Курси
Nature tutor group

Математика, підготовка до ЗНО, ДПА


  • 150 грн  -5%

Відкрито набір в міні-групи для підготовки до ЗНО/ДПА-2022 з математики!

Об'єм курсу: повний курс підготовки до ЗНО/ДПА (144 години = 72 заняття, 2 рази на тиждень по 2 години)

Особливості курсу: чітко розроблена, відшліфована і неодноразово перевірена методика для успішного складання ЗНО/ДПА з математики. Важливим аспектом є постійне повторення матеріалу і доведення до автоматизму основних прийомів розв'язання завдань і використання формул. Це креативний курс, наповнений цікавими математичними фокусами та раціональними прийомами розрахунків для економії дорогоцінного часу на ЗНО.

Ми гнучкі та сучасні, тому в період складної епідеміологічної ситуації переходимо в онлайн без втрати якості навчання, адже вже маємо для цього безцінний досвід, відпрацьовані методики та високі результати!

Розклад. Є можливість вибрати зручний графік занять:

  • 2 р./тижд. по буднях (16.00-18.00 или 18.00-20.00)
  • 1 будній (вечір) + 1 вихідний
  • Vip-група «для своїх» - тільки Ви і Ваші друзі!

Формат занять: міні-групи (3-4 учні)

Структура курсу: послідовність досліджуваних розділів відповідає Програмі підготовки до ЗНО з математики УЦОЯО, теоретичний матеріал подається невеликими блоками, кожен з яких супроводжується завданнями у форматі ЗНО для закріплення матеріалу, методика направлена ​​на тренування уваги і відточування навичок розв'язання типових завдань.

Бонуси, знижки

  • Співбесіда і пробний тест (вступний тест в форматі ЗНО для визначення стартового рівня) - безкоштовно
  • При записи на 2 курсу -5% на вартість двох курсів;
  • При сплаті відразу за семестр навчання (4 міс.) -10% на весь семестр;
  • Приведи друга і отримаєте кожен по 10% знижки на навчання!

Викладач: Крицька Олена Вадимівна (досвід підготовки до ЗНО з 2014 р, магістр математики, механіко-математичний факультет КНУ ім. Тараса Шевченка)

посилання на цей курс: http://nature-tutors.com.ua/full-course-math.html 

наш веб-сайт: https://nature-tutors.com.ua

ми на ФБ: https://www.facebook.com/groups/1692869364266065

наш Instagram: https://www.instagram.com/zno_nature_tutor_group/

Ласкаво просимо!

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити
Антон,25.07.2019, 09:27
Тут гарні вчителі, але, на мою думку, без праці та наполегливості ви далеко не дійдете. Працюйте та бажайте отримати знання, які вам передають і тоді все буде добре.
Валерия,20.07.2017, 17:39
Довольно приятная личность, знающая свое дело Доходчиво и четко обьясняет материал, давая дополнительные знания по мере своих возможностей Занятия проходят легко, материал усваивается в два счета Ученику уделяется 100% внимания в отличие от той же школы, где учитель не может уделать столько внимания ребенку Моей целью было подтянуть свои нулевые знания в математике хотя бы на средний уровень в итоге я прлучила высокий уровень знаний дпа по математике (12 баллов из 12) показало всю полезность наших занятий Я полностью удовлетворена работой репетитора
Анастасия,19.07.2017, 11:30
Готовилась к ЗНО. Оставалось меньше, чем пол года, была в панике. Друзья посоветовали хорошего педагога. Была приятно удивлена! За короткое время прошли очень много, а главное качественно! Что, следовательно, и окупилось на самом экзамене очень достойно) В школе учителя часто бываю не выдержанными. Елена Вадимовна ни разу не повысила голос, объясняла все очень доступно и логично, так что было понятно с первого раза) В общем, если хотите хорошо и качественно подготовится, настоятельно рекомендую!
Анастасия,19.07.2017, 11:26
Готовилась к ЗНО. Оставалось меньше чем пол года. Была в панике, друзья порекомендовали хорошего педагога. Была приятно удивлена. За короткое время прошли очень много, а главное качественно! Что, следовательно, окупилось на самом экзамене очень достойно) В школе учителя чатсо бывают не выдержаннами . Елена Вадимовна ни разу не повысила голос, объясняла все очень доступно и грамотно. В общем, если хотите подготовится на высокий бал, настоятельно рекомендую!
Дарина,17.07.2017, 21:31
Здравствуйте! Я сотрудничала с Еленой Крицкой весь 10 класс . Она помогала мне в изучении алгебры и геометрии , результат годовые -11, 11. Лена хороший педагог, рассказывает все лаконично, четко,быстро и понятно. Советую Елену Крицкую всем кто хочет высоких результатов по математике . Большое спасибо Лене за помощь в достижении высоких результатов !

Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві