Берегівський медичний коледж
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

112
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Попереднього року я довго думала куди мені вступати,все ж таки я обрала Берегівський медичний фахових коледж.І не пожаліла!! Коледж найкращий,так само,як і викладачі у ньому.Звичайно часом мені буває не легко,але я вдячна викладач за цю не просту робу,за ті знання,які вони до нас доносять.Дуже я задоволена,що саме тут здобуваю свою освіту

,

Навчіться відповідати за свої слова. Якщо маєте факти, йдіть у поліцію. Поливати брудом тих, хто намагається навчати дітей - гидко. Якщо дитина "страждає" - змініть заклад, щось робіть. Про вашу дитину в першу чергу повинні думати ви! Заклад має хорошу репутацію, хороших викладачів та студентів. Його випускники працюють по всій країні і мають хороші відгуки від пацієнтів.

,

Я закінчила БМК у 2010,але і тепер з радістю споминаю студентські роки, було багато різного,но я дуже вдячна багатьом викладачам за знання,які вони нам дали,так вони були часом дуже вимогливі защо тоді ми на них обіжались,а тепер дякуємо,тож давайте не обливати брудом один одного,а краще самі заставляйте своїх дітей вчитись і не забувайте що вчитись то великий труд.Цей коледж з давніх давен славився рівнем знань студентів та строгою дисципліною,тож давайте не будемо портити ім' я та репутацію,яку здобували роками.

,

Коледж... Ніхто не думає про дітей, а тільки про те як грошей собі підзаробити. Будь ласка шановні батьки не змушуйте дітей подавати сюди документи.Відчуваю що після закінчення цього коледжу , кожному необхідно підлікуватись у психіатра..... Жах ?? сумно дивитись на мою дитину як страждає.... Хоч тут треба поставити зірку, я б жодної не поставила?

,

Самий гірший коледж, особливо один викладач, постійно кричить, не нормально поводиться до студентів. Викладачів які вчать і об'єктивно оцінюють дуже мало. Продан М.М була прекрасною директоркою. Закінчила 2 роки Тому, якщо чесно то шкодую. Це найгірший період життя!!!! Якщо хочете щоб ваші діти були здорові психічно після цього коледжу, то ліпше не продавайте сюди документи.


Залишити відгук

Усі коледжі в Береговому, а також ЗВО/ВНЗ в Береговому, робота в Береговому