Специальности
Оценка посетителей
(по 30 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете учебное заведение и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Привіт всім. Коледж подарував мені прекрасні роки комунікації і навчання з студентами та викладачами. Можу дати пораду для майбутніх студентів... Вчись нормально і недоведеться нічого платити!!! Тільки благодійний внесок раз. Беріть участь в заходах це допоможе бути сміливішим, навчить бути лідером.Викладачі , які мають або мали власну практику роботи в сфері медицини , вони найцінніші, а всі інші дають поверхневі знання. Професіонали з свого досвіду розповідають про підводні камні роботи ... Дякую тим викладпачам , які нас брали на практику і керували процесом) Вам уклін)) По хірургії, акушерству, гінекології, терапії, педіатрії- потрібно проситись , щоб взяли на операцію... Пацієнти геріартриного віку завжди одобряли маніпуляції , щоб виконували студенти. Но , це не аксіома. . Надіюсь коледж почне співпрацю з іноземними представництвами, це збільшить популярність та студенти зможуть повноцінно отримати новий досвід від зарубіжних партнерів на практиці у приймаючій країні)

,

Навчальний заклад - чудовий та престижний ! Саме тут дають належний фундамент для майбутньоі професіі. Тут є прекрасна матеріально-технічна база, досить нормальні, демократичні стосунки студентів з викладачами, приємна атмосфера. Новоград- Волинський медичний коледж- це яскраве студентське життя, неповторні роки юності і...гарний старт для навчання в медунівері.

,

Навчаюся в групі Л43 . Цей коледж дійсно мене вразив , він справді крутий . Відчувається справжній досвід викладачів , прекрасна манера викладання , розуміння . В цьому коледжі кожного дня відчувається прекрасна атмосфера , чудовий настрій .
Хоча деколи виникають певні проблеми , ми завжди знайдемо чудовий компроміс , вихід . І нам в цьому нам завжди допомагають наші любі викладачі та особливо мудра , хороша, добра людина Заступник директора з гуманітарної освіти та виховання Мороз Ніна Олександрівна.
Це прекрасний коледж , де справді хочеться навчатися та творити добро.
Прекрасний навчальний заклад , де хочеться навчатися та творити добро...

,

Корупція

,

Коледж ужас. корупция. несправедливость. те, кто поступает после 9 класса могут учиться в одной группе с теми, кто после 11 класса (которые, не здав вно, в коледж попали явно не за знания...). о каком высоком уровне можно говорить....многим не нравится. проучившись мы уже знали даже. кто и сколько заплатил за "бюджет"

,

Коледж не дуже,все що розповідають вчителі и приймальна комісія все брехня,корупція,договір який складаеш -це все филькина грамота,в цьому році підняли навчання на 3500 тисячі-мотивуючись тим що піднялась заробітна плата!!!!!

,

коледж-моя радість і гордість. сенс мого життя!!!

,

Шаную,ціную і всіх люблю!!!

,

КВНЗ "Новоград-Волинський медичний коледж", - один з кращих ВНЗ на Житимирщині.
І це я пишу, без перебільшення, опираючись на власний досвід, бо 2 роки я навчався в цьому ВНЗ.
Так от, коледж дає прекрасну базу знаннь, завдяки викладачам, які в ньому працюють, вони справжні професіонали , і подають інформацію, з точки зору, практичної медицини.
Адже багато викладачів, за сумісництвом працюють, або працювали в медичних закладах.
Я певен, що саме завдяки навчанню в коледжі, я ще на крок наблизивсь, до своєї мрії з дитинства : "Стати хорошим лікарем."
І от зараз , я студент одного, з найпрестижніших ВНЗ України - "ЛНМУ ім. Д. Галицького" - і це завдяки високим знанням, які я отримав у коледжі
Отож, абітурієнти, якщо ви хочете стати хорошим медичним працівником, рекомендую вам подавати документи саме до "Новоград-Волинського медичного коледжу", повірте ви не прогадаєте, ви отримаєте хорошу базу знаннь, і по закінченню , станете висококваліфікованими медичними працівниками!

,

Непоганий заклад.

,

Чудовий коледж і прекрасні викладачі!

,

Єдине, що дійсно достойне уваги - це професійні викладачі.
Недоліків вистачає, особливо дуже "прозорий" розподіл на роботу після закінчення, для тих, хто навчався на державному. Корупція не оминула цей заклад стороною.

,

навчаюсь тут і не шкодую що поступала саме в цей навчальний заклад. Дуже класно

,

МІй Рідненький і найкращий у світі медичний коледж!!!!!!!!!!

,

я выпускница 1998 года этого колледжа,тогда это было еще училище и только выпускали сестринское дело,прошли годы и еще никто не сказал что я плохой медицинский работник

,

Заклад просто чудовай! Там працюють справжні профі!

,

буду туда поступать, очень класный коледж))

,

ммм....там дуже добре))))обожнюю цей коледж)

,

Найкращий заклад , та чудовi викладачi!

,

Суперский...."!""""""""*)

,

мой родной)

,

классный коледж один из лучших

,

дуже гарний коледж

,

хороший КОЛЕДЖ и медсестри с них хороши только ночью

,

самий класний коледж зараз проходжу там підготовчі курси і надіюсь що буду там навчатись

,

лутшие годы провела там:) многому научили, многое для жизни дали, много интерестных людей узнала!!!

,

файний коледж i викладачi хорошi)))

,

Хороший коледж і дівчата гарні навчаються:)

,

многого научили! Спасибо.

,

Молодці

Партнеры сайта
Ржищивский профессиональный колледж строительства и экономики
Ржищивский профессиональный колледж строительства и экономики
Все партнеры | Стать партнером

Все вузы в Новограде-Волынском, а также колледжи и техникумы в Новограде-Волынском, курсы в Новограде-Волынском, репетиторы в Новограде-Волынском, работа в Новограде-Волынском

Обратная связь