Направления обучения
Оценка посетителей
(по 35 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете учебное заведение и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Ура!)))) Семестр закритий! Школярі завідуйте - ми другокурсники!))) Студентам - класного відпочинку, абітурієнтам - успішного вступу!

,

Навчання ніколи не варто вважати втраченим часов. Це знання, навики, досвід (причому завжди позитивний). Я це зрозумів і переконався, пропрацювавши в медицині 17 років.

,

Закінчив коледж у 2012 році. Втрачений час дарма. Після 9 класу вчитися на фельдшера 4 роки тобто ви 2 роки втратите. А потім ще ВУЗ 5 років + ординатура. Вчитеся в школі, готуйтеся, детально вивчати хімію, біологію. Вступайте відразу до ВУЗУ, не витрачайте свій час.

,

Враження про коледж найсуперовіші!!!))

,

Тут класно!! Оприділяйтеся з вибором і до нас)))

,

Коледж супер! Не слухайте нікого! Всім рєспект! І уважуха!

,

Про коледж сьогодні тільки враження і спогади. Уже пройшло кілька років від нашого випуску. Вчилася в коледжі не з першого курсу. Перевелася по сімейних обставинах з іншої області. Навчання в периферійному закладі відрізняється від навчання в обласному центрі. Враження про обидва заклади позитивні, але Мог-Под. медколедж став для мене рідним. Більше такої уваги і опіки не було в мене ні від кого крім рідних. Не слухайте тих, хто каже, що після коледжу на роботі треба всього перевчатися. На роботі наш професійний рівень зрівнювали з університетським, а навики нічим не відрізнялися від досвідчених медсестер. Подяка всім за гарну підготовку і людське відношення.

,

Першу освіту отримав саме у цьому медичному коледжі у 2009р. Після був університет, перекваліфікація в іншому вузі. сьогодні маю непогану роботу на жаль не звязану з медициною і гарний колектив, в якому працюю. Але завжди теплими словами згадую місто, в якому вчився, працівників коледжу, свлїх друзів. Ми були одною дружною сімєю. найважче було на першому курсі, але та "закалка" помогла потім і в навчанні і в житті. Вчителі-лікарі навчили нас професії і діяти у невідкладних ситуаціях. Тоді під час навчанняе не все розумілося і цінилося, було важко перездачі, відробітки, недоспані ночі. і тільки тепер це сприймаєш як нормальну підготовку. сьогодні дякую викладачам і привіт всім випускникам 2009! До зустрічі в 2019!

,

Зовсім не думала, що буду скучти за коледжом. Всього кілька тижнів ми на практиці, але хватить, щоб поняти різницю між роботою і навчанням. Тут ще більше починаєш цінити тих, хто рядом з тобою всі студентські роки. Скоріше вже в коледж до всіх СВОЇХ...

,

Закінчую перший курс. Дуже задоволена навчанням. вчителі пояснюють доступно, завжди вислухають, підтримають коли проблеми. Живу не вдома, у гуртожитку, але ніколи не почувала себе чужою. Навчання не завжди легко, але я понімаю, щоб бути медсестрою, треба багато працювати. Вчителі строгі, Але справедливі. я рада, що отримую професію саме в цьому коледжі!!!

,

Цей коледж не дає гарної підготовки та фахово-спеціальних знань.Там не знання, а гроші керують усім! Оцінка повинна бути 0. Найгірший навчальний заклад шарашкіна контора. Дуже шкода витрачені нерви, роки, сили, і кошти. Добрі відгуки пишуть викладачі.Чому не писати, такі гроші здирають. Казочки про той хто вчитись, буде вчитися, і у нього хабаря НЕ візьмуть" блабла це не про цей медичний коледж. Тут викладач з тебе шкіру здеруть, разом з грошима, торгуватися за оцінку. Взагалі обман на обмані, і Ви нікому нічого не доведете, бо все там акули сидять. Починаючи від директора закінчуючи простими лаборантами. Ну, власне, чому дивуватися. Який "чесний директор" такий і персонал собі підбирають.
Але 30% викладачів нормальних, які цікаво й доступно дають матеріал, входять до положення.
Не йдіть у цей коледж .Це обман! Особливо на платну форму навчання!Хоча будуть красиво казати в вуха, про те що у нас навчальна база гарна. Не вірте!

,

Закінчив коледж у 2009 році. Сьогодні вдячний усім хто з нами займався, такого доброзичливого ставлення не зустрічав більше ніде. А працюва я в різних колективах. Студенти! Цінуйте можливість витися у такому коледжі!

,

Кожний раз переконуюся що зробила правильний вибір, коли рішила поступати саме в цей коледж. Класні викладачі, завжди можна поговорити на любі теми. багато цікавих свят проводиться. А Могилів-Подільський - суперове місто!!! Зараз цвітуть сакури і магнолії!!!

,

Всім з свої школи розказала про мій коледж. Ті хто поступив в другі коледжі мені завідують, а особливо однокласники які лишилися в школі. Але кожний міг зробити Такий вибір як я!!!!!!!!!!!!!!!

,

Нарешті зїхалися в коледж після канікулів. Це як другий дім. дуже рада бачити всіх друзів і викладачів. навчання тут в задоволення

,

Студентські роки найкращі, прекрасна атмосфера))але процвітає несправедливість, якщо за тобою хтось стоїть, або ти комусь заплатив то у тебе буде усе добре, а як ні то на багато не розраховуй, знаю по собі, стараюся, рвуся і лише на 4 все витягнула, а стільки вилила сліз.
В нас навчається дівчинка Аліна яка отримує президентську стипендію, але вона не відмінниця, тим придуркам шкода їй 5 поставити.
Ну ось так, тепер судіть самі!

,

Як жалко, що студентські роки проходять так швидко. Я закінчила коледж у 2011 році , найкращий час. Студенти!!! Цінуйте можливість вчитися в такому класному коледжі!!!

,

Вчуся вже четвертий рік, довольний. Займаюся тут спортом, маю супердрузів. В коледжі я зрозумів, що таке студентське життя!!! Поступайте до нас, на пожалієте!

,

Медичний коледж, на відміну від інших, є цікавим місцем навчанням. Особливо, коли приходе час практикам в лікарні і спілкуванню з лікарями. Самі відносини між викладачами і студентами є хороші. З ними можна поспілкуватись і багато чого в них навчитись, не лише теорії в професії, але мудрості життя.
Але, на превеликий жаль, є і таке, що коли приходить час до сесії, вони показують себе не з дуже хорошої сторони. І це дуже сильно негативно впливає на ставлення студентів до навчання, викладачів, майбутньої професії та життя.
Щиро надіємось, що колись настане такий час, коли життя в країні буде на високому рівні і совість до людей повернеться.
Навчання в коледжі є дійсно цікавим. Але як вже було вказано, воно дуже змінило ставлення до майбутної професії та життя. Воно не так, як нас вчать, що професія медика - це благородна професія.

,

Навчаюся на 3 курсі, коледж класний, маю тільки позитивні враження, рекомендую всім, хто хоче мати професію медика

,

Дозвонитись неможливо. ВСЕ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ!

,

Жахливо!!
Як викладачі можуть просто в очі студентам казати, щоб ті "скидались" на екзамен?!!
прямим текстом! Діти без цього не складуть іспити??? Стид і срам!
Сподіваюсь, що колись у таких викладачів буде вистачати ледве на життя, і їхні діти будуть навчатись у закладах по тих самих принципах(хабарі).
Шкода, що в такому коледжі таке свинство!!!

,

коледж те що треба! найкращий!

,

ну как сказать. колледж нормальный. взятки берут. ну а где их не берут? в целом учителя отличные, но есть индивидуумы на каких никаких нервов и денег не хватит. если учить то платить не приходиться. не жалею что здесь учился.

,

мені коледж подобається....=)

,

Колледж супер! 3-й год учусь и ни разу не пожалел.

,

Коледж реально хороший!Дуже сумую за ним!...

,

прекрасний коледж, порядні працівники, суперові студенти

,

Тут весело!

,

Я хочу вступати сюди,скажіть як щодо хабарів і чи нормальні вчителі?))

,

найкращий в світі коледж, зразок людяності і порядності

,

коледж чумовой, поступайте - непожалеете)))

,

коледж клас!!!!!!!!

,

мой любимый коледж

,

самый уматный коледж в мире!!!!!!

Партнеры сайта
Белоцерковский медицинский колледж
Белоцерковский медицинский колледж
Все партнеры | Стать партнером

Все вузы в Могилев-Подольском, а также колледжи и техникумы в Могилев-Подольском, курсы в Могилев-Подольском, репетиторы в Могилев-Подольском, работа в Могилев-Подольском

Обратная связь