досить добре опанувала німецьку мову, яку раніше не вивчала, також знайшла багато друзів, як серед студентів так і викладачів! Особливо хочеться згадати Михальчук Олесю Миколаївну, викладача англійської мови, яка хоч і не була в нас куратором, але заміняла нам і подругу, а інколи і маму! За 5 років навчання, я не заплитила нікому і ні копійки, але можу сказати, щоб не платити, то потрібно вчитися, ходити на пари, бути активним! Знання ми здобули дійсно грунтовні, адже я та мої одногрупники з легкістю повступали до університетів Драгоманова, Коцюбинського та ін.на здобуття ОКР Магістра та Спеціаліста навіть на державну форму навчання.

,

Деякі коментарі проста реально навіть бісять. Сама навчалася в цьому коледжі. Викладачі прекрасні, розуміючі люди. ніхто з тебе ніяких хабарів не вамагає, підручниками ми були забезпечені. Куратор групи у нас була просто прекрасна. Коледж просто супер!!!!

,

Я вас прошу, підвали погані, викладачі-хабарники, книжки треба купляти... Навіть всім відомі КНЛУ, Шевченка і т.д. ці проблеми зустрічаються практично всюди. А ці заклади є першими в Україні! То що ж не так? Якщо спідниці протирати, бо на два роки раніше захотів з села втекти - будь ласка, коледж жахливий. А ті, хто справді прагнуть навчання, завжди можуть вийти з ВК, взяти підручника, вивчити параграфа, написати по ньому конспект, прийти і перездати. Викладачі хвалять таку старанність - є приклади, але ж і ви не лінуйтесь! Зустрічаються і окремі випадки, але не надійтесь, що у ВНЗ стане легше жити. Це ще тільки квіточки, тільки провінційний коледж, а от потім буде справжня "жара". Тому заради гарної оцінки сідайте і вчіть, а не шукайте винних. Легше уже не стане.

,

Читаю деякі коментарі і думаю, невже я навчалася в цьому закладі (43 -Ш випуск 1998). Ні. Я завжди із вдячністю згадую свій навчальний заклад і викладачів: Кубюк С. А., яка до нас після першої ж пари зверталася тільки по імені, Шум Л. Є., завдяки їй до сих пір пам'ятаю багато правил про складні речення, а Віктор Петрович - хоч і не класний керівник, але нам всім був за няньку, ще із "яблук", Пашкевич (вчитель праці), а також вчитель по музінструменту - Заліс Й. Я. Звичайно, були і в нас деякі "неулюблені предмети" (фізика, анатомі) і ще багато вчителів. я всім їм вдячна!!!

,

Чесно кажучи,коледж жахливий!Матеріальна база теж (у бібліотеці книг немає ,тому приходиться все купляти самому,а це немаленькі суми для студентів,аудиторій не вистачає,тому інколи приходиться займатися у якихось підвалах з цвіллю,у яких частенько немає світла,технічна база теж не з найкращих,у гуртожитках по 5-6 чол.,звісно,можна домовитись за "двушку",але це за "додаткову плату").Хабарництво є,однак не всі викладачі втратили людяність,але є й такі,після яких починаєш ненавидіти свою професію.Я не рекомендую Вам цей коледж!

,

Коледж, просто супер! Викладачі чудові, завжди зрозуміють і підтримають!

,

Прочла комментарии и от некоторых ужаснулась. Товарищи-студенты, если вы не хотите учиться, а пытаетесь преподавателю всунуть взятку - это исключительно ваши проблемы. Я, конечно, не утверждаю, что работники данного заведения взяток не берут.... но так, что б требовать - никогда! А по поводу отношения... Опять же: как учитесь - такое и отношение. И отдельно несколько слов о Дине Захаровне Кривошее: вот о ком, а о ней никто не имеет права говорить что-либо негативное. Такого педагога днём с огнём не сыщешь! Тот, кто здесь учился, думаю, меня поддержат. Так что, дорогие абитуриенты, если вы готовы отнестись к учёбе с полной ответственностью и получить не только теоретические знания, но и прекрасный опыт - педагогический колледж будет вам только рад! 44-Ш, выпуск 2009 года.

,

Коледж справді хороший але хабарництво одна з глобальніших його проблем,викладачі стають хороші коли їм заплатиш і тільки чекають від тебе грошей,але справді є дуже хороші викладачі яким не гроші потрібні а знання,мені подобаєть навчання у коледжі.Поступайте не пошкодуєте.

,

Прекрасний коледж. Обожнюю його!!!

,

колледж клаcний, правду скажу всі хочуть гроші,. вчи не вчи, а треба платити))))))))(((((((((*****

,

колледж классный!а физруки-супер!особенно Денис Олегович!с таким чувством юмора еще никого не встречала,а девчата в него просто влюблены!

,

Коледж класний!Знайшла багато друзів,але на жаль деякі вчителі погіршують існування в коледжі(не засмучуйтесь,завдяки іншим вчителям мотивація хоч якась з"являється!Не слухайте нікого!Вчіться-вам це вдасться!Цей заклад,такий як усі(маю на увазі хабарництво,вчителів)тому не треба робити висновки судячи з комментарів,що він найгірший і "не треба туди йти"!Краще дізнайтесь про майбутню професію,про спеціальності ,адже ви вступаєте до коледжу аби в подальшому працевлаштуватись і заробляти копійку на життя!Я вчусь на першому курсі шкільного відділення)))Рада,що поступила)На даному етапі використовується база за школу,тому рада,що в школі муштрували і змушували вчитись)Знайшла багато друзів і серед старшокурсників,і серед першокурсників)Завжди допоможуть нам ,так званим "першакам")Введуть у курс справи)Так,що залишайтесь людьми,не нехтуйте вчительською довірою,не ламайте свою репутацію перед ними,бо далі буде дуже важко її повернути)Ось так! Здається все)))

,

Я закінчила коледж з відзнакою у 2012році, за 4 роки отримала 3 четвірки, решта - 5. Безмежно вдячна викладачам!!! Зокрема: Яцишиній Г. Я., Шум Л. Є., Драгомерецькому В.П, Нечипоренко Т.А., Омелянчик Т. Г.!!! Це дійсно, як то кажуть,: "педагоги від Бога". Шановні, щоб мати позитивне враження про навчальний заклад необхідно навчатись! Якщо ж Вас щось обурює - висловлюйте це вголос "кривднику"! Але навчіться грамотно формулювати свої висловлення, а не " Штокати" і"Какати!" Повірте, ВГПК - це чудовий навчальний заклад!!! Я із гордістю про це кажу, адже нині - я студентка університету і саме тут я зустрілась із справжньою корупцією!!! Просто відстоюйте свою життєву позицію, не зламуйтесь від життєвих негараздів, а найголовніше - показуйте свої знання. Як говорив Т.Г.Шевченко: " Якби Ви вчились так як треба, то й мудрість би була своя !" Не живіть в "стадному режимі" , а покажіть, що Ви унікальна, розумна, вольова, самодостатня особистість!

,

Доки задоволена. Насправді надії не рухнули, а вчити треба, треба. Без знань уже ти нікому не треба, а перевпевнююся уже котрий раз. Підготовка тут справді на високому рівні, особливо на моєму відділенні. Особлива подяка куратору Войцехівській Н.К., яка завжди і навчить, і допоможе, і підтримає=)

,

Ой дуже багато наклепу!!! В коледжі є два шляхи, або ти вчишся або робиш так щоб тебе не вигнали(тобто сам даєш гроші викладачам). І ті хто дійсно поступає після 9 і знає що буде Киливник вести фізику вчіть бо нічого другого не поможе, так само і з Драгомерецьким....ніколи з світової літератури не забувайте словників і що таке апельсин))) Омелянчик то своя історія...но як людина вона дуже хороша і завжди допомижить. А театр інколи даже потрібний))). Люди які просто не хочуть вчитися(а мама відправила) дійсно все їм буде погане і вчителі і метод викладання. Як що ти не прагнеш в ньому навчвтися він тебе і не прийме. Вчителі якщо бачать що ти вчишся стараєшся, але в тебе щось не получається то вони завжди підтримують і заохочують. Так що робіть висновки самі)))))))

,

Багато хто з вас пише що коледж класний і педагоги,можливо. Але я хочу сказати щодо корупції то вона справді процвітає, щей з такими темпами, що не встигаєш зрозуміти за що платити. Я розумію, що корупція є в кожному навчальному закладі, але це вже перебільшення.

