Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер

Бердичівський медичний коледж


  • Бердичів · вул. Шевченка, 14, Житомирська обл.
  • (04143) 2-02-17
  • денна
  • Статус національний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки122

Залишити відгук

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Саме класне училище.Ямчуку велике Дякую,16 років минуло і досі пам'ятаємо практику з ним;)

,

Гуртожиток наявний??

,

Навчання в коледж це жах ! Відповідальності 0 ! Відношення деяких вчителів бажає кращого !

,

Перед тим як я мала закінчувати школу я була уже впевнена,що хочу саме в медичне. Я побувала майже в усіх коледжах ,але "БМК" запав мені в серце! День відкритих дверей- це було , щось нереальне! На даний час я студентка цього чудового коледжу! Чесно? Ні дня не жалкую ! Хочете мати результати? Працюйте! І люди які кажуть ,що тут за взятки навчаються ,то ви помиляєтеся! З новим керівництвом дають ще студентам премії та хороші стипендії! Ще ніразу в мене такого не було,щоб я звернулась до вчителя з проблемою,а він мені не допоміг!

,

Дуже гарний навчальний заклад, в студентів вкладають якісні знання, тут працють висококласні спеціалісти, особливо хочу подякувати своєму куратору Мішайловій В.О, та Біленькій Н.В, ви вклали в мене багато знань та часу.

,

Високий рівень викладання інформації.

,

Коледж дає гарні знання,багато випускників стали відомими особистостями.Завдяки тому,що всі дружні в коледжі панує домашня атмосфера❤❤❤

,

Навчаюсь в цьому коледжі із задоволенням

,

Найкращий коледж!

,

Мені дуже подобається цей навчальний заклад. Вчителі завжди з розумінням ставляться до студентів. Є три корпуси, працюють буфети. Мої батьки тут вчилися і я тут навчаюсь

,

Коледж став для мене рідним додом)

,

Чудовий медичний коледж,методи виховання та навчання студентів на вищому рівні. Не жалію, що навчаюсь саме тут) Викладачі найкращі ❤

,

Коледж супер!!!

,

Коледж клас

,

Чудовий коледж

,

Чудовий коледж, доступне навчання, найкращі викладачі.

,

Другий рік навчаюсь на відділенні "Сестринська справа" і все мені дуже подобається. Вчителі добре відносяться і надають багато корисної інформації , яка в подальшому допоможе лікувати людей .Коледж супер)))!!

,

Чудовий заклад , добрі викладачі , найкращі студенти )❤️

,

Найкращий навчальний заклад

,

Найкращий коледж у м. Бердичів, дуже задоволена навчанням дуже вдячна викладачам, які стараються для нас

,

найкращий навчальний заклад

,

Коледж просто чудовий навчатись в ньому просто насолоджуватись парами і відчючувається дружній колектив дякую

,

Чудовий коледж

,

Найкращий коледж

,

Люблю цей коледж

,

Найкращий коледж

,

В минулому році закінчила Бердичівський медичний коледж, не жалкую. Цей коледж дав мені чудові знання))))))

,

Заклад непоганий але керівник просто нікчема нічого абсолютно не зробив за час свого керівництва. треба хоть щось робити а не тільки говорити.

,

Закінчив коледж в 2010 році, до цих пір завдячую закладу, оскільки навчальна база на висоті, висококваліфікований викладацький колектив відданий своїй справі, а отримані знання та навички дозволили влаштуватись на гарну роботу та бути на рівні зі старшими колегами

,

Чудовий коледж! Усім рекомендую)

,

Трішки знайома з мед коледжем, наша школа відвідала заняття з гінекології, отримали масссууу задоволення та корисну інформацію, яку повинна знати кожна дівчина (хоча хлопці, що були присутні, трішки соромилися). Привітні студенти та викладачі, було приємно відчувати себе, хоча б на мить, частиною студентського колективу. Мені здалося, що цей заклад здатний підготувати гарних спеціалістів та майстрів своєї справи.

,

Найкращий коледж у м. Бердичеві)))))))))

,

Медичний коледж вартий уваги абітурієнтів!. Хто хоче вчитися, той вчиться, тому все вдається. Хто - ні, тому, звичайно, все важко. Після коледжу ви матимете багаж знань з обраного фаху, які неодмінно вам знадобляться у майбутньому!

,

Навчаюсь в БМК, коледж найкращий, сильна навчальна база, раджу без сумніву поступати.

,

Дякую студентам медичного коледжу за чудовий настрій під час посвяти у першокурсники

,

Стосовно їдальні, то ви володієте застарілою інформацією. Їдальня працює, усе дуже СМАЧНО.

,

Перечитав всі коментарі, виявилось, що проблеми в коледжі дійсно є. Проблема гуртожитку та їдальні. Ці проблеми, як на мене, не значні, їх можна ліквідувати.

,

Я, як мама двох дітей, що закінчили цей заклад хочу додати, що це один з небагатьох закладів, де студентів дійсно стимулюють, навчають та докладають максимальних зусиль, щоб виховати найкращих спеціалістів. Але один мінус - немає гуртожитку

,

Читаючи попередні коментарі, можна сказати, що заклад підтримує дисципліну та порядок, навчання на високому рівні. І це дійсно ТАК, я закінчила даний заклад і не пожалкувала, що саме у БМК пройшли мої найкращі роки життя - СТУДРОКИ. Дякую куратору групи, ви навіть не уявляєте скільки часу та зусиль покладено у наше виховання. Наші батьки вдячні викладачам коледжу, але особлива подяка людині, яка замінила нам батьків під час навчання - КУРАТОР))))))))

,

Мій син навчається на другому курсі в коледжі. Я як мати хочу подякувати викладачам за розуміння та підтримку наших дітей. Мені є з чим порівнювати, старший син навчається у іншому закладі. Дякую, що ви піклуєтесь про наших дітей.

,

Заклад чудовий, викладачі найкращі!!!! Сумую за вами.......

,

Сайт коледжу знову оживає. Час від часу спостерігаю за змінами в коледжі. Гарний коледж, чудові викладачі, і вчитись цікаво, особливо на 3, 4 курсах.

,

Студентські роки НАЙКРАЩІ, а особливо якщо ти студент БМК. Раджу усім даний заклад. Передаю привіт усім викладачам.

,

Велике дякую всім викладачам за чудове та дбайливе навчання, окреме дякую Квятківській І.В.

,

Навчаюсь у БМК на ІІІ курсі)))) Навчатися саме тут було моєю мрією,тому я насолоджуюсь своім навчанням, хоча завдань вистачає. Бюджетників не "ріжуть", вивчіть і буде стипендія. Ваші хабарі нікому не потрібні, їх просто не візьмуть. Відношення до студентів хороше, викладачі дуже талановиті, розумні, цікаві лекції, а особливо практика на базах. Нікому не шкода віддати частинку своїх знань. Корпуса хороші, взимку завжди тепло. Дякую всім викладачам, це люди які знають свою справу, головне щоб студенти усвідомлювали що їм потрібно... Вступайте лише туди, куди хочете, а не куди престижно і будете задоволені!

,

Я навчався декілька років назад в даному закладі, не жалкую. Дисципліна, порядок, привітні працівники.

,

Коледж супер)))

,

Так, власної ідальні студентам дійсно не вистачає. Прошу звернути увагу на цю проблему. Але хочу відмітити, що коледж оживає..., постійно відбуваються різноманітні заходи. Серед студентів коледжу маю гарну знайому, тому знаю усі + і - даного закладу, але + значно більше. Особливий + коледжу в тому, що студенти мають змогу отримати диплом "масажиста" та "косметолога".

,

Моя донька в даному закладі навчається другий рік. Викладачі вимогливі, але це медицина, хто казав, що буде легко. Можна проявити себе як у вокальному так і хореографічному гуртках... Але поряд з багатьма плюсами є і недоліки. Дуже шкода, що заклад не має власної їдальні. Хотілося б, щоб нове керівництво звернуло на це увагу, і студенти правильно і повноцінно харчувались.

,

Чудовий коледж, суварі але класні викладачі))))) Навчалась 8 років назад, маю багато спогадів, друзів, підтримуємо зв`язки з одногрупниками та викладачами. Ви найкращі!!!!!!

,

Найкращий коледж,рада що закінчу саме його

,

Коледж чудовий

,

Найкращий коледж БМК !!!!

,

займитесь лучше чем то более полезным, чем просиживать свое время в этом колледже, да, он дает знания тем, кто к этим знаниям тянется, остальные же надеются что пропитанными, прокуренными ( не будем говорить чем) мозгами, они сохранят и впитают все столь полезные знания, и станут хорошими специалистами. ищите дело по душе, и более практичное, чем гордиться тем, что вы фельдшер, а на самом то деле не сможете себя прокормить. программирование, вебдизайн и прочее, более практично и востребовано, а чем больше люди вникают в восточные методы исцеления, тем менее будет востребована традиционная медицина, так как я сам уже сделал вывод, что она по большом то счету- бесполезна. есть в ней польза, да, но врачи не учат, как быть здоровым, они учат,как быть зависимым от лекарств. многое еще хотел сказать, но промолчу. по поводу взяток, к сожалению это правда...сам так поступал.... вступительные сдал ужасно, но прошел. эврика, как же это у меня получилось? народ невежествен, он привык подкупать..

,

Закончила коледж в 2005 году и не жалею!Преподаватели СУПЕР!!!Особенно хирург,фамилию его уже не помню!Примак Алёнка.

,

я на данний момент навчаюсь в цьому коледжі вчителі добрі щирі і справедливі. Колектив у групі добрий ( не те що в школі) навчаюсь на контракті але це нічого. Мені тут подобається )))))

,

здесь прям так классно,что для того,чтобы поступить на бесплатно нужно с декабря желательно по март уже договориться.Стоит примерно от 6 тысяч и выше.Аргументы?Лучше один раз заплатить ,чем каждый год платить за платное.Бред!И это нам сказали открыто на моё,что сын просто круглый отличник(меньше 10 баллов у него нет).Такой колледж не может дать настоящих знаний

,

я закінчила коледж в 2010 році.навчалась на зубного техніка і вот що хочу сказати-притензії пишуть лише ті,які не змогли закінчити мед.коледж не тому , що не мали грощі на хабарі, а тому,що в декого не хватило розуму вчити предмети.вчителі вимагають лише знання,а не грощі. так що моя вам порада- не звинувачуйте людей лише тому,що ви не хотіли вчитись... особисто я,дуже задоволена викладачами як по спец.предметам,так і вчителів 10-11 класів,я вдячна за знання і вміння надані мені.хоча по спеціальності я так і не знайшла роботу, але це були найкращі роки в моєму житті... окрема вдячність Дишкан А.С і Коваль Т.В. Петрова Лілія

,

Читаю коментарі і не можу повірити тому,що читаю.Я закінчила навчання давно і маю право висловити свою думку.Коледж чудовий,більшість викладачів дуже кваліфікована,в моєму випадку ніякого навіть натяку не було на гроші(вступ-безкоштовно по співбесіді,сесії-лише якісь цукерки від всієї бригади,стипендію мала всі 3,5 роки і закінчила з червоним дипломом навіть без 4).Праця низькооплачувана,але величезні знання,які дуже потрібні в житті.Велике дякую Кольцовій А.С,Собченко К.А,Собченко Н.В-Ви найкращі!!!!Дякую за найкращі роки навчання!!!

,

Та що ви розумієте...Більш корумпованих закладів годі і шукати. Якщо у вас товстий гаманець,то можете вступати без сумніву, навіть не зважаючи на те, що ваш рівень айкью, як у рослини. Чомусь студентів судять по матеріальному рівню,а не по розумовому. Страшенна несправедливість,яка інколи просто вбиває. Але бувають і плюси: є розумні,кваліфіковані викладачі (але не усі), при бажанні можна отримати відповідний рівень знань..та чого варті ті плючи,коли є стільки мінусів...

,

я закінчив коледж 4 роки назад і працюю НЕ по спеціальності. спитаєте, чи жалію я, що вчився в ньому? я жалію, що не перевівся на зубного техніка. вчитися менше,а знайти роботу легше. вчителі хороші, правда є пару з вавкою в голові, але медицину вони не викладають, тому це не так і важливо. я нікому не пораджу в ньому вчитися лише через те, що не тратьте гроші на те, що в житті вам не пригодиться. хочете бути медиком, ідіть зразу в інститут, а середній медперсонал нікому зараз не потрібний.

,

я закінчила рік тому коледж, і дуже- дуже за ним сумую....там найкращі викладачі, хоч деякі дуже суворі але я їх люблю...Велике спасибі моєму кураторі Мішайловій Валентині Олександрівні,за її терпіння , за те що мене вивчила, виховала...також велике спасибі викладачам :Ганжі Т.С., Мілованова Т. Є., і іншим...Ви мене виховали, дали великий досвід, і я вам дуже вдячна, люблю Вас...

,

Це найгірший навчальний заклад в Бердичеві,для того, щоб там навчатися треба давати непогані хабарі.Складається таке враження, що для вчителів не так важливо донести корисну інформацію до студента як взяти гроші або цукерки з рук двійочника(який гарантовано через деякий час стане відмінником)та пити з ними чай.З одного боку працювати вчителем тут дуже добре та перш за все вигідно, а з другого бути тут в якості студента жахливо.В цьому місці навчаються зовсім не найрозумніші.Також якщо взяти до уваги ці необгрунтовані коментарі на зразок:"Цей колледж зе бест","Этот коледж просто супер","Самы самый лучший коледж в миирре".То можна дійти висновку, що там дійсно навчаються не зовсім розумні люди інакше кажучи розумово відсталі примати які представляють цей заклад в якості студентів. Взагалі мені просто соромно за деяких людей які там навчаються, мало того, що вони не вміють грамотно друкувати, так вони ще не взмозі дотримуватися правил особистої гігієни, що є результатом жахливого запаху

,

коледж дуже класний!!!!!!! до всіх студентів відносяться однаково.....важко тим хто нічого не вчить.....за цей рік що я навчаюсь ніяких взяток ніхто з нас не вимагав....потрібні знання!!!!!!!!!! А погане можуть сказати тільки ті, хто невчився а просто притирав штани.....Поступайте в БМК і ви ніколи не пожалієте про це!!!!!!!! Директор у нас хорошо людина, дбає про комфорт студентів,викладачів. А викладачі всі заслуговують вдячності.....

,

Не поступайте туда если вам ещё не безразлична ваша судьба или если жалко выкидывать деньги на бакшиш!Мой личный опыт говорит о том, что двери этого примитивного учебного заведения лучше обходить стороной. Здесь учатся в основном те люди которые имеют связи с руководством ну или же те которые дают кому нужно взятки. Не стоит тешить себя иллюзиями и расчитывать на диплом если у вас нету возможности договариватся с кем требуется.Я отучился всего год и очень уж мне здесь не нравилось, сплошной коммунизм в плане равенства и ужасная диктатура благодаря которой отсутствует возможность выразить свою индивидуальность.Программа здесь хуже некуда, мало того, что некоторые учителя хамят на студентов так ещё на протяжении года я наблюдал некий рефрен который был связан с документальным фильмом о воде который в период моей учебы показывали раз 6-7. Ещё мне очень понравилось когда зимой к стулу привязывали ограждения у здания дабы сосульки с крыши этого пекла людям на голову не падали=))"1"

,

знаете я закінчила цей коледж достатньо давно 2 роки назад і нікому я неплатила ні за вступ ні за сесіїтам багато дійсно гарних викладачів деректор дуже розуміючий і людяний.Викладачі дають дуже високий рівень знань як для коледжа і завжди входять в положення студентів.А сприводу подрунків і взнесків-навчайтесь нормально і ніхто нічого небуде у вас брати.Це дійсно чудовий коледж я дякую всім за терпіння викладачам і за знання!

,

Мені особисто,хоч і важко навчатися,але цікаво,вчителі нормальні люди,сесія хоч і важка але здати можна,я в захваті від терпимості деяких окремих викладачів,навчання важке але дуже цікаве,більшість моїх знайомих позакінчували БМК і вступили на безкоштовне до Вінницького університету і вони також гарної думки від навчання в цьому коледжі,я особисто навчаюся на державному і отримую стипендію,маю оцінки достатнього рівня і чималі знання які пригодяться мені в майбутньому,а радити поступати вам чи ні це не моє діло,це діло особисто кожнісінької людини,не хочеш - не вступай!

,

Класний коледж,і якщо тобі не подобається вчитися не говори за інших.Я тут сама навчаюся і мені все подобається.і у тебе самого(самої)мозги як у ракушки))

,

я полностью согласна с комментарием "bla-bla-bla"..да может здесь и интересно, но относятся реально как к скотине, не поступайте сюда,если есть возможность обходите его 1000000000.....дорогой!!!! Здесь мало того "благотворительные взносы", так еще на папки, бумагу, книжки нужно сдавать деньги! Сдать сессию без приключений не возможно, обязательно какой то преподаватель не захочет выставить залик! Освобожденные от физкультуры должны ходить после пар 6-7 парой, тупо сидеть!! Если ты был в реанимации, то все "нб" нужно отработать любым способом, хочешь выучи, хочешь купи, хочешь переспи... Короче лично я после сессии или даже вовремя напишу заявление!!.Лучше я год проработаю официанткой чем буду башлят деньги не зная кому не зная за что!!! И я всех кто думает поступать сюда, даже не думайте такое!!!!!!

,

короче,напишу правду,как она есть. Дети вы наивные,вам здесь так солнечно. кем же вы выходите с него? группа в основном состоит из неучей и бездельников. учителя любят "подарки", директор - "благотворительный взнос". и что в итоге мы имеем? некоторые учителя обращаются с тобой,как со скотиной,права голосу в защиту себя ты не имеешь, платишь бешенные деньги,чтобы содержать бютжетников,которые учиться-то не хотят....ох,как много можна написать. но многие из вас даже смысла не поймут...мне интересно тут учиться,но столько минусов,что очень трудно их противоставлять плюсам. дети,вы такие стандартные с этим свим "супер", "зе бест"...у вас ума как у ракушки. вот такие и специалисты потом. зато все жалуются : "Какая у нас медицина! не к кому идти!". все начинается с дверей подобных заведений.

,

И вообще хотела передать большущий привет самым хорошим преподавателям в мире, а именно : Ганже Т.С.,Биленькой Н.В., Ивасюк А.В.,и другим.Спасибо Вам большое за то , что вы есть, такие классные и хорошие !!!!

,

сама в этом году закончила мед.Поступить конечно сложно,но тот кто стучит,тому и открывают.А про то что вы говорите взятки везде,не знаю насколько это правда, но я училась сама, без помощи родителей,я полусирота, и закончила его просто супер, оценки бомбезные,без никаких взяток(может для ВАС это странно )но если человек с умом ему и учиться хорошо,а если не дано то и ничего не сделаешь.А выгоняют тех, кому не дано. Учителя в БМК самые хорошие и добрые, правда не все,но некоторых я запомню на очень долго, реально честные, понимающие ,красноречивые и очень хорошие люди за которыми реально скучаешь,но таких конечно мало можно перечислить на пальцах, но они есть,а по поводу директора так его вообще все бояться ,за время учебы была железная дисциплина ,многих выгнали и лично я считаю что правильно сделали,пришел учиться, сиди и учись,а не разоряй родителей на "хорошие" оценки , которых ты по праву вообще не заслуживаешь,а только занимаешь место человека который реально хочет учиться.!!!

,

Этот колледж далёк от совершенства, сплошной социализм, директор гребёт деньги как только может, у большинства преподавателей ограниченый интеллект, ходят все бритые, такое впечатление, что пришел не учится, а отсиживать срок в тюрьме или служить в армии, в кабинетах душно, особенно в первом корпусе, в общем этот колледж не соответствует оптимальным нормам, никому не советую в него поступать!

,

класний коледж, який дозволяє директору мати маєток під Житомиром, квартиру в Житомирі, міняти тачки та клєїти дівок. плекаймо свого директора

,

Найкращий коледж,а сама мудра в ньому Лапінська Т.В.))))

,

Коледж супер,а хто дибіл той і не хоче вчитися!Коледж найкращий,вчителі теж. Великий привіт Огороднійчук С.В. БМК the best

,

всім привіт приєднуюсь до всіх коментарів і ще БМК foreva

,

я закончила колледж в єтом году а толку ноль на работу без денег не берут училась за каждую хорошую оценку платила у каждого преподавателя своя такса и всем надо дать иначе будут одни двоики а сумми не маленькие у дерика взяточника вообще заоблачная из серии фантастики и кроме денег єщо промолчу да никому оно не нужно єто медучилище просто випускники школ не знают что за беспредел там творится и после него тоже не поступаите туда думаите о своем будущем а оно как било училищем так им и осталось

,

44м група я буду за вами сумувати. 1бригада найкраща:-) люблю вас.. :-)

,

по оценке даже на единичку не тянет директор себе имидж делает за деньгиродителеи все очень раздуто на словах а в основном там все очень плохо там все взаимоотношения построени на деньгах если директору дал то ти человек ик тебе хорошо относятся учителя уважают и оценки хорошие ставят а недал то тебя не замечают и сессию будешь сдавать и сдавать ив конце скажут что ти дебил и вигонят если ти перед этим не одумаешься и шоферу директора не дашь конверт с доларами для дерика ка если дал то из дебила опять станешь очень умним и с учебои проблем никаких не будет

,

радуются-поступили ура а что этаучеба будет стоит не задумиваются яуже про деньги молчу унас еще есть нерви и здоровье у учителеи оно конешно железное они его отберут у вас любите себя и спасаите от самовлюбленних дураков подумаите 100раз прежде чем туда поступать на работу после колледжа устроится почти невозможно поступить в университет тоже а колледже если деньги платишь то и сессию сдаешь а если нет то и сессии нет

,

коледж- дурдом, что учителям и деректору только деньги давать, без денег они с тобою даже розговаривать не будут! подумайте прежде чем поступать..чтобы нормально учиться вас денег не хватит...ведь им только давай, а им всё мало....... деректор вообще хамло, а про учителей вообще говорить не будем...говорят что рыба гниет с головы....

,

Коледж супер. Большой привет моему куратору, Евстратовой А.В. Кто очень захочит учится в БМК. - никогда об етом непожелеет. Ето так если -Медицына конешно ваше призвание.$$$Р$$$.

,

класний коледж

,

Он оч классный)) А главное после БМК ты выходишь специалистом)

,

Коледж найкращий!!!!

,

а що директор...він все ж таки і для коледжу багато чого робить...взагалі - коледж на високому рівні. студенти отримують максимальні знання,хоч і нагрузки неслабі...короче, ПОЩАСТИЛО ТУТ НАВЧАТИСЬ (так думає 1-ший курс,пока ще не побачивший життя)

,

Коледж найкращий!Найкращі викладачі!Неголовне місце,а головне оточення.....Ті хто прийшов опанувати свою бажану професію з великим задоволенням може це зробити тут......з підтримкою і знаннями викладачів....

,

Крутий)

,

Я учусь в этом коледже и очень горжусь этим!!

,

мой колледж ))) супер

,

коледж - просто супер!!!вступайте, не пошкодуєте!!!викладачі- THE BEST!!

,

БМК супер!!!!поступайте не пожалієте!!!!

,

Это самый лучший колледж,преподаватели супер.

,

БМК самый лучшый из всех коленджов

,

класний коледж

,

Это самый лучший коледж,преподаватели супер,особенно Милованова,поступайте не пожалеете!44-м 2011года просто супер...

,

Сюда невозможно поступить без денег, а кому хочется платить взятки в какой-то простенький колледж, можете поступать, но на бюджет самому со знаниями и без денег поступить практически не реально

,

Етот коледж просто супер. Я многаму научился и всё очень пригодилось в роботе. Огромное спасибо Евстратовой А.В. Ето самый лутшый преподаватель Я бы сказал преподаватель з Большой буквы. Поступайте в БМК не пожылеите. спасибо Евстратовой А.В. Ето самый лутшый преподаватель Я бы сказал преподаватель з Большой буквы. Поступайте в БМК не пожылеите.

,

я жалею что поступил в БМК

,

Колледж так себе.После него ты никто,подсобник,которым прикрываются врачи.Поступайте только в высшие учебные заведения!!

,

Напешу честно.Коледж может и супер за то деректор бабник!!!Очень любит денюшки и молодиньких студенточок!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Дійсно гарний колдедж. Головною його перевагою є Анжеліка Антонівна Лавровська!

,

Змечательный колледж.Хорошая система обучения и прекрассный педагогический состав.Благодарю за высокий уровень знаний.

,

Самы самый лучший коледж в миирре!

,

Це найкращий коледж Житомирщини !!! І входить в 10 коледжів України!!! А педадогічний колектив взагалі супер!!!!

,

Коледж найкращий!Найкращі викладачі!Неголовне місце,а головне оточення.....Ті хто прийшов опанувати свою бажану професію з великим задоволенням може це зробити тут......з підтримкою і знаннями викладачів..... А викладацький колектив найкращий!!!!!!!!!!!!!!!!

,

правда дурдом а не коледж

,

Обожнюю це місто і цей коледж. А також 44м 2010 випуск. Бердичів Форева!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Дурдом!!!це .................

,

люблю етот коледж,44м 2010 год,самая лутчая группа

,

Не поступайте в етот колледж, есть много лучших учебных заведений. Здесь учаться только блатники, каторые заплатили больше. Фуфло!!!!!!!!!!!! И работать по профессии вы все равно не будете, которую вы здесь выбрали!!!!!!

,

не поступайте в етот дурдом,после стоматологии роботы нету,спросите у всех выпускников, всех годов реализируются единицы и то....

,

люблю наш медколедж!!

,

Коледж просто СУПЕР!!! Находка для молодежи!

,

Мы выпуск 2010. 44ф лучшая! Наш коледж самый престижный!

,

БМК the Best!!!!

,

Это самый замечательный вуз на свете.Спасибо всему колективу. Кольцова А.С. мы вас помним и любим спасибо вам огромезное. Поступайте не пожалеете БМК дает высокий уровень знания.

,

Предподаватели-супер!!!

,

гениально

,

БМК просто супер!!!Поступайте ,не пожалеете!

,

самий лутший колледж в мире


Залишити відгук

Усі коледжі в Бердичеві, а також репетитори в Бердичеві, робота в Бердичеві