Кіровоградський медичний коледж ім. Є. Й. МухінаСпеціальності


Відгуки125

Залишити відгук

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Нюхач бэбры, 05.04.2021, 22:30

Ну,много слов не будет,место отстой, закончил(а)в прошлом году, кошмар, не поступайте, есть преподаватели прям максимально хорошие,а есть нехорошие, которые не уважают своих студентов, тыкают им, скотское отношение, такие требования будто это какой-то институт,а на самом деле обычная шарага которая из себя ничего хорошего не представляет. Обещают такую перспективу,такие знания,а по факту ничего. Желаю всем преподавателям крепкого здоровья, хороших подарков перед сессией)и благополучия в их семьях ♥️

Федченко Олена, 18.12.2020, 13:55

Коледж чудовий, порівняно з моєю школою,зовсім інший рівень викладання предметів,багато чудових викладачів ))).Кабінет моєї групи вже був з ремонтом,в їдальні смачно і не дорого,гуртожиток чистий,кімната з ремонтом.Викладачі не скупі на оцінки, якщо вивчив поставлять гарну оцінку. Одногрупники дружні,та допомагають одне одному.❤??❤??129с❤??❤??

Дзендзелюк Олександр, 18.12.2020, 13:41

Мені дуже подобается вчитися у Колледжі там дуже добрі викладачі

Бурлака Елізавета, 18.12.2020, 13:37

Гарний коледж. Добрі вікладачі, завідділення сестринської справи (на перших двух курсах) дуже добрий та ввічливий.

Катруся, 20.10.2020, 22:27

Колледж самый конченый из колледжов которые я встречала. Хоть ты заболел, хоть ты умираешь лежишь, при этом у тебя есть справка, а колледжу все равно на это, ты будешь пересдавать все пропущенные пары, а особенно пересдачи ставят именно на 3-4 паре, в то время как у тебя каждый день по 5 пар и ты ну никак не сможешь пересдать эти предметы, так еще и ходить продливать пересдачи надо и неизвестно разрешат ли тебе продлить эти пересдачи. Одним словом - жесть

Анна, 28.08.2020, 13:47

Училась 3 года. Хороший колледж, обучают всему. Однако один учитель не справляется с этой задачей. А так всем советую сюда поступать.

Анжелика, 28.06.2020, 11:56

3 года пролетело незаметно... Буду вспоминать с радостью каждый прожитый день в мед колледже. Были слезы и смех, переживание и победы, печаль и удача, всё было, но как приятно, что остались приятные воспоминания. Спасибо всем преподавателям за то, что подбадривали нас в тяжелые моменты, а также вкладывали в наши светлые головы все лучшее, что сами приобретали не один десяток лет. Я буду очень уж скучать, за каждым мигом, за людьми и хочу искренне сказать, спасибо, что жизни научили!

Юлія, 26.06.2020, 23:58

Прекрасний коледж! Багато чудових викладачів, які вкладають в своїх студентів всі свої знання, і дійсно хочуть навчити! Під час навчання є багато можливостей відпрацювати свої теоретичні знання на практиці, завдяки базам, які має коледж. Постійні зміни в сторону покращення умов навчання, що не могло не радувати, це навіть заохочувало до навчання. Звісно, рекомендую коледж імені Є. Й. Мухіна, як один із найкращих!

Kanyuchka, 26.06.2020, 22:53

Чотири роки тому я вступила до Кіровоградського медичного коледжу , і ще жодного разу не пошкодувала про свій вибір. Дійсно, тут важко. Але якщо ти хочеш пов'язати своє життя з медициною - легко не буде. Отож, розкажу про особливості навчання. З першого дня тебе будуть привчати до дисциплінованості: носити бейдж, чистий випрасуваний халат та шапочку, не запізнюватися, систематично вчити матеріал, та нести відповідальність за свої знання. Особливої уваги заслуговують відпрацювання: кожна двійка та "енка" (як поважна так і не поважна) повинна бути самостійно вивчена і відпрацьована. Без цього ти не отримаєш диплом. Практичні заняття ми відпрацьовували на клінічних базах, де вчилися робити свої перші ін'єкції та різні маніпуляції. На лекціях користувалися мультимедійними приладами та медичною літературою. У коледжі ти зустрінеш відданих своїй професії викладачів, які перетворять тебе з безтурботного студента на висококваліфікованого фахівця. Успіхів тобі, абітурієнте!❤

Ірина, 26.06.2020, 22:20

Не дарма з усіх навчальних закладів у Кропивницькому я обрала саме медичний коледж. Спочатку було важко, здавалося, що нічого не виходить, але завдяки викладачам, які вірять в твої сили — усе можливо. Я ні разу не пропустила заняття і навіть коли хворіла в мене було бажання йти у коледж. Чудовий педагогічний колектив та одногрупники/однокурсники, всі допомагають один одному. Не можна навчити тільки того, хто не хоче вчитися. Викладачі викладають навчальну програму керуючись власним життєвим досвідом, матеріалами з підручників, готують презентації та цікаві відеоролики. В коледжі вас навчать усім навичкам, які практично знадобляться вам у професії та в повсякденному житті. Я випустилась з великим багажем знань. Тут я зустріла справжніх друзів, ми встигали навчатися і веселитися. Щиро вірю, що наш медичний коледж випустить ще багато кваліфікованих спеціалістів!