,

У мене двояке ставлення до ВГПК. Як колишня студентка можу сказати, що корупція там дійсно процвітає. Викладачі є різні: є люди достойні, які знають свою справу, уміють навчити, як то кажуть "педагоги від Бога"; а є люди, що прийшли працювати завдяки хорошим зв'язкам, люди, які не є педагогами взагалі!!! За довгі роки надивилася всякого, лише гарне ставлення і професійне відношення деяких викладачів не дозволило мені піти з навчального закладу. Саме цим викладачам я і вдячна за їх важку працю, за ті знання, які вони допомогли опанувати, низький їм уклін!!! Але є й інші люди, згадувати яких навіть немає бажання, це люди, які не тільки не здатні навчити, а й можуть без докору сумляння калічити дитячу психіку, отримуючи від цього, (як би то дивно не здавалося), справжнє задоволення. Хочу вірити, що рано чи пізно, на таких знайдеться управа, а до тих пір, шановні батьки, просто будьте уважними до вашої дитини, бо нажаль, в наш час ніхто не застрахований.

,

Просто одна корупція .

,

Скажу коротко! Якщо у вас є лишня копійка і крепкі нерви то ваша справа. Корупція там процвітає, знання вам там багато не допоможуть платити прийдеться в любому випадку.

,

Друзі, не брешіть щодо хабарів. Я навчаюсь вже 4-ій рік у коледжі і ще жодного разу ніхто не вимагав грошей. І з викладачами проблем ніколи не буде, якщо знайти підхід. Щире "дякую" хочу сказати Лесі Валентинівні - викладачу української мови. Такі цікаві і насичені пари бувають не у кожного. Так що, абітурієнти, не вагайтесь. Наш коледж один з найкращих!! У нас весело і цікаво.

,

Коледж, просто супер! Викладачі чудові, завжди зрозуміють і підтримають! В будь-якому випадку Ви знайдете хороших друзів!

,

Учитесь и не нужно будет платить. Випуск 2011 года.

,

Хороший колледж. Преподаватели на высоком уровне. Учителя физ-руки хорошие!Физику учили!!!...лабораторные пересдавали по 3 раза,но все было не зря,потом и оценки хорошие ставил! Пламенный привет передавайте Бабий Алле Павловне! потрепала нервов за всю учебу!По пол года не ставила оценок, а потом в один день у всех стоят 3! Позитивные воспоминания остались от Киливник В.В. на пару английского ходили как на праздник!

,

я не погоджусь з багатьма негативними коментарями,щодо фізичного виховання! Навчатися легко,тільки в тому випадку коли вчиш,а коли ні,то вибачте мене,прийдеться і потратитись! Викладачі фізичного виховання класні!! Поступайте,тут круто!

,

Колледж хороший, преподаватели образованные. Не без греха, конечно, но в такой стране живем. Взятки берут далеко не все, остались ещё преподаватели, которые требуют от студента знаний. Взятки дают те, кто не учится, так что грызите гранит науки, если не хотите платить. На счёт уважаемой Т.Г. Омелянчик, то хотите или нет - придется потратится. Плакаты, программки в театр, билеты в театр, книги и прочее покупаем чуть ли не на каждой паре :) Но в целом ВГПК место хорошее, поступайте. P.S. Всем поступающим после 9-го советую учить зарубежную и физику, там никакие деньги не помогут :) P.P.S. Если попадете к нашему любимому Виктору Петровичу, запомните, апельсин - это китайское яблоко :) Всем удачи в поступлении :)

,

класний коледж, вчителі нормальні, але лише на гуманітарно-фінансовому відділені, студенти старанні, але є і тупі. ємоцій від навчання дуже багато (позитивних). гроші беруть тільки у великій кількості, не менше 200 гривень з одного, найлегше вчитися на козлофакові (відділені фізвиховання) P.S. : насправді вчитись легко, якщо знаєш підхід, або математику.

