Направления обучения
Оценка посетителей
(по 99 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете учебное заведение и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

На це дійсно не вистачає слів. Я та людина яка майже ніколи не хворіє. Але тут навіть я не можу змовчати. Ще з самого початку як вийшли на навчання до нас почали приходити вчителі, які вже були хворі. От і від них все почалось. З групи майже всі хворі, але змушені ходити на пари бо дуже важко відпрацьовувати пропуски. Зранку п'ють дуже багато ліків, щоб висидіти до кінця дня. А деякі навіть відпрошуються бо їм просто на парах стає погано. Закликаємо, навіть просимо, уведіть карантин хачаб на тиждень - два. Нехай всі хоч вдома перехворіють. Керівництво коледжу, зверніть будь ласка на нас увагу. Бо ми тут є,і ми ваш показник. Як ми можемо нормально навчатися, коли в тебе просто до нестями сильні головні болі, жахливий нежить та температура. Ми дуже любимо свій коледж, але будь ласка, допоможіть нам хоч трохи зберегти своє здоров'я. Бо ті що виліковуються приходять на пари, і на другий день вже знову хворі. Це буде тривати по колу безкінечно. Тому будь ласка прийміть відповідні міри...

,

Коледж в нас, чудовий, вчитись тут дуже подобається. Всі виклалачі хороші та знають свої предмети. Є з кого брати приклад. Але на даному періоді ми б теж хотіли попросили щоб увели карантин. Хочаб на місяць-два. Пішла в нашому коледжі якась вірусна ініекція. Дуже багато дітей в групах хворі. І ти тільки виліковуєшся,знову хворієш.

,

Це просто жах!!!! Невстигла провчитись 2 неділі як уже хворію і не тільки я, а й уся група!!!! Закликаю адміністрацію щоб звернула увагу на це, оскільки на парі може сидіти 4 людини і то це ті які зранку збили температуру парацетамолом, а все тому що важко відробляти пропуски. Думаю у цій ситуації карантин потрібен!!!!!

,

Моя дитина тоже поступила в коледж в минулому році. Про які взятки ви пишете, якщо в дітей даже сесії не було!!!В першому семестрі получили семестрові по поточних оцінках, а в другому вообще дистанційно. Да, така ситуація хворіють діти і викладачі, які в ще більшій зоні ризику бо вони старші. Але я б не хотіла щоб моя дитина вчилася дистанційно. Хто ж нас потому лікувати буде? Дистанційщики?

,

Моя дитина сюди поступила в минулому році, ми вже тисячу разів пожалкували про це. Не коледж, а один жах. Вчителі не знають своїх предметів, відносяться до дітей ніби вони їхні слуги. Принижують та лаяться на дітей ,говорять що вони "тупі" , хоча діти туди прийшли вчитись, вони не вундеркінди щоб відразу все знати. Я вже взагалі мовчу за той період коли наступає сесія. Певні вчителі прямим текстом кажуть що ти мені маєш заплатити. Взятка на взятці, вони ж не питають чи має ця дитина гроші, чи вона виживає на 200 гривень в місяць. Бо всі платять і вона змушена заплатити. Гуртожиток це окрема історія. Кожен творить що хоче, одної виховательки там мало, я вже мовчу за куріння і алкоголь, травки які з відти не виходять. Тому варто задуматись, перед тим як дитину кудись віддавати.

,

Шановний коледж, робіть щось з навчанням, бо діти покотом всі хворіють. Приймайте якісь міри. Бо те, шо ви одним китайським термометром міряєте температури не допомагає, і то, навіть він не працює. Хіба ви не зрозумієте що діти з різних областей, всі їздять додому в громадському транспорті. В теперішній такий страшний час це дуже небезпечно.

,

Шановне керівництво коледжу,від батьків,закликаємо зараз звернути увагу і подумати за включення карантину у вашому коледжі. Діти не встигли провчитись 2 тижні і майже всі хворі. Моя дитина в четверг приїхала додому з температурою 38-39. А все тому що ваші вчителі почали приходити на пари з температурами,хворі, та засопляні. Ваш велмешановний директор думає тільки про себе. А те що ви дітей відправляєте додому, типу ти захворів твої проблеми. Так керівництво крледжу не має робити, з вашої сторони це безвідповідально . Діти змушені ходити на навчання з температурами бо вчителі ліплять енки. Хоча це не їхня вина шо їх заразили в коледжі. Тому Шановний пане детектор ,закликаємо робіть щось з цим. Те що ваші вчителі пішли на лікарняний, а деякі навіть на САМОІЗОЛЯЦІЮ нас дуже насторожує.Якшо ви думаєте що вам вдається все тихо прикрити, то ви помиляємось.Ми підемо на область і будемо писати скарги, вищому начальству, бо це вже ні в які рамки не влізає!!!!!!!

