Направления обучения
Оценка посетителей
(по 34 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете учебное заведение и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Закінчив цей заклад в 2006 році, лишилося багато приємних спогадів! Коледж дуже змінився, багато нових викладачів. Хотілось би побачити тих хто нас вчили, хочу Вам дуже подякувати, на день студанта обов'язково до Вас прийду! Не забуваю, пам'ятаю!

,

Коледж гарний, була в них на екскурсії, дуже сподобалось) Tут вчиться мій друг, створює сайти, працює в Інтернеті фрілансером, каже що навчася робити це в коледжі. Напевно буду сюда поступати)))

,

Випустився в 2018, зараз працюю системним адміністратором на фірмі. Коледж супер, по кількості обладнання і комп'ютерних лабораторій не кожен універ з ним може рівнятися, про коледжі взагалі мовчу. Викладачі класні, пояснюють так, щоб було зрозуміло, та і життю вчать. Щоб навчитись треба просто захотіти, я багато чому навчився саме тут. Особисто я радий що обрав саме цей коледж! ) А хто нікому не навчився, то згадайте як ви ходили на пари, а не кажіть який коледж поганий

,

Дуже радий шо сюди поступив.Працюю на Шуварі зарплата 5000 грн в місяць.Для життя хватає.

,

Був в цьому коледжі, молода вчитилька зробила нам ескурсію, дуже вразило скільки в них комп'ютерних класів, десь напевно 30, я був на екскурсія більш ніж в десяти коледжах, але такого я не бачив! Точно буду пробувати сюда поступати!

,

Не знаю хто тут потратив дарма 4 роки, Я наприклад дуже задоволений!))) Зараз працюю на фірму N-IX, дуже хороша зарплата. Хочу сказати ДУЖЕ ДЯКУЮ!!! Обов'язково зайду вгості ;)

,

Непоганий коледж, хороші викладачі. Також в ньому є гурток по веб програмуванню і по мікропроцесорній техніці тому це величезний плюс для цього коледжу. Ніяких взяток я не зустрічав за своє навчання

,

Закінчив перший курс. Дуже сподобалось, радий що поступив саме в цей коледж. Хороші вчителі, завжди йдуть на зустріч. За цей курс в коледжі я набув навичок у WEB-розробці, получив декілька сертифікатів від mongouniversity і udemy.

Один з них - http://university.mongodb.com/course_completion/88955c6c-c108-4fe7-b82a-2a1b90f6

,

Коледж дуже класний. І викладачі дуже класні. Я вже на першому курсі отримав закордонні верифіковані сертифікати по WEB-програмуванню. Можна навіть на сайті коледжу їх побачити, вони їх там опублікували.

,

вчусь вже не перший рік
Коледж набагато кращий від технологічного і технічного
Постарався трохи і отримуєш стипендію
Але якщо хочесь чогось навчитись повинен мати бажання, впринципі, як і усюди

,

Якщо хочете профукати чотири роки-поступайте,ласкаво просимо)

,

Хороший коледж, радий що обрав іменно його. Вчителі нормальні, якщо щось не так то завжди допомагають. Поступити не важко. Головне бажання вчитися.

,

Самий гірший коледж !!!!! Все що пишуть що він ніби супер,класний, ВСЕ БРЕХНЯ !!!Як що хочете навчатьсь виберайте інший коледж а то 4 роки втратите . Звичайно що корубція в коледжі є , ціна за оцінку залежить від викладача. Гуртожиток поганий умови як в тюрмі !!! Світло виключають , елект чайник не можна тримати в кімнаті . В зимку холодно , обігрівач не можна тримати в кімнаті все із за того що проводка погана !!! Вирішувати вам .

,

Толератні Викладачі
Кужій Любомира Іванівна
Соломінавічус Андрій Альвідасович
Вчитилі які реально дають знання,а решта залежить тільки від нас!

,

Ірина Павлівна Лохман Христина Михайлівна Паляниця Алла Олексіївна Шемякова заслуговують на слова глубокої подяки і вдячності!

,

4 роки навчання і проживання в гуртожитку втрачені даремно!!! Якби час повернувся в 1985 рік я б ніколи в житті не вступив у ЛЕТЗ!!!

,

Дуже хороший коледж, закінчила у 2012 році. Високий рівень підготовки, фахові викладачі, цікаві і потрібні на даний час навчальні дисципліни. Приємно і корисно було тут навчатися)

,

Класний коледж! Вчитися класно, дуже багато класних викладачів! Закінчив його ще в 2013 році.

,

Коледж супер. Поступив легко, тести були легкими. Отримую стипендію, зараз вона 830 грн. Хабарів не давав. Вчився)
Поступайте сюди, тут добре)
Фігурний, Жукова і Хавалко топ

,

Поступив цього року. Екзамени надзвичайно легкі, щоб на всі спеціальності не поступити треба бути дуже відбитим, на бюджет на гірші спеціальності багато людей поступило взагалі з четвірками за екзамени ( і я на 99% впевнений що більша половина з них навіть цієї четвірки не заслужили, екзамени натянуті ). Стипендія 622 гривні на даний момент. Підтримаю комментаторів нижче: вчителі чудові, обладнання сучасне, бидла багато, вчитись важко. Якщо готові на домашнє кожного дня по 3 години тратити - поступайте. На платне йти абсолютно не раджу - не витримаєте, та і немає сенсу.

,

Які предмети потрібні при вступлені? Яка степендія? На скільки треба здати ДПА??

,

Коледж взагалі так нічого, але бидлоти різної є вдосталь, особливо Львівської.

,

Коледж норм, вчителі нормальні, матеріальна база не застаріла! Щоб поступити грошей нетреба, якшо мінімум на 4 бали екзамени здати). треба здати матем. і Укр. мову. Поступив в групу ОК(сама крута) щоб на степуху витягнути треба 7 балів мати. Трошки тяжко якшо чесно. Кароче поступайте, тут файно)

,

вчився 1985-1988 учбова база була класна група У-210 зібрались самі клсні усобини але до закінчення навчання група була найкраща староста Рубаха Ігор Михайлович зав віідділенням МЕС Орест Петрович класний мижик класна керівничка Ліля Олександрівна

,

Навчання супер, сильный педагогічний колектив викладачів особливо викладач математики Богдан Антонович.

,

Фігурний зе бест , без грошей реально поступити я нічо не платив вчився , взяток не давав, мав стипендію і поступив без грошей, не башляв

,

Я погоджуюсь з Wolf - коледж має найкращу матеріально-технічну базу і сучасне обладнання, яке постійно оновлюється, багато комп*ютерних аудиторій. Викладачі-професіонали, дають хороші знання, головне хотіти навчитися і тоді всьо буде ок.... Атмосфера тепла і дружня. Спеціальності цікаві і актуальні (дивіться їх на сайті коледжу, бо тут записані ще старі) Поступайте, не пошкодуєте.

,

найкращий навчальний заклад у напрямку інформаційно-комунікаційних технологій!!! сучасна технічна база, професійний педагогічний склад, великий обсяг знань та дружня атмосфера серед студентів та викладачів)

,

це найкращий коледж зв язку в Україні! та один з найкращих в Східній Європі за матеріальною базою

,

Супер коледж!!!

,

Хочу висловити подяку приймальній комісії, яка цього року працювала надзвичайно фахово; і викладацький склад і студенти були надзвичайно ввічливими, чемними, оперативними і неупередженими. Дякую за рівень!

,

Абсолютно згоден з Саньком, роботу після закінчення і коледжу і " Політеху" нереально просто знайти, чудова країна...

Навчайтеся на здоров"я, наука - це світло, для кожного своє, зелене, жовте , червоне...))))!!!!!

,

Вчитися може і нормально, але після закінчення знайти роботу нереально!!!!!!!!!!!!

,

Я там учюсь...
Сильный педодагический состав, хорошая база материалов как теоритических так и практических...
Поступайте!!!

Партнеры сайта
Финансово-правовой колледж
Финансово-правовой колледж
Все партнеры | Стать партнером

Все вузы в Львове, а также колледжи и техникумы в Львове, курсы в Львове, репетиторы в Львове, тренинги в Львове, работа в Львове

Обратная связь