Новоград-Волинський  медичний коледж

Новоград-Волинський медичний коледж
  • денна
  • Статус державний. II рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

32
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Все супер, високопрофесійна підготовка!

,

Коледж супер.

,

Привіт всім. Коледж подарував мені прекрасні роки комунікації і навчання з студентами та викладачами. Можу дати пораду для майбутніх студентів... Вчись нормально і недоведеться нічого платити!!! Тільки благодійний внесок раз. Беріть участь в заходах це допоможе бути сміливішим, навчить бути лідером.Викладачі , які мають або мали власну практику роботи в сфері медицини , вони найцінніші, а всі інші дають поверхневі знання. Професіонали з свого досвіду розповідають про підводні камні роботи ... Дякую тим викладпачам , які нас брали на практику і керували процесом) Вам уклін)) По хірургії, акушерству, гінекології, терапії, педіатрії- потрібно проситись , щоб взяли на операцію... Пацієнти геріартриного віку завжди одобряли маніпуляції , щоб виконували студенти. Но , це не аксіома. . Надіюсь коледж почне співпрацю з іноземними представництвами, це збільшить популярність та студенти зможуть повноцінно отримати новий досвід від зарубіжних партнерів на практиці у приймаючій країні)

,

Навчальний заклад - чудовий та престижний ! Саме тут дають належний фундамент для майбутньоі професіі. Тут є прекрасна матеріально-технічна база, досить нормальні, демократичні стосунки студентів з викладачами, приємна атмосфера. Новоград- Волинський медичний коледж- це яскраве студентське життя, неповторні роки юності і...гарний старт для навчання в медунівері.

,

Навчаюся в групі Л43 . Цей коледж дійсно мене вразив , він справді крутий . Відчувається справжній досвід викладачів , прекрасна манера викладання , розуміння . В цьому коледжі кожного дня відчувається прекрасна атмосфера , чудовий настрій . Хоча деколи виникають певні проблеми , ми завжди знайдемо чудовий компроміс , вихід . І нам в цьому нам завжди допомагають наші любі викладачі та особливо мудра , хороша, добра людина Заступник директора з гуманітарної освіти та виховання Мороз Ніна Олександрівна. Це прекрасний коледж , де справді хочеться навчатися та творити добро. Прекрасний навчальний заклад , де хочеться навчатися та творити добро...


Залишити відгук

Усі коледжі в Новограді-Волинському, а також робота в Новограді-Волинському