,

Хотіла, би написати коментар щодо такої людини, як лаборант (фамілії не знаю). Я просто шокована, як вона може працювати з дітьми? Тільки, щось запитаєш, до тебе одразу з агресією, криками і тому подібне. Просто накипіло, тому що вже не один раз мій настрій на цілий день було зіпсовано, після зустрічі з вами.

,

Просто тупо вбитий час у цій дирі. Несправедливі оцінки, нахабство, зверхність, любов до підлабузництва, відсутність свободи слова і власної думки - цілий СССР. Правда, керує тут зовсім уже не Ленін і не Сталін, скоріше Брєжнєв з своїм періодом застою))
З кожним роком піднімається плата за навчання. Увага! Питання: «За що? Покажіть мені, за що тут віддавати гроші?» Шановні батьки майбутніх студентів, якщо ваша дитина іде після 9 класу і ще точно сама не розуміє куди, то, будь ласка, дізнайтесь більше про заклад, який обираєте! Читайте відгуки, питайте, приїзжайте, просіть, щоб показували абсолютно все(тим більше гуртожитські кімнати, де ЖИВУТЬ, а не 2 показових(!), питайте про воду(теплої там раз в тиждень може дочекаєтесь, а потім діти бігають з чайниками, щоб воду нагріти(ах,так,чайники ж НЕДОЗВОЛЕНІ, ходіть так)
Порада: Прочитайте книги і прошарте Інтернет, роздрукуйте диплом, будете і багатші, і розумніші)

,

Спасибі одному викладачу за пари, на яких ви нас нічого не навчили, а самі приходили, аби поговорити по телефону і накричати на студентів. Ваші предмети ніколи в житті нам не знадобляться, адже робити медсестрою у відділенні за мінімальну плату можна й без знань з мікробіології та епідеміології. Забирайте й далі ваших любимчиків з пар, щоб вони нянчились з вашими внуками і отримували відмінні оцінки, а студенти, які намагалися шось вчити, йдуть в аут)

,

Вчителі некомпетентні у поясненні матеріалу, більшість просто тупо задає читати підручники і тільки перевіряє самопідготовку! Для чого іти сюди, якщо можна самому просто почитати все у підручнику. База знань - 0

,

ХОчеться сказати окреме "дякую" Юхимчук В.В., це дійсно Викладач з великої літери, яка хотіла нас навчити і їй це вдалось"

,

В загальному, хорошого нічого не можу написати, бо і немає що. Дуже шкодую, що всі 4 роки намагалася гарно вчитись задля стипендії та оцінок, аби в кінці отримати направлення на роботу з мінімальною заробітною платою і важкими умовами праці. Моя порада для тих, хто ж все-таки наважиться сюди вступити,- не заморачуйтесь за оцінки, адже в майбутньому вони не будуть щось значити. Якщо занесете торбу- стипендія і гарні оцінки ваші. Але можна піти і легшим шляхом- просто побути нянькою з її внуками,а з пар вона забере, навіщо ж на них сидіти?! Загалом, на парах навряд можна чогось навчитись, викладачів, які хочуть, щоб студенти щось знали, можна перерахувати на пальцях однієї руки. Якби могла, поставила -10

,

Ну что же, пришло время раскрыть всех скелетов в шкафах этой шараги: 1 - взятки, некоторые за сессию скашивают бабосики внучкам на новый айфончик или на путёвочку заграницу, причём внутри системы это считается нормальным, прямо подталкивать студентов к взяткам или способствовать этому другими путями. 2 - наглое и хамское отношение к студентам. Вас так отчитают за какую-то мелочь, что при слова «до заввідділення» у вас сердце будет уходить в пятки. Запугивание и унижение - такая здесь дисциплина. Все 4 года вам будут вбивать в голову что вы никто и ничто. Да в каком нормальном уч. заведении детей не будут пускать в туалет внутри коллежа, который же «только для учителей», почему дети в 15* мороз должны ходить справлять нужду на улицу?!
3 - преподаватели не любят свою работу, они настолько обозлённые, что это все сказывается на студентах. Почему все стают такие добрые только во время сессии?! А на парах никто не заинтересован в знаниях детей. Никогда не поступайте сюда!!!!!

,

4 роки дурості. Є декілька викладачів, яких можна на пальцях однієї руки порахувати, які НАВЧИЛИ. Інші - не вміють викладати свій матеріал або просто відносять халатно до роботи.
Хабарництво процвітає, бажання завалити через те, що щось «не так».
Витирають ноги, доводять до сивого волосся, нерви нестабільні після 4 років.
«Ми забезпечуємо всіх державників роботою!» - Ага, повірте, три рази сплюньте. Отримаєте: направлення по яких немає місць або туди, куди беруть через хабарі.
Якщо все таки у вас немає вибору і будете вступати, не подавайте документи на фельдшера, передумайте, ідіть на медсестру.
По-перше, легша програма, менше замороки, по-друге, все одно працювати по спеціальності не будете. Хіба ви щасливчик по житті, дасте жменю зелених комусь в карман у цій «бурсі», а потім на роботі.
Ставлю 1 лиш за деяких викладачів і одногрупників. Дякувати Богу, хоть з ними пощастило.
Рекомендую? Ні! Буду запрошувати? Ні!

,

Хороший навчальний заклад, пишаюсь, що закінчила саме цей коледж, ставлення майже усіх викладачів з розумінням. Читаючи відгуки можу сказати, щоб поступати саме на медика потрібно зрозуміти чи це справді твоє і ти справді сміливо можеш пов'язати своє життя з медициною, якщо ж ні, то не варто тратити час дарма, а в кінці лаяти викладачів і сам навчальний заклад

,

Хороший навчальний заклад, пишаюсь, що закінчила саме цей коледж, ставлення майже усіх викладачів з розумінням. Читаючи відгуки можу сказати, щоб поступати саме на медика потрібно зрозуміти чи це справді твоє і ти справді сміливо можеш пов'язати своє життя з медициною, якщо ж ні, то не варто тратити час дарма.

,

Ну что могу сказать ужасное место?
Училка Английского языка вопше страх потеряла

,

потрачені дарма роки... Ніколи сюди не поступайте

,

Коледж закінчила два роки назад. Коли пішла на роботу то старша медсестра зраділа, що я випускниця саме Могилів-Подільського коледжу. Вона зраділа, що мене не треба вчити і перевчати. Тільки наш коледж дає такpeygу підготовку. Тому усім рекомендую цей навчальний заклад

,

Закінчив училище 25 років назад. За студентські роки було всього і успіхи, і проблеми, і бажання щось доказати чи когось переконати. Але життя роставило все на свої місця. Мені запамяталися слова які казала одна наша вчителька. Мудрі люди вміють бачити зорі в калюжах, а підлі бачать болото навіть в раю. В коледжі вчилася моя дочка. І в неї спогади прекрасні. Це школа людяності і порядку.

,

Випустилися з коледжу рік назад. Ще не було дня щоб не згадувала про друзів і тих щасливих чотири роки класного навчання, цікавої практики, життя в гуртожитку. Не дурно кажуть, що студентські роки найкращі. Дуже скучаю за всіма викладачами! Ви найкращі!!!! Як тільки закінчиться карантин - хочу прийти в гості в коледж)) Завідую тим, у кого навчання в коледжі попереду)

,

Вдячна всім за чудово проведені роки. Дуже рада що обрала саме цей коледж, тут весело, цікаво, гарно. Буду пам'ятати всіх і приїзжати в коледж щоб побачитись.

,

Найкращий з усіх коледжів, пишаюся, тим, що навчалася тут!!! Хотіла б щоб тут у майбутньому вчилися мої діти. Буду скучати за своїми друзями, за вчителями та за студентським життям!!!)

,

Ужасное место. Прежде чем поступать - 100 раз подумайте, готовы ли вы терпеть унижения и издательства от некоторых преподавателей. Слушать постоянные упреки и учиться для репутации этой шараги. Вас и ваши знания будут использовать только для рейтинга колледжа. А в конце концов к вам отнесутся, как к никому... С взятками вообще страшная ситуация, постоянно проводятся какие-то махинации... Пары в больнице - ничего полезного не дали, кроме того, как всю пару сидеть и ждать пока препод где-то поест и выпьет 50г. На вас все руководящие и преподы смотрят свысока, никакого уважения к студентов... Нормальных учителей либо нет, либо они просто сваливают через время с этого гнилого места... Так что берегите свои силы, здоровье и нервы, а то после 4 лет учебы здесь у вас не останется ничего!!!

,

Найгірші 4 роки мого життя, нікому не рекомендую цю бурсу

,

Шановні викладачі. Звертаюсь до вас від імені всіх батьків і студентів. І прошу вас про урочисте вручення дипломів.Студенти чекали той незабутній день 4 роки. В когось це мав бути перший і останній випускний.
Можна зробити вручення дипломів на подвір‘ї коледжа, поділивши студентів на групи.
Дякуєм вам)

,

Шановні мої викладачі коледжу, хочу звернутися насамперед до вас! Звісно карантин не несе в собі нічого доброго для навчання, але через це не потрібно ЗАВАЛЮВАТИ студентів роботою так, що вони (ставлю 100% що майже всі хто взагалі бачив зошит і ручку) пишуть з ранку і до світанку як то кажуть. Особисто мій досвід, з 10:00 і десь до 15:00-16:00 потрібно було писати. І багатьох викладачів не цікавить, що треба ще щось вдома зробити, я не в місті живу, як ніби я в чотирьох стінах і більше в мене немає роботи, вибачте, при всій повазі , ви не одні!! До речі, мені для того щоб відіслати завдання потрібно йти за тридев'ять земель, і не завжди гарна погода зверніть увагу!! І ще одне, за період карантину, а саме дистанційного навчання мій зір не суттєво але все ж таки погіршився, і я підозрюю, що саме через те, що цілий день мені треба, я зобов'язаний сидіти і писати. І я впевнений, що ви не дасте гроші зі свого карману для того , щоб я поїхав в клініку для перевірки зору. Тож будьмо ввічливі!

,

Шановна дирекція коледжу, хочу щоб ви звернули увагу на те, що деякі викладачі ставлять рамки ( до якої години потрібно скинути) , якщо не скидаєш, то у тебе 2 автоматично. Рамки ставлять як за розкладом занять, але вибачте , вони дають не той обсяг завдань, як у коледжі і за обмежений час, виконати всі завдання дуже важко. Писанини по 8-10 сторінок, мені здається це занадто. Якшо ви даєте такий великий обсяг, то будьте ласкаві, давайте нам більше часу. По-перше, деяким студентам, щоб кинути потрібно іти аж на кінець села,а ви хочете щоб ми до 13:00 скидали вам все. У інших і так роботи вдень багато, що за рамки то такі?
Але є викладачі, які з розумінням ставляться, навіть якщо скидаєш їм не в той самий день. І ніяких проблем немає. То чому ж інших це не влаштовує?
Я б погодилась на обмеження в часі, якби завдання займали сторінки 4-5(але не 10, вибачте) ,тоді взагалі ніяких питань б не було. Честно, накипіло трохи. Прошу дирекцію звернути вжити відповідних заходів.

,

Прохання до викладачів коледжу щоб шанували здоров'я своїх студентів не приємно спостерігати як у них псується зір від дистанційного навчання вони не винні що зараз карантин тому вам потрібно поставити себе на їх місце. Та пам' ятайте не в кожного студента є можливість виконувати вчасно завдання не всіх є хороший Інтернет щоб виконувати завдання та також є хатні обов'язки які їм потрібно робити. Не потрібно ставити ї'м умови до котрої години потрібно кинути не кожен може. Але так розумію й вас вам важко перевіряти їх роботи домовтися щоб усі кидали до певної години вечора. Та давайте не будемо перевантажувати наше молоде покоління бо ми не знаємо що чекає їх ще. А так то коледж хороший але зі своїми труднощами.

,

Если бы вернуть время назад - в жизни бы не пошла

,

Шановна адміністрація коледжу, прошу звернути Вашу увагу на те, що на данний момент багато дітей в групах хворі. Вони з температурами змушені ходити на пари бо дуже важко відпрацьовувати пропуски. Всі медики думаю розуміють що 1-2 хворі дитини, і на наступний день вся група хвора. Тому прошу Вас прийняти відповідні міри.

,

Це взагалі нормально, що на майже на кожній парі нас називають тупими (не прямим текстом, але деколи можуть і прямо)? З кожного кутка нам твердять про булінг, то це тоді булінг з сторони викладачів до студентів чи що? Ми прийшли навчатись, а не все знати і мені здається, що викладач має адекватно пояснити, а не принижувати кожного разу.

,

Чудовий коледж, більшість вчителів справді добре пояснюють навчальний матеріал, допомагають зрозуміти складні теми. Не шкодую що поступив, раджу всім друзям які хочуть бути медиками поступати саме сюди

,

Тут я з першого курсу вже хотіла забирати документи і тікати з цього місця.Була викладачка української мови дуже хороша, що могла на парі вдарити мене. Далі все йшло спокійно, але оцінки мої мене не радували. В школі якщо я мала 10 балів, то тут більше 8-ми бачити я не могла. Були і хабарі. А де ж їх нема? За всі 4 роки не заплатила жодного хабара, хоч і були викладачі, що непрямим текстом натякали на хабар. Далі, коли почалась практика, стало цікавіше. Практика в лікарні-саме цікаве, що було за всі 4 роки навчання. Викладачі водять до пацієнтів, показують все і розказують все, що цікавить. Але коли я прийшла на роботу, мені жодні знання з коледжу не пригодились:D І не важливо як ви там вчились, кому ви там платили чи не платили- ніхто навіть не загляне у ваш синійчервоний диплом. І перед тим, як вступати, добре подумайте чи варто витрачати 4 роки, щоб робити на роботі за 3000. Всім щасти. Ваша випускниця 2019;)

,

При подачі документів на вступ до закладу тільки позитивні емоції, допоможуть і підкажуть і не один раз повторять щоб не забути, дуже вдячний за таке привітне ставлення, дякую! Надіюсь стати вашим студентом!

,

Без совестное отношение к абитуриенту,позор за хамство !!

,

На правах випускника маю можливість в повній мірі розповісти про коледж, тільки коли усвідомиш, що це кінець, можна обєктивно коментувати. Отож, корупції, як такої, немає, якщо студент не вчить, геть не старається, то ішого виходу, на мою думку немає, або коли ввесь рік бив байдики, а сесія завершується за тиждень, то вже іншого варіанту не має. Викладачі в міру суворі, бо якби були надто добрі то цьогочасні студенти сідалиб на голову(враховуйте виховання дітей). В загальному, я пишаюсь своїм коледжем, і протягом усього життя буду рекомендувати його всім, бо в Могилівському медику справді КРУТО!!!

,

Коледж нормальний. Є прекрасні наставники, особливо мені подобаються викладачі інфектології Юхимчук Вікторія Володимирівна, педіатрії Чорнокульська Антоніна Олексіївна, терапії Грабовська Людмила Миколаївна, іноземних мов Коцулим Ольга Володимирівна, акушерства Коцулим Наталя Володимирівна, Сімончук Петро Дмитрович , української мови Наконечна Тетяна Миколаївна і , звичайно , Сосновський Віктор Олександрович.

,

В цілому навчання в коледжі досить хороше. Безмежно вдячна таким викладачам: Керницька Г.С., Петренко Я.О., Коцулим О.В., Байдецька З.М., Якимчук Н.Ф., Кравцова А.В., Грабовська Л.М., Наконечна Т.М., Чорнокульська А.О, Трембач Н.А, Коцулим Н.В., Сімончук П.Д., Сосновський В.О.. Особливо хочу подякувати викладачу інфектології Юхимчук Вікторії Володимирівні.
На мою думку, ви найкращі викрадачі цього коледжу!

,

Чудовий навчальний заклад, вчителі нереальні. Завжди допоможуть, підтримають, ввійдуть в положення студента, за це дякую. Особливо мені подобається вчитель з історії України, вихована людина, ввійде в положення, допоможе, чудова людина. З таким вчителем гріх не вчити історію України. Всі кажуть про хабарі, але це не так, дає змогу вивчити та здати матеріал коли завгодно.

,

Дуже класний коледж, вчителі гарні співрозмовники і завжди готові піти назустріч, окремо хочеться подякувати вчителю з історії України, гарний спеціаліст та дуже хороша людина! Нарахунок хабарів, завжди дає змогу студенту самостійно здати матеріал і отримати відповідну оцінку!

,

Якшо і є десь класне місце, то це там де твої друзья, де гарні спогади. для мене це навчання в Могильові. Випускники 2014 року всім привіт!!!

,

Взятки со стороны одной учительницы просто сносят крышу , алло , у меня кроссы 300 стоят , а ты мне говоришь о 400-450 , если не даёшь - специально валит , но все закрывают на это глаза
Со всех групп только несколько человек не дали взятку и если посчитать по ценам выйдет больше 7000 , надеюсь ты увидишь это и больше никогда не будешь преподавать , уходи на пенсию , дорогая

,

Викладачі не мають міри з хабарями, дуже хочеться назвати ці прізвища

,

Недавно мала можливІсть бути у медичному коледжі через десять років після закінчення. Приємною була зустріч не тільки з друзями а й з вчителями.Ми походили по аудиторіях і ніби повернулися в студентський час. Нас тут любили, нас поважали, з нами рахувалися. І спогади тільки найкращі і найтепліші. Всім ВЕЛИКА подяка!

,

Загалом, коледж непоганий, багато хороших вчителів, які дійсно добре подають навчальний матеріал і вимагають його самостійного вивчення. Звичайно є і хабарники, яким за хорошу оцінку потрібно дати певну суму(звісно, тільки тоді, коли не хочеш вчити). Не розумію, чому так хвалять викладача історії України, це звичайний викладач, нічого особливого на його парах не відбувається, хабарі бере (всі скидаються по 20 гривень), на великій перерві в аудиторію не пускає, так як йому потрібно «виділити час на себе, ви сюда чого йдете», але якшо ви вчите, то і він буде ставити хороші оцінки.

,

Як на мене, Могилів-Подільський медичний коледж -- це просто прекрасний навчальний заклад! Сам навчався в медколеджі і знаю зі свого досвіду, що тут працюють найкращі висококваліфіковані викладачі. Можу затвердити, що ніяких хабарів ніхто не вимагає, а студентів оцінюють об'єктивно. Дуже люблю і поважаю викладача історії України, який надзвичайно цікаво та доступно подає навчальний матеріал, на високому рівні проводить ріноманітні виховні заходи, завжди ввічливий, добрий та привітний. Вдячний всім викладачам за гарну підготовку і людське відношення.Я наполеглево рекомендую Вам тут навчатися, не пожалкуєте!

,

Минуло вже 4 роки, як я закінчила медичний коледж, але завжди з теплотою згадую роки, проведені в його стінах. Отриманні знання та практичні навички стали міцною основою мого особистого та професійного зростання. Вдячна всім викладачам за безмежну віру в наші сили і знання, за життєву мудрість, за невичерпне терпіння.
Наклепи про хабарництво викликають в мене посмішку на обличчі. Здебільшого про це пишуть ті студенти (студентки), які замість того, щоб ходити на заняття і здобувати знання, займаються хтозна-чим і хтозна-де. Викладач історії, як і інші викладачі, хороша людина, відповідальний працівник та добрий спеціаліст.
Викладачі відносяться до всіх студентів з повагою. Студентські роки - найкращі.

,

Навчання на 1 курсі важке, але таке класне!!! Якби мене так вчили в школі і так пояснювали вчителі на уроках як тут то я би була медалісткою!!!

,

Дуже гарний коледж))❤

,

Всім доброго вечора ,дуже хороший коледж ,вчителі дуже добрі та завжди допоможуть,рекомендую коледж

,

Добрий вечір,на мою думку коледж дуже чудовий,всі студенти і співробітники коледжу привітні,добрі..Дають хороші знання))

,

Вчитель з історії дуже добре пояснює, та хоче щоб всі здали Зно.

,

Могилів- Подільський медичний коледж супер, вічливі вчителі ,допомагають студентам , вчитися дуже подобається. Дякую вам , дорогі вчителі.

,

Дуже чудовий коледж,всі вчителі добрі та привітні, завжди допомагають у будь-якій ситуації.

,

Нічого поганого сказати не можу, лише позитивні відчуття по відношенню до викладачів та роботи яку вони виконують.

,

Ми поважаємо викладача історії, і хабарі він не бере. Так він завжди нам допомагає, я знаю по собі адже я уже на другому курсі, і викладає він у мене другий рік.

,

Прочитавши негативні коментарі нижче, чесно кажучи боялась вступати , але як то кажуть ризикнула і не пожалкувала!

,

Дуже хороший коледж.
Чудові вчителі які завжди навчать правильному.Допомагають та підтримують.Та й в загальному коледж чудовий.

,

Чудовий коледж, викладання на вищому рівні, син навчається вже 4 рік і скарг немає,відпускайте на навчання не пожалкуєте!

,

Моя дочка, навчається у цьому коледжі, і можу затвердити, що ніяких хабарів ніхто не вимагав, особливо вчитель з історії (згідно слів доньки вчитель викладає матеріал дуже цікаво та доступно), дитину об'єктивно оцінюють. Я б радила цей коледж.

,

Найвашчий для мене час навчання 1 семестр 1 курсу, але й накласніший!! Якби мене так вчили і все так добре пояснювали, як в коледжі я би була медалісткою.

,

Шановна адміністрація коледжу, прошу звернути увагу на роботу викладача історії, який бере хабарі. Гроші бере зі всіх студентів групи, якщо хтось не здав грошей, можна взагалі не старатися, викладачеві байдуже чи студент щось знає, аби в гаманці шелестіло. Поясніть, це у вас зараз порядки такі? Не вважаєте ви, що давати хабарі і приносити торби з ананасами на екзамен зажирно?