,

Мені дуже подобається цей коледж )

,

Коледж - моё почтение!!!!!! А больше всего моему куратору К. Тетерену!!!!!!!! "Я тебя спрашываю есть такое или нет?" (свои меня поймут...)

,

Дiвчатка потрiбно готуватись до занять, не пропускати, а не робити наклеп на викладачiв та навчальний заклад!!! Легше придумати батькам басню про хабарництво, благодiйнi акцii, чим зiзнатисть у тому що ви прогуляли грошi або прокурили! Замiсть того, щоб писати всяку нiсенiтницю, вчiть матерiал! Працюйте! I всi у вас будуть хорошими!

,

Я закінчив цей коледж у 2011р група 41-ф . Навчання тут мені дуже сподобалось.Хабаря за 4 роки навчання у мене ніхто не вимагав,вимагали тільки хороших знань з предметів.Звичайно були студенти які платили гроші за оцінки,але тільки через те,що не хотіли вчитись. Особлива подяка куратору Бистрицькому О.С.

,

Порада студентам: перш, ніж критикувати вчителів, висловлювати невдоволення, навчіться свої думки грамотно оформлювати!!!

,

Я навчаюсь в коледжі 4 місяця. Дякую найкращому куратору Та викладачу світової літератури Кліменченко Н.В., за порядність та доброту, за уроки-свята з літератури.

,

Коледж хороший, але є такі вчителі, після пар яких ненавидиш свою майбутню професію і коледж. Але є й такі вчителі до яких на пари йдеш із задоволенням, це: ГОЛОВАНЮК В. А., ВОЙЦЕХІВСЬКА Н. К. ,ПИНДИК О.Г (найкраща завідуюча відділенням). Дуже вдячна їм за все.!

,

..Я навчаюся уже 4 рік, і через декілька місяців закінчую ВГПК. І знаєте, ви усі так возмущеєтеся, а насправді самі студенти пропонують ці хабарі, благають вчителів, щоб вони їх узяли, або цитую: "можна я вам вазона куплю, чи папку, ну будь-ласка..." Я не кажу, що наш коледж ідеальний, і мені важко...але для себе я взяла багато того, що пригодиться мені ужитті...Ще змаличку я мріяла стати вчителем і дякуючи навчанні у мене це бажання не зникло...Дякую вчителям : Похилюк О.М., Томчук С.Д., Сверлович В.В., ...

,

Викладачі до нас занадто терплячі, оскільки паралельно з навчанням хочемо ще й десь попрацювати, а ще й мати гарні оцінки, стипендію. Як багато ми хочемо, але у нас немає головного - бажання вчитися. Батькам виливаємо бруд на вчителів, бо ми ж для батьків найкращі. Головне для більшості з нас - "взяти за горло" вчителя і витягнути з нього оцінку, а відповідно і стипендію. Батьки не знають і навіть не цікавляться нашим коледжним життям. Думають, що їх гроші ідуть на хабарі. А як їм пояснити наші п'янки, гулянки по 3 дні. Ось таке ми лицемірне та підле покоління!

,

Обожнюю цей заклад! Дуже рада що в ньому навчаюся ВГПК The best)

,

Коледж супер!!!!!!!!!!Викладачі також!!!!Кому не подобається-вас ніхто не тримає!!!!!!Ідіть на всі 4 сторони)

,

Надіюсь,що вступивши до цього коледжу я не пошкодую про свій вибір. Відгуки про нього хороші.

