Відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж інфокомунікації національного університету «Львівська політехніка»»


  • Львів · вул. Січових Стрільців, 7, 79000
    s
  • (032) 260-32-10
    (032) 260-32-09
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки106

Залишити відгук

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Читаю відгуки і не вірю очам. Пишуть люди, які тут не вчились. Як випускник хочу сказати, викладання тут чудове і цікаве, лабораторні роботи та практика дуже сподобались. Викладачі доступно пояснюють і є хорошими друзями, до них завжди можна звернутись за порадою. Рекомендую тут навчатись, не пожалієте.

,

Совдепія і відлуння ссср присутні в цьому закладі. Методи викладання предметів радянські....

,

Сьогодні завітала у даний коледж і була приємно вражена доброзичливістю, відкритістю та щирістю адміністрації. А також, мені надали вичерпну консультацію з приводу вступу у навчальний заклад. Дякую!

,

Щоб не говорили про різні виступи, але більшість з них цікаві та на досить високому рівні. Пам'ятаю, ще як на якесь свято весь коледж прикрасили кульками. Президент коледжу Саша молодець, завжди бігала але на перерві з нею можна було цікаво поговорити Класний коледж, щодня не знаєш чого чекати.

,

Привіт котики-муркотики, вчусь на 3 курсі в цьому закладі. можу сказати шо вчитись не погано. Вчителі в більшості хороші і викладають класно. Але деяким місце залишилось в радянському союзі (Разом з Брєжнєвим). Прикольно шо коледж в центрі і має класну позу і форму розміщення. Є нові комп'ютери на яких зручно працювати, але деякі годяться тільки шоб битись головою об монітор. Викладають досить сучасний цікавий матеріал, правда є такі предмети, де вчать як користуватись домашнім телефоном. Тому впринципі раджу поступати. Тому нема чого боятись, цьомаю, люблю, бувайте. Чао ;)

,

Слава Ісусу Христу! Пишу цей відгук з глибокою тугою за цим чудом. Коротко не вийде описати цей заклад освіти. Впринципі порівнюючи з іншими коледжами тут майже нема корупції і дають непогану базу знань по загальних предметах. Непогано те що можна потім піти в політех на 2-3 курс. Що стосується предметів які відносяться до самої спеціальності то тут дещо застарілий матеріал(правда в інших коледжах те саме). Нажаль вас будуть заставляти брати участь в позаурочних заходах які не відносяться до спеціальності, хоч деякі з них цікаві. Що стосується викладачів. Багато дійсно класних молодих, які цікаво подають матеріал і самі лишають позитивний слід. Низький уклін вам мої любі: Шумлянський В.О, Жукова Т.В., Броніславович, Хмеляр Т.М., Людкевич У.І., Браусенко Є.В., Чижик М.В., Плішак В.М. і окрема подяка Кабелю Ігору Миколайовичу. Нажаль також є ті кому відверто давно пора на песнію. Жаль така людина є і серед замдиректорів. Як тільки ви поступите зрозумієте хто це. Тому загалом норм

,

4 роки , як і не було , почнімо з не найлегшого 1 курсу, де проходить етап адаптації, де ще зумів зустріти президента коледжу - Світлик Наталю, яка допомогла адаптуватись , запам’яталась викладачка з англійської мови , яка нажаль пішла вже після першого курсу 2 - 3 курс запам’ятався , такими викладачами як Бреус Є.В, Терлецька Л.О, Чиженьков М.В, Жукова Т.В та й взагалі всіма викладачами , які виконували свою роботу на всі 100% , а то й більше. Найбільше з усіх запам’яталась Людкевич Уляна, пари з якою , проходили миттєво швидко та запам’ятовувалось буквально все, я б повернув пари з нею 4 курс, ох, ці заліки, захисти, все потрібно було , хто вчився , тому все вдавалось, хтось не мав бажання, але на щастя я потрапив в цей коледж , де після завершення навчання я досі спілкуюсь з групою (не з усіма) і цьому я радий, де б із радістю, знову повернувся, де б згадав всі моменти, пережив б їх заново Лише побажаю всім вдалого вибору, але пам’ятайте вибір за вами . Селяві таке воно життя!

,

Після навчання у цьому коледжі можу підбити такі підсумки: Сам коледж не поганий, якщо ви справді хочете навчатися, то вам ніхто не буде заважати, крім того допомагатимуть. Серед викладачів переважають молоді кадри, що не може не тішити. Окремо хочу відзначити таких викладачі як: Жукова Т.В. ,Тибель І.М., Шумлянський В.О., а ще вчитель фізичної культури Вонсовський А.Б. та дуже приємно запам'яталась викладач української мови Кашівська М.М. Багато викладачів цього навчального заслуговують похвали, проте є інші викладачі, методи викладання яких застарілі, студенти не мають можливості висловити свою думку, а ще дратують викладачі, які прикриваючись справедливістю роблять геть не справедливі речі. Якби деяких кадрів позвільняли, або відправили на пенсію, цей заклад був б одним із найкращих в області. Отже, тут є ще над чим працювати, та змінюватись на краще, але порівнюючи з іншими коледжами Львова, я РЕКОМЕНДУЮ тут навчатись.

,

Сам коледж, викладачі і студенти в ньому посто прекрасний. Завжди на перерві було з ким і про що поговорити і посміятись.

,

Я навчаюся на третьому курсі. Що сказати - цікаво, весело, зовсім не сумую за школою, тут набагато краще. ЗНО з мови та літератури склав без проблем, з нами весь семестр займалися викладачі. Дуже їм вдячний.

,

Навчався на телекомунікації. У коледжі здобув великий об'єм як технічних, так і особистісних навиків. Після цього продовжив навчання у НУ ЛП, і з впевненістю можу сказати - у коледжі отримав набагато більше практичних навичок, при тому, що і універі їх було достатньо. Про те, універ більше дав теоретичні знання, а ніж практичні.Викладачі хороші (більшість ви ще не раз будете згадувати в ВНЗ) - дають знання.Загалом не шкодую що провчився 4 роки.

,

Не знаю хто тут потратив дарма 3 роки, Я наприклад дуже задоволений!))) Зараз працюю на фірму по створенню інтернет сайтів, дуже хороша зарплата. Хочу сказати ДУЖЕ ДЯКУЮ УСІМ!!! Обов'язково зайду вгості ;)

,

Якщо коротко - бурса, компютерні аудиторії в більшості застарілі, рівень навчання в колледжі низький порівняно з іншими закладами, нічому викладач не вчить, а після того як понаписували тут про неї, то вона просила щоб написали про неї позитивні відгуки, казала що навіть підніме оцінки за це, потратила 3 роки життя в пусту, коледжу потрібні такі як: Безкоровайний Д.С. Лобур О.І. Шеремета Л.А. Кравчишин О.Р. Витрикуш О.В. Стасів І.І. -завдяки ВАМ цей коледж ще стоїть, ато б давно розсипався. Багато коментів про конкурси, виступи. Вони найголовніше що є. Враження ніби поступила в театральний.Вас заставлятимуть брати участь у різних конкурсах, виступах, вечорницях, і ніякої за це винагороди лише пусті обіцянки. Нас з буфету одного разу вигнала жінка бо приїхали якісь гості і їм там поляну накривали, неважно було їй що ми там купили булочки,всіх викричала і все. А потім вона чергових заставила прибирати після тої "пянки". Таке враження що ми працівники, і мусим той буфет мити.

,

Я першокурсник. Думка про коледж позитивна,якщо є бажання вчитись і розвиватись то коледж тобі в цьому допоможе)

,

Класний коледж, зручне місце розташування,приємні викладачі які доступно викладають свій предмет, зараз тут навчаюсь і задоволений.

,

Я про вчилась тут 3 роки і що я можу сказати є вчителі яким я можу сказати велике дякую ( Тибель І. М. Кашівська М. М. Курман В. М. Огоновська Г. Б. Жукова Т. В.) Більше хорошого ні про що сказати не можу ЖАХ.. ЧЕСНО НІКОМУ В ЖИТТІ НЕПОБАЖАЮ СЮДИ ПОСТУПАТИ

,

Якщо хочете повернутися в СССР - Вам сюди (і я не про інтер'єр).

,

Даний коледж вразив мене своїми неадекватними викладачами. Деякі з них вважають що криком та залякуванням можна вирішити всі проблеми. Та це ще не все, коли я поступав у цей коледж я думав що отримаю дійсно гарні знання та це був просто треш цирк тай годі!!!

,

Хороший коледж, радий що обрав саме його. Викладачі нормальні, якщо щось не так то завжди допомагають. Поступити не важко. Головне бажання вчитися

,

Найкращий навчальний заклад у напрямку інформаційно-комунікаційних технологій!!! Сучасна технічна база, професійний педагогічний склад, великий обсяг знань та дружня атмосфера серед студентів та викладачів. Знання які я отримав допомагають мені в моїй професійній діяльності.

,

У коледжі навчання проводять цікаво і змістовно, але для тих, хто їх хоче отримати. Викладачі заняття проводять цікаво, дають багато завдань на розвиток, але не на списування. Комп"ютерні кабінети обладнані необхідним. Кожен студент може працювати за комп"ютером один (!!!), а в двох чи трьох. Велика увага приділяється виховних заходам. і студенти беруть участь із задоволенням. Сесії здаються своїми силами і знаннями. Викладачі до студентів ставляться добре. Гарний навчальний заклад. Рекомендую))

,

Вперше я познайомилася з коледжом на день"Відкритих дверей", де я прийшла зі своїм сином. Інформацію яку я почула була досить змістовна та переконлива. Нам запропонували бекоштовні курси з метеметики, та української мови. Мій син почав відвідувати ці курси, якими я і мій син дуже задоволені, а особливо українською мовою. Так тримати і незбавляти обертів.

,

Перед новим роком ми також прибирали свій кабінет, викладачка діловодства нас заставила ще мити підлогу,підвіконники, витирати парти батереї, мити вікна,і прибирати повитирати порохи в підсобці. За час навчання заставляляла вона нас брати участя у різних концертах, вечорницях, це в них головне, якщо не береш участі починають зневажати,оцінки занижувати...

,

Коледж перероблений із житлового будинку, компютерні аудиторії (їх тут 5) в більшості застарілі (2 нормальні а в решті Word запускається по пів години) викладачі є хороші а є ті що на парах дають завдання шукати для них групи в соц мережах для розміщення реклами про бісер і вишиті ікони. За 3 роки навчання змінилось 3 вчителі інформатики "програмування"

,

Навчаюсь в цьому "навчальному закладі", якщо коротко - бурса. Беруть всіх, за вступні можна не паритись. Адекватних викладачів можна порахувати на пальцях однієї руки. Всі решта - просто приходять відчитати. Багато коментів про конкурси, виступи. Вони найголовніше що є. Враження ніби поступив в театральний. Про рівень освіти який тут здобудете можна промовчати. Варіант для тих, кому набридло в школі, а вчитися немає бажання. Словом, шукайте інші варіанти, якщо хочете мати достойну освіту та роботу.

,

Рівень навчання в колледжі низький порівняно з іншими закладами, є пару викладачів нормальних але більшість не стараються навчити чогось, деякі взагалі відчитують матеріал. Хоч і закінчила навідмінно але не раджу сюди поступати. Вас заставлятимуть брати участь у різних конкурсах, виступах, вечорницях., і ніякої за це винагороди лише пусті обіцянки.

,

Попробую залишити і свій максимально об'єктивний відгук, так як я не перший рік навчаюсь в цьому навчальному закладі багато вражень встиг набратись, і є що розповісти, почну напевне з хорошого) найкращим в цьому коледжі є викладачі, всі є спеціалістами в своїй галузі і що б тут хейтери в коментарях не говорили, якщо ти хочеш чогось навчитись тут тебе навчать, також вартує відмітити лояльність викладачів до студентів(якщо не брати до уваги нарєжну з її чсв, хоча і вона хоть викладач строгий проте справедливий), рівень корупції може сміливо бути прикладом для інших коледжів, так як спілкуюсь з студентами різних навчальних закладів, з цією справою ситуація в нас одна з найкращих, і якщо ти ходиш на пари і намагаєшся щось вчити то швидше за все сесія не принесе ніякого дискомфорту.

,

От скажу, я закінчила коледж, отримала "цей їхній диплом" і працюю на гідній роботі з практичними знаннями і продовжую навчання. А якщо ви окрім того як "рови копати" нічого не хочете чи нічого більше не взмозі, то вам ніхто не винний. Все залежить від вас, і те як ви обирали ВНЗ, і те чи брати участь в концертах чи ні. Якщо я знаю що в мене є знання для здачі сесії, то я не боюся відмовитися від участі в заходах.

,

Коледж відстій, нічого не вчать, деякі викладачі взагалі читають матеріал з листка,або книжки, ніякої практики немає, ще й заставляють брати участь в концертах погрожуючи що інакше матимемо низькі бали або не здамо сесію!

,

Коледж -повна лажа! Ні практики доброї, ні роботи гідної! Нікуди з цим іхнім дипломом не беруть!Хіба що рови копати Тільки назва гарна! Пуста трата часу! Ліпше вивчитися на бармена чи пекаря або перукаря!

,

А мені коледжу не хватає... хотілося б повернутися, назад, в рідні стіни. Дуже сумно проходити мимо коледжу (проходжу щодня), і розуміти що дороги за студентську парту вже нема... Але так радісно зустрічати викладачів/студентів. На жаль, все хороше швидко минає, так само минулися найкращі роки мого студентства, активного студентства. Щиро дякую всім Студентам і Викладачам, завдяки яким в мене, такі, теплі спогади про коледж, особливо Директору - Богдану Тадейовичу, і Його неповторним Заступникам. Наші рідні Викладачі - Ви найкращі в нас, ми Вас дуже любимо, цінуємо і сумуємо за Вами! Ваші випускники. P.S. Цінуйте роки проведені в коледжі (!) вони неповторні, вони найкращі, вони незабутні ...!!!

,

Ми перед Новим роком прибирали її аудиторію, мили підлогу, підвіконники, витирали порохи в підсобці, витирали парти, крісла, вікна, батереї, лише стелю не мили бо не досягнули, а вона дивилась і казала щоб ми нікому не розказували бо її не треба проблем...

,

В коледжі рівень навчання нище плінтуса, в школі і то щось заставляють вчити, а тут нічого, лише концерти,виступи змагання, на екзамени стіл накрити, на захист диплому також. Диплом видали і гуляй собі...

,

Період навчання в коледжі я вважаю одним із найкращим в моєму житті. Кожного дня я ходила на пари, тому що мені було цікаво не тільки навчатися, але і спілкуватися з своїми одногрупниками та викладачами. Викладачі наполегливо нас навчали, за це я їх поважаю і ціную. Кожного заняття научали, а де було потрібно підправляли помилки. Тому я впевнена що роки навчання в коледжі були недаремні. Щиро дякую усім викладачам, які нас навчали протягом усього часу, часто допомагали та проявляли розуміння, завжди підтримували. Я вами дуже задоволена і буду за вами сумувати.

,

Та нічому викладач не вчить, а після того як понаписували тут про неї, то вона просила щоб написали про неї позитивні відгуки, казала що навіть підніме оцінки за це... А на парах ми лише тексти читаємо,і обговорюємо як вихідні пройшли, як святкували дні народження свої, подружок, якщо хтось ходив на весілля то розказуе що там було, і все таке,а вона сидить весь час в своєму ноутбуці...

,

Харе наганяти на викладачів, особливо на Ірину Романівну. Привикли когось судити, спочатку на себе подивіться. Хто хоче вивчити англійську, той вивчить, а хто прийшов заради "галочки", той і ніфіга знати не буде. За рік навчання англійської Ірина Романівна більше навчила, чим в школі за 10 років, тому що в школі не хотів вчити. А тих, хто жаліється за прибирання, я б ще заставив цілий коледж прибирати. Я на 100% впевнений, що Ірина Романівна не могла заставити прибирати аудиторію. А сам коледж пристойний, є свої плюси і мінуси.

,

Навчаюсь в коледжі 3 рік. На початку було непереборне бажання кинути все оскільки подальших перспектив з таким дипломом я не бачу. Потратив 3 роки життя в пусту. Англ мова хороша. А взагалі рівень начання на декілька рівнів нижче звичайної СЗШ. По професії вчуть мало і в основному суху теорію. Не ламайте собі життя краще поступіть в інший навчальний заклад...

,

В закладі заставляють брати участь в різних концертах, виступах з погрозами що інакше не будем мати нормальних оцінок.обіцяють премії,а потім говорять що немає грошей на премії, ще й кричать що це наш обовязок брати учас ть у виступах...

,

Прочитавши відгуки про коледж заступник Шумлянський, дав вказівку написати що все що говорять про англічанку -- брехня, от і старостат виконує вказівки шумлянського, вихваляє як може вчителя з англійської, бо бояться щоб їм не врізали стипендії.

,

Провчилася в коледжі 3 роки, сказати що Ірина Романівна поганий викладач - обман. Жодного разу не прибирала їй кабінет, завжди давала можливість доздати чи перездати матеріал, коли виставляла підсумкову то питалася чи задовільняє оцінка чи перездаємо, на парі працювали разом з викладачем, НЕ було такого що вона пішла з пари, на парі говорили про життя і сміялися, на пару до Ірини Романівни йшли з великим бажанням, як і до Світлани Романівни, і Вікторії Михайлівни. Не знаю кому вона не догодила, але це не та викладач яка заслуговує такої "подяки". Я не володію досконало англійською, але підсумкова - "відмінно", і я не давала "пляшку коняку або солодке" (як написано нище), а ходила без жодного пропуску на всі пари і максимально виконувала завдання викладача.

,

Здається комусь не вгодили з оцінкою з англійської. Відівчилася там три роки. Сказати що в захваті. Не правда. Недоліків немало. А ось за викладача англійської брехня повна. Можливо не найкращий в світі викладач, та як на мене справедлива. ЖОДНОГО разу навіть натяку на прибирання кабінету після пари не було. Чи було так щоб ми цілу пару нічого не робили. Теж не правда. Чи відхилялися від теми пари. А в якого викладача такого не було?! Відгук про викладача англійської - брехня!!

,

Про то шо пишуть про англійську мову про 22 кабінет то є брехня. А ті студенти які пишуть шо вона нічого не навчила, бо як вона навчить людину яка нехоче навчитися англійську, мене вже як Ірина Романівна як три роки навчає то є чудова вчителька я в школі за 8 років стільки не вивчив англійської мови як за 3 роки навчання з Іриною Романівною . Неспорю може комусь і непотрібна англійська мова але то його проблема то навіщо такі відгуки писати про 22 кабінет , викладачка старається пояснити як найкраще. А то шо наговорюють про 22 кабінет я з тим непогоджуюся.

,

Та не вихвалюйте так ту англічанку, вона нічо не вчить лише жаліється на своє життя, і говорить не по темі, оцінки ставить добрі про які студенти чи майстри домовляться з нею, шкодую що потрапила в її групу бо англійської не навчилась, прийшлося ходити на курси англїйської мови.

,

перечитавши відгуки дістала шок...особливо в шоці з того, що випуть про викладачів англійської, а саме за викладача з 22 кабінету. Цікаво кому ж так не вгодила та викладачка. За роки навчання в коледжі ніколи такого не було, щоб її не було на парі чи щоб ми потім прибирали. Викладач суперовий, завжди з розумінням ставилась, якщо не вивчили, давала можливість здати пізніше.Можна було поговорити і про життя відійти від теми. Викладачі там хороші, не скажу за всіх, а ті, що в мене викладали - чудові. І погоджуюсь з попереднім коментарем, що не тільки в викладачах причина, а і в самих студентах, які вчитись не хочуть, а потім з недовольними обличчями ходять і наговорюють на викладача, бо не таку оцінку поставив.

,

Коледж хороший, дуже дружній та привітній колектив, тепло зустрічають. Читав коментарі і дивуюсь, що студенти таке пишуть. Можливо проблема не у викладачах, а у студентах, які не хочуть навчатись і звинувачують викладачів у цьому. Якщо дитина не захоче вчитись, то навіть найповажніший викладач не зможе навчити.

,

Нас з буфету одного разу вигнала жінка бо приїхали якісь гості і їм там поляну накривали, неважно було їй що ми там купили булочки, чи чекали поки нам приготовлять їсти, всіх викричала і все, їй давно потрібно на пенсію, а ще краще провіритись в психіатра, всі черєз неї голодні ходили. А потім вона чергових заставила прибирати після тої "пянки". Таке враження що ми працівники, і мусим той буфет мити, бо нема кому то прибрати...

,

Заклад деградує а разом з ним і студенти, як можна чогось навчитись на цих старих компютерах, в компютерному кабінеті 7 інтернет не стабільний,вибиває не можна знайти інформацію але викладачку програмування це не хвилює, вона і деякі завдання сама не може пояснити як їх виконувати.а як ми їх тоді маємо виконувати...

,

Пора виганяти викладачів пенсіонерів на пенсію, вони лише гроші зі студентів беруть і нічого не вчать.і ще молоді від них того навчаються.в закладі люблять одні одних обговорювати і учнів, і старостат...

,

Я тож тут навчалась, і нічого не навчилась англійської, так що нема чого вихваляти так тих викладачок. З ними можна домовитись, мені казали за пляшку коняку або солодке, таке в більшості викладачів проходить, деякі і гроші беруть. Та й не скривають цього,в закладі корупція, просто жах...

,

Деякі викладачі нічого толком не вчать бо мають дипломи по інших спеціальностях але їх прийняли, бо не було інших бажаючих викладати за таку низьку зарплату. Викладачі і самі жаліються що їм зарплати не піднімають, лише кучу паперової роботи заставляють робити....

,

Не вірте цим похвальним коментарям, це старостат і студентське самоврядування пишуть бо їм так заступники директора кажуть заклад вихваляти. Насправді ж в закладі панує монархія, нема навіть кому пожалітись, а як пожалієтесь то ще пошкодуєте на сесії що рот розкривали, все вам згадають. В закладі в зимку холодно, економлять, лише в тій час тині де викладацька завжди тепло...

,

Хороший коледж))) І немає чого говорити що вчителі там нічого не вчать!!! З ними завжди можна домовитись про додаткові заняття, а якщо хтось просто нагло не хотів вчитися і вчителі деколи закривали очі бо даний предмет до спеціальності нічого немає, то це вже інша справа.

,

Дуже хороший коледж... як і в кожному навчальному закладі там є і свої недостатки... Там дуже строгий гуртожиток.. а в коледжі дуже хороші викладачі, готові допомогти, зрозуміти і навчити... а саме головне не розумію чому такі погані відгуки про викладача з іноземної мови, вона дуже добре викладає свій предмет, і як людина вона також добра... Ну якщо група її не слухається, вчитись не хоче, то чому вона може їх навчити? Якщо хтось хоче вчитись, то вона готова докласти всіх зусиль, щоб навчити своєму предмету...

,

За 3 роки які я тут навчалася я не пошкодувала ніразу. Я знайшла тут друзів, викладачі підтримували і допомагали. Стиперндія була. Я дуже задоволена викладачами і технікою подачі матеріалу. Англійську тут викладають класно, дякуючи Ірина Романівній, я можу спілкуватись з людьми на англійській. А знання діловодства допомагає по життю. Коли я прохожу повз коледж, я згадую тих людей які оточували мене на протязі 3 років! Дякую коледжу за знання і настанови на подальше життя.

,

Я навчаюсь в даному закладі вже четвертий рік. І шокована з коментарів, які написані на рахунок викладачів іноземних мов. Тому що я такого не пригадую, щоб саме викладачі використовували студентів для прибирання після святкувань. Це ж просто брехня!!! Єдиний раз коли моя група прибирала- це було в кінці року і перед Велекоднем, але тоді всі студенти прибирають свої аудиторії!! На рахунок того чи навчили вас англійської чи ні, це залежить лише від самого студента. Якщо ви не навчились за 9 чи 11 років читати іноземною мовою, то вас і за рік не навчать. Бо ви самі того не прагните. І ті коментатори, будьте чесними самі з собою! Якщо вас був особистий конфлікт або не негативне ставлення до викладача, то чому ви не пішли до іншого і не попросили щоб вас перевели в іншу групу??????

,

ОНОВІТЬ ПЕДАГОГІЧНИЙ СКЛАД, ато направду деградуємо! Коледжу потрібні такі як: Безкоровайний Д. С. Лобур О. І. Шеремета Л. А. Кравчишин О. Р. Витрикуш О. В. Стасів І. І. - завдяки ВАМ цей коледж ще стоїть, ато б давно розсипався. Філяровська О. В. Маруняк М. С. Нарєжна В. П. Дяченко Л. А. Костишин Е. І. Сенишин С. Р. Станько І. Р. Загорянська О. І. я не розумію як "провідний спеціаліст в області програмування" не розуміє мови програмування, ще більше не розумію, як можна близько 15 років викладати програмування і не розуміти його. Оцінку "5" я ставлю не для коледжу, а для Викладачів, котрих перераховано. І то це замала кількість балів щоб оцінити всю працю Викладачів, які віддають всю себе студентам, а взамін керівництво погрожує звільненням з коледжу! Це дуже низько! Як і те що виховна частина в коледжі не працює, починаючи з відповідальної за це особи. Можна було б навести не один приклад, але, чисто, з правил етикету, я цього не робитиму!

,

Тут всі так роблять і не ховаються від студентів, це "в порядке вещей". В кабінеті святкувати це таке, а от в учнівському кафе на виду у всіх хто є під час робочого дня в коледжі це "да", ще самі учні готують і купляють. Або коли носять через 3 поверх в 3 щоб поставити "поляну" для директора. Сенишин Світлана Романівна дуже хороша викладач і людина. Дуже жалію що вона мене не вчить більше, Трачук Вікторія Михайлівна тоже дуже хороша, просто, ще не вбулася.

,

Я провчилась тут 2р.Специфічний заклад, багато використовують учнів в різних заходах а користі мало, деякі викладачі нічого не вчать,а ті що вчать то не дуже мають бажання викладати, є пару пенсіонерів яких давно пора звільнити, лише роти закривають учням, компютерна техніка застаріла, інтернету не має всюди, матеріал подають застарілий, не варто портити молодість і протирати штани в цьому застійному закладі, краще 2роки в школі вчитись.

,

І я навчалась тут. також нічого не навчилась англійської, педагог лиш нам жалілась, що ми погана група, що нічого не хочемо вчити, що дійде з нами до нервового зриву, що в неї 3 дітей і їй не можна нервуватись, ще заставляла нас після проведеня курсів англійської для викладачів, святкувань днів народжень, чи що там вони в її 22 кабінеті справляли, прибирати кабінет, мити підвіконники і батереї. Мили після цього всього підлогу і витирали парти,стільці Куди директор і заступники дивляться в закладі, що таке діється в них в закладі. Нікому не бажаю в її групу попадати, краще до нової викладачки ідіть...

,

Я навчалась в підгрупі. Ось що можу розказати вам... За рік так нічого не навчилась, лише читатати по англійськи трохи краще вмію, тексти перекладали всі через гугл, ще й приходилось вчити їх на память. Викладачка приходила на пів пари, або прийшла дала текст перекладати і вийшла,до кінця пари не приходила. В неї і так контрольні писали, а вона виходила, бардак на парах, хто захотів міг вийти і не прийти на пару, а після пар викладачі святкували свій день народження в її кабінеті. На другий день ми прибирали, розставляли парти і крісла по місцях,ще й мили підлоги...ніколи не забуду того, ще й підвіконники і підсобку...на свята я принесла їй солодке хоч оцінки кращої за це не отримала...

,

В закладі на напрямі Поштовий звязок" так вихваляють напрямок розказують нам що на укрпошті у будь-якому відділені ми зможем влаштуватись на роботу. А при закінчені коледжу ніде не приймають на роботу навіть випускників з червоними дипломами, всюди кажуть ми знаємо як там навчають, нам таких не потрібно, поступайте в політехніку а тоді приходьте до нас на роботу, з групи 30 чоловік так і ніхто по спеціальності не працює.так що не слухайте що вам говорять в коледжі...

,

В закладі є два викладачі Сенишина С Р Крамарчук І Р. Так от Cенишина ще трохи вчить.

,

Жахливий викладацький колектив, більшість пенсіонерів, які далекі від новітних технологій, які викладають інформаційні системи ще по офісу 2003, завчений матеріал, а про новіше ні слова...деградація....не ідіть сюди

,

Іноземної мови в даному закладі нічого не навчишся.

,

все супер,поступайте!!!!!

,

Хороший коледж, не вірте негативним відгукам!

,

Закликаю не вступати і не псувати собі щасливі роки цим жахом. Краще би в школі залишилась...

,

Тупий коледж. Нічого хорошого.

