ВСП «Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка»

ОСП «Педагогический профессиональный колледж Львовского национального университета имени Ивана Франко»
  • денна, заочна
  • Статус державний.

Спеціальності


Відгуки

72
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Закінчувала в 2021, і все що скажу - не тратьте свої нерви дівчата:) Зухвалість деяких «викладачів» відібʼє бажання ще з першого курсу!

,

Закінчила коледж у 2019 році, після чого вступила до Університету в Полтаві на ту ж спеціальність "Соціальна робота". Хочу подякувати викладачам коледжу за знання які я тут отримала, велику кількість практики, тому що в універі я отримала лише нервовий зрив та небажання навчатися... Усі викладачі дуже чуйні, розуміючі, професіонали своєї справи. За 2 роки навчання не мала жодного талону, тому що потрібно вчитися, тим більше, якщо тобі дають знання якими ти можеш скористатися у майбутньому. Всі хто пишуть про корупцію, не знаю звідки ви то взяли, можливо самі пропонували, тому що я за 2 роки її не побачила. Це можливо чи не єдиний заклад де її немає, за що величезний плюс) Загалом це найкращий коледж, директор і викладачі) Згадую тільки теплими словами)

,

Читаю коменти і бачу що відправляли викладачі на талон. Люди, я скажу чесно, у моїй групі є декілька дівчат які взагалі не вчаться, коли їх на іспиті запитали найелементарніше, рік народження Шевченка, вона не знала, і їй не дали талон. Так, звичайно якщо ви взагалі не маєте уявлення, то що ж їм залишається робити, як не відправити на талон? Міф про "платникам більше 3 не ставлять", я платник, так я перший семестр закрила на 3, бо сама не вчилася, але ось 2 семестр у мене все найвищі четвірки. Я рекомендую коледж, за гарну базу знань, відмінних викладачів, строгих і справедливих, таких як С. В. Лозинська. Студент якщо вчиться, а тут нічого важкого і немає, буде мати повагу від викладачі в першу чергу, адже вони люблять коли студенти приходять готові по їхньому предмету. Кожен викладач хоче бачити віддачу.

,

У цьому коледжі навчаюся перший рік, чесно кажучи викладачі дуже стараються для своїх студентів. Дають додаткові завдання щоб студент міг підтягнути свої бали. Корупція? Ні, про таке я ще там не чула. Сама навчаюся на платній формі і відношення до мене як платника аніж до інших студентів не є іншим. Коледж хороший, дирекція коледжу дуже приємна, як староста заходжу до них з питаннями різними і з бажанням іду, бо вони реально хороші. Ні краплі не жалію що вступила сюди.

,

Викладачі також помиляються як кожна людина.немає ідеальних людей.погана людина шарамко тільки.турівненко теж бувало поводилась жорстоко, несправедливо, і нервова вона, тому бували моменти кумедні, гадзало просто сильно нагружала завданнями, не враховуючи можливості, її це нецікавило, головне побільше навантажити. Приємна людина, бувала хороша а інколи не дуже, но в загальному хороша. Решта викладачі хороші. Ще одна викладач згадала була зла але не можу пригадати прізвище.нехай Господь їм за Любов до студентів дає здоровя і всякого добра, шоб зустрічали на життєвій дорозі таких хороших людей як вони


Залишити відгук

Дивіться також усі коледжі у Львові, ЗВО/ВНЗ у Львові, курси у Львові, репетиторів у Львові, тренінги у Львові, роботу у Львові.