Курси
EnglisHouse, офлайн і онлайн школа англійської мови

Англійська мова з Native Speaker, онлайн


 • 325 грн 

Привіт! Ми школа англійської мови EnglisHouse!

 • тисячі задоволених студентів
 • сертифіковані викладачі
 • ефективні методики навчання згідно міжнародній системі CEFR
 • можливість навчатися офлайн і онлайн
 • сотні додаткових розмовних клубів та спецкурсів
 • доступ до тренувальної онлайн платформі 24/7

Курси англійської мови з Native Speaker:

У школі школі розроблені методики з урахуванням індивідуального рівня кожного клієнта. За результатами Безкоштовне вступне заняття методист вибере програму навчання з Носієм мови, яка підходить саме Вам. Це може бути граматичний або розмовний курс від рівня Starter (A0) до Advanced (C1).

Навчання в нашій школі це:

 • комунікативний підхід в навчанні
 • можливість вибрати комфортний графік занять (вранці, вдень або ввечері), після роботи / школи або на вихідних
 • перше заняття безкоштовно - випробуйте нашу методику навчання
 • можливість вибрати інтенсивність занять в залежності від цілей (підняти рівень, підготовка до міжнародних іспитів)
 • використання різних програм і онлайн ресурсів для продуктивного навчання
 • підтримка і уважний підхід до кожного студента

Чекаємо вас на безкоштовному пробному уроці, де ви зможете випробувати наш формат занять з використанням інтерактивних матеріалів і онлайн платформи.

Хто такий Native Speaker (носій мови)?
Носієм мови прийнято називати людину, яка належить до певної мовної спільності. Він засвоїв мову в ранньому дитинстві, володіє інтуїтивним, природним знанням мови, здатний до швидкої спонтанної мови, комунікативно компетентний, сприймає себе як члена мовної спільноти і каже без яскраво вираженого іноземного акценту.

З якого рівня варто починати відвідувати заняття з носієм?
Методика нашого клубу дозволяє почати заняття з носієм навіть з рівня Starter! При цьому важливо паралельне відвідування занять з викладачем EnglisHouse і з носієм. На заняттях з російськомовним викладачем Ви вивчаєте основи граматики і напрацьовуєте лексичну базу, а відвідуючи заняття з носієм Ви вчитеся застосовувати отримані знання в спілкуванні, тренуючи свої розмовні навички та долаючи мовний бар'єр. Щоб навчитися плавати - треба плавати. Щоб навчитися говорити по-англійськи - потрібно говорити по-англійськи!

Який вид занять більш ефективний: груповий або індивідуальний?
Тут, як то кажуть, кожному своє. І той і інший варіант мають ряд характеристик, за якими Ви можете підібрати максимально ефективний спосіб навчання особисто для Вас. Заняття в групі проходять більш динамічно. Так само у Вас є можливість поспілкуватися не лише з викладачем, але і з іншими учнями в групі. Матеріал можна опрацьовувати в парах, групах, командах. Індивідуальні заняття більше підійдуть тим, хто віддає перевагу розмірений темп занять. У Вас є можливість більше поспілкуватися з викладачем, глибше пропрацювати моменти, які викликають у Вас труднощі і задати всі Ваші питання.

Чи будемо ми приділяти час граматиці на заняттях з носієм мови?
Заняття з носієм, перш за все, націлені на розвиток розмовної навички. Однак граматичні конструкції, які Ви розглядаєте на заняттях з викладачем EnglisHouse, будуть активно використовуватися в мові. Носій може нагадати Вам саму конструкцію, але докладно розповідати про її функції і випадках використання - не є його завданням. Ви, адже прийшли до нього говорити, а не розбирати незліченні вправи.

З якого віку варто приступати до занять з носієм?
Наш клуб надає можливість займатися з носієм навіть найменшим клієнтам. Розроблена унікальна програма під назвою "English Time". Це тригодинне заняття, яке складається з декількох частин, спрямованих на різні напрямки розвитку малюків (докладніше див блок дошкільнят). Заняття з носієм для діток проходять в ігровій формі і повністю англійською мовою.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Дніпрі, а також ЗВО (вузи) в Дніпрі, коледжі в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі