Курси
Inhouser

Англійська мова, групова


  • 1800 грн 

Заняття проходять 2 рази на тиждень по 90 хвилин. Тривалість курса 6 місяців. Навчальні матеріали входять у вартість навчання.

Відкрито набір до груп:

А1 - для початківців. Хочите вивчити английську з нуля? Вивчали английську в школі, але запам'яталося лише "My name is..."? Ця група як раз для Вас! Ми навчимо Вас розповідати про себе, свої інтереси та вподобання. Ви отримаєте базові знання на найпоширеніші теми і подружитеся з английською!

Час проведення занять: вівторок-четвер 18:30

А2 - для тих, хто продовжує вивчати англійську. Ви пройшли базовий рівень, але розумієте, що в сучасному світі без англійської нікуди? Запрошуємо Вас до групи Pre-intermediate, де Ви продовжите поповнювати свої знання і вже з легкістю зможете спілкуватися з іноземцями.

Час проведення занять: понеділок-середа 18:30

В1 - средній рівень. Ви досягли екватора в англійській мові і хочите удосконалити свої навички? Група Intermediate дозволить Вам не лише покращити свої знання, але і знайти однодумців, поспілкуватися на цікаві теми!

Час проведення занять: вівторок-п'ятниця 18:30

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Харкові, а також ЗВО (вузи) в Харкові, коледжі в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові