Фаховий коледж телекомунікації та компʼютерних технологій Національного університету «Львівська політехніка»

Фаховий коледж телекомунікації та компʼютерних технологій Національного університету «Львівська політехніка»Спеціальності


Відгуки114

Залишити відгук

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Тут є корупція.

,

Коледж супер, викладачі класні, але не всі. Є викладачі, яка оцінює не справедливо, чи вона чекає хабаря, чи ще чого невідомо, але воно так є.

,

Коледж хороший, викладачі - привітні :) (Якщо хочеш вчитись, ти завжди і стипендію будеш мати, і будеш багато чого знати, "дурним" не лишешся) Викладачі гарно пояснюють матеріал, завжди прийдуть на допомогу, якщо щось в тебе не получається, а також, якщо ти цікавишся предметом, який викладає певний викладач, він завжди тебе навчить новому і багато чого тобі порадить :) Кожен викладач має свій підхід до викладання свого предмету, і це дуже класно! Коледж з крутезною і приємною атмосферою, а атмосфера тут наповнена позитивом. Поступайте саме сюди, не пожалієте) А ті хто не вчиться, ну, то всюди їм буде не добре, чи не так?)

,

Якщо ти стараєшся, то хороші оцінки тобі гарантовані, в іншому випадку, шукаєш крайніх.

,

взяточники дітей стимуляють на гроші занижають оцінки не вражений цим в цьому колежі правлять гроші заберуть з тебе остатні гроші!!

,

Вражена віртуальною екскурсією!

,

Люблю це місце! Надіюся що братик тоже сюда поступить)

,

Хороший коледж. Чудові викладачі - завжди допомагають та доступно пояснюють. Дружня атмосфера.

,

Були на екскурсії, просто вражає! Не думаю що університети мають таку матеріальну базу, дуже багато комп'ютерної техніки, ІТ технологій, будемо сюди поступати, порівняно з конкурентами тут без шансів! Молодці!!!

,

Коледж чудовий. За час мого навчання тут проводилися - виступи, флешмоби, різні змагання (волейбол, футбол), також були змагання з викладачами?. На парах не заскучаєш. Нам розказують багато цікавого не лише по програмі, а й про найновіші технології. Всі викладачі ставляться до студентів з розумінням, але при цьому вимагають належного рівня знань. Рекомендую цей коледж?

,

Я дуже пишаюсь тим, що у Львові є такий чудовий коледж. Обравши даний коледж місцем навчання, я отримала чудових одногрупників, хороших викладачів, які знають свою справу, та активне студентське життя. Чому варто обрати даний коледж? По-перше, технології постійно удосконалюються,розвиваються, з’являються нові,тому спеціалісти даної сфери будуть завжди користуватися попитом. По-друге, коледж дає хорошу базу знань, оскільки викладацький склад прикладає максимум зусиль для того,щоб студенти в майбутньому стали провідними спеціалістами в сфері телекомунікацій. По-третє,студенти мають можливість працювати з сучасним обладнанням,яке постійно оновлюється. Фаховий коледж телекомунікації та комп'ютерних технологій- це не просто навчальний заклад, а велика родина, де всі підтримують один одного, допомагають вирішувати проблеми, дарують натхнення та дають необхідні знання.Всім рекомендую сюди вступати!

,

коледж дуже крутий! обладнаний хорошою технікою і має класних викладачів! я студентка першого курсу, і поступити на державне не є важко, просто потрібно вчитись а не протирати штани в школі щоб потім чмирити цей коледж)) викладачі тут дуже дружні, хороші, приємні і вміють дуже доступно викладати! я люблю цей коледж?

,

Пахати треба однозначно щоб щось знати. І багато самому. Зрозумів що таке мікро контролер. Зараз є робота. Скажу не відсиджуватися треба а пахати. Дякую Богд Адамовичу.

,

7 років заочного навчання за контрактом на платному 3 технікуму 3 університету 1 спеціалість. Навчання закінчив у 2008 році. Можу сказати одне хочеш навчитися навчишся, але платити треба всім, брали всі. То книжечку купи то методичку то на екзамен здай. Не брав тільки один викладач.

,

Якщо коротко - коледж не поганий, але в ньому сильно багато не навчитися. В плані, щоб влаштуватися на роботу молодшим спеціалістом, а потім паралельно поступити в універ, або навпаки. Обов'язково вам буде потрібно вчитися додатково(курси, гуртки). На групах ОК взагалі немає предмету, як ООП - це уже як основа для мов програмування (ми вивчали Java, Pascal), а толку від них, якщо на ОК не має основ ООП, потрібно це вчити або самому, або зв'язуватися із викладачами, що це викладають. Тому що ООП, потрібно майже усюди, якщо ви вивчаєте Java, тобто як продовжуєте свій напрямок на майбутнє. Із кожним викладачем можна наладити зв'язок, щоб оцінку трохи підняв і т.д

,

Коледж норм,а от гуртожиток 1 просто жесть,нічого нормального не будеш мати якщо не дасть коменданшті взятку.Ба навіть якщо і заплатиш їй,то все одно нема гарантій,що через рік тебе не виселять(за умови,що поведінка в тебе зразкова,просто місць не лишиться,а хтось дасть більшу взятку,ніж ти),і то за тиждень до навчального року.Корупція в гуртожитку жахлива,.До речі,вам ніхто не скаже,що там кожного дня виключають світло,бо економлять,від ранку до 16:00 світла немає з понеділка по п'ятницю.А ще забирають канфорки з газової плити,лишають тільки 2,щоб багато не варив,бо це теж гроші,а вони економлять.Можуть ходити і збирати гроші на пральну машину,бо ж вони немають грошей,шоб купити нову.На сайті так круто розписано за душ,гарячу воду і санвузли,ахахах,в реальності побита плитка,все грязне і в плісняві і тепла вода може тільки снитися.Якщо вам важливо де жити,то пошукайте собі щось краще,а якщо ви теж такий нехлюя,то можете туди посилятися,цей свинарник саме для вас.

,

Класний коледж!!! Подивіться їхню віртуальну екскурсію!! Дуже вражений!

,

Коледж дуже хороший.Мій син студент четвертого курсу.Сам поступив на бюджет, четвертий рік отримує стипендію і класно навчився програмувати.Головне бажання та наполеглевість. А про хабарі ми не чули.Просто син вчиться, а не протирає штани.

,

Я люблю свій коледж. У мене дружня група, любимо разом проводити вільний час, викладачі у коледжі дуже лояльні до усіх студентів. Усім хто хоче бути майбутніми програмістами рекомендую поступати у наш коледж.

,

Багато пишуть. А я так скажу тут нічого не навчать, якщо ви самі не будете вчитись. З хорошого те що тут можна вчитись азпоганого тещо тут є багато непотрібних предметів. Викладачі в основному нормальні але є один на 3 поверсі що невчить точно . А так нормально краще ніж в школі точно і думаю ніж десь.

,

Ніколи б не подумала, що саме так закінчиться 3 курс? Я дуже сильно скучила за своєю групою, за друзями та просто за коледжом, особливо за його атмосферою? Ми на старті до фінішу ? Пройшли разом "Рим, Крим та мідні труби" Не вірю,що останній рік буду разом з тими хто за такий короткий період став дорогим❤ Думала що старостою хлопців бути легко, як я помилялась-це дуже важко, але весело ? Люблю наші розмови про все і ні про що? Люблю наші посиденьки ? Зараз дуже не вистачає цього, адже в коледжі ми всі, як одна сім'я ? Скучила за тими моментами та людьми ❤

,

Вчився тут в середині 90-х. Враження тоді було не із кращих. На вигляд то дійсно була барса, хоча викладачі в основному толкові. Так сталось, прийшов на зустріч випускників. Свій технікам не впізнав. Вийшов з гордістю, що тут навчався. Одне слово тут видно порядок. Що вражає - чисто і немає "специфічного запаху ". Так тримати. но

,

Дитина навчається у даному закладі. Задоволена.)

,

Прочитавши деякі коментарі трішки здивувалась. Гроші? Ну якщо ти не хочеш вчитись, і не маєш до цього заохочення, то тільки вони тобі і допоможуть. Викладачі все чітко і конкретно пояснюють, на "хлопський розум" так сказати. Ти завжди можеш підійти до викладача і спитати, що тебе турбує. Кожен викладач класно відпрацьовує свій предмет. Навчаюсь другий рік, і за ці два роки коледж не перестає "апгрейдитись". Техніка оновляється кожного року: інтерактивні дошки, комп'ютери, та інше обладнання. Також, по мірі можливостей, оновляють ремонти у аудиторіях, що не може не радувати. Якщо Ви реально хочете навчитись програмуванню, то Вам сюди)

,

Після закінчення коледжу пройшов курси в IT-компанії SoftServe. Скажу чесно було нелегко. Був серйозний відбір. Проте я старався бо ще коли поступав хотів стати програмістом. Зараз працюю там тестером ПЗ. Класний дружній колектив. Тому скажу так, коледж дає хороші знання, але щоб їх здобути треба дуже багато вчити.

,

Коледж топ Хороші викладачі Особливо викладач географії і тд. Викладач біології та хімії, та викладач фізики Дає хорошу базову осіту молодшого спеціаліста Вчусь два роки, скарг не маю Багато позитивних людей Хороші проводяться заходи Усім раджу

,

Коледж хороший, є заходи де можуть брати участь студенти для саморозвитку і демонстрації своїх талантів. Також ж гуртки для розвитку знань. Викладач хороші)

,

Коледж чудовий. Є заходи у яких можуть студенти показати свої таланти, також є гуртки для розвитку своїх знань. Хороші викладачі)

,

В коледжі завжди дружня атмосфера, проводяться різні відкриті години, такі як 'Шевченківські дні", кожного року вшановуємо наших героїв, їздимо в дитячі будинки. Чудові викладачі які проводять інтерактивні заняття та навчають життя

,

Три роки вчусь в цьому коледжі )полюбила його всією душою Щиро рада, що обрала саме його

,

Зараз маю трохи часу і хотів би поділитися досвідом навчання у цьому коледжі. У нас в групі в основному хлопці. Кожний хоче виділитись. Хтось вчиться інші заробляють гроші бо нехватає і не до навчання. Я так думаю якщо ти дружив з наукою то ти завжди навчився чогось. Я трохи розбираюсь з мікроконтролеоами у Бодлера думаю вчитись далі Щодо бабок я нікому не давав бо я вчуся. Інші то іх . Скажу так тут можна на а вчитись.

,

Зораз сидимо дома і пробуємо вчитись у клас Рум дистанційно мені подобається не треба рано вставати

,

Всім привіт. Хочу розказати, як пройшли майже 3 роки навчання у цій БУРСІ. Почнемо з програмування, тому що більшість людей сюди поступають через це. Толком не навчили нічого, 3 рази проходили одне і те саме, посто на різних мовах програмування(С(Зараз вона не актуальна), Pascal(Це мова, на якій ти більше калькулятора нічого не зробиш), ну і Java(Це хоть щось норомальне, але нічого толком не навчили, хіба як зробити калькулятор в консолі)). Коли питаєш, чи будуть щось нормальне вчити, викладачі кажуть, що в них стара програма. І це правда, тут методички до деяких предметів з 2007 та 2011 років, і змінювати на щось актуальне, вони явно не планують. Тай в методичках буде багато інформації на російській мові. На виступі, минулого року, адміністрація дозволила, на сцені, співати російські пісні. Найкраще що вийшло навчитись тут, це як занести гроші викладачу, щоб не получити талон. Ті хто вчиться тут, рекомендую робити на пряму в руки викладачу(Я прошу старшокурсників, за пиво допоможуть)

,

Тепер вчитись дистанційно. Кльово.

,

Хороший та сучасний коледж,який готує юних спеціалістів в різних напрямках комп'ютерних технологій.Відмінний підхід викладачів до студентів та завжди цікаві лекції.В коледжі панує дружня атмосфера,яку охоче підтримує кожен студент.З великим задоволення навчаюсь в цьому коледжі та закликаю всіх стати на шлях IT технологій разом з цим коледжом.

,

Кльовий коледж! Вчуся тут вже 2 рік. Викладачі просто і зрозуміло для всіх пояснюють теми, на лекціях подають цікавий матеріал, який обговорюємо на семінарах. Вступив сюди самостійно на бюджетну форму навчання, отримую по сьогоднішній день стипендію.Головне бажання, хтось просто приходить штани попротирати. Дуже радий що пішов із школю сиди. Багато нових друзів та знайомст.Якщо вчитись, а не відсиджуватись на парах, то це все цілком реально!

,

Коледж норм. Тут весело, вчитись легко.

,

Коледж дуже крутезний.Викладачі дуже зрозуміло та доступно пояснюють.Ти можеш дуже сильно розвиватись у цьому коледжі.Дуже часто проходять різні крутезні штучки,студрада дуже багато чого організовує.Також дуже багато є гуртків де ти можеш показати себе та багато чому навчитись.Я студент першого курсу відділення ОК,і скажу чесно що без грошей дуже просто добре вчитись і отримувати стипендію.Просто викладачі мають побачити в тобі це бажання навчатись та долати перешкоди,тоді тобі буде вже набагато простіше.У кабінетах є дуже дорого обладнання,та нові кабінети.Тому якщо ти абітурієнт,та ще досі вагаєшся чи поступати у цей коледж чи ні,вибирай перший варіант та поступай,викладачі тебе вже чекають.Також викладачі дуже часто будуть тебе брати з собою у театри,кінотеатри,на екскурсії до Карпат,тощо.Також фішкою коледжу є співпраця КТКТ є те що вони співпрацюють з Польським коледжом цього ж типу,тому цілком можливі виїзди до Польщи на обмін студентами,головне бути активним,та гарно навчатись.

,

Щоб закрити предмет , дав на лапу,ліпше пішов би в якусь бурсу

,

краще би залишився в школі ,хабарі на кожному кроці, немає грошей пряма дорога з бурси

,

Мій рідний технікум, бачу багато що змінилося, він став таким гарним, кругом нові молоді обличчя , багато моїх вчителів вже немає з нами (сумно), хочу щиро вам подякувати, надіюся у вас залишилася така чудова атмосфера, чув Литвин Ірина Іванівна, ще досі працює, їй щире дякую!!! Ваші поради мені завжди помагають у житті, з повагою ваш студент.

,

Коледж бомба, класно було) Особливо пам'ятаю "Студентську весну" і куліш, респект і уважуха!

,

Вчусь на 2курсі і зубру ЗНО. Поки нецікаво але я вже з осені хочжу на гурток з мікро контролерів який веде Богдан Адамович і Руслан. І тут кльово. нікому не башляю. То хочеш можеш тут вчитись. Хтось пише про бурсу то неправда коледж кльовий.

,

Бурса не раджу сам там навчався хабарі на кожному кроці забрав документи після 2 курсу здав ЗНО і пішов в універ моя порада не робіть моїх помилок пожалкуєте і то дуже нічого вас там не навчать бо немає кому вас там вчити викладачі такі тупі що капець можна ще багато чого написати скажу одне не робіть помилок.

,

Коли ти по жизні тупий то плати і не мішай вчитись.Коледж норма.Можна навчитися. І чисто. Техніка супер.

,

знаєш математику йди сюда не знаш на БРУКІВКУ до Польщі

,

Хочу вам трішки розповісти про цей коледж . Я студент цього коледжу навчаюсь тут на 1 курсі і повірте за цей час я знайшов стількох друзів , а викладачі тут просто супер звісно , якщо ти прийшов вчитись сюди , а не прогулювати пари і потім говорити що викладач поганий . Так як і всіх вищих закладах тут беруть хабарі ,АЛЕ більшість половина їх не бере тому ти повинний САМ вчити і закривати заліки . Коледж надзвичайно хорший і викладачі до тебе ставляться не як до якихось дітей, а як до дорослої людини завжди тобі допоможуть .

,

Коледж каєф, там не був вже 2 роки (я на 4 курсі). Сиджу у Польщі, бабки рубаю. Гуртожиток ще краще

,

У коледжі всьо рішають бабки,якщо ти немаєш можливості платити,тоді можеш не поступати

,

Хочеш гарні оцінки - плати. Хочеш стипендію - плати. Хочеш знань? Ні, це не сюди. Викладачі ще леніна пам'ятають.

,

Хороший коледж. Чудові викладачі, які добре навчають і толерантно ставляться до студентів. Обладнання сучасне, вчитись не складно. Поступайте, тут цікаво )

,

Я студентка цього навчального закладу, коледж хороший, тут маю дуже багато друзів, минулого місяця іздили в Польщу, було класно, порівняно зі студентами там, ми були на рівень вище і це круто)))) Вони навіть не могли нас нічим здивувати!!! ОК-21 ви НАЙКРАЩІ)))

,

Коледж класний, я вже третій рік вчусь, і другий рік отримую підвищену стипендію, мій брат тоже буде сюда поступати, а якщо хтось не може вчитися, то валіть в інший коледж, без вас тут буде набагато краще.

,

Борис Іванович самий тогповий викладач Його фрази:нульовий,нахєр с пляжа,Васяяя бий Стахів топ А пінгвін і в африці пінгвін хто вчиться тут той пойме

,

І я поділюся своїм досвідом. Навчався в 2006-2010 роках, з нашої групи частина пішла в ІТ і достатньо багато, ті хто вчилися програмування, а хто не дуже то і відповідно не в ІТ, хто не вчився так як від нього вимагають той і говорить що дурно втрачений час, а я так не можу сказати. В коледжі пам’ятаю затятих хабарників, а решта хочеш плати, хочеш вчися, але й не всі брали хабарі. Як на мене там багацько класних викладачів для тих хто хоче здобути знання, а ті хто пішов аби піти кудись то і не буде бачити хороших викладачів.

,

Ураа! Коледж у Львівській політехніці)

,

Відтепер коледж приєднали до Львівської Політехніки, це хороший показник і в кого є бажання здобувати вищу освіту йому легко вступити в універ

,

Якщо ви тупий і вам нікуда гроші башляти - Ласкаво просимо в цей чарівний коледж (ПТУ) Гроші уходять рікою, всі вчителі беруть напряму, можна навіть не ходити на пари, нічого тут не навчуть (Фігурний топ)

,

Хороший підхід до навчання а викладачі доступно викладають предмети.

,

Коледж дає гарний початок в IT, я задоволений)

,

Хороший коледж, надає хороше розуміння, що таке комп'ютер його апаратну частину та програмну Навчають досить мов програмування та надають джерела де можна продовжити їх вивчення

,

Класний коледж

,

Позитивне враження про коледж

,

Думка про коледж позитивна,якщо є бажання вчитись і розвиватись то коледж тобі в цьому допоможе)

,

Хороший коледж. Дає непогану технічну базу для майбутньої професії або поступлення в університет. Досить легко поступити на державне. Викладачі не завалюють і при своєму бажанні легко здати на 4,5. Головне відвідувати пари і вчасно здавати роботи. Навчають мов програмування C,Java, системне програмування та бази даних,а також мови розмітки сайтів. Також непогана практика з ремонту і вивчення будови ПК.

,

Хороший коледж, за 3 роки дав мені хороший початок в вивченні мов програмування. З базою коледжу, гуртками програмування (у ньому) та паралельному вивченню програмування вдома - можна розраховувати на перспективну роботу після закінчення.