,

Окрім пристижної назви, нічого немає. Застаріла база даних, відсутність нормального ремонту, хамство і нерозуміння з боку викладачів, зокрема відверте затикання ротів. Рівень деградації зашкалює.

,

Навчалася 1991-1992 році,група 29 -телеграфісти,класний керівник Очич Гафія Юріівна, Класні викладачі були,велике ім спасибі....

,

Чого хочу побажати викладачам, це розуміння до студентів. Не так щоб йти на поводу в студентів, а людського, професійного (педагогічного) розуміння. Знаючи директора ЛК "ІНФОКОМУНІКАЦІЇ" я не сумніваюся, що прочитаючи все написане, директор повпливає для змін в кращу сторону. Дякуємо Вам, Богдане Тадейовичу, за затишок та теплу атмосферу рідного коледжу. Хочу поставити оцінку 5, але ставлю 4, поки не виправиться певна категорія викладачів.

,

Корупції в коледжі немає, хто вчиться, той здає сам, а хто халявить весь семестр, той шукає різні методи, щоб отримати хорошу оцінку. Тому студентство: "Вчіться і буде все гаразд". Нарахунок того, що не подають повністю матеріал для навчання, а відговорюються що це було на самоопрацювання, то викладачі, хоча б скажіть, яка тема йде на самоопрацювання зазделегідь, а не на модульній. Це звичайно стосується не всіх викладачів, але такі є. Хочу сказати, що так, є викладачі які ставлять оцінки не за знання, а просто, хтось подобається більше, хтось менше. Успішність коледжу була б кращою, якби не набирали всіх підряд, а за певними вимогами - це раз, і два - якби викладачі на парах подавали навчальний матеріал, а не обговорювали всіх студентів/викладачів коледжу, і не розказували все те, що твориться в коледжі і в гуртожитку, чи те що обговорюється на нарадах. Не все повинні знати студенти!!

,

Коледж поганий, незатишно, хоч надворі холодно сніг,а в коледжі неопалюють. Викладачі деякі вичитають матеріал і більше нічого не хочуть чути, а вимагають те що не розказували!

,

Заступник директора говорить що немає коштів на заклад що недофінансування, більшость викладачів не бачать майбутнього в цьому закладі, а от директор майже кожного місяця преміює заступників, і ще деяких викладачів,а на премії учням за участь у різних виступах то немає коштів!!!

,

Нічого кардинально поганого в коледжі не бачу, щоправда якщо ви хочете щось знати, Вам доведеться вчитись самим, тому що рівень самого коледжу немає змоги належно підготувати вас до вказаної професії. Певна кількість викладачів консервативні та нічого не хочуть чути, та трапляються і вийнятки, котрі йдуть на зустріч. Погоджуюсь з тим що оцінки ставлять навмання, багато залежить від стосунків з викладачами (особливо з кураторами). Активно працює студенство що організовує різні свята і заходи, щоправда їхні дії ніхто належно не оцінює. Ставлю 2, (1 за хорошу групу, 1 за організації різних свят і т.д.) На цього весь позитив вичерпаний)

,

Чому з коледжу звільнилося так багато вчителів, хороших... в цім році? Немає нас кому вчити.

,

Дійсно хороший коледж раджу всім.....

,

Не колледж а очередная помойка, у меня складывается такое впечатление что это не бывшое училище, а ПТУ, лучше бы я в школе дальше учился, ну конечно только один плюс то что в туалете сделали ремонт, а все остальное отстой, мне группа не нравиться, понабирали кого попало потом учись с быдло группы, а я мечтал в нормальном в коллективе учиться, конечно не вся группа но в большинстве в группе одно быдло, потом учителя жалуются почему группа плохая, мне не нравится учитель то что преподает компьютерную графику, предмет как для меня хороший, а вот учитель раздражает, мне больше взбесило это как начинал говорить мне про стульчики, что я типа не туда поставил, не до конца задвинул, не на паркете должен стоять, а на ковре.. Потом как вышел з кабинета и потом делает из себя крутого то что он стульчики за нас убрал, а когда я хотел убрать стульчик он меня стопнул и сказал чтобы я на ковер поставил, еще перед всеми пальцем на меня показал, и хвастается как он мне про стульчики говорил

,

Хороший коледж. Добрі умови навчання.

,

Дуже класний коледж, тому що: 1) зручно добиратися 2) дуже хороші викладачі 3) смачно готують 4) легко навчатись 5) круті спортивні змагання

,

Друзі, ми тут вчилися, тут затишно, дружно, безтурботно. Стипендія була висока. Група 30 студентів!.. - екскурсії, поїздки, виховні години, вечори, усе пам'ятаємо. І староста була Оля. Наша висока чорненька, і класний керівник - хочем побачити її. Ще нас вчив Жезло М.В. Зустрітися б сьогодні. Дякуємо всім, хто нас навчав.

,

Викладачі доброзичливі, начитанні, ввічливі. Майстер групи хороша людина. Пари. проходять до 14.00. Гуртожиток і стипендія гарантовані. Супер!!!

