Обухівський медичний коледж

Обуховский медицинский колледж
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

34
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Навчалася в коледжі 5 років назад, ці прекрасні роки пролетіли як одна мить. Знання та вміння, які дали Лікарі із великим життєвим досвідом дуже допомагають у роботі та здобутті вищої освіти. Хто плаче, що важко вчитися та важко здавати предмети, скажу одне ви ще не усвідомили до кінця, що у ваших руках життя дітей та дорослого населення. Всім рекомендую саме тут навчатися. Бажаю всім успіху)))

,

Любое заведение оцениваешь, как только переступаешь порог здания. В этом колледже упираешься в ненормальных, хамских вахтерш, которые не могут прервать свой телефонный разговор и элементарно ответить на вопросы. Как потом учиться в такой дружелюбной обстановке!

,

Щоб ви не говорили , але коледж супер і всі викладачі також. Вони хочуть навчити і тому требують з нас знання. Якщо ж не учиш, то відповідна і оцінка і ставлення до тебе. Наталія Олексіївна, Віра Гаврилівна, Раїса Михайлівна, Галина Миколаївна, Тетяна Григорівна та інші викладачі вони чудово знають всій предмет, з розумінням ставляться до студентів. Так що, якщо думаєте поступати , то вперед!

,

Знаєте,читаю ваші коментарі стосовно Ус Наталі Олексіївни і просто дивуюсь людям,які ви не вдячні,ви пишете типу "Не адекватна,у неї є мвої любімчики,здавати важко" і т.д.Та завдяки їй ви і отримали тей диплом!!! Так,вона прискіплива,але це опрадує її,тому шо вона хоче,абе ви знали,а не для галочки оцінки ставить!!!Якщо Ви знаєте-то ви здасте,а не надієтесь на удачу,я теж так робила,не уявила інколи і надіялась,що "пронесе","повезе",а коли вивчила і розказала,здала з першого разу.І це доречі стосується кожного вчителя,здати той чи інший предмет,немає проблеми,абе ви ВЧИЛИ!А поливаючи брудом викладача,який докладав зусиль для того,щоб у вашій голові щось було,це низько...Якщо це такий поганий навчальний заклад,то навіщо йшли туди?Стосовно зарплати,ви пишете що 1400грн,як ви влаштуєтесь і з якими знаннями вийдете,так і будете отримувати зарплатню

,

коледж хорошй,подача знань супер, а от проживання не дуже: особливо в гуртожитку, де проживають медики.грязно, туалети не працюють ,це просто жах.де ваша людянісь,дотримання санітарних правил,порядність?


Залишити відгук

Дивіться також усі коледжі в Українці, репетиторів в Українці.