Берегівський медичний коледж


  • Берегове · вул. Мукачівська, 3, Закарпатська обл.
  • (03141) 2-33-53
    (03141) 2-33-54
  • beregmedkol@ukr.net
  • денна
  • Статус національний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки109

Залишити відгук

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Коледж... Ніхто не думає про дітей, а тільки про те як грошей собі підзаробити. Будь ласка шановні батьки не змушуйте дітей подавати сюди документи.Відчуваю що після закінчення цього коледжу , кожному необхідно підлікуватись у психіатра..... Жах ?? сумно дивитись на мою дитину як страждає.... Хоч тут треба поставити зірку, я б жодної не поставила?

,

Самий гірший коледж, особливо один викладач, постійно кричить, не нормально поводиться до студентів. Викладачів які вчать і об'єктивно оцінюють дуже мало. Продан М.М була прекрасною директоркою. Закінчила 2 роки Тому, якщо чесно то шкодую. Це найгірший період життя!!!! Якщо хочете щоб ваші діти були здорові психічно після цього коледжу, то ліпше не продавайте сюди документи.

,

Найбільш корумпований навчальний заклад на Закарпатті!Категорично не рекомендую!

,

Берегівський Медичний Коледж - це не можна назвати навчальним закладом! Навіщо туда ЗНО?! Я дала іспит у 2012 році ЗНО, у мене було із біології із 200 балів 181, із хімії 152 бал. У мене майже всі оцінки було 3. Казали "викладачі" - у тебе не буде оцінка 4 а навіть 5! Коли я хотіла піти на комісійний іспит, вони прямо не дозволяли. Хіба це справедливо?! Майже кожного дня принизили мене, "ти дурна, ти нічого не знаєш" і т.д. А коли прийшов делегація з Києва все було інакше уже була Діаночка, і "чим ми можемо тобі допомагати?"- це було так на пару годин поки делегація не вийшов із заклад. (такі поведінка прямо смішно та огидно!) Закінчила у 2014. році але ніде не отримала робота як фармацевт, але майже я була єдина хто ходила на післядипломної практику в аптеці, кожного дня. Те, що там в середині відбувається це не тільки несправедливо, а також незаконный! Найгірший період мого життя, коли я поступила туда. Чи такі люди гордість берегово?!

,

Коледж найкращий і викладачі самі хороші зовсім не шкодую шо був учнем БМК і з бажанням повернувся б туди,було багато хорошого і поганого так як всюди, щодо корупції не було такого що хтось вимагав або занижував оцінки, якщо вчити то не потрібно платити хто за чим йшов(не давай не будуть брати) деякі "алястуденти" всьо самі роблять і потім звинувачують у всьому коледж позад власної дурості і не потрібно вигадувати за корупції. Особлива подяка Арутюновій І М

,

я вже 3 курс Слава Богу, але перед вступом читала всі відгуки то Міжгірського,то Хустського + бувала я всюди в тих коледжах за Міжгіря можуу сказати шо видом поганий,я незнаю як він ще держиться, Хуст гарний але корупція просто зашкалює, а в останню чергу побувала я в Берегові то можу сказати шо більш менш видом може бути,так як я казала що я вже 3 курс то,дійсно тут всі вчителі хочуть навчити,а коли вони бачать шо дитина не старається, нехоче то нерви собі тріпати небудуть і нехочуть,але я некажу шо залишаються байдужими,тягнуть стараються зацікавити, щодо корупції-так я небуду брехати є такі вчителі,то проблема,але є такі шо їм недай боже понести сітку бо потом вони більше зити нехочуть нічо мати.Короче коледж чудовий найкращий нііж Хуст і Міжгіря чесно,давайье дитину туда вчитися якшо вона хоче вчитися а не шлятися

,

хороший коледж але корупція зашкалює

,

Вчилася в училищі, зараз працюю за кордоном - до цього часу переконана без Плиски Магдалини Василівні цього закладу не було б. Вона його збудувала, воно виростила колектив. ЇЇ поважали. ЦЕ ДИРЕКТОР з великої букви.

,

Коледж дуже хороший! Класні викладачі, Особлива подяка: Сідун М,М, Сутрик З,М, Папп А,С, Чегіль І,А, моментами Божук С,М(наш куратор) Тепер буде ще кращий вже не викладає Горзов Т.В...

,

Один із найкращих коледжів Закарпаття. Якщо ви хочете отримати гідну освіту, знання в області медицини та звісно ж роботу, яка приноситиме не лише користь, але й задоволення,то Вам саме сюди. Я навчалася в цьому закладі тому, можу сказати тільки одне ті, хто вчиться завжди отримає свою заслужену оцінку, а ті хто ні, виправдовування для батьків типу: "нас змушують платити, щоб здати той чи інший предмет". Що стосується викладачів, то тут зібрані представники, які знають свою роботу та викладаються їй в повній мірі. Керівник- це обличчя закладу. Тому, хочу сказати декілька слів за директора Продан Марію Іванівну, яка робить все для того, щоб тримати коледж в гідній позиції для міжнародних представників та звичайних студентів, забезпечує достойний ріст навчального закладу та його постійне вдосконалення.

,

Дуже шкодую , що моя дитина тут навчається.Бачу як все зубрить , а приходить і 3.Не збираюсь платити викладачам , зрозуміла , що це не той заклад в якому можна чесно отримувати гарні оцінки. ВСІМ, хто хоче віддати сюди свою дитину - НЕ РЕКОМЕНДУЮ.

,

Всі хто хоче отримати високі знання в області медицини, тут ви їх отримаєте,, но знайте що більше 4 у вас не буде, запитаєте чому?. А тому що ви не заплатите. А хто заплатить і нічого не знає буде мати 5. Коледж страшно корумпований,усі викладачі беруть гроші, а як не гроші та сітку, коньяк, шовдарь, тонометри, молоко, сир і т.д. Поголовно усі взяточники, ну я розумію другі заклади, но це медицина,понесіть викладачу філософії пів свині або 800 грн ви будете мати 5 . Но не хірургу, терапевту і іншим профільним спеціалістам, від вас буде залежати життя людей. У цьому коледжі пропаде корупція, коли буде нормальний директор і буде слідкувати за тим, а так у коледжі "всьо схвачено". Отже вирішуйте самі. Я наприклад не жалію що тут навчаюся бо тут я отримую знання, звичано є ще багато мінусів цього коледжу. Нє ну мені просто в голову не вкладається як можуть викладачі-лікарі брати хабарі і відпускати з коледжу з дипломом дурня тупого який не шарить в медицині зовсім. Ганьба вам. .

,

Мій улюблений коледж ... найкращі роки. Дякую викладачам за людяність. Просто назавжди у серці. Більше нічого сказати.

,

Коледж самий найкращий...люблю свою Мирославу Михайлівну-самий найкращий куратор

,

Коледж дійсно дуже красивий,а викладачі самі найкращі

,

Коледж дійсно хороший!!! Найкращий куратор Арутюнова.В.Й

,

Вспоминаю 2001-2003 года обучения на фарм.направлении! Незабываемое время. Только к сожалению нет связи с больше чем половиной студентов, не было тогда мобилок) не могу так же отыскать контакты преподавателя химии Евтушенко Натальи Николаевны.Хотелось бы встретится со всеми друзьями и вспомнить прошлое) Недавно виделись на 10 летии со дня окончания)-классно было.Если надумаю переквалифицироваться,то вернусь)

,

Коледж найкращий,викладачi супер, а Марiя Iванiвна взагалi самий кращий директор у свiтi!!!

,

Коледж просто супер

,

Це жахіття,а не коледж....

,

Коледж супер)

,

Колледж чудовий ,а директор- кращий з кращих,я навчаюся в цьому закладі на 4-му курсі і вважаю,що головне на що спираються викладачі -це наші знання.

,

Страхіття а не коледж! А особливо директриса... Думаю всі розуміють про, що мова...

За період навчання було стіки всього інтересного) стіки вражень) але були й негативні моменти( навіть сльози... Одне погано, шо тут до простих предметів деякі вчителі ставляться серйозніше, ніж до предметів по спеціальності...думають, шо їхній предмет найважливіший ...Дуже багато теорії, яка не закріплюється практикою в лікарні( зато студентам і не цікаво вчитися, бо не бачать на власні очі те, шо читають// а так коледж класнииий

,

вчуся тут вже 2 рік(узнав коледж як свої 5 пальців) взятки тут то шось із чимось! Скоро нянько ужене ня здомів((( оцінки файні ставлят за $ і любимчикам!!! но пак є пару викладачів нормальних (їх лим пару чоловік)

,

Хто плює на власну хату? Коледж прекраснийю

,

Превосходное училище !! Дало мне путевку в жизнь. После 49-и летней продуктивной работы я с уверенностью скажу - я горжусь нашим медучилищем !! Нас в Израиле много выпусников медучилища. Есть и медсестры и фельдшера , врачи ( вначале закончили наше медучилище ). Мы часто встречаемся и с теплотой отзываемся о нашем училище ! Желаю всем Вам крепкого ЗДОРОВЬЯ , радости , удачи во всем , благополучия , изобилия в доме, огромного счастья и самое главное - Чистого , Мирного Неба над головой !!!!

,

Коледж самий кращий)) Дуже рада що вибрала саме його) бо тут зустріла кращих друзів)) Так, вчитися важко, але це того варте) Вчителі звісно суворі, проте вони в будь-якій ситуації можуть допомогти)) Самі ж студенти приємні і дружелюбні) Я лише на першому курсі , а вже встигла полюбити коледж всім серцем)

,

БМК the best) просто супер*

,

коледж як коледж нічого особливого тут нема, нащот взяток незнаю, але вчитись тут дійсно треба

,

Берегівський медичний коледж найкращий! Цього року я поступила на 1 курс і ні трохи не жалію про це. Викладачі тут дійсно дуже хороші , особливо : Бедринець Н.М. , Гецко Н.Д. , Арутюнова В.Й. , Арутюнова І.М. , Гецко С.М. , Маргітич А.І. Читаючи попередні коментарі , хочу звернути увагу на те , що вхідні двері вже пофарбовані і виглядають як нові. :)

,

коледж супер и хто там навчався погодиться зимною,сумую за ним

,

коледж супер))) оюожнюю його*****

,

В першу чергу хочу висловити свою подяку БМК і його працівникам!! Я навчаюсь вже на 3 курсі,і хочу сказати,що дуже задоволена своїм вибором,викладачі дуже хороші ! Особливу подяку хочу висловити Стефанишин В.І.,Гаал М.Ю.,Барчій С.Є.,Продан М.І....Звичайно було і важко деколи в навчанні,але якщо ти стараєшся-то викладач ніколи не занизить тобі оцінки...Хороший і "сильний" коледж!!!

,

БМК классный ))

,

Я люблю цей коледж. Багато, що про нього пишуть неправда. Окрім навчання і знань які я тут здобула я знайшла свою любов) Я дуже щаслива, що обрала саме цей коледж)

,

Вы что ребят колледж классный,учителя тоже суперские!!! Вас тут реально могут чему то научить ну конечно если вы этого сами хотите)) Я там училась и мне очень понравилось.нашла много хороших друзей,получила знания и вообще все классно было)) Советую вам туда идти учиться. Я бы хотела сказать спасибо тем учителям которые реально меня чему то научили,а это Бабинець Р.В, Грецко Н.Д., Гал М.Ю., Клімова М.В и много кому ещё! А свою не благодарность хочу выразить Лідії Андріївні----она меня жутко бесила:DD

,

Коледж самий кращий)

,

Я закончила в 2005 году Береговское мед.училище, оно в то время так називалось.Я очень довольна что за 3,5 года учеби я приобрела не только спецыальность фельдшера но и много друзей.И конечно любимую работу. Еслибы сейчас мне сказалиб что б я поступала то если чесно я оказалась, поскольку 2002-2005года било легко учится в етом заведении.а сейчас слишу все труднее и труднее даже слишком строго.

,

Сказати, що цей коледж страхіття - нічого не сказати. Найгірший період мого життя. З дитинства мріяла бути медиком, але за роки, проведені тут, це бажання повністю зникло. Студенти - жах. Не кажу про всіх, але більшості аби тільки погуляти, побухати, полизатися з кимось в парку. Література, мистецтво, історія - нікого нічого не цікавить, ні з ким навіть поговорити про таке, бо приймають за дурну. Викладачі є класні, але їх дуже мало, інші ж зацікавлені лише в конвертиках з купюрами, знань майже не дають, оцінюють несправедливо. Розклад складається жахливо, внутрішні порядки - маразм якийсь. Ніколи не поступайте сюди! Краще закінчіть школу і здобувайте нормальну вищу освіту)

,

Хто i що б там не говорив, я вважаю, що це найкращий навчальний заклад у свiтi, тут найкращi викладачi, якi не тiльки хорошi як викладачi, а i як психологи. Я навчаюся на 4 курсi і я вважаю що Бедринець Н.М найкращий класний керівник. Я не знаю що там буде через декілька років, але гадаю що своїХ майбутніх дітей я віддам навчатися саме в берегівський медичний коледж, можливо в майбутньму і університет.........

,

Берегівський медичний коледж найкращий в світі))))))) кращих викладачів ніж тут просто не існує..... Я тут провчилась 4 роки і дуже вдячна за отримані знання!!! Особливо хочеться висловити подяку Клімовій М.В-соєму кураторові, а також свім працівникам цьго прекрасного закладу!!! Це були найкращі роки, які пролетіли ніби сон... Шановні батьки, якщо ви хочете, щоб ваша дитина здобула справжні знання медичного працівника, то я рекомендую Вам, саме БЕРЕГІВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ!!!!

,

Коледж нормальний. Але, шановні дописувачі негативних коментарів, ви ж у словах робите по 2-3 помилки...жах. Такі у вас і знання. Викладачі гарні і вам дають можливості вивчити хоча б професійні дисципліни. Мені в коледжі подобається, тихо, спокійно, вчитися можно))

,

БМК the BEST!!!!

,

хороший коледж

,

Я закінчила коледж в 2005 році.В принципі він нормальний.взятки беруть всюди,але якшо ви самі менше будете викладачів на це привчати,то може і знання ваші підвищаться.А якшо є такі студенти,які дійсно бажають вчитися,то вони на стару будівлю чи на хабарі дивитися не будуть.І дуже добре було б для самих студентів,якщо було б більше практиктичних занять,бо теорія і практика завжди відрізняються на роботі.

,

ОЧЕНЬ класный коледж - закончила его в 2006г. а уже работаю старшей медсестрой в РБ№1.

,

двері як у трицить першому століті а красили їх іще пізніше

,

жив собі спокійно покі не вступив до БМК

,

Я навчаюсь у цьому коледжі на останньому курсі, і це класний коледж щоб там не говорили, мій класний керівник - Гецко Н.Д. найкраща.

,

моя подруга там навчається сказала що коледж хороший...........я вже подала документи мрія навчатися там=)))) Вже скоріше хочу вересня=))

,

Хто пише такі жахливі речі про заклад, де вчиться - це морально нікчемна істота! Викладачі тут супер, за 3,5 роки навчання в ньому від мене ніхто не просив хабарів! Спеціалісти висококваліфіковані, душевно багаті, завжди вислухають і зрозуміють, лише треба цього заслужити вчинками і повагою!!!!!Особливу подяку - Гецко Н.Д., Данко М.М., Оринчак О.П., Гал М.Ю., Арутюновій В.Й., Продан М.І. Кожна людина по свому прекрасна!!!!!!!!!!

,

Порівнюючи з усіма коледжами та училищами Закарпаття, наш є найкращий! Кому не подобається-вибір ваш! На рахунок хабарів...Хто дає-беруть, хто не дає- від того не просять!

,

коледж супер

,

на початку завжди важко будь де потім звикаєш а коли закінчуєш то хочетьсяще раз це все пройти викладачі непогані головне вчитися а все інше саме по собі піде удачі всім

,

в кого яка мета а викладачі супер

,

любі друзі, я в цому році2012 хотівби поступити в медичний коледж берегова. моя мрія в руках господа та в силиволі моєї мити ... я не дуже багато знаю інформацію про цей коледж але думки та сповіданки мене нудять... мені говорили і говорять що цей берегівський медичний коледж він є досить глибоко пошириний в навчанні та в повагі до мудрості учнів ...що ви думайте про коледж? звідки така впевнаність що він є не добрий у навчані та поваги... скажу вам одну річ і повірте мені головне хотіти вчитися та вміти поводити себе з доброю стороною до всіх хто там звами вчиться ... я хочу більше знати про цей коледж, хто можи в цому підтримати мене і порадувати будласка??? ...я бажаю всім успіхів хто хоче навчатися в цому коледжі головде з бажаням і радості всім я бажаю ... мене з вати Діяр я буду дуже радим їслі я встрічу добрих людей там в коледжі....

,

Не пишіть дурниці БМК найкращий коледж в світі і сомо кращі викладачі. p.s.4-с,випускники 2012р.

,

Чудовий коледж!!!))) Мені він подобається! БМК- найкраще!!!

,

Коледж супер! Вчителі прекрасні особливо Мар'яна ЮРІЇВНА вона моя класна:) хотілаб ще там вчитися! І всім раджу туда йти вчитися!

,

Люди ви говорете,що взятки беруть,але подумайте де не беруть взятки?Але тут саме більше за знання.Звичайно якщо ти тупий то хочеш заплатити щоб пройти екзамен або вступити то пройдеш,але якщо повезе.Коледж суперськи.Будете вчитись буде все добре тут головне знання а якщо у вас їх немає то про,що тоді говорити.ПОМОВЧІТЬ краще.І викладачі бачуть яка дитина як вчиться так відносяться.Якщо таке булоб я приклад наводжу хоча такого мабуть ніде немає,що весь курс гарно відносились до навчання то їх всіх любилиб.А так вони бачать хто як вчиться так і відносяться!!!!!!ТОЖ БУДЬ ЛАСКА НЕ ГОВОРІТЬ ДУРНИЦІ ПРО БМД!

,

Мені подобається цей коледж, я хочу в ньому навчатись. Ви б не могли розпоповісти детальнішу інформацію про нього.

,

самый хороший коледж

,

хабарі беруть всюди.і всі це знають.

,

Кращого навчального закладу (середнього рівня) по медицині, шановні батьки, годі й шукати. В Хусті за час навчання Вас обберуть фінансово так, наче Ваша дитина навчається в виші. А тут цінять знання дітей і дають їм ці знання. Я дуже задоволений рівнем навчання та викладацьким складом. А взагалі, якщо Ваша дитина має здібності та хоче навчатися, а не цього хочете Ви, то вона буде навчатися будь-де. Та я настійно рекомендую Вам обрати саме Берегівський медичний коледж! Не пожалкуєте! Тут думають про студентів і про те, ким вони будуть!

,

Само класний коледж я там багато чого навчився!!!!!!!

,

Коледж мій дім, спочатку було важко це не школа, а зараз круто. А ті хто туди попав випадково ні філософію ні медицину не вчуть, а тільки гадять, Забиріть документи і допобачення, якщо так погано, думаю у тих на парах про кого пишете сидите тихше води, а тут круті, бо ніхто вас не бачить. Ідіть вчитися до нас, бо на Закарпатті наш коледж найкращий!!!!!!!!!!!!!

,

Дуже класний коледж я там навчалась 3 роки і не жалію про це.

,

Коледж хороший,однак взятки-ужас! До того ж знання фiлософii i культорологii тут вимагають бiльше нiж профiльних предметiв... Питаеться,навiщо???

,

пережити можна!!!!!!!!!!!!

,

отстой ужас кончиний коледж,хабарі беруть говорити по телефону неможна навіть в калідорі дуже тупо заставляють прибирати в цілому гуртожитку самі нехочуть а дівчат заставляють наша би воля ми би той коледж унічтожили з леця землі.нікому несовітуємо цей коледж.

,

Кошмаррррр.....

,

найкращий коледж у світі!!!

,

БМК супер коледж) i нiхто нiяких взяток не требуэ, якщо знаэш i оцiнки будуть вiдповiднi... Просто iнколи самi студенти не хочуть вчитися, а хочуть мати оцiнки(якi просто так нiхто не поставить...) Я рада, що э студенткою БМК

,

БМК - супер.

,

зараз порядку нема хто що хоче то і чинить

,

зараз я студентка 2-го курсу медичного факультету УЖнУ,в Берегові закінчувала акушерське відділення і за знання які отримала дякую своїм викладачам,особливо Клімовій М.В,Казанчин В.В,БарчійС.М,СідунМ.М.

,

БМК Найкращий

,

Дуже хороший коледж:) ніколи не шкодувала що поступила сюда! Погане можуть говорити про нього лише погані люди, які чинили погано і їх за це карали! Ніколи незабуду роки які я прожила у коледжі! Самий найкращий БМК!!!

,

на мою думку, наш БМК - супер

,

Фуфло,а не коледж.Даже 31 в Мукачеві кращоє.Взяточники.А вхідні двері такі як були при царьови ГОРОХОВИ

,

Взятки дійсно є...., а де їх нема??? Але цікаво чому ніхто за цим не слідкує??? Де дивітися Міністерство освіти та науки...??? Коли поступати будуть без ковертів????

,

Непоганий коледж

,

Справжній кошмар, а не заклад! За конвертовану валюту тут можна все вирішити.

,

народ, давайте не сваритись, адже всім відомо що у нашому краю не так то й легко знайти місце для здобуття освіти, тому не треба говорити про хабарі і т. д . адже вони є всюди. просто задумайтесь, якщо коледж дійсно хороший то ніхто б не писав про ньоговсяку байду, а якщо вже знайшлось декілька то може ц е про щось і свідчить, особисто я там не вчусь, але я і є той корінний житель міста, саме тому раджу батькам ніколи не вірити своїм дітям, якщо вже поступили в коледж - контроль і час від часу навідуйте їх. взагалом - хороший контроль, правильне виховання і любов до навчання це головне що тут треба...без цього - марне витрачання часу, томущо вже якщо розібратись то в коледжі дають норм освіту тим, кому вона дійсно потрібна!

,

Цей коледж самий гірший навчальний заклад!!!!!!!!!!!! Я тут вчюсь, я не бажаю даже своєму ворогові таке , як я тут пережила, за цей рік! Хто за хоче сюди поступати краще 100 раз подумайте, бо потім дуже, дуже пожалієте!!!! У БМК для вчителів гроші на першиму місці, ніж знання!

,

Можливо коледж i не дуже..для тих хто там не був... Але для нас, для тих хто там навчаэться вiн самий-самий **)) ми любимо наш БМК...

,

Дуже класний коледж!!! БМК найкращий)))))))))

,

Дуже класний коледж!!!!! Там пройшли мої найкращі роки життя!!!! Тим , хто збирається вступати , раджу довго не думати, а вибирати саме цей заклад , бо там дійсно добре вчитися, а найголовніше - цікаво))))) З поміж усіх медичних коледжів області саме БМК займає передове місце по рівні знань та практичних навичок у випускників . Адже ,при прийнятті на роботу в лікарні, поліклініки або інші заклади охорони здоров*я ,саме випускникам БМК надають перевагу в першу чергу через ті таки прищеплені в коледжі сумлінність, старанність та повагу до людей. А на рахунок попередніх негативних коментарів( щось на зразок "поганої оцінки корінних жителів міста до самого коледжу та негативного ставлення до представників жіночого роду, які там навчаються") раджу уваги не звертати, адже це залежить від виховання та поведінки кожного особисто!!! Так, що всупайте і вчіться на здоров*я)))) Р. S. Якщо б у мене була можливість всупити вдруге до БМК , то я б навіть і не думала!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Коледж як коледж. Викладачi так собi на здiбностi студентiв незаiнтересованi вибирають любимчикiв. Хабарi брати обожнюють.

,

Коледж супер

,

Самий ліпший коледж в світі. Просто немає слів.Я в ньому навчалася.Віктор Іванович супер класний керівник!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Моїм однокурсникам привіт!!!!!!!!!!!!!!

,

Коледж може бути! Найкращий викладач,терапії Віра Йосипівна!!!

,

Коледж ужас!!!Хабарі беруть!!! Ті що знають мають-4,а ті що нічого НЕ ЗНАЮТЬ відмінники!!!

,

Я навчалась в коледжі.Директор страхіття.Тримається тільки на звязках.

,

бмк супер само лыпший

,

Дуже люблю Коледж та викладачi! CУПЕР!

,

Це найкращий коледж в якому я навчаюсь

,

Супер коледж !!!

,

Нормальнинько...!!!...

,

Коледж як коледж. Викладачi так собi на здiбностi студентiв незаiнтересованi вибирають любимчикiв. Хабарi брати обожнюють.

,

найкращий коледж у світі

,

велике скупчення представників жіночого роду, їх дії та поведінка призводять до дуже поганої оцінки корінних жителів міста до самого коледжу. моя порада батькам--- не віддавати дітей ло цього закладу з метою здобуття освіти в цей заклад, адже рівень викладання не настільки високий як того б хотілось наваіть зважаючи що це не є ВУЗ, до того ж ні кому з батьків не начхати на репутацію своєї дитини...

,

Обіцяють багато! Виконують мало!!!!!!

,

Таке собі!!!

,

дуже добре

,

супер коледж

,

супер

,

Ужас,а не коледж!


Залишити відгук

Усі коледжі в Береговому, а також ЗВО (вузи) в Береговому, робота в Береговому