,

Ура!)))) Семестр закритий! Школярі завідуйте - ми другокурсники!))) Студентам - класного відпочинку, абітурієнтам - успішного вступу!

,

Навчання ніколи не варто вважати втраченим часов. Це знання, навики, досвід (причому завжди позитивний). Я це зрозумів і переконався, пропрацювавши в медицині 17 років.

,

Закінчив коледж у 2012 році. Втрачений час дарма. Після 9 класу вчитися на фельдшера 4 роки тобто ви 2 роки втратите. А потім ще ВУЗ 5 років + ординатура. Вчитеся в школі, готуйтеся, детально вивчати хімію, біологію. Вступайте відразу до ВУЗУ, не витрачайте свій час.

,

Враження про коледж найсуперовіші!!!))

,

Тут класно!! Оприділяйтеся з вибором і до нас)))

,

Коледж супер! Не слухайте нікого! Всім рєспект! І уважуха!

,

Про коледж сьогодні тільки враження і спогади. Уже пройшло кілька років від нашого випуску. Вчилася в коледжі не з першого курсу. Перевелася по сімейних обставинах з іншої області. Навчання в периферійному закладі відрізняється від навчання в обласному центрі. Враження про обидва заклади позитивні, але Мог-Под. медколедж став для мене рідним. Більше такої уваги і опіки не було в мене ні від кого крім рідних. Не слухайте тих, хто каже, що після коледжу на роботі треба всього перевчатися. На роботі наш професійний рівень зрівнювали з університетським, а навики нічим не відрізнялися від досвідчених медсестер. Подяка всім за гарну підготовку і людське відношення.

,

Першу освіту отримав саме у цьому медичному коледжі у 2009р. Після був університет, перекваліфікація в іншому вузі. сьогодні маю непогану роботу на жаль не звязану з медициною і гарний колектив, в якому працюю. Але завжди теплими словами згадую місто, в якому вчився, працівників коледжу, свлїх друзів. Ми були одною дружною сімєю. найважче було на першому курсі, але та "закалка" помогла потім і в навчанні і в житті. Вчителі-лікарі навчили нас професії і діяти у невідкладних ситуаціях. Тоді під час навчанняе не все розумілося і цінилося, було важко перездачі, відробітки, недоспані ночі. і тільки тепер це сприймаєш як нормальну підготовку. сьогодні дякую викладачам і привіт всім випускникам 2009! До зустрічі в 2019!

,

Зовсім не думала, що буду скучти за коледжом. Всього кілька тижнів ми на практиці, але хватить, щоб поняти різницю між роботою і навчанням. Тут ще більше починаєш цінити тих, хто рядом з тобою всі студентські роки. Скоріше вже в коледж до всіх СВОЇХ...

,

Закінчую перший курс. Дуже задоволена навчанням. вчителі пояснюють доступно, завжди вислухають, підтримають коли проблеми. Живу не вдома, у гуртожитку, але ніколи не почувала себе чужою. Навчання не завжди легко, але я понімаю, щоб бути медсестрою, треба багато працювати. Вчителі строгі, Але справедливі. я рада, що отримую професію саме в цьому коледжі!!!

,

Цей коледж не дає гарної підготовки та фахово-спеціальних знань.Там не знання, а гроші керують усім! Оцінка повинна бути 0. Найгірший навчальний заклад шарашкіна контора. Дуже шкода витрачені нерви, роки, сили, і кошти. Добрі відгуки пишуть викладачі.Чому не писати, такі гроші здирають. Казочки про той хто вчитись, буде вчитися, і у нього хабаря НЕ візьмуть" блабла це не про цей медичний коледж. Тут викладач з тебе шкіру здеруть, разом з грошима, торгуватися за оцінку. Взагалі обман на обмані, і Ви нікому нічого не доведете, бо все там акули сидять. Починаючи від директора закінчуючи простими лаборантами. Ну, власне, чому дивуватися. Який "чесний директор" такий і персонал собі підбирають.
Але 30% викладачів нормальних, які цікаво й доступно дають матеріал, входять до положення.
Не йдіть у цей коледж .Це обман! Особливо на платну форму навчання!Хоча будуть красиво казати в вуха, про те що у нас навчальна база гарна. Не вірте!