Анастасія, 26.06.2020, 22:07

Завершила навчання цього року, хочу сказати, що наш коледж один із найкращих! Вчителі дають потужну базу знань, докладають максимум зусиль для відмінного засвоєння не лише теорії, але й практичних навичок. На період навчання студентів забезпечують можливістю практики на базах, щоб максимально швидко опанувати матеріал. Нудьгувати нема коли!) Також для студентів завжди відкриті двері бібліотеки, і серця найкращих знавців своєї справи, наших любих бібліотекарів☺ і не забуваємо про найсмачнішу їжу коледжної їдальні?рекомендую, вступайте - не пошкодуєте☺

Дарья, 26.06.2020, 12:34

Очень хороший колледж ,самые лучшие преподаватели ,отзывчивые ,добрые ,много чего меня научили )Поступайте ,не пожелтеете )

Марія, 26.06.2020, 12:08

Найкращий медичний коледж! Викладачі викладають усі свої знання та вміння, допомагають, та ідуть назустріч студенту. За 3 роки навчання на медсестринському відділенні жодного разу не платила викладачям за оцінку, як це говорять. На початку, да важко, коли не знаєш викладача, які требування до його предмету, але якщо студент наполегливо навчається з першого курсу то з часом навчання стає набагато легшим. У коледжі крім навчального процесу, проводиться багато подій: спортивні змагання та конкурси, концерти, походи на природу та багато іншого. Сумувати вам не буде коли. Книжки в бібліотеці так не першої свіжості, але є багато нових. Вам завжди допоможуть знайти потрібну інформацію. В гуртожитку завжди весело та проводяться вечори і цікаві розважальні програми. Загалом хочу сказати дякую усім. Рекомендую вступати в цей заклад!♥️♥️♥️

Натуся, 26.06.2020, 09:32

Закінчила коледж в цьому році, фармацевт. Найкращі викладачі медико-фармацевтичного відділення вкладали в нас знання і допомагали опанувати всі ази професії. Кожна пара - це окрема історія нашого життя, з кожним викладачем свої спогади та цікаві історії. Хочу подякувати усім за отриманні знання в цьому навчальному закладі!!! Це були найщасливіші роки мого життя❤️

Аліна, 24.06.2020, 14:43

Найкращий медичний коледж, найкращі викладачі, які безмежно цікаво викладають свої дисципліни! Щиро вдячна викладачам медико-фармацевтичного відділення, щиро вдячна за знання які я отримала цьому навчальному закладі!) То любов на все життя)❤

Юлия, 06.02.2020, 17:39

Колледж отличный, особенная любовь ко всему фарм. отделению, это, наверное, единственное место, где за студентов действительно переживают и искренне хотят передать знания. Закончила в 2019 году. Преподаватели, особенно по фарм. предметам - лучшие!!! Объясняют очень понятно, действительно видно, что люди "горят" своей профессией и это вдохновляет студентов. Всегда готовы поддержать, а зав. отделения и зав. директора помогают студентам найти работу даже после окончания колледжа, всегда готовы выслушать и помочь. Лучшие годы моей учёбы. Поступайте, не пожалеете. Это не просто коллектив, это семья!

Емма Уотсон, 27.01.2020, 11:15

Коледж не поганий,але відношення зав. до студентів- прискіпливе. Зажди не довольна,все їй не так. Не має межі ,якщо ти студент то ти чмо ,,принижує іноді,а вона цариця. В основному всі вчителі - хороші знання дають! Тільки б ви вчилися!

Анна, 11.10.2019, 10:19

Дуже класний коледж, найкращі викладачі на відділені загальноосвітньої підготовки, яке очолює Ломака О. А найкращій заввіділення, який завжди допоможе, справедливо ставиться до студентів, забезпечую всі умови якісного навчання,виховує патріотизм у студентів.Поступивши до цього навчально закладу ви проведете тут найкращі студентські роки. Викладачі забезпечують всіма знаннями, із радістю допомогають студентам.

Марина, 12.01.2019, 17:49

Выпустилась в 2015 году, фельдшер. Могу сказать, что учат там хорошо, взятки с преподавателями не проходили, конкретно требовали знания (не знаю, как сейчас), практика зависит от того, в какую больницу попасть на период практики и в какое отделение. Огромный минус - общага! Это кошмар!! Жить в тех условиях было невыносимо: душ один на 5 этажей, вода горячая не всегда была, жуткий холод в комнатах и запрет на обогреватели, а про тараканов и крыс я вообще молчу...настоящая школа выживания. Но, все-же, учится там было интересно и весело. Все-таки большинство зависит от куратора и группы, в которую попасть. Если вы хотите получить знания, а не просто за все платить, то можно смело туда поступать, а именно лучше поступать на фельдшера (там преподаватели к фельдшерам лучше относятся;))

Еліна, 11.01.2019, 01:22

Самий кращий коледж і викладачі

Еліна, 11.01.2019, 01:19

Про коледж тільки приємні спогади, випуск 1989 рік, фельдшер.Коледж дав хороші знання , викладачі хороші.Багатьох пам'ятаю ...Арделян Валентина Павлівна, Полтавський Василь Миколайович, Чамлай Людмила Іванівна, Жаравіна Людмила Іванівна, Ткач Валерій Георгійович, Островська Світлана Семенівна.

Alina, 20.11.2018, 21:03

Хороший коледж. Без знань випуститись неможливо. Викладачі фармацевтичного відділення дуже кваліфіковані та надають матеріал на доступному рівні,але є й такі ,які вимагають занадто багато,самі не знаючи свого предмету. Але на щастя з більшістю викладачів можна знайти спільну мову. Корупція в коледжі не розповсюджена. Якщо студент чогось зовсім не знає-хабарі його не врятують. Якщо у вас є бажання навчатись -з впевненністю вступайте до даного ВНЗ.

Амни, 18.10.2018, 22:28

Очень неплохой колледж. Училась на фармацевта в 2016-2017 году после 9-го класса. Ушла, когда поняла, что по профильному предмету (химия) преподаватель абсолютно не компетентный, не хотелось ждать ещё год, чтоб переучить всё заново. Насколько знаю, взятки берут единицы, и вслух преподы ничего об этом не говорят, боятся. Особенно хорошо преподаются биология, анатомия и физиология, математика. На фармацевта не рекомендую поступать (из-за той преподши). А вот на фельдшера вполне себе.

Діденко Інна, 29.08.2018, 20:07

Дуже гарний заклад,закінчила в 2004р.дуже чудові викладачі,особливий РЕСПЕКТ за в.відділенням Чамлай Л.І. куратор Куц С.О та викладачу акушерства нині вже покійний Арделян В.П.дуже гарна була людина і майстер своєї справи ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ ми вас пам'ятаємо....Чудовий заклад

Студент, 16.07.2018, 10:59

Коледж поганий! Викладачі постійно ходять незадоволені! На перескладання не приймають! Постійно потрібні гроші! Деякі викладачі високо себе оцінюють Це ШОК

Mari, 11.07.2018, 10:49

Гарний коледж. Викладачі дуже привітні та готові допомогти в любих ситуаціях, по собі знаю. Якщо студент хоче навчатися і ні з ким не загризався, то все буде добре. Зараз багато студентів, котрі хочуть з себе щось показати,характер показують, то яка може бути до них ставлення викладачів?! Будь людиною і до тебе будуть ставитися як до людини. Дуже багато викладачів допомагають студентам. Знання дають гарні) всім рекомендую

Таня 23, 09.07.2018, 01:29

Нормальный колледж. Много приятных воспоминаний. Были и слезы и радость. И хорошие преподаватели и не очень...закончила в 2015году. А со столовкой сколько хороших моментов ))) рекомендую туда поступать.

Виталий, 20.02.2018, 16:02

Коледж супер,закончил в 2010,знаний дали достаточно,преподаватели профи свого дела,а кто не хочет учится поступайте в пту.

Іван, 14.11.2017, 21:48

Коледж просто жах, знань не дають ні яких, тільки гроші вимагають. Вчителі некваліфіковані, після закінчення коледжу на роботу тільки санітаром можно влаштуватись і то по великому блату

Микола, 27.10.2017, 08:23

Коледж хороший, поступайте, не пожалкуєте, головне навчатися та бути на позитиві. Мені подобається тут навчатися, звичайно є труднощі але старання та результат все перекриває.

Студент, 26.10.2017, 12:56

Дуже неоднозначні враження. Деякі викладачі реально дають знання, а деякі і самі нічого не знають. Наприклад одна вчитилька дуже розчарувала, нічого не пояснює, тільки кричить і називає тупими, а на ділі виявилося, що всі її знання не завжди збігаються з написаним в книжці. Є й інші приклади, але перераховувати всіх не буду.

Альона, 18.06.2017, 22:00

просто жах, я ніколи в житі не віддам у це пекло свою дитину, мені вистачило мук,я невзахваті від коледжу; усе переходе на новий лад, в Європу вони хочуть, римонти почали, вони б краще нормальні підручники замовили а не з років мого діда.

Саша, 01.06.2017, 21:18

влюблен в это заведение. компетентные преподаватели, в столовой можно вкусно пообедать, а главное получить опыт не только для роботы по специальности, но и для жизни. Всем советую ПОСТУПАТЬ !

тата, 09.04.2017, 17:31

Не рекомендую !!! программа обучения 0. Ис того что изучали ничего не пригодилось. Просто убила время и нервы. После обучения переучивалась пол года самостоятельно, что бы немножко научиться работать нормально. Отношение к студентам как к скоту, или просто игнор. Учиться в этом заведении, испытание не для слабонервных. Если есть другие варианты, лучше выбрать их.

Ада, 14.02.2017, 15:54

Не понравилось. Ушла с второго курса

Инна, 28.01.2017, 22:52

Чудовий коледж,тут пройшли мої найкращі студентські роки , чудові викладачі, дають знання, і нікого не слухайте, вам варто сюди вступати))

Сергій, 10.09.2016, 22:44

все жахливо

наталья, 31.07.2016, 13:38

Колледж хороший.Выдают дипломы международного образца,а в той же самой Польше,их не признают и все заново.А заманивают международным дипломом.

Лариса, 03.02.2016, 22:03

Все прекрасно, коледж отличный, закончила в 2001 году на акушерку..За хорошие оценки надо было учить, за просто так, никто оценок не ставил хороших.Спасибо всем преподавателям, конспекты некоторые храню, иногда перечитываю.Знания пригодились в работе.

Виктория, 13.09.2015, 22:52

Лучшие годы моей жизни прошли именно здесь. Весело ,дружно. Привет группе 240 С! 1999года выпуска. Девченки скучаю, люблю Вас всех!!! Преподаватели разные ,но знания дали надежные, которые пригодились в жизни и в работе. Кругликова, супер!!! Шайбы еще ставит?:-) Конечно же Ткач еще тот товарищ. Тогда обижались , но таких конспектов нет даже в универе. Кто знает жив ли? Мизюк у лукоморья дуб зеленый..., Кравчук терапия. Всех помню, вспоминаю с добром и уважением. Сдавали зачеты ни каких взяток. Знаниями. Звехд с неба не хватала,но учила и сдавала. Удачи вам !

Выпускник, 28.07.2015, 11:47

Если Вы планируете быть средним мед. персоналом то колледж именно для Вас, а если хотите быть доктором то лучше сразу в универ поступать, есть еще вариант поступая в колледж попробовать себя в сфере медицины и понять стоит ли именно Вам идти в мед. универ. Уровень обучения - смотря в какую группу попадете следовательно к каким преподавателям, все относительно . Лично для меня самыми лучшими преподавателями, профессионалами своего дела, наставниками являются - Тиунов , Кругликова, Кондрова, Брикульська, Юзефович . А вообще в колледже я провела лучшие свои годы. буду очень скучать, особенно за столовкой .. )

леннуля, 10.02.2015, 20:23

Отличное заведение, все учителя хорошие, предлагали за мешок сахара диплом красный, а педагог говорил, что мы динозавры с маленькой головой и тупые .........но воспоминания отличные

аноним, 16.01.2015, 18:58

Коледж дійсно хороший, навчалася там не довго, тому що по глупості кинула... я навіть не знаю що зі мною сталося тодію... зараз дуже жалкую що покинула... хочу поступити знову, і не робити дурниць... Поступайте, не пожалкуэте, головне навчатися.

Юлия, 11.01.2015, 00:32

я учусь только пол года, мне нравится здесь много всего интересного проводят для развития студентов, а взяток с нашей группы ещё никто не давал, и даже у нас не просили!

Дарья, 16.12.2014, 13:12

Это самое ужастное учереждение! Все преподаватели взяточники, сессию сдать без денег не возможно. Общага это просто катастрофа. Знаний никаких, пока не вышла на работу. Не советую поступать, намучаетесь

Наталия, 12.09.2014, 10:49

замечательное учреждение! училась с 2012-2014 г. прекрасных два года учебы прошли как одном дыхании преподаватели дали огромный багаж знаний . рекомендую поступать тем, кто намерен нести гордое звание медика!

людмила, 17.07.2014, 16:29

нету совершенно никакой информации про коледж. списки поступающих отсутствуют. проследить ничего не возможно. все в тайне

гость, 20.06.2014, 19:26

Да! Заведении действительно класс! И преподаватели и атмосфера просто класс!

Кіндрат, 06.04.2014, 12:34

коледж супер моя мама там навчалася закінчила в 1994 р. і общага просто бомба але мама стала справжнім професіоналом в своєму ділі

Ирина, 17.12.2013, 15:13

колледж самый самый лучший.Я студентка етого колледжа и мне нравится!!!

Владислава, 13.12.2013, 12:27

Я училась в период 2000-2003 гг. незабываемое время, в универе не так было весело и интересно, как здесь. Очень довольна преподавательским составом. Я училась на "фармации". И могу сказать благодаря отличным знаниям, полученным здесь я без труда на четвертом курсе НФаУ по фармакологии( основной предмет) сдала экзамен на отлично безо всяких " платежей"( там они не приветствуются) и стала успешным сотрудником ведущей в мире фармкомпании Merck Sharp &Dohme. Так что рекомендую молодым и амбициозным людям данное учебное заведение.

аня, 07.09.2013, 19:02

очень хорошее заведение, поступайте, преподаватели просто супер, учусь я на фельдшера и я рада своему выбору))

Аня, 15.08.2013, 02:11

Вступила в мед колледж, я очень рада! Сдавать экзамены очень тяжело как по мне. Но все же набрала проходной бал и очень очень рада! Я сильно хочу в нем учится, и быть будущей мед сестрой) Радости, эмоции,крики были когда увидела себя в списках) На взгляд колледж нравится! Поступайте!

Алина, 15.07.2013, 12:40

Здраствуйте! На данный момент я ещё учусь в колледже на Акушера, поступила в 2011 году, закончила уже 3 курс. Хочу сказать что колледж просто супер, мне в нём всё очень нравится. Тот кто говорит что ему (ей) легко учится- это они просто мало хотят знать, кто действительно хочет много и все знать тому действительно не очень легко учится. Преподаватели здесь разные, как и в любом другом учебном заведении. Хочу выразить особую благодарность Шидловской Елене Степановной, это "золотой" преподаватель, она знает всё в своей профессии и нам даёт максимум знаний, после третьего курса я шла на практику уверенно, ничего не боялась, всё умела. Вобщем, ребята, поступайте к нам, здесь очень классно!

Студент, 31.03.2013, 22:36

Ну как вам сказать. Вроде бы и нормально,вроде бы и плохо . Нормально тем что не тяжело учиться ! Плохо что отношение педагогов до студентов плохое,нет не какого понимания . Да есть и те который добросовестные,не спорю,но не добросовестных больше ) Сам колледж нормальный,но там будут учиться те,которые действительно хотят стать медиками,а не по прозьбе родителей .

Студентка, 20.03.2013, 21:01

Вступала до коледжу у 2010 році після закінчення 9-ти класів гімназії. Дуже нервувала.Черга до приймальної комісії була дуже велика. Записувались та приходили на встановлений час. Документи подавала на дві спеціальності. Довелося два дні втратити на подачу документів. Потім знову нерви та хвилювання-тестування. Але коли побачила своє прізвище у списках на держзамовлення-радості небуло меж. Повірте, все забулося, і черги, і хвилювання, бо здійснилася найзаповітніша мрія-бути медиком. А коли я вперше одягла білий халат.... та це ж яке щастя. Сьгодні я третьокурсниця. Жодної хвилини не пожалкувала, що тут навчаюсь. Викладачі, всі без виключення, прекрасні люди. Ніколи не відмовляють у допомозі. Хабарів нікому не давала. Коли хочеш навчатися, то нічого не зможе завадити. А якщо прогулювати пари і приходити тільки на екзамен, і не хочеш щоб відрахували з коледжу, то звісно плати, та ще й гарно і наполегливо треба просити,щоб погодились взяти хабара. Коледж та викладачі просто супер.

410Л, 14.03.2013, 10:42

Я тоже выпустилась в 2013 году.Фельдшер.О колледже могу сказать только самое лучшее.Зав. отделения был Катеринич Н.Т. -просто супер,очень во многом помогал. Отдельное спасибо преподавателю терапии- Кругликовой В.Н.(КВН)- замечательный человек, многому научила.В целом за годы учебы в колледже нет плохих воспоминаний. Поступайте,и учитесь с удовольствием!!!!!!!!

Маринка, 07.03.2013, 17:00

Я выпускник 2013 года. Профессия фельдшер. ОЧЕНЬ довольна учебой в этом колледже. Зав.отделением у меня был Катеринич Н.Т. - как человек просто супер. Нет плохих воспоминаний и о преподавателях. Если бы еще выпала возможность поступить в это заведение, - не думала бы ни секунды.

3 курс група 310с, 17.12.2012, 19:25

Я навчаюся на 3 курсі, дуже задоволена, ні разу взяток не давала. Той хто обсирає коледж - ГІВНО !!!Щоб коледж сподобався в ньому потрібно навчатися,а не думати я к по скоріше набухатися і накуритися!!!

Вадим, 10.12.2012, 20:18

Великолепное учебное заведение Этот корпус был открыт в декабре 1971 года Самое современное здание того периода в городе Директором была Лементарева Л Л

Аноним, 23.11.2012, 21:49

Когда поступила на первый курс,было дико сложно!На первом месяце обучения мы сразу поняли куда попали благодаря зав.отделению Л.И.Чамлай. Строгая очень,но ведь с нами по другому нельзя)Взятки конечно же берут все,но и самому сдать вполне реально если выучить.Учусь уже на втором курсе,на специальности мед.сестра. Поступайте,не пожалеете!

Натали, 25.10.2012, 09:25

отличный колледж я тоже в нем училась

аноним, 09.10.2012, 13:35

люди не поступайте в етот проклятый коледж.

ирина, 08.09.2012, 15:45

Отличный колледж))))

Ирина, 03.09.2012, 13:35

отличный колледж, прекрасные преподаватели, я отучилась в нём пять лет назад и опять собираюсь поступать.

Джулай Владимир, 22.08.2012, 23:43

Закончил колледж в 1977 году. Живу в другом городе. За плечами медицинский институт и военно-медицинская академия. Очень хорошая подготовка студентов. Вчера проездом с сыном были в колледже. Очень теплые воспоминания о преподавателях. Многие еще трудятся, многих уже нет. Сын тоже планирует поступление в Кировоградский медицинский колледж, хотя и у нас в городе есть подобное заведение. Спасибо родная alma mater. Джулай Владимир. Кривой Рог.

Юля, 29.07.2012, 23:29

очень классное учебное заведение, мне очень нравится здесь учиться!)

Евгений, 22.07.2012, 22:29

люди подскажыте где можно найти ответы по вступных экзаменов?

Лера, 11.07.2012, 09:32

Колледж самый лучший как по мне, закончила только первый курс, но с нетерпением жду второго, поступайте не пожалеете!

Диана, 09.07.2012, 23:22

Я пару дней назад подала документы после 9 класса. Как ни странно очереди не было. На ступеньках ждало пару человек после 11 класса, но потом их впустили внутрь. Заведение неплохое, люди добрые, только немного мрачновато внутри) А так колледж хороший (на первый взгляд) =))

Сергей, 07.07.2012, 20:27

Прикольное здание с наружу евро а в средине каменный век

Марина, 03.07.2012, 21:41

Как там будет в самом коледже я не знаю пока,но хорош тем что есть общежитие,и плата за учение каждый месяц. Но я вчера была на приеме документов то прием был плох,первые 5 человек сидели больше часа,я была у коледжа в 7 часов,а зашла на прием в час дня,и при этом в очереди я была в первой 20...на щет ступенек,там вынесли скамейки,и не далеко тоже есть ступеньки...

Фи-фи, 28.05.2012, 14:57

Как в самом колледже не знаю(сама я из Киева), но друг столькоооо интересного рассказывает, как там весело и классно что сама думаю если бы не ун. им. Богомольца, пошла бы учиться туда!

инна, 23.05.2012, 16:05

Мені душе подобається тут навчатися.

Екатерина, 28.03.2012, 13:55

В єтом году собираюсь подавать документи, хожу на подготовительние курси и могу уже многое расказать об коледже, очень понравились преподаватели да ивобще сам коледж просто супер, советую поступайте!

Светлана, 18.03.2012, 12:45

Поступила на заочное в 2009 вот уже и скоро последняя сессия я очень благодарна за те знания которие нам дали ето прекрасное учебное заведение лишь только надо знать для чего туда идешь

k.lvbkf, 07.03.2012, 12:16

буду подавать только документы а в чем там проблема подскажите ведь денег не малых стоит учоба

))), 16.02.2012, 20:13

Коледж нормальний, навчаюсь на останньому курсі, відношення деяких викладачiв бажає кращого, але якщо ти хочеш навчатись це не завада)))

Саша, 18.01.2012, 18:33

Мені подобається, я тут навчаюся на даний момент і мене все влаштавує, звичайно я не спорю єсть тут і жахливі вчителі, але всеодно навіть вони не стоять на межі до прагнення!!!!!!!!!!!

Дашутка*, 15.01.2012, 23:17

Классный колледж))))))))))))))) Сначала тоже была о нем не лучшего мнения, но после поступления все изменилось)))) Поступайте и не жалейте о просиживании на бетонных ступеньках, они для вас родными станут)))

чекист, 21.12.2011, 16:55

курсантам извесно как ЦПХ

Ира, 10.12.2011, 22:45

Колледж супер))

Викуська, 30.11.2011, 17:44

колледж на любителя))) кто не хочет быть врачом или не может то и срут его..... А как по мне то он самый лучший и преподы самые классные))) И группа 238Л вообще самая клёвая, организованная,умная,классная.....люблю вас!!!!

Алина, 28.11.2011, 21:05

Колледж просто чудесный,учеба очень интересная,преподаватели замечательные ,особенно: Орехова В.К и Червона Е.Е .,мне все нравится учюсь 4-ый год,скоро выпуск))ПОСТУПАЙТЕ НЕ ПОЖЕЛЕЕТЕ!!

Оксана, 26.11.2011, 21:06

Я здесь учусь уже 2 лет мне очень нравится, преподаватели супер ,моя группа 238Л самая лучшая я вас люблю!!!!!!!:)

Ксюша, 19.11.2011, 21:18

Самий лучший и классный колледж им.Мухина) 210ф лучшая группа))

Виталя, 08.09.2011, 10:49

Я выпускник колледжа в 2011 году.Колледж просто супер!!!И плохого я немогу сказать о нём.

татьяна, 02.09.2011, 19:52

спасибо что вы есть.

Виктория, 29.07.2011, 17:49

Прошло уже более 12 лет ,как я окончила мед училище(Ныне мед.колледж) Воспоминания самые яркие и самые теплые в моей жизни.Мы очень часто встречаемся с одногрупниками.С теплотой в сердце вспоминаем своих преподавателей.,всем им низкий поклон и пожелания здоровья и счастья. Привет гр № 40 мед.сестры 1999 года выпуска.,Девченки ,всем счастья ,здоровья и добра.!!! Поступайте в колледж,не пожалеете!!! ))))

евгений, 22.07.2011, 14:25

коледж супер

Юляська, 20.07.2011, 18:14

Я подала в этом году документы и очень хочу поступить,мне очень нравится это учебное заведение...надеюсь тока на лучшое!

Екатерина, 17.07.2011, 10:58

С детства мечтала быть медработником.В этом году подала документы в колледж,думаю,поступлю..Желания же сбываются!!!

))))))), 14.07.2011, 16:24

Коледж росто супер-пупер. А весь этот брет сумашедшого пишут те кто несмог сюда поступить...... Преподаватели просто лапочки посровнению с другими учбовыми завидениями!!!!!!!!!!!!!!

алёна, 05.07.2011, 19:04

я очень много слышала об этом колледже друзья которые там учились говорят что там очень здорово я закончила 11 класс и ищу куда поступить но вероятней всего что поступлю именно сюда по рассказам моих знакомых здесь отличные преподаватели и директор нормальный:)

яяяя, 29.06.2011, 11:28

колледж галимый, все берут взятки и отношение преподавателей к студентам отвратительное!((((

Сергій Сандуленко, 23.06.2011, 22:52

я залюбки хотів-би сюди перевестися!!!!!!!!! от тільки нічого про переведення не знаю! може підскажите як це зробити?

катенька, 21.06.2011, 14:00

наш кмк самый лутший! я учюсь здесь три года и ешё не разу не пожелела! кому не нравится не поступайте!

зануда, 17.06.2011, 18:51

мне понравилось

Анюта, 07.05.2011, 12:50

колледж хороший и учиться нетрудно если есть желание,а приемные комиссии везде так работают))

Юля, 05.05.2011, 18:37

Классный колледж. Хорошие преподаватели. Поступайте не пожалеете:-)

НАТАЛЬЯ, 30.04.2011, 15:57

Мы все сидели на бетонных ступеньках,и я уверена что ни один выпускник коледжа не пожалел что там учился!!!!!Преподаватели влаживали в нас всё!!!!!!!!!И выпускались мы с очень высоким уровнем подготовки! А кто не хочет учиться,тому и на королевском троне будет как на бетонных ступеньках!!!!!

ИНЕССА, 08.04.2011, 10:41

Коледж просто класс!!!!!!!!!!!!!!!! База сильная, преподователи классные, особенно зав. фельдшерского отдел Катерыныч Николай Тимофеевич:)))))))))))

Выпускница), 06.04.2011, 21:12

Кругликова действительно очень хороший преподаватель,хоть и строга поначалу) Виктория права когда говорила что нужно заработать авторитет,хорошо учись и претензий к тебе небудет,и никто не требует взяток)Поступайте,учитесь,а потом поймете сами)))))))))))))))))))))))))

Аня, 27.03.2011, 19:04

Коледж має дуже гарну базу!Даютиь чудові знання.Великий привіт: Бондарь С.О,Кругликовій В.І

вікторія, 16.02.2011, 01:37

Я закінчила коледж в 2010 році.Коли я навчалась на той час мені навіть і професія не подобалась і не було бажання навчатися,але завдяки викладачам я отримала знання ,які допомогли мені досягнути успіхів у роботі.На даний момент я працюю фармацевтом і гордюся цим.Шановні майбутні абітурієнти я дуже пишаюсь своїм навчальним закладом.Вперші дні перебуванні в коледжі Ви на репутацію працюєте а в останні дні в коледжі репутація на Вас працює!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Хоча я зрозуміла це тільки зараз,а Вам бажаю задуматися над цими словами......!!!!!!!

Ельза ^^, 04.02.2011, 12:40

я тоже буду поступать в этот колледж..ну по крайней мер и буду стараться.и надеюсь что преподаватели и группа будут гостеприимны))Вот почитала у вас всякого, и кому верить?? надеюсь те кто тут ичился или учится правы)и колледж и правда супер)

Наташа, 14.01.2011, 16:43

Если Вам не нравится не подавайте туда документы!!!!!! В Нашем коледже все по высшему разряду! А то что вам там ноги не целовали извените! Заслужить надо!!!!!!!!!!

маша, 27.12.2010, 22:05

Я в этом году поступила в этот колледж и не пожалела об этом!!!здесь очень интересно учиться!!!!!

Выпускница), 24.10.2010, 16:31

Те кто обливают грязбю колледж либо нудачники которые не подготовившись приехали поступать,либо с глубинки,в кторой много людей это диковинка)Если б колледж был так плох,то и не было б такой безумной очереди.Отучившись я имею хорошую работу и высокий уровень знаний без взяток!Спасибо всем преподавателям.

Маринка)), 04.10.2010, 19:23

Милые ребята,не забывайте в какое учебное заведение вы собрались поступать)Там обучают специалистов медицинкой деятельности!Это вам не кирпичи класть,а людей лечить,и все что вы пишете о приемной комиссии-это бред!Вы с ней за время учёбы ни разу не столкнетесь!А учиться там хорошо!Я отучилась там 2 года и ни разу не пожалела,что поступила в это учебное заведение!А сейчас я очень хороший специалист и благодарна за это колледжу))

Староста гр. МПС, випуск 2010))))))))), 24.09.2010, 19:24

2,5 роки навчання в коледжі- моя найкраща пора в житті)))) "Нумо, дівчата", "Зорепад талантів", екзамени, сесії- дуже цікаво, захопливо, В деякій мірі страшно!!! Потрібно з насолодою проживати дні свого навчання, адже потім все це Ви будете згадувати з усмішкою на обличчі!!! якщо Ви не навчалися в цьому закладі, то багато втратили, а розповідати, що там жахливо, не пронавчавшись і дня- просто нісенітниця!!!!! А говорити про взятки- смішно!!!!! Зауч та директор коледжу- золоті люди, незнаю як взагалі можна таке написати!!!!! Наприклад, я, обожнювала свою групу, викладачів та взагалі всіх МПС-ників і із задоволенням понавчалася ще б!!! І мені дуже прикро, що є такі люди, які погано відгукуються про коледж!!!! Мені здається, що вони просто цього не розуміють!!

super, 23.09.2010, 10:14

Коледж просто супер!!!! Приймальна комісія працювала добре, надавали поради, та привітливо зверталася... Викладачі теж супер , я дуже рада що сюди поступила)

666, 11.08.2010, 19:51

Самое хреновое учебное заведение во всем Кировограде!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

l.e.o.n.a, 11.08.2010, 13:37

колледж не может контроллировать поведение всех студентов,колледж супер,и я не жалею что там училась.......!!!

Мирик, 10.08.2010, 17:28

Коледж супер,если у вас притензии-это не значит,что он плохой.

юля, 10.08.2010, 12:11

отвратительное отношение!!

The best, 06.08.2010, 17:56

Подача документов ужасная,не говоря уже об их подаче.Нет слов.....Такого отвратительного отношения у меня не было ни к одному ВУЗу..........

Валя, 02.08.2010, 11:05

да!! я згодна з вами! прийом тривав дуже довго!виморилася!вчителі та завуч, директор дуже халатно відносяться до цього!!!!! Я написала екзамен дорре але вони хочуть щоб їм заплатили!!! і я тепер не знаю вступлю я чи ні!!!!!!!!! Ви трішки дбайте про своїх майбутніх учнів!!!!!!

Маришка, 31.07.2010, 18:45

Дибильные люди сидят в приемной комиссии...

Світлана, 31.07.2010, 18:44

Виховання студентів вашого коледжу, які приймали документи взагалі не заслуговує ніякої оцінки...Я прийшла подавати документи і чекала чорт зна стільки поки мене оформлять...То фотографії дивляться, то балачки ганяють... то нігтики фарбують... Що це за відношення таке??? У Ваших студентів совісті і каплі нема... Абітурієнт сидить чекає... а вони фотографії роздивлябться... і музичку слухають... Та після такого прийому і найменшого бажання вчитись у Вашому коледжі нема...

Ярослав, 26.07.2010, 18:40

Навчальний заклад добрий!!!!!!!

Kate, 21.07.2010, 20:28

Я пока только документы подала, уже как то странно - на порог нельзя было зайти! В прохладном помещении куча стульев , а дети и их родители сидели на бетонных ступеньках на жаре 40 градусов! А в приемной комиссии зато музыка и обеденный перерыв продлился 1,5 часа, если не больше, хихоньки хахоньки и никто никуда не торопился. Я с 9 утра стояла и только в 15.30 дня зашла в приемную комиссию. Пока отношение мне не очень. Даже незнаю какую оценку поставить...

911, 19.07.2010, 20:45

задоволений тим що тут навчався!!

Людмила, 26.06.2010, 17:46

Очень хорошее учебное заведение!!!!

Настя, 27.01.2010, 15:32

Колледж нормальній,преподаватели СУПЕР!!!


Залишити відгук

Усі коледжі в Кропивницькому (Кіровограді), а також ЗВО (вузи) в Кропивницькому (Кіровограді), курси в Кропивницькому (Кіровограді), репетитори в Кропивницькому (Кіровограді), робота в Кропивницькому (Кіровограді)