EnglisHouse, школа англійської мови

Англійська мова з native speaker • 405 грн за заняття

Про курс

Привіт! Ми школа англійської мови EnglisHouse — англійська мова для українців по всьому світу!

 • тисячі задоволених студентів
 • сертифіковані викладачі
 • ефективні методики навчання згідно міжнародній системі CEFR
 • можливість навчатися офлайн і онлайн
 • сотні додаткових розмовних клубів та спецкурсів
 • доступ до тренувальної онлайн платформі 24/7

Курси англійської мови з Native Speaker:

У школі школі розроблені методики з урахуванням індивідуального рівня кожного клієнта. За результатами Безкоштовне вступне заняття методист вибере програму навчання з Носієм мови, яка підходить саме Вам. Це може бути граматичний або розмовний курс від рівня Starter (A0) до Advanced (C1).

Навчання в нашій школі це:

 • комунікативний підхід в навчанні
 • можливість вибрати комфортний графік занять (вранці, вдень або ввечері), після роботи / школи або на вихідних
 • перше заняття безкоштовно - випробуйте нашу методику навчання
 • можливість вибрати інтенсивність занять в залежності від цілей (підняти рівень, підготовка до міжнародних іспитів)
 • використання різних програм і онлайн ресурсів для продуктивного навчання
 • підтримка і уважний підхід до кожного студента

Чекаємо вас на безкоштовному пробному уроці, де ви зможете випробувати наш формат занять з використанням інтерактивних матеріалів і онлайн платформи.

Хто такий Native Speaker (носій мови)?

Носієм мови прийнято називати людину, яка належить до певної мовної спільності. Він засвоїв мову в ранньому дитинстві, володіє інтуїтивним, природним знанням мови, здатний до швидкої спонтанної мови, комунікативно компетентний, сприймає себе як члена мовної спільноти і каже без яскраво вираженого іноземного акценту.

З якого рівня варто починати відвідувати заняття з носієм?

Методика нашого клубу дозволяє почати заняття з носієм навіть з рівня Starter! При цьому важливо паралельне відвідування занять з викладачем EnglisHouse і з носієм. На заняттях з російськомовним викладачем Ви вивчаєте основи граматики і напрацьовуєте лексичну базу, а відвідуючи заняття з носієм Ви вчитеся застосовувати отримані знання в спілкуванні, тренуючи свої розмовні навички та долаючи мовний бар'єр. Щоб навчитися плавати - треба плавати. Щоб навчитися говорити по-англійськи - потрібно говорити по-англійськи!

Який вид занять більш ефективний: груповий або індивідуальний?

Тут, як то кажуть, кожному своє. І той і інший варіант мають ряд характеристик, за якими Ви можете підібрати максимально ефективний спосіб навчання особисто для Вас. Заняття в групі проходять більш динамічно. Так само у Вас є можливість поспілкуватися не лише з викладачем, але і з іншими учнями в групі. Матеріал можна опрацьовувати в парах, групах, командах. Індивідуальні заняття більше підійдуть тим, хто віддає перевагу розмірений темп занять. У Вас є можливість більше поспілкуватися з викладачем, глибше пропрацювати моменти, які викликають у Вас труднощі і задати всі Ваші питання.

Чи будемо ми приділяти час граматиці на заняттях з носієм мови?

Заняття з носієм, перш за все, націлені на розвиток розмовної навички. Однак граматичні конструкції, які Ви розглядаєте на заняттях з викладачем EnglisHouse, будуть активно використовуватися в мові. Носій може нагадати Вам саму конструкцію, але докладно розповідати про її функції і випадках використання - не є його завданням. Ви, адже прийшли до нього говорити, а не розбирати незліченні вправи.

З якого віку варто приступати до занять з носієм?
Наш клуб надає можливість займатися з носієм навіть найменшим клієнтам. Розроблена унікальна програма під назвою "English Time". Це тригодинне заняття, яке складається з декількох частин, спрямованих на різні напрямки розвитку малюків (докладніше див блок дошкільнят). Заняття з носієм для діток проходять в ігровій формі і повністю англійською мовою.

Категорії курсів

Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити
Льоша,12.06.2024, 10:48
Цікаві заняття з носієм мови, спочатку було складно, але потім дуже сподобалось. Це перший експірієнс спілкування з людиною з іншої країни, дуже відрізняються якісь погляди навіть на звичайні речі. Раджу всім, адеж такі заняття дуже розширують кругозір
Соня,09.05.2024, 11:47
Рекомендую школу
Alina,03.04.2024, 16:48
I recommend this school for lessons with a native speaker. Great and friendly teacher 🌸🇺🇸
Марина,09.11.2023, 09:54
Дуже гарна школа! Дякую за можливість практики з носієм англійської мови)
Олексій,30.10.2023, 17:57
У цій школі був перший мій досвід спілкування з носіями мови, боявся, що буде складно знайти конект з людиною, яка не розуміє звичної для тебе мови. Але все було краще в мільйон разів, дуже комунікабельний та розуміючий викладач!
Ліза,06.10.2023, 16:26
Два місяці займаюсь з носієм мови і це найкращий варіант для вдосконалення вимови та розуміння мови. Вже відчуваю себе більш впевненою та не боюсь спілкуватись англійською.
Олег,19.06.2023, 10:33
Заняття подобаються та відчуваю результат від розмовної практики. Рекомендую!
Анастасія,10.05.2023, 22:29
Кожного заняття викладачі максимально підготовленні, багато інтерактивних завдань на спікінг!
Саша,19.04.2023, 12:02
Носії мови з дуже гарною вимовою! Рекомендую!
Катерина,17.04.2023, 11:06
Чудові викладачі!
Сергій,06.04.2023, 11:33
Дуже гарна вимова у носіїв мови цієї школи. Методист проводить постійні зворотній зв'язки щодо навчання. Самі уроки структуровані та цікаві!
Марія,30.03.2023, 10:58
Гарно школа з структурованим підходом до навчання! Рекомендую!
Галина,21.03.2023, 19:36
Хотіла більше спікінгу, тому пішла на цей курс. Якихось побажань не має, мені все подобається!)
Сергій,17.03.2023, 17:48
Дуже гарний акцент та вимова у носіїв. Заняття проходять дуже приємно та подружньому. Однозначно, що буду рекомендувати!
Олег,13.02.2023, 17:58
Якщо вам потрібно підтримати свої спікінг скіли, то вам точно сюди! Багато розмовної практики, розбору відео/аудію матеріалів.
Євген,24.01.2023, 13:58
Швидко зв'язалися. Адекватні ціни. Підбирають розклад індивідуально. Все влаштовує, раджу.
Катерина,09.01.2023, 11:08
Вирішили більш більше уваги приділити своєму спікінгу, тому окрім індивідуальних занять записалася на заняття з носієм мови. Дуже переживала, чи зайдуть мені заняття саме з таким викладачем, але все з першого уроку було чудово! Рекомендую!

Залишити коментар

Дивіться також усі курси в Дніпрі, ЗВО/ВНЗ в Дніпрі, коледжі в Дніпрі, репетиторів в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, роботу в Дніпрі.