Кіровоградський кооперативний коледж економіки і права ім. М. П. Сая
  • денна, заочна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

73
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

- опалення не має, в зимку дуже холодно, влітку дуже спекотно. Але при вступі до коледжу вам обов’язково навішають лапшу що опалення є - в актовій залі завжди душно і смердить - ще є так звана «практика» (як у школі наче) або приходиш і фарбуєш, прибираєш, або платиш за практику і приносиш банку фарби (в коледжах на нормальному рівні навряд чи зустрінете таке) - коледж не хоче розвиватися, ремонт старий - про фіз. культуру… спорт зал здають в оренду, студентів рідко туди пускають (пари в ауд. або в парку після чого приходиш в пилюці і грязний весь), кімната для переодягання з’явилась не так давно, але вона одна для хлопців і дівчат… полюбляють ставити дисципліну першими парами щоб потім смердіти після неї весь день (по причині що не має де переодягнутися). - дрес-код з радянських часів, в чому хочеться тут не з’явишся Про плюси: - Чиглінцева Н. В. та Навроцька О.В. знає свою дисципліну і добре доносить матеріал, всі хороші викладачі зазвичай не затримувались в коледжі

,

Кто учится, тот и сдаёт все предметы. Кто не учится, тот платит. Как и во всех учебных заведениях.

,

Дуже гарний, та відповідальний навчальний заклад. Дякую за навчання.

,

отличный коледж!

,

очень нравится учится в колледже. особенно когда начались дисциплины по специальности. очень нравится преподователи по общеобразовательным дисциплинам ,дружелюбные, всегда идут на помощь когда это нужно, а так же преподователь с теории держави и права и админ.права, так интересно нету не на одной паре, по крайней мере все понятно .


Залишити відгук

Усі коледжі в Кропивницькому (Кіровограді), а також ЗВО/ВНЗ в Кропивницькому (Кіровограді), курси в Кропивницькому (Кіровограді), репетитори в Кропивницькому (Кіровограді), робота в Кропивницькому (Кіровограді)