BIG BEN, академія мов

Англійська мова, підготовка до ЗНО • 299 грн за заняття

Про курс

Дніпро

Правий берег

Лівий берег

  Онлайн 

  Академія мов BIG BEN - один із лідерів у навчанні англійської та німецької та польських мов у Дніпрі та Україні.

  Курс підготовки до ЗНО розроблено спеціально для випускників шкіл і Слухачів, які бажають здобути вищу освіту у ВНЗ і розраховано на:

  • 18 місяців, 2 заняття на тиждень (понад 240 годин) з рівня Elementary;
  • 9 місяців, 2 заняття на тиждень (понад 120 годин) з рівня Pre-Intermediate;
  • Експрес-курс (6 місяців), 3 заняття на тиждень (понад 90 годин) тільки з рівня Pre-Intermediate.

  Курс передбачає ознайомлення зі структурою та форматом тесту ЗНО, вивчення та практикування всіх типів завдань екзамену, міцну теоретичну та практичну роботу на уроці та самостійно, а також завершальне тестування кожного слухача.

  Курс включає підготовку за такими модулями:

  Граматика. Основою навчання є принцип попереднього усного освоєння мовних зразків через комунікативні завдання, після чого йде аналіз та подальше використання цього матеріалу у мовній практиці.

  Лексика. Список тем і завдань складено згідно з програмою ЗНО та Європейським стандартом В1.

  Письмо. Навички володіння листуванням: діловий лист, щоденне листування, записка, повідомлення, листування електронною поштою, запрошення, подяка, скарга тощо.

  Читання. Навички роботи з академічними та технічними текстами середньої складності, а також зі статтями в популярних і науково-популярних англомовних виданнях. Навичка практичного застосування різних стратегій для ефективного читання: Швидкий огляд (Skimming), перегляд (Scanning), читання для деталей, контекстуальне читання.

  Розвиток навичок роботи з завданнями різних типів: встановлення відповідності, вибір однієї правильної відповіді, заповнення пропусків у тексті та розгорнута відповідь.

  Усне мовлення. Розвиваємо навички використання мови залежно від певної галузі знань.

  У Академії мов BIG BEN у Слухачів є багато додаткових можливостей бути "у мові" - носії мови, додаткові матеріали, консультації, літні розмовні курси.

  Перед початком занять Вам потрібно пройти безоплатне тестування в будь-якому з наших офісів або пройти онлайн тест. Після цього ми оперативно зв'яжемося з Вами та узгодимо зручний графік. Записатися на тестування можна на нашому сайті на будь-якій сторінці Академії мов BIG BEN.

  Англійська мова, підготовка до ЗНО. Вік Слухачів 10 - 11 клас - 2 рази на тиждень по 60 хв + безоплатні консультації. Заняття в групах. Є можливість індивідуальних занять.

  Якщо ви бажаєте впевнено та спокійно скласти ЗНО з англійської мови на максимальну кількість балів, то BIG BEN Academy - ваш вибір!

  Категорії курсів

  Залишити коментар
  Будь ласка, введіть ваше ім’я
  Будь ласка, введіть коментар.
  1000 символів

  Будь ласка, введіть email
  або Відмінити
  Миріна Олена,10.09.2021, 16:14
  0989689237 .Перезвоните

  Залишити коментар

  Дивіться також усі курси в Дніпрі, ЗВО/ВНЗ в Дніпрі, коледжі в Дніпрі, репетиторів в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, роботу в Дніпрі.