,

Справді хороший коледж. Моя оцінка найвища, школі далеко.

,

У коледжі добрі викладачі, заняття цікаві. Мені тут дуже подобається. Раджу всім! Не пожалкуйте

,

Якщо маєш бажання то навчися, цікавого ікорисного багато. Викладачі супер!!! Заклад в центрі міста. гуртожиток близько. А гроші на благодійну допомогу хворому справа моралі і доброти00 невимагає ніхто.

,

))) Я тоже вчуся тут на оператора поштового зв'язку. Мені подобається вчитися в коледжі. Усі такі привітні, багато знають, дають стипендію і добрий гуртожиток, безплатний, чистий і домашній, стипендію платять, гроші не треба нізащо давати... Раджу усім.не пожалукуєте.

,

раджу тут вчитися всім

,

А ще в навчальному закладі збирють часто гроші, то на АТО, то на благодійну допомогу якомусь хворому на операцію,то на ремонт компютерів, а в гуртожитках на миючі засоби щотижня... От і користі з тої підвищеної стипендії якщо половину назад закладу іде...

,

Рекомендую всім сюди йти. Безплатно навчають, немає корупції! Ви приклад для усіх закладів Львова!!! Стипендію даєте, гуртожиток задурно. Мої друзі тут зі мною.

,

Тут можна вчитися - ви самі найкращі у Львові. Зараз вчуся в університеті - рівень не той. Повірте мені. Дуже сумую за моїми викладачами всіма хто вчив мене професії секретар керівника. Нині я працюю заступником директора у приватній фірмі.

,

Я тут колись вчилася. Мене вчила Філяровська О.В. і Колодій О.Д. Немає кращих педагогів. Я вдячна їм і ще директорові. Мені не подобалася Нарєжна В.П.яка не була справедлива і закривала двері. Навчитися можна. Дякую всім вам.

,

Мені дуже подобається цей коледж. Я буду діловодом, працюватиму з документами, буду вести ділові бесіди, прийом відвідувачів. Професія просто сама найкраща. Навчають справжні фахівці. На парах з діловодства дуже цікаво, хоча викладачка строга, вимагає і слідкує за дисципліною, не дозволяє запізнюватись. А ще тут гарні заходи. В нас проводився конкурс скоромовок - Філяровська О.В. просто найкраший організатор і справжня вчителька.

,

Стипендія не у всіх 600,а в молодших спеціалістів, і то лише буде до літа. З вересня буде менша так як заклад переходить на фінансування з обл.бюджету. А ще в закладі заставляють брату участь в різних концертах, і інших урочистих подіях, якщо відмовитись то погрожують зняттям стипендії, ми їм ніби зобовязані завжди у всьому брати участь, якщо не хочете краще зразу не проявляйте себе!

,

Це є найкращий учбовий заклад у Львові, який надихає вчитися, здобувати хороші знання. Вчителі є хорошими.Я провчилась тут 3 роки мені нежалко що я тут вчусь, і даремно потратила свій час. Рекомендую всім йти сюди навчатися. Степендія тут не 275грн а 600+ є премії за успішність у навчані. Шановні майбутні студенти, ідіть і вчіться сюди ви непожалієте. Тут є хороші професіє.

,

Нічого тут не навчишся, викладачі на контрольних вимагають те чого взагалі не вчили. Відмазуються тим що ми мали самі це знайти і опрацювати, оцінки ставлять навмання. Якщо отримав дві три оцінки, решта за семінари, самостійні роботи доставлять такі ж оцінки, навіть не питаються чи підходить тобі така оцінка чи ні...

,

Це дійсно жах! Мало того, що знань нових не отримуєш, так і ще деградуєш з такими вчителями.

,

це жах... звичайна бурса... 275 степендії))) вчителі оцінки на вмання ставлять!!! жах... не йдіть сюди... не псуйте своїх знань і життя....!

,

Супер!!!

,

Це найкращий навчальний заклад у м.Львові!!! Я вдячна своїм вчителям за отримані знання, які допомагають мені в роботі. Є звичайно вчителі, які не вчать а мучать, але всі інші просто супер. Всім рекомендую!!!

,

Училище не дуже

,

закінчила 3 місяці назад )))дуже сподобалось))дуже хороші викладачі))

,

Навчання в цьому навчальному закладі бажає кращого , вчителі вимагають тільки хабарі , знання ніякі ,після цього училища враження жахливі..........

,

Училище відстій! Вчителі прикидаються хорошими, корупція захлива!....

,

дуже добре навчають...і викладачі хороші!) дуже вдячна МВПУЗ))))) найкращий)

,

Закончила в 1978г. - хорошая путевка в жизнь... Спасибо!!!

,

Есть только пару нормальных преподавателей, остальные отстой!


Залишити відгук

Усі коледжі у Львові, а також ЗВО (вузи) у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, тренінги у Львові, робота у Львові