ВСП «Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка»
-
Львів
· вул. Туган-Барановського, 7, 79005
На мапі - pedcollege.lnu.edu.ua
-
Щоб зв'язатися із закладом, відкрийте телефон і ел. пошту.
Спеціальності
Відгуки
73Закінчувала в 2021, і все що скажу - не тратьте свої нерви дівчата:) Зухвалість деяких «викладачів» відібʼє бажання ще з першого курсу!
Закінчила коледж у 2019 році, після чого вступила до Університету в Полтаві на ту ж спеціальність "Соціальна робота". Хочу подякувати викладачам коледжу за знання які я тут отримала, велику кількість практики, тому що в універі я отримала лише нервовий зрив та небажання навчатися... Усі викладачі дуже чуйні, розуміючі, професіонали своєї справи. За 2 роки навчання не мала жодного талону, тому що потрібно вчитися, тим більше, якщо тобі дають знання якими ти можеш скористатися у майбутньому. Всі хто пишуть про корупцію, не знаю звідки ви то взяли, можливо самі пропонували, тому що я за 2 роки її не побачила. Це можливо чи не єдиний заклад де її немає, за що величезний плюс) Загалом це найкращий коледж, директор і викладачі) Згадую тільки теплими словами)
Читаю коменти і бачу що відправляли викладачі на талон. Люди, я скажу чесно, у моїй групі є декілька дівчат які взагалі не вчаться, коли їх на іспиті запитали найелементарніше, рік народження Шевченка, вона не знала, і їй не дали талон. Так, звичайно якщо ви взагалі не маєте уявлення, то що ж їм залишається робити, як не відправити на талон? Міф про "платникам більше 3 не ставлять", я платник, так я перший семестр закрила на 3, бо сама не вчилася, але ось 2 семестр у мене все найвищі четвірки. Я рекомендую коледж, за гарну базу знань, відмінних викладачів, строгих і справедливих, таких як С. В. Лозинська. Студент якщо вчиться, а тут нічого важкого і немає, буде мати повагу від викладачі в першу чергу, адже вони люблять коли студенти приходять готові по їхньому предмету. Кожен викладач хоче бачити віддачу.
У цьому коледжі навчаюся перший рік, чесно кажучи викладачі дуже стараються для своїх студентів. Дають додаткові завдання щоб студент міг підтягнути свої бали. Корупція? Ні, про таке я ще там не чула. Сама навчаюся на платній формі і відношення до мене як платника аніж до інших студентів не є іншим. Коледж хороший, дирекція коледжу дуже приємна, як староста заходжу до них з питаннями різними і з бажанням іду, бо вони реально хороші. Ні краплі не жалію що вступила сюди.
Дивіться також усі коледжі у Львові, ЗВО/ВНЗ у Львові, курси у Львові, репетиторів у Львові, роботу у Львові.
Прочитала я всі коментарі і свої п"ять копійок доложу.)) Я закінчила це тоді ще педучилище в 1978 році,я сьогодні 2025р. і мені 66 років! З висоти своїх років я часто згадую це період навчання.Мої найкращі роки в дитячому садочку були з 1978.по 1982р.А в 1978 рік пам"ятним для мене став,бо я знімалася у фільмі "Три мушкетери у Львові.)) З психології мені ставили 3.А через 10 років я стала першим психологом в районі де працювала.З малювання теж 3...а через 20 р. я стала відомим художником в Італії і в Лондоні.Видала 2 книги поезій і новел.Навчилася шити,вишивати,грати на баяні теж в училищі,а сьогодні вже маю понад 200 пісень.Дівчата,вчіться,розвивайте свої таланти і не звертайте уваги на оцінки і бали.Іх вам поставить саме життя.))Головне у всьому залишитися людиною.Якщо вам складно у житті значить так треба,потім буде легше.Успіхів всім! ))