,

На 3му курсі, навчили перевстановляти вінду. тепер я буду програмістом

,

Почнемо з того, що викладачі просили написати хороший відгук. Ну і далі про сам коледж(не краще бурси) Дуже багато непотрібного матеріалу. Для теперішніх часів, все що дає програма колежу, є непотрібним. Переспектив зі знаннями, які отримав тут, НОЛЬ. Більшість викладачів не знають, що викладють, навішати лапші на вуха і отримати 5(12), простіше простого. Корупція на вищому рівні(Хочеш на державне, а ти тупенький, нема проблем, заплати. Хочеш на стипендію, без проблем, заплати.) Гроші беруть абсолютно всі викладачі.

,

Коледж хороший, не так давно закінчив Добре оснащений, більшість викладачів високого рівня Якщо хочете чим пошвидше влаштувати кар‘єру в ІТ то саме те що треба

,

Норм

,

Класний коледж, зручне місце розташування,приємні викладачі які доступно викладають свій предмет,гуртки по програмуванню,їдальня, спортзал,бібліотека, зараз тут навчаюсь і задоволений.

,

Коледж дає хороший рівень знань та забезпечує гуртожитками поблизу)

,

Навчаюсь у цьому коледжі, таки дещо зрозуміла. Програма тут доволі застаріла, але дають певні ази знань. Мову Паскаль, Сі на 2 курсі, Java на 3курсі і html i css і js вивчають на 4курсі, хоча цього року почали викладати на першому курсі. Загалом, якщо людина хоче стати програмістом, вона в період навчання, зрозуміє, яку ж мову вибрати і чим займатися. Хоча дуже багато залежить саме від вас, оскільки з базою від коледжу наврядше можна очікувати, що зразу візьмуть в компанію, тих знань недостатньо. Якщо самому паралельно вивчати якусь мову, тільки тоді можна справді кудись потрапити.А так то краще в університет, бо вища освіта важлива для резюме програміста. Мій висновок такий, краще потратити свій час на вивчення мов самостійно, але поглиблено. Бо тут дають все по трохи, а в результаті нічого,+програма трохи застаріла. Але з коледжів Львова це дуже хороший варіант

,

Дуже хороший коледж ) Викладачі просто супер , підтримають , допомагають , роз’яснюють все що потрібно ) Якщо постаратись будеш мати степендію ) Навчаюсь тут другий рік ) цілком задоволена )

,

Коледж найкращий. Зараз навчаюся у ньому. Дуже рада що вибрала його і поступила. Дуже хороші та привітні викладачі, пояснюють усе доступно та зрозуміло. Щоб мати стипендію треба повчитись і вона твоя. Я усім раджу цей коледж. Я задоволена на всі 1000%

,

Вже 3 рік приходжу до свого коледжу з чудовим настроєм та амбітними цілями. По кількості комп‘ютерних аудиторій та сучасного обладнання в них, можу сміливо ставити його на перше місце в нашому місті. Зручне розташування відносно гуртожитку, та і загалом. Дисципліни викладаються доступно та розумно. Для соціалізації студентів та покращення відносин між ними, куратор, директорка з виховної роботи та завідувач відділенням організовують цікаві заходи, походи в кінотеатри, театри та багато цікавого. Особлива подяка Фігурному Д. В., Цебенко О. З. та Стахіву В. М. за лояльне відношення та наймовірно цікаве, доступне викладання свого предмету, а також подяка викладачу фізичної культури Василькову Б. І. за досвідчене керівництво та моральну допомогу на спортивних змаганнях.

,

Я тут навчався і випустився із 5-ми, даючи хабарі всім, у сумі 500 грн кожному. Ідеальний коледж для мажорів.

,

Класний коледж, дає достатньо хороші знання в сфері ІТ

,

Сучасний, інноваційний коледж. Багато комп'ютерів та профільних аудиторій. В кожного студента є своє обладнане робоче місце. Викладачі знають свій предмет і просто пояснюють незрозумілі теми. Є факутативи по програмуванню для тих, хто хоче знати більше. Зручне розташування коледжу, поблизо інфраструктури, транспорту багато, та закладів харчування і фаст-фуду, що надзвичайно важливо для студента. Поруч є парк з озером, де проводять заняття фізкультури. Викладають технічну англійську, а це дуже важливо для нашої IT сфери. Загалом викладачі з розумінням ставляться до студентів. Сама тут навчаюся і всім задоволена.

