Специальности


Оценка посетителей
(по 35 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете учебное заведение и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Мені подобається Багато усього проводиться До ЗНО добре підготували. За взятки ніколи не чув а по всьому коледжу висять таблички на які направити телефон і можна написати прямо ректору.

,

Ужасный колледж !!!!взятки берут за всё подряд ,обнаглели вкрай. Взятки берут прям на паре .Недавно не допустили на сессию студентку которая шла на красный диплом!!!!!

,

Я тільки подала документи на навчання, але перші враження склались дуже позитивні, в приймальній комісії працює Роман Юрійович який дуже відповідально і душевно ставиться до кожного хто подає документи на вступ, надіюсь що і від навчання отримаю максимум задоволення і користі в подальшому житті.

,

Хороший коледж і інститут! ті хто говорив, щось про зав кафедри то самі не хочуть навчатися і шукають винного!! Так вона строга, але і знання дає відмінні. Не треба винуватити когось, почніть з себе, я сама студентка і бачу які зараз студенти, вчити не хочуть, шукають легких варантів, тобто сперти все на викладачів. Викладачі дають відмінні знання, але тут справа в тому хто хоче той і вчить, за вами ж викладачі бігати не будуть "вивчи будь-ласка".

,

Хороший колледж, хорошие преподаватели.

,

Не раджу нікому! Золоте навчання виходить! Без взятки не здаси нічого!

,

Якщо ти хочеш вчитися - будеш вчитися кругом. Коледж дає знання, ваша задача - їх отримати. І не треба переводити все на викладачів. Дивіться, куди Ви відправляєте дітей, чи куди студенти йдуть навчатися - якщо руки не зтого місця, чи не вмієте читати, аналізувати, то сидіть дома, і виховуйте своїх чад самостійно, а не винуйте в їхніх "талантах" когось.

,

моїй дитині навіть не дали заяву написати сказали що немає місць і це 10 липня

,

Нам іще навіть заяву не дали на писать як сказали що моя дитина не пройде

,

Не вірте про спеціальність право, там класно і дуже подобається проте як тільки приходить на пари завкафедри права - це все, знань немає, розказує про життя, а потім ще й нічого не знаємо а улюблене її заняття весь час студентів принижувати... це вже всі знають.... тікайте бо я теж вже думаю про це....

,

Коледж дуже хороший!)Я студентка 3-го курсу кафедри права . Не знаю як інші відділення, але на моєму корупції не має. Викладачі дають дуже хороші знання. Головне хотіти вчитися і все буде добре)

,

Коледж просто жахливий.

,

Я дуже задоволена,що поступила саме до цього коледжу,обравши професію правознавця, адже тут начаючись уже 3 роки,я одержала чудову базу знань,завдяки викладачам нашої кафедри,вони привітні,завжди позитивно налаштовані на роботу,а саме головне мають правильний підхід до кожного студента!Наша кафедра стрімко розвивається,тобто проводиться багато різних заходів,як розважально-культурних так і пізнавально-правових(для того щоб ми,як майбутні юристи,були досить освідчені в усіх напрямка своєї діяльності).За сесію ніхто,не платить-це не допустимо,а якщо говорити про платні,ен,То я вважаю,що це правильне рішення адміністрації закладу,адже ми вступили навчатися,а не пропускати пари!ще дуже важливо відмітити,що в коледжі дуже затишно та спокійно,хороший ремонт,багато горщиків з квітами,одним словом почуваєш себе як в дома!!! Вступайте до Економико-правового коледжу і ви про це не пошкодуєте,отримаєте диплом,який нестиме за собою великий багаж знань,що пригодиться вам в майбутньому обов"язково

,

Дуже хороший коледж, нікому платити за сесію не потрібно, ніхто тут гроші не бере, я закінчила вже там коледж і навчаюся в інституті, за 5 років навчання не разу не заплатила нікому. Що до енок то це правда що вони платні, але якщо в тебе нема нічого в голові і ти тим більш не ходиш на пари, то прийдеться заплатити за пропуск і відпрацювати енку. Добрі і привітні викладачі, дають хорошу базу для навчання, не думаю що в інших коледжах навчання краще, адже якщо учишся, а не прогулюєш то все буде добре і ти добре закінчиш коледж, деякі вчитилі навіть ідуть н зустріч і двоюшникам можуть піднять на бал оцінку щоб ті нарешті вже хоч що небуть закінчили в своєму житті. Так що ласкаво просимо, і не слухайте той наклеп, який говорять про цей коледж.

,

Хочу порадити тікати тільки, коли вже почуєте про цей коледж. нещодавно були змагання між цим коледжем там КФЕК. скажу тільки трохи, у студентів данного коледжу абсолютно відсутня будь-яка правова лексика, вся обгрунтованість питань була взята з власних думок, тобто ніякої нормативно правової бази. студенти не можуть об'єктино дати оцінку подіям, один із викладачів при оголошенні питання назвав нормативно-правові акти - бумажками!!!!!!!! і це третій курс. ви тільки викинете гроші на вітер і чотири роки вашого життя.....

,

я навчась в цьому навчальному закладі! все чудово, викладачі дають багато знань, персонал прекрасний і завжди привітний! а те що за пропущену пару потрібно платити це правда але навіщо йти навчатись якщо прогулювати пари? І ми навчаємось без хабарів ( нікому на лапу не давали ) чекаємо на вас в нашому вузі!

,

Моя дитину навчається уже пів року. Я задоволений. Дуже цікаві та професійні викладачі. Дякую усім!

,

Закончила в 1997 году, тогда еще техникум, курс - Товароведение и коммерческая деятельность. Учеба платная была, но суммы посильные, все экзамены без взяток. Обычный техникум, не плохо и не хорошо.

,

дуже добре

,

Шарлатани, гроші деруть за "все", щоб допустили до здачі сесії потрібно заплатити 800 грн. Навчатися не гарантую!

,

я хочу тут навчатись) дуже цікавих відгуків багато чула)

,

очень благодарен за учебу,помню все и всех

,

Коледж-жахливий!Гроші деруть,а навчати нормально не вміють!З приходом нового ректора-це стало пекло!Це жах-за кожну пропущену пару платиш 10 гривен,а потім цю ж пару,за яку заплатив-відпрацьовуєш!

,

Крутий коледж!!

,

А в етом колледже есть договор с какимто институтом

,

Зараз навчаюсь- дуже задоволена!!!!!

,

коледж суперский.....*

,

Навчалась в 1978-1980р.р. Чудовий колектив викладачів,достойні умови проживання в гуртожитку,хороша матеріальна база,відмінні знання.

,

Да, коледж не очень но преподаватели превосходные. Дают очень много знаний.

,

Окончила в 1992 году. Замечальное преподавание,дают сильнейшую базу знаний.

,

Для мене,особисто,найкраще,де я була!!!!!!!!!!!!!!!!1

,

просто супер

,

очень сильная база преподавателей. Молодцы!

,

Кращі роки життя+ОСВІТА НА ВИЩОМУ РІВНІ!

,

Учиться здесь превосходно!!!

Все вузы в Киеве, а также колледжи и техникумы в Киеве, курсы в Киеве, репетиторы в Киеве, тренинги в Киеве, работа в Киеве

Обратная связь