Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

12
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Цей коледж нераджу похамськи відносяться як до дітей так і до всіх спочатку прикидаються добрими а пізніше хамлять і і обзивають .

,

У Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва працюють дуже хороші педагоги, які вміють навчити і є доброзичливими і культурними людьми. Але цього не скажеш про директора училища, який є не педагогом- рідкісний хам (особливо з прибиральницями чи з малозабезпеченими батьками), завжди бундючний і пихатий (за виключенням приїзду в училище високопосадовця з міністерства). Такому суб’єктові не повинно бути місця в системі освіти.

,

Працював у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва - рік; знаю це училище з-середини. Повинен сказати, що в училищі працює дуже хороший педагогічний колектив: кваліфіковані та доброзичливі викладачі і майстри виробничого навчання, які вміють навчити. Проте, цього не скажеш про директора Адашинського В.Й. Директор вищого професійного училища дизайну та будівництв– рідкісний хам, невіглас, корупціонер, негідник.Чому такий персонаж очолює це училище? ….. можу лише здогадуватися.

,

училище клас хороші викладачі самий ліпший Іван Іванович)

,

Училище повний відстій, вимагають гроші типу фонд закладу а саме гірше діти або їхні батьки мають шукати де практикувати!? Якщо вам вдалося знайти де проходити практику то після "практики" треба заплатити училищу 40% від зарплати студента практиканта, мінімальна зарплата тепер 3200гривень. Питання зачем набирати дітей і на професї якої неможливо навчити ні теоретично ні практично!?


Залишити відгук

Усі коледжі у Львові, а також ЗВО/ВНЗ у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, тренінги у Львові, робота у Львові