,

Класний коледж, буду туда поступати, мій друг казав шо вони там розробляють прогами та ігри для мобільних телефонів.

,

Закінчив цей заклад в 2006 році, лишилося багато приємних спогадів! Коледж дуже змінився, багато нових викладачів. Хотілось би побачити тих хто нас вчили, хочу Вам дуже подякувати, на день студанта обов'язково до Вас прийду! Не забуваю, пам'ятаю!

,

Коледж гарний, була в них на екскурсії, дуже сподобалось) Tут вчиться мій друг, створює сайти, працює в Інтернеті фрілансером, каже що навчася робити це в коледжі. Напевно буду сюда поступати)))

,

Випустився в 2018, зараз працюю системним адміністратором на фірмі. Коледж супер, по кількості обладнання і комп'ютерних лабораторій не кожен універ з ним може рівнятися, про коледжі взагалі мовчу. Викладачі класні, пояснюють так, щоб було зрозуміло, та і життю вчать. Щоб навчитись треба просто захотіти, я багато чому навчився саме тут. Особисто я радий що обрав саме цей коледж! ) А хто нікому не навчився, то згадайте як ви ходили на пари, а не кажіть який коледж поганий

,

Дуже радий шо сюди поступив.Працюю на Шуварі зарплата 5000 грн в місяць.Для життя хватає.

,

Був в цьому коледжі, молода вчитилька зробила нам ескурсію, дуже вразило скільки в них комп'ютерних класів, десь напевно 30, я був на екскурсія більш ніж в десяти коледжах, але такого я не бачив! Точно буду пробувати сюда поступати!

,

Не знаю хто тут потратив дарма 4 роки, Я наприклад дуже задоволений!))) Зараз працюю на фірму N-IX, дуже хороша зарплата. Хочу сказати ДУЖЕ ДЯКУЮ!!! Обов'язково зайду вгості ;)

,

Непоганий коледж, хороші викладачі. Також в ньому є гурток по веб програмуванню і по мікропроцесорній техніці тому це величезний плюс для цього коледжу. Ніяких взяток я не зустрічав за своє навчання

,

Закінчив перший курс. Дуже сподобалось, радий що поступив саме в цей коледж. Хороші вчителі, завжди йдуть на зустріч. За цей курс в коледжі я набув навичок у WEB-розробці, получив декілька сертифікатів від mongouniversity і udemy.

,

Коледж дуже класний. І викладачі дуже класні. Я вже на першому курсі отримав закордонні верифіковані сертифікати по WEB-програмуванню. Можна навіть на сайті коледжу їх побачити, вони їх там опублікували.

,

вчусь вже не перший рік Коледж набагато кращий від технологічного і технічного Постарався трохи і отримуєш стипендію Але якщо хочесь чогось навчитись повинен мати бажання, впринципі, як і усюди

,

Якщо хочете профукати чотири роки-поступайте,ласкаво просимо)

,

Хороший коледж, радий що обрав іменно його. Вчителі нормальні, якщо щось не так то завжди допомагають. Поступити не важко. Головне бажання вчитися.

,

Самий гірший коледж !!!!! Все що пишуть що він ніби супер,класний, ВСЕ БРЕХНЯ !!!Як що хочете навчатьсь виберайте інший коледж а то 4 роки втратите . Звичайно що корубція в коледжі є , ціна за оцінку залежить від викладача. Гуртожиток поганий умови як в тюрмі !!! Світло виключають , елект чайник не можна тримати в кімнаті . В зимку холодно , обігрівач не можна тримати в кімнаті все із за того що проводка погана !!! Вирішувати вам .

,

Толератні Викладачі Кужій Любомира Іванівна Соломінавічус Андрій Альвідасович Вчитилі які реально дають знання,а решта залежить тільки від нас!

,

Ірина Павлівна Лохман Христина Михайлівна Паляниця Алла Олексіївна Шемякова заслуговують на слова глубокої подяки і вдячності!