,

Закінчив коледж у 2009 році. Сьогодні вдячний усім хто з нами займався, такого доброзичливого ставлення не зустрічав більше ніде. А працюва я в різних колективах. Студенти! Цінуйте можливість витися у такому коледжі!

,

Кожний раз переконуюся що зробила правильний вибір, коли рішила поступати саме в цей коледж. Класні викладачі, завжди можна поговорити на любі теми. багато цікавих свят проводиться. А Могилів-Подільський - суперове місто!!! Зараз цвітуть сакури і магнолії!!!

,

Всім з свої школи розказала про мій коледж. Ті хто поступив в другі коледжі мені завідують, а особливо однокласники які лишилися в школі. Але кожний міг зробити Такий вибір як я!!!!!!!!!!!!!!!

,

Нарешті зїхалися в коледж після канікулів. Це як другий дім. дуже рада бачити всіх друзів і викладачів. навчання тут в задоволення

,

Студентські роки найкращі, прекрасна атмосфера))але процвітає несправедливість, якщо за тобою хтось стоїть, або ти комусь заплатив то у тебе буде усе добре, а як ні то на багато не розраховуй, знаю по собі, стараюся, рвуся і лише на 4 все витягнула, а стільки вилила сліз.
В нас навчається дівчинка Аліна яка отримує президентську стипендію, але вона не відмінниця, тим придуркам шкода їй 5 поставити.
Ну ось так, тепер судіть самі!

,

Як жалко, що студентські роки проходять так швидко. Я закінчила коледж у 2011 році , найкращий час. Студенти!!! Цінуйте можливість вчитися в такому класному коледжі!!!

,

Вчуся вже четвертий рік, довольний. Займаюся тут спортом, маю супердрузів. В коледжі я зрозумів, що таке студентське життя!!! Поступайте до нас, на пожалієте!

,

Медичний коледж, на відміну від інших, є цікавим місцем навчанням. Особливо, коли приходе час практикам в лікарні і спілкуванню з лікарями. Самі відносини між викладачами і студентами є хороші. З ними можна поспілкуватись і багато чого в них навчитись, не лише теорії в професії, але мудрості життя.
Але, на превеликий жаль, є і таке, що коли приходить час до сесії, вони показують себе не з дуже хорошої сторони. І це дуже сильно негативно впливає на ставлення студентів до навчання, викладачів, майбутньої професії та життя.
Щиро надіємось, що колись настане такий час, коли життя в країні буде на високому рівні і совість до людей повернеться.
Навчання в коледжі є дійсно цікавим. Але як вже було вказано, воно дуже змінило ставлення до майбутної професії та життя. Воно не так, як нас вчать, що професія медика - це благородна професія.

,

Навчаюся на 3 курсі, коледж класний, маю тільки позитивні враження, рекомендую всім, хто хоче мати професію медика

,

Дозвонитись неможливо. ВСЕ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ!

,

Жахливо!!
Як викладачі можуть просто в очі студентам казати, щоб ті "скидались" на екзамен?!!
прямим текстом! Діти без цього не складуть іспити??? Стид і срам!
Сподіваюсь, що колись у таких викладачів буде вистачати ледве на життя, і їхні діти будуть навчатись у закладах по тих самих принципах(хабарі).
Шкода, що в такому коледжі таке свинство!!!

,

коледж те що треба! найкращий!

,

ну как сказать. колледж нормальный. взятки берут. ну а где их не берут? в целом учителя отличные, но есть индивидуумы на каких никаких нервов и денег не хватит. если учить то платить не приходиться. не жалею что здесь учился.

,

мені коледж подобається....=)

,

Колледж супер! 3-й год учусь и ни разу не пожалел.

,

Коледж реально хороший!Дуже сумую за ним!...

,

прекрасний коледж, порядні працівники, суперові студенти

,

Тут весело!

,

Я хочу вступати сюди,скажіть як щодо хабарів і чи нормальні вчителі?))

,

найкращий в світі коледж, зразок людяності і порядності

,

коледж чумовой, поступайте - непожалеете)))

,

коледж клас!!!!!!!!

,

мой любимый коледж

,

самый уматный коледж в мире!!!!!!

Партнеры сайта
Колледж геологоразведочных технологий Киевского национального университета им. Т. Шевченко
Колледж геологоразведочных технологий Киевского национального университета им. Т. Шевченко
Все партнеры | Стать партнером

Все вузы в Могилев-Подольском, а также колледжи и техникумы в Могилев-Подольском, курсы в Могилев-Подольском, репетиторы в Могилев-Подольском, работа в Могилев-Подольском

Обратная связь