Павлоградське медичне училище




  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

71
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Вчитися можна,але один вчитель це жах, принижує дітей як тільки може,каже що діти лише забирають її час. До інших викладачів запитань немає всі молодці знання дають по максимуму.

,

Не рекомендую там вчитися!!!!!!! Багато негативу, упереджене ставлення до студентів деяких викладачів профілю...

,

Шановний директор!Дуже дякуємо Вам за розміщення людей із постраждалих територій,які залишились без усього.Але хотілося щоб люди знали новини нашої країни чим живе наша країна,можна у Холлі гуртожитку якесь старенький телевізор або радіо встановити.Треба їм одвикати від російських новин.

,

Общежитие как общежитие, вы еще не знаете какие общежития есть. Снимите квартиру и все будет ок.

,

Медколледж классный! Домашняя обстановка. Преподы человечные. Если кто-то не хотел учиться, то это ваши проблемы.


Залишити відгук

Усі коледжі в Павлограді, а також ЗВО/ВНЗ в Павлограді, курси в Павлограді, репетитори в Павлограді, робота в Павлограді