,

4 роки навчання і проживання в гуртожитку втрачені даремно!!! Якби час повернувся в 1985 рік я б ніколи в житті не вступив у ЛЕТЗ!!!

,

Дуже хороший коледж, закінчила у 2012 році. Високий рівень підготовки, фахові викладачі, цікаві і потрібні на даний час навчальні дисципліни. Приємно і корисно було тут навчатися)

,

Класний коледж! Вчитися класно, дуже багато класних викладачів! Закінчив його ще в 2013 році.

,

Коледж супер. Поступив легко, тести були легкими. Отримую стипендію, зараз вона 830 грн. Хабарів не давав. Вчився) Поступайте сюди, тут добре) Фігурний, Жукова і Хавалко топ

,

Поступив цього року. Екзамени надзвичайно легкі, щоб на всі спеціальності не поступити треба бути дуже відбитим, на бюджет на гірші спеціальності багато людей поступило взагалі з четвірками за екзамени ( і я на 99% впевнений що більша половина з них навіть цієї четвірки не заслужили, екзамени натянуті ). Стипендія 622 гривні на даний момент. Підтримаю комментаторів нижче: вчителі чудові, обладнання сучасне, бидла багато, вчитись важко. Якщо готові на домашнє кожного дня по 3 години тратити - поступайте. На платне йти абсолютно не раджу - не витримаєте, та і немає сенсу.

,

Які предмети потрібні при вступлені? Яка степендія? На скільки треба здати ДПА??

,

Коледж взагалі так нічого, але бидлоти різної є вдосталь, особливо Львівської.

,

Коледж норм, вчителі нормальні, матеріальна база не застаріла! Щоб поступити грошей нетреба, якшо мінімум на 4 бали екзамени здати). треба здати матем. і Укр. мову. Поступив в групу ОК(сама крута) щоб на степуху витягнути треба 7 балів мати. Трошки тяжко якшо чесно. Кароче поступайте, тут файно)

,

вчився 1985-1988 учбова база була класна група У-210 зібрались самі клсні усобини але до закінчення навчання група була найкраща староста Рубаха Ігор Михайлович зав віідділенням МЕС Орест Петрович класний мижик класна керівничка Ліля Олександрівна

,

Навчання супер, сильный педагогічний колектив викладачів особливо викладач математики Богдан Антонович.

,

Фігурний зе бест , без грошей реально поступити я нічо не платив вчився , взяток не давав, мав стипендію і поступив без грошей, не башляв

,

Я погоджуюсь з Wolf - коледж має найкращу матеріально-технічну базу і сучасне обладнання, яке постійно оновлюється, багато комп*ютерних аудиторій. Викладачі-професіонали, дають хороші знання, головне хотіти навчитися і тоді всьо буде ок.... Атмосфера тепла і дружня. Спеціальності цікаві і актуальні (дивіться їх на сайті коледжу, бо тут записані ще старі) Поступайте, не пошкодуєте.

,

найкращий навчальний заклад у напрямку інформаційно-комунікаційних технологій!!! сучасна технічна база, професійний педагогічний склад, великий обсяг знань та дружня атмосфера серед студентів та викладачів)

,

це найкращий коледж зв язку в Україні! та один з найкращих в Східній Європі за матеріальною базою

,

Супер коледж!!!

,

Хочу висловити подяку приймальній комісії, яка цього року працювала надзвичайно фахово; і викладацький склад і студенти були надзвичайно ввічливими, чемними, оперативними і неупередженими. Дякую за рівень!

,

Абсолютно згоден з Саньком, роботу після закінчення і коледжу і " Політеху" нереально просто знайти, чудова країна... Навчайтеся на здоров"я, наука - це світло, для кожного своє, зелене, жовте , червоне...))))!!!!!

,

Вчитися може і нормально, але після закінчення знайти роботу нереально!!!!!!!!!!!!

,

Я там учюсь... Сильный педодагический состав, хорошая база материалов как теоритических так и практических... Поступайте!!!


Залишити відгук

Усі коледжі у Львові, а також ЗВО (вузи) у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, тренінги у Львові, робота у Львові