,

За роки навчання в коледжі було всього...Але назвіть хоч один вищий навчальний заклад,де немає корупції?!Грошей викладачі не вимагають,якщо студент не хоче вчитись,то мусить якось викручуватись...і немає чого скаржитися на це батькам...самі винні.А на рахунок того,що було написано в попередніх коментаріях:"вчителі вимагають від тебе досконалих знань,хоча подати навчального матеріалу на такому вже й рівні не можуть",то хочу сказати таке:"шановні,це вам не школа,що все потрібно "розжувати і в ротик покласти",на то й він ВНЗ,щоб студенти самі йшли до знань,а викладачі повинні лише давати мінімум та спрямовувати на той матеріал,який потрібно засвоїти!"Хочу висловити свою вдячність всім викладачам коледжу,а найбільше - Хоміцькій Г.В.,Моспанок Л.Г.,Гриньковій Л.М..Коледж дійсно хороший,не шкодую, що там вчилася.

,

Класний коледж

,

Скоро почнеться навчальний рік, нові проблеми , нові розчарування. Прочитав відгуки нажаль багато правди, нащот взяток .Так берут в багатьох коледжах, но такса100-200 це занадто.І про викладача з математики чиста правда, молода но наглості не позичати, якщо вона хоче працювати в цему закладі хай переосмисле ціності, бо увірветься терпець і у батьків, і в дітей!

,

Коледж так себе. Особенно по хамски к нам обращалась Кубюк СА, и Дина Захаровна. А Кубюк вобще заставляла ходить к себе на огород сажать и копать картошку, а потом только ставила хорошие оценки!

,

класний коледж!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!суперові викладачі=)=)=)=)=)ДИРЕКТОР СУПЕР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Те, що мене вразило тільки при подачі документів - це платні послуги (ксерокс, папка абітурієнта) у жодному закладі нічого подібного не вимагають. Те що у цьому закладі "процвітає корупція" - це без сумнівів, а ще неорганізованість персоналу. Бажання навчатися у вказаному закладі зникло одразу.

,

Випускниця 1993року. Дійсно, коли ми навчались, про хабарі навіть не чули. І знання нам дали такі, що по тому на "Ура" закінчила два університети. З вдячністю згадую Грущенка М.М., Кривошею Д.З., Ерменчук В.Й., Моспанка В.О. Але зараз заклад не впізнати... Дійсно твориться щось страшне!..Знаю не з чуток - учаться діти знайомих. "Вбиває" відношення до студентів - ніякої поваги і розуміння... Стосовно грошей - гірка правда, а знань - нуль.........

,

Закінчила училише ще в 1988. Жодної поганої згадки про навчання і про викладачів не маю Все робилось для того, щоб я та мої однокурстники змогли прийти до школи підготовленими спеціалістами. Велика подяка .

,

Наш коледж найкращий !!!!!!!!!!

,

Що до філологів то завдяки Шум Лілії перевелась до Барського пед.і закінчила училеще відмінно ,в неї я була ніхто ,багато в групі було нас таких яких вона недолюблювала.Хабарництво є і буде,Дійсно кого згадуєш як викладача це Омелянчик ,Яцишина,Кокарев,Бородій,Мазуркевич .

,

Коледж подобається. Недостатком є те, що переважає хабарництво!!!! Директор класний, але фізику потрібно вчити!!!! Філологи the best!!!!

,

Найкращий коледж!

,

По-поводу взяток чиста правда.Оцінки залежат від суми в кишені.Іще по-поводу викладачів, є дійсно люди грамотні і порядні, а є такі які не гребуют грошики взяти, ось вчителька з математика молода, но наглості їй не позичати.

,

Перечитав всі коментарі і не можу не вступитись за свій рідний заклад (випуск 1990 року, 44-Ш група, куратор - Куб'юк Світлана Андріївна). В моїй пам'яті ВПУ завжди був і залишається закладом, в якому дають міцні знання , особливо з педагогічних дисциплін, методик викладання предметів (навчаючись пізніше в університеті, мав можливість неодноразово порівняти...). Тут справді вміють навчити працювати з дітьми! До цих пір з теплотою згадую прізвища моїх Викладачів: Куб'юк, Стецюк, Водзянська, Радченко, Грущенко, і цей перелік можу продовжувати ще і ще... Низький уклін Вам, ВЧИТЕЛІ, за доброту і професіоналізм! Ну, а стосовно критичних зауважень на адресу закладу, можу сказати одне: до них також потрібно підходити критично (пропрацювавши понад 20 років із студентами, можу із впевненістю заявити, що їх відгуки, на жаль, частенько є суб'єктивними, є спробою перекласти відповідальність за свої низькі оцінки, лінь, нелюбов до обраної спеціальності на плечі викладачів)!

,

Я закончила колледж! Ни минуты не жалела! Да есть очень некомпетентные преподаватели. Они могут и оскорбить, и оценку занизить. Объяснение простое-не дал взятку когда давали все! Знания которые получила пригодились очень! Главное учить и стараться,а нет-плати деньги!!!!!!! Это во всех вузах так! По поводу театров- довольна что ходила! И вообще Омелянчик любила красиво разрисованные тетради и хорошие конспекты! Особая благодарность- Сверлович,Томчук и Мазуркевич!

,

Випускниця 1997 року. Працюю в школі. Дякую викладачам коледжу за вимогливість та хорошу методичну підготовку. Тепер в школі працювати врадість. Особлива подяка Кривошеї Михайлу Савовичу. Щиро бажаю йому міцного здоровя.

,

Навчаюсь в коледжі вже 4 рік. Якщо говорити про хабарі, то вони є у кожному навчальному закладі. А якщо порівнювати ці хобарі, то тут вони мізерні. І ніхто із вчителів грошей не вимагає. Тут вимагають знання. А якщо прогулюєш і не вчиш, то єдиний вихід - хабар. Студенти, які дійсно навчаються, гроші за оцінки на дають. Погоджуюсь про театр, плакатики та брошурки. Але якщо оцінку заробив знаннями, то і купувати цього не потрібно. Щодо знань які тут дають, то вони дійсно кращі ніж у студентів з пед інституту. Це легко перевірити під час літньої практики у таборах. Відразу видно, що наші студенти більше підготовані до роботи із дітьми ніж пед інститут.

,

класний коледж.))

,

Мій син в цему році поступив в цей коледж. Дійсно все було добре , синові подобалось, а в кінці року викладачі деякі подуріли. Наглим образом занижують оцінки. Якщо так піде дальше, я на сайті виложу предмети і Фамілії подивимось чи їм буде приємно.

,

Так цей заклад дійсно не один з найкращих а навіть навпаки! вчителі вимагають від тебе досконалих знань,хоча подати навчального матеріалу на такому вже й рівні не можуть!усе обмежується рамками грошей у твоїй кишені!з студентів тягнуть гроші - як не театр майже щотижня,то якісь не зрозумілі благодійні внески і т.д.! Сильно жалію що його обрала - лише змарнований час,нерви,й викинуті на вітер гроші!

,

Випуск: 2008 року. Скажу чесно: Хто вирішує вступати в "педуліще",той робить далеко не найкращий вибір в свому житті! Хабарі:мінімум - 100-200 грн. І це ще квіточки! Музикантів за вчителів зовсім не вважають! А деякі вчителі при всій групі будуть називати вас такими словами, що ви й самі повірите в те,що тупі на всю голову!!!Був у мене такий випадок: Мала здати хімію 1 тему,щоб поставили оцінку за рік. Хотіла з 6 балів підтянути на 7. Так замість 1 теми здавала 4 ще з школи!!! І все марно....6!!! Принесла 100 грн.-"Яка здібна дівчинка!Хімію знає краще всіх!!!" А ще є в нас викладачка математики(якщо її можна так назвати).Пригноблює гідність студентів настільки,що будеш себе відчувати нікчемою... ОСЬ ТАК!!! ЛИШЕ ДАРМА ВТРАЧЕНІ РОКИ.....

,

Поганий коледж!!!

,

Омелянчик Т. Г. влаштовує на парі торги: продає плакати, брошурки, свої книги, календарики. Купуючи цей товар, студенти підвищують свої оцінки, особливо під час сесії...) А Моспанок В. О. дуже чудовий викладач, дуже доступно подає навчальний матеріал!

,

Найкращий навчальний заклад. Викладачі вимогливі: не вмієш - навчать, не хочеш- примусять. Таким і повинен бути справжній коледж. Інакше і бути не може, адже готують ВЧИТЕЛІВ,

,

Коли перший раз приїхала до даного закладу, була дуже здивована ... Чесно кажучи, знаю, що даний заклад зайняв перше місце по хабарництву, але ТАКОГО я не очікувала... Із перших хвилин зрозуміла, що викладачі настільки нахабні, що намагаються здерти із тебе якомога більше грошей! схиляюся до сьомого і 13-го коментарію.. Якщо бажаєте зберегти собі і своїм близьким здоров'я, оминіть даний заклад.

,

Навчання супер!!!!!!!!!!!! Особлива подяка найкращому кураторові у світі Мартинюку Віктору Миколайовичу, він класний, і взагалі там класні викладачі, ну звичайно за вийнятком деяких, не спортивного профілю.Велика їїм подяка.

,

Кажу зразу всю правду: Більшість викладачів як педагоги просто некомпетентні, а як люди - моральні виродки. Беруть хабарі, причому всі, причому всіляко сприяють тому щоб дитина не здала предмет, а заплатила. Постійнодіюча незрозуміла система благодійних внесків в розмірі 30-50% стипендії. Звісно ці внески не підтверджуються ніякими платіжними документами про їх сплату - куди, кому платять, - невідомо! Дай Бог Вам грошей, сили і мудрості оминути даний заклад!!!

,

У нас не тільки прекрасна матеріально-технічна база, викладачі та умови навчання та проживання у гуртожитках, але чудові, одні з найкращих студентів не лише у межах Вінницької області.

,

Я випускниця 2004 року, група 41-Ш. Вдячна всім вчителям за їхню роботу, лише тепер, коли сама в даній галузі працюю, зрозуміла, що від нас вимагали!Найкращими для мене вчителями були: Моспанок Володимир, Олександрович, Драгомирецький Віктор Петрович, Зінько Маріна Леонідівна (мій класний керівник), Мартинюк Раїса Анатоліївна, Мельник Світлана І., Яцишена Галина А., Сверлович В.В., Мазуркевич В.В.Взагалі, там всі найкращі, але цих люблю найбільше!!!!!!!!!!!!!

,

i навчалась у даному коледжi,випускниця 2007-2010рр.Менi дуже сподобалося навчання

,

Я випускниця даного закладу (1982-1986). Педстаж роботи 25 років .Я дуже вдячна викладачам за їх науку та вимоги. Дякуючи навчальній практиці у школу приходять добре підготовлені вчителі, які не бояться учнів і вправно працюють з ними та їх батьками. Навіть випускники педуніверситету не є конкурентні випускникам Вінницького обласного комунального гуманітарно-педагогічного коледжу. Низький уклін і велика подяка ВАМ, ШАНОВНІ ПЕДАГОГИ !

,

Коли перший раз побачив, сказав: "Курник!". Коли почав учитися, переконався, що це правда! До того ж викладачі упереджені, методично обмежені, користуються авторитарним, радянським стилем у викладанні! І тупою "зубрьожкою" тільки й обмежується все їхнє навчання!

,

Дуже класний навчальний заклад.Раджу всім стати студентами ВГПК.

,

Навчання у коледжі цікаве, викладання якісне

,

Це супер коледж!!

,

Не вагайтесь - він один із найкрщих!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

в 1994р закінчила даний заклад. Відгуки тільки найкращі. Велика подяка всім педагогам, хто викладав у 1990-1994рр на факультеті "Дошкільне виховання" в групі "англічан" Б.М.Ванштейна. Цього року донька закінчила 9 класів, не вагаючись обрали цей колледж. Радимо всім друзям і просто знайомим.

,

Колледж славится своими выпускниками. Отличная материально-техническая база. Многолетний опыт в обучении студентов. Качество подготовки специалистов на высоком уровне. Отличная возможность получить образование и бесплатное и качественное.


Залишити відгук

Усі коледжі в Вінниці, а також ЗВО (вузи) в Вінниці, курси в Вінниці, репетитори в Вінниці, робота в Вінниці