Економіко-правовий фаховий коледж київського кооперативного інституту бізнесу і права

Економіко-правовий фаховий коледж київського кооперативного інституту бізнесу і права


  • Київ · вул. Ломоносова, 18, 03022
  • (044) 258-20-29
  • денна, заочна
  • Статус приватний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Мені подобається Багато усього проводиться До ЗНО добре підготували. За взятки ніколи не чув а по всьому коледжу висять таблички на які направити телефон і можна написати прямо ректору.

,

Ужасный колледж !!!!взятки берут за всё подряд ,обнаглели вкрай. Взятки берут прям на паре .Недавно не допустили на сессию студентку которая шла на красный диплом!!!!!

,

Я тільки подала документи на навчання, але перші враження склались дуже позитивні, в приймальній комісії працює Роман Юрійович який дуже відповідально і душевно ставиться до кожного хто подає документи на вступ, надіюсь що і від навчання отримаю максимум задоволення і користі в подальшому житті.

,

Хороший коледж і інститут! ті хто говорив, щось про зав кафедри то самі не хочуть навчатися і шукають винного!! Так вона строга, але і знання дає відмінні. Не треба винуватити когось, почніть з себе, я сама студентка і бачу які зараз студенти, вчити не хочуть, шукають легких варантів, тобто сперти все на викладачів. Викладачі дають відмінні знання, але тут справа в тому хто хоче той і вчить, за вами ж викладачі бігати не будуть "вивчи будь-ласка".

,

Хороший колледж, хорошие преподаватели.

,

Не раджу нікому! Золоте навчання виходить! Без взятки не здаси нічого!

,

Якщо ти хочеш вчитися - будеш вчитися кругом. Коледж дає знання, ваша задача - їх отримати. І не треба переводити все на викладачів. Дивіться, куди Ви відправляєте дітей, чи куди студенти йдуть навчатися - якщо руки не зтого місця, чи не вмієте читати, аналізувати, то сидіть дома, і виховуйте своїх чад самостійно, а не винуйте в їхніх "талантах" когось.

,

моїй дитині навіть не дали заяву написати сказали що немає місць і це 10 липня

,

Нам іще навіть заяву не дали на писать як сказали що моя дитина не пройде

,

Не вірте про спеціальність право, там класно і дуже подобається проте як тільки приходить на пари завкафедри права - це все, знань немає, розказує про життя, а потім ще й нічого не знаємо а улюблене її заняття весь час студентів принижувати... це вже всі знають.... тікайте бо я теж вже думаю про це....

,

Коледж дуже хороший!)Я студентка 3-го курсу кафедри права . Не знаю як інші відділення, але на моєму корупції не має. Викладачі дають дуже хороші знання. Головне хотіти вчитися і все буде добре)

,

Коледж просто жахливий.

,

Я дуже задоволена,що поступила саме до цього коледжу,обравши професію правознавця, адже тут начаючись уже 3 роки,я одержала чудову базу знань,завдяки викладачам нашої кафедри,вони привітні,завжди позитивно налаштовані на роботу,а саме головне мають правильний підхід до кожного студента!Наша кафедра стрімко розвивається,тобто проводиться багато різних заходів,як розважально-культурних так і пізнавально-правових(для того щоб ми,як майбутні юристи,були досить освідчені в усіх напрямка своєї діяльності).За сесію ніхто,не платить-це не допустимо,а якщо говорити про платні,ен,То я вважаю,що це правильне рішення адміністрації закладу,адже ми вступили навчатися,а не пропускати пари!ще дуже важливо відмітити,що в коледжі дуже затишно та спокійно,хороший ремонт,багато горщиків з квітами,одним словом почуваєш себе як в дома!!! Вступайте до Економико-правового коледжу і ви про це не пошкодуєте,отримаєте диплом,який нестиме за собою великий багаж знань,що пригодиться вам в майбутньому обов"язково

,

Дуже хороший коледж, нікому платити за сесію не потрібно, ніхто тут гроші не бере, я закінчила вже там коледж і навчаюся в інституті, за 5 років навчання не разу не заплатила нікому. Що до енок то це правда що вони платні, але якщо в тебе нема нічого в голові і ти тим більш не ходиш на пари, то прийдеться заплатити за пропуск і відпрацювати енку. Добрі і привітні викладачі, дають хорошу базу для навчання, не думаю що в інших коледжах навчання краще, адже якщо учишся, а не прогулюєш то все буде добре і ти добре закінчиш коледж, деякі вчитилі навіть ідуть н зустріч і двоюшникам можуть піднять на бал оцінку щоб ті нарешті вже хоч що небуть закінчили в своєму житті. Так що ласкаво просимо, і не слухайте той наклеп, який говорять про цей коледж.

,

Хочу порадити тікати тільки, коли вже почуєте про цей коледж. нещодавно були змагання між цим коледжем там КФЕК. скажу тільки трохи, у студентів данного коледжу абсолютно відсутня будь-яка правова лексика, вся обгрунтованість питань була взята з власних думок, тобто ніякої нормативно правової бази. студенти не можуть об'єктино дати оцінку подіям, один із викладачів при оголошенні питання назвав нормативно-правові акти - бумажками!!!!!!!! і це третій курс. ви тільки викинете гроші на вітер і чотири роки вашого життя.....

,

я навчась в цьому навчальному закладі! все чудово, викладачі дають багато знань, персонал прекрасний і завжди привітний! а те що за пропущену пару потрібно платити це правда але навіщо йти навчатись якщо прогулювати пари? І ми навчаємось без хабарів ( нікому на лапу не давали ) чекаємо на вас в нашому вузі!

,

Моя дитину навчається уже пів року. Я задоволений. Дуже цікаві та професійні викладачі. Дякую усім!

,

Закончила в 1997 году, тогда еще техникум, курс - Товароведение и коммерческая деятельность. Учеба платная была, но суммы посильные, все экзамены без взяток. Обычный техникум, не плохо и не хорошо.

,

дуже добре

,

Шарлатани, гроші деруть за "все", щоб допустили до здачі сесії потрібно заплатити 800 грн. Навчатися не гарантую!

,

я хочу тут навчатись) дуже цікавих відгуків багато чула)

,

очень благодарен за учебу,помню все и всех

,

Коледж-жахливий!Гроші деруть,а навчати нормально не вміють!З приходом нового ректора-це стало пекло!Це жах-за кожну пропущену пару платиш 10 гривен,а потім цю ж пару,за яку заплатив-відпрацьовуєш!

,

Крутий коледж!!

,

А в етом колледже есть договор с какимто институтом

,

Зараз навчаюсь- дуже задоволена!!!!!

,

коледж суперский.....*

,

Навчалась в 1978-1980р.р. Чудовий колектив викладачів,достойні умови проживання в гуртожитку,хороша матеріальна база,відмінні знання.

,

Да, коледж не очень но преподаватели превосходные. Дают очень много знаний.

,

Окончила в 1992 году. Замечальное преподавание,дают сильнейшую базу знаний.

,

Для мене,особисто,найкраще,де я була!!!!!!!!!!!!!!!!1

,

просто супер

,

очень сильная база преподавателей. Молодцы!

,

Кращі роки життя+ОСВІТА НА ВИЩОМУ РІВНІ!

,

Учиться здесь превосходно!!!


Залишити відгук

Усі коледжі в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві