Кіровоградський машинобудівний коледж Кіровоградського нацонального технічного університету
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

59
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Я навчався в 1988 році на спеціальність технік технолог обробка металів тиском , із за суперечки з вчителем при написані диплому був не допущений до захисту , після служби в армії відновився і захистив диплом. Але роботи по спеціальності не можливо знайти. Підприємства ледве виживають. Потрібні молоді працівники з великим стажом роботи і щоб працювали за трьох - чотирьох.

,

Закончил Кропивницкий инженерный колледж в 2020 году. Группа М16 1/9. Учились в этом колледже брат и мама тоже училась) Не знаю, почему о нём не очень хорошо отзываются, обзывают его. Это странно: в основном это те, кого отчислили, и те, кто вообще не учились в нём, даже не поступили, или не смогли поступить. После колледжа я поступил на бюджет в ДОНМУ факультет №2 в Кропивницком. Хочу выразить свою благодарность всему персоналу, преподавателям, и директору этого колледжа. Это было действительно круто, учиться здесь) Поддержка, забота, как о родных детях...Спасибо вам огромное за то, что вы дали всё это нам! Хочу также поблагодарить некоторых преподавателей: Дяченко Татьяну Васильевну, Долыняка Сергея Николаевича, Коваленко Сергея Викторовича и Гаманенко Григория Степановича. Я учился по специальности "Прикладная механика", эти преподаватели и многие другие, к сожалению, мне места не хватит всех здесь написать..Хочу просто сказать вам..Спасибо вам за эти годы..

,

Дійсно тим хто вчився і закінчив цей технікум у минулому столітті не зовсім тактично порівнювати з навчанням сьогодення. Однак, я дуже задоволений, що моє свідоме життя саме розпочалося в КМТ (Кіровоградський машино- будівний технікум) після 8 класу у 1974 році. Закінчивши технікум у 1978 році та здобувши спеціальність техніка-механіка верстатів і автоматичних ліній проробив за фахом всього декілька місяців, потім армія, Харківський юридичний інститут, 23 роки органи прокуратури, у тому числі 11 років апарат ГПУ, начальник юридичної служби МВС України- 3,5 роки, отримав старшого радника юстиції, присвоєне почесне звання Заслуженого юриста України тощо. Але все одно КМТ це заклад який розпочав моє професійне життя! А які були чудові викладачі- по кресленню Хріпко О.С., ТГО- Стародубцев, Хімія-Вексклер Е.І., російська мова і література- Манякіна Л.В., англійська-Слюсаренко, фізвиховання-Запльоскін, сопромат-Коробко Б.І., математика-Гренадер Ф.Р. тощо. Я впевнений, що без знань, які отрим

,

Очень круто смотрится...последние(положительные) комментарии написаны в одно и тоже время, походу заставили прям на паре по информатике)

,

Поступив у 2012 році. Якщо чесно то рік прогуляв і так, платив. Але поступив я на 2 курс і тільки на третьому почав навчатись, так сказати взявся за голову. І я вам скажу ні копійки не заплатив лишньої. А що таке база і по цей день можу розказати посеред ночі. Дуже дякую таким викладачам як Брайко М. В. та Дяченко Т. В. А всім хто пише, що знань не дають, то ви так хотіли навчатись. Наприклад в ЦНТУ вам взагалі ніяких знань не дадуть, якщо ви і в коледжі не навчаєтесь, а шукаєте дешевших цін за оцінки. І до прикладу, особисто пам'ятаю як з Дяченко Тетяною Василівною сиділи до 18:00 і робили дипломну роботу. І всі викладачі які мене навчали, ніхто і ніколи не відмовив у консультації, чи просто поясненням матеріалів після пар.


Залишити відгук

Усі коледжі в Кропивницькому (Кіровограді), а також ЗВО/ВНЗ в Кропивницькому (Кіровограді), курси в Кропивницькому (Кіровограді), репетитори в Кропивницькому (Кіровограді), робота в Кропивницькому (Кіровограді)