Відокремлений структурний підрозділ «Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка»




  • денна, заочна
  • Статус державний.

Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу


Спеціальності


Останнє оновлення 30 грудня 2025


Відгуки

73
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Прочитала я всі коментарі і свої п"ять копійок доложу.)) Я закінчила це тоді ще педучилище в 1978 році,я сьогодні 2025р. і мені 66 років! З висоти своїх років я часто згадую це період навчання.Мої найкращі роки в дитячому садочку були з 1978.по 1982р.А в 1978 рік пам"ятним для мене став,бо я знімалася у фільмі "Три мушкетери у Львові.)) З психології мені ставили 3.А через 10 років я стала першим психологом в районі де працювала.З малювання теж 3...а через 20 р. я стала відомим художником в Італії і в Лондоні.Видала 2 книги поезій і новел.Навчилася шити,вишивати,грати на баяні теж в училищі,а сьогодні вже маю понад 200 пісень.Дівчата,вчіться,розвивайте свої таланти і не звертайте уваги на оцінки і бали.Іх вам поставить саме життя.))Головне у всьому залишитися людиною.Якщо вам складно у житті значить так треба,потім буде легше.Успіхів всім! ))

,

Закінчувала в 2021, і все що скажу - не тратьте свої нерви дівчата:) Зухвалість деяких «викладачів» відібʼє бажання ще з першого курсу!

,

Закінчила коледж у 2019 році, після чого вступила до Університету в Полтаві на ту ж спеціальність "Соціальна робота". Хочу подякувати викладачам коледжу за знання які я тут отримала, велику кількість практики, тому що в універі я отримала лише нервовий зрив та небажання навчатися... Усі викладачі дуже чуйні, розуміючі, професіонали своєї справи. За 2 роки навчання не мала жодного талону, тому що потрібно вчитися, тим більше, якщо тобі дають знання якими ти можеш скористатися у майбутньому. Всі хто пишуть про корупцію, не знаю звідки ви то взяли, можливо самі пропонували, тому що я за 2 роки її не побачила. Це можливо чи не єдиний заклад де її немає, за що величезний плюс) Загалом це найкращий коледж, директор і викладачі) Згадую тільки теплими словами)

,

Читаю коменти і бачу що відправляли викладачі на талон. Люди, я скажу чесно, у моїй групі є декілька дівчат які взагалі не вчаться, коли їх на іспиті запитали найелементарніше, рік народження Шевченка, вона не знала, і їй не дали талон. Так, звичайно якщо ви взагалі не маєте уявлення, то що ж їм залишається робити, як не відправити на талон? Міф про "платникам більше 3 не ставлять", я платник, так я перший семестр закрила на 3, бо сама не вчилася, але ось 2 семестр у мене все найвищі четвірки. Я рекомендую коледж, за гарну базу знань, відмінних викладачів, строгих і справедливих, таких як С. В. Лозинська. Студент якщо вчиться, а тут нічого важкого і немає, буде мати повагу від викладачі в першу чергу, адже вони люблять коли студенти приходять готові по їхньому предмету. Кожен викладач хоче бачити віддачу.

,

У цьому коледжі навчаюся перший рік, чесно кажучи викладачі дуже стараються для своїх студентів. Дають додаткові завдання щоб студент міг підтягнути свої бали. Корупція? Ні, про таке я ще там не чула. Сама навчаюся на платній формі і відношення до мене як платника аніж до інших студентів не є іншим. Коледж хороший, дирекція коледжу дуже приємна, як староста заходжу до них з питаннями різними і з бажанням іду, бо вони реально хороші. Ні краплі не жалію що вступила сюди.


Дивіться також усі коледжі у Львові, ЗВО/ВНЗ у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові.

  • вул. Пулюя, 42, м. Львів, 79060
  • (032) 263-62-61
  • Державний.
  • вул. Митрополита Ангеловича, 28, м. Львів
  • (032) 235-24-97
    (032) 235-25-04
    (032) 235-25-03
  • Державний.
  • вул. Володимира Великого, 12, м. Львів, 79053
  • (032) 263-15-66
    (032) 234-02-33
  • Державний.