Економіко-правовий фаховий коледж київського кооперативного інституту бізнесу і права

Економіко-правовий фаховий коледж київського кооперативного інституту бізнесу і права
  • денна, заочна
  • Статус приватний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

35
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Мені подобається Багато усього проводиться До ЗНО добре підготували. За взятки ніколи не чув а по всьому коледжу висять таблички на які направити телефон і можна написати прямо ректору.

,

Ужасный колледж !!!!взятки берут за всё подряд ,обнаглели вкрай. Взятки берут прям на паре .Недавно не допустили на сессию студентку которая шла на красный диплом!!!!!

,

Я тільки подала документи на навчання, але перші враження склались дуже позитивні, в приймальній комісії працює Роман Юрійович який дуже відповідально і душевно ставиться до кожного хто подає документи на вступ, надіюсь що і від навчання отримаю максимум задоволення і користі в подальшому житті.

,

Хороший коледж і інститут! ті хто говорив, щось про зав кафедри то самі не хочуть навчатися і шукають винного!! Так вона строга, але і знання дає відмінні. Не треба винуватити когось, почніть з себе, я сама студентка і бачу які зараз студенти, вчити не хочуть, шукають легких варантів, тобто сперти все на викладачів. Викладачі дають відмінні знання, але тут справа в тому хто хоче той і вчить, за вами ж викладачі бігати не будуть "вивчи будь-ласка".

,

Хороший колледж, хорошие преподаватели.


Залишити відгук

Усі коледжі в Києві, а також ЗВО/ВНЗ в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві