Курси

SEO-оптимизация


  • 8000 грн 

Навчальний рік 2018 починається 24 жовтня. Академія інтернет-маркетінгу WebPromoExperts запрошує пройти офлайн-курс «SEO-оптимізація: просування сайтів в пошукових системах». Зручний формат навчання, тільки актуальна інформація від спікерів-практиків, корисні бонуси, зворотний зв'язок і дипломи, які підтверджують проходження курсу. Заняття розроблені так, щоб кожен студент отримав знання, практичний досвід і почав реальну роботу над своїм проектом вже під час навчання.

Тематика курсу

За період навчання студентиWebPromoExperts ознайомляться із загальною інформацією про SEO і поступово освоять конкретні інструменти аналізу і оптимізації сайту для його успішного просування в пошукових системах:

  • структура SEO-просування (завдання, результати, технічні питання, оцінка поточної ситуації та інструменти вирішення проблем);
  • робота з семантикою (пошукові запити, логічна структура сайту, семантичне ядро);
  • оптимізація сайту: технічний аспект (ранжування сайтів, індексація сторінок, визначення технічних помилок, робота пошукових роботів);
  • оптимізація контенту (робота з текстом, його унікальністю, ключовими словами, тегами, складання технічного завдання для написання контенту, оптимізація зображень, робота з посиланнями);
  • формування контент-стратегії (вивчення інтересів користувачів, створення і тестування контенту, аналіз ефективності стратегії, комерційний контент і мотивація);

зовнішня оптимізація сайту (все про посилальної масі);
лінкбілдінг, аналіз конкурентів.
Освоївши і застосувавши на практиці ці знання, студенти Академії зможуть досягати головних бізнес-цілей - перетворювати сайт у магніт для клієнтів і збільшувати продажі товарів (послуг).

Детально з темами і питаннями, які будуть розглядатися на кожному занятті, можна ознайомитися на сайті: webpromoexperts.com.ua.

Для всіх і кожного

Пропонований курс розроблений так, що підійде і для початківців, і для професіоналів. Експерти і практики інтