Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер

Бершадський медичний коледж


  • Бершадь · вул. Червоноармійська, 167, Вінницька обл., 24400
  • (04352) 2-50-58
    (04352) 2-86-12
  • astahov-rus@mail.ru
  • Статус національний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

В БМК корупція!!! Під кінець року гроші гребуть страх, а вчити не вчать мовляв "я диплом і роботу маю, а на вас нам всеодно". Є викладачі які і вчать, але це лише проф. предм. і то не всі. Старості оцінки ставлять лише за посаду .В столові спорчені продукти, під кінець року взагалі їсти нема чого. Зимою дуже холодно непалять батереї холодні! Це найгірше що я бачила! Якась тракторна бригада! В роздягалці пропадають речі!

,

Коледж просто жах! Все валиться на очах. Більшість викладачів на пари або взагалі не йшли або давали купу писанини і не з'являлися до кінця пари. Сприводу грошей деякі кажуть прямо, а деякі тягнуть до кінця НР. На екзаменах валять якщо ти їм неподобаєшся незважаючи на те, що гроші ти теж здаєш. В гуртожитку зимою холодно, у вікна лазять постороні, коври везли з дому бо кімната з голими стінами підлога теж, матрас, холодильник теж з дому, щоб хоть якось грітись брали дуйки які забирали. Котли течуть, в туалеті вонь і сквозняк прибирають тоді коли має приїхати комісія і т. д. Дуже вдячна Сільчук Т. Т. та викладачці з латинської мови ( вона хоть і з складним характером, але вона хочить щоб ми хоть щось знали).

,

0 тільки вміють брати а для дітей 0

,

тупий коледж тільки потратив 4 роки зря

,

Коледж просто супер, лишнього не навчають

,

Хороший коледж) Хотілось би повернутись(

,

Чудовий коледж!Я здобула гарнi знання,знайшла справжнiх друзiв,сумую за одногрупниками((((

,

Про нашу медуху можна сказати багато чого цікавого. Сама закінчила в цему році!!! Да якщо невчитись то гроші беруть... Але не з кожного... і не з усіх однаково... там є свої ставки! але я раджу поступайте непожаліете!!!

,

Коледж суперррр!!! Я в ньому навчалася до 2013р. класний керівник Рибак Р.М.!!! Хочу назад в медуху)

,

Колледж супер, поступайте сюди. А негативні відгуки то заздрість абітурієнтів які не поступили.. Навчатись супер, перевірено на собі))

,

В Бершадському медичному коледжі навчатися досить цікаво. Тут отримують хорошу освіту. Знання засвоювати легко, завдяки кваліфікованим кадрам як працюють в коледжі. Про корупцію... де зараз немає корупції?! Було пару прикрих випадків, але зараз вже все по - іншому! Раджу вступати до медичного коледжу. Тут ви здобудете хорошу освіту. Будете мати початкові знання.

,

Всі плюси і мінуси медухи...(з власного досвіду) +Тут суперські вчителі!!!! +Студентське життя тут супер..))))!!! +Тут ти знайдеш багато друзів!!! +Кожний вчитель знаходить свій підхід до кожного студента!!! +Тут вміють зацікавити роботою!!! +Тут вас чекають веселі будні)))! +Веселі організаційні моменти!!! -Крім друзів ти знайдеш тут ворогів!!! -Общага не дуже!!!(Краще на квартирі в центрі..) Поступайте,медуха прикольна!!!!!)))))

,

Чудовий коледж, раджу всім вступати тільки сюди.

,

Чудовий коледж.. Я дуже рада шо поступила саме сюди...

,

Чудовий коледж) Я тут навчаюсь! Мені подобається)

,

дуже поганий мені не сподобався.

,

Поступивши в цей коледж я зрозуміла що тут повний жах! Всі негативні коментарії підтримую, бо це правда!

,

зараз тут навчаюсь чудовий коледж)

,

Де вобше правда,люди??? Одні кажуть,що хороший коледж,інші кажуть,що дибілізм.... Кому взагалі вірити??? Чи варто спробувати туди поступати,чи не ризикувати???

,

Хроші)ну а де без хрошей?Всі хто хоче навчатись в цьому коледжі,повині зрозуміти!Що там ви знайдете багато друзів,ворогів і просто с*к.Які все,і всіх бачут і чуют все крім себе самих......УДАЧНОГО НАВЧАННЯ.

,

Коледж просто СУПЕР!!! Я тут знайшов багато друзів, однодумців, які підтримують мене.. Викладачі просто супер (помагають студентам які стараються).Помагають студентам дивлячись на їх знання.. Roksana а ти шо в пса вчилася брехати?? якшо ти сама напрошуєш у викладачів оцінку і платиш їм за те то в чому вони винуваті?? Так що не треба обманювати людей, котрі хочуть тут навчатися!! Ще раз скажу КОЛЕДЖ СУПЕРСЬКИЙ)) ПОСТУПАЙТЕ ТІЛЬКИ СЮДИ!!!

,

можливо років 10 назад це був престижний коледж( там навчався мій брат). Але зараз вступити до цього коледжу на державне місце без грошей не можливо!!!! Нікого не цікавлять ваші знання.Давайте гроші !!!!!( 1500-2000у.о.)Корупція на протязі всього навчання.( це я пишу з достовірних джерел).Дуже прикро і боляче. Постає питання, чи варте таке навчання?

,

Класний коледж!!!

,

... Дуже чудовий заклад, всім раджу вступати в Бершадський Медичий Коледж+_))))

,

Зайшовши на сайт БМК я знайшов чи мало негативу на його адресу.Адже неповні 4 р. моєї юності пройшли саме в цих стінах, де здобули путівку в самостійне життя Я і п"ять моїх одногрупників зуміли вступити в університети різних міст України. Потрібно замислитись,чи з кожного коледжу з однієї групи 6-ро студентів можуть навчатися у вищих навчальних закладах? Я мав за честь навчатися в БМК. А зараз там навчається моя сестра, і я бачу ,який великий позитив отримує вона не тільки від навчання, а від заннять спортом і художньої самодіяльності закладу. Скажу вам ще більше в мене є брат,який теж подав документи для вступу ,і якби це все було так, як пишеться на сайті,то скажіть мені будь ласка, чи хотіли б моя сестра і брат вчитися там. На мою думку ,весь той негатив скидають ті люди в яких не склалась життєва позиція або спіткали інші негаразди ,тому я бажаю щоб в них всі мрії здійснилися і щоб вони врешті змогли оцінити,яке важливе значення має БМК в житі студентів,які навчаються в ньому.

,

В этом колледже училась моя бабушка,училась моя мама и надеюсь, что посчастливится учиться и мне. У них об этом колледже самые хорошие воспоминания.

,

Этот колледж лучший! Ему я благодарен всем чего добился в жизни! Он помог мне раскрыться как личности и сделал меня отличным специалистом! П.С. А Вы, господа Н и Оля, по-моему вообще в этом колледже не учились раз такое пишите!

,

гарний коледж. закінчила навчання в 1997 році. приємні спогади. дякую.

,

Класний, вуз хочу там навчатися!!!!!!

,

Не поступайте, там все вирішують гроші.

,

Не поступайте повний дiбiлiзм!!!

,

Класний коледж!!! Найкращий і найрідніший у світі!!! Але вступати вам туди не раджу))

,

Супер)

,

чудовий коледж...........

,

Повний дибілізм в навчанні та практиці

,

Я люблю цей коленж:):):):)

,

очень непристижной коледж

,

класний коледж.Я хочу тут учитися.

,

класний коледж

,

самий чудовий коледж в світі

,

Очень пристижное заведение!Хочу тут учиться!!!


Залишити відгук

Усі коледжі в Бершаді, а також робота в Бершаді