Комунальний заклад Нікопольський фаховий педагогічний коледж Дніпропетровської обласної ради

Никопольское педагогическое училище Криворожского национального университета




  • денна, заочна
  • фаховий молодший бакалавр, бакалавр
  • контракт, бюджет
  • Статус комунальний.

Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу


Спеціальності


Останнє оновлення 26 березня 2026


Відгуки

48
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Зараз на другому курсі, мої враження такі: це найкращий заклад освіти! Приємні викладачі і знають свою справу. Кому потрібна якісна освіта, навіть краща ніж в університеті, вам сюди

,

Усім доброго дня! Почитала відгуки і просто вражена! Я закінчила цей навчальний заклад у 2000 році. Потім був філфак ДНУ. Але такої потужної бази знань особисто мені навіть університет не дав! Я з теплотою згадую роки навчання, своїх викладачів(нажаль, деяких вже немає...), директора. А тим, хто вагається з рішенням, чи навчатися в педучилищі, можу сказати лиш одне : якщо хочете здобути якісні знання-то вам саме сюди!!! Користуючись нагодою, передаю великий привіт своєму куратору Борисовій Валентині Михайлівні, а також усім вчителям, що пам'ятають нас з сестрою Тетяною. Ми вас пам' ятаємо, поважаємо та бажаємо міцного здоров'я та творчих злетів!!! Нікопольське училище КДПУ---завжди поза конкуренцією!!! ❤️❤️❤️

,

Училище закончила в 1997 году. Знания получила превосходные, крепкие и надёжные. Сейчас живу в России и часто с благодарностью вспоминаю требовательность и высокий профессионализм Письменной Зинаиды Григорьевны, Похиленко Григория Павловича (светлая ему память), доброту и понимание Черниковой Галины Владимировны. Наши преподаватели давали нам не просто знания, они помогали нам развиваться и становиться личностями. Хочется надеяться, что высокую планку продолжают держать и педагоги, и студенты. Огорчена, что в комментариях очень много грамматических ошибок. Увы...

,

Я закончила училище в 2006,получила второе образование и уехала работать за границу.Да,учиться там тяжело,как и везде есть хорошие преподаватели,а есть которые выбирают любимчиков.При том что специализация была английский,знаний 0,английский выучила уже за границей,а вот в плане педагогики все отлично.В школе не работала ни дня,насмотрелась на практике как учителя успокаивающее пьют.А вот Дудник А.В. золотой педагог,если ещё она замдиректор то можно смело поступать

,

Закінчила училище в 1987році і вже 29 років працюю в щколі. Я вдячна всім викладачам, які нас навчали, отримала глибокі знання, які мені стають в пригоді до сьогодення.


Дивіться також усі коледжі в Нікополі, ЗВО/ВНЗ в Нікополі, репетитори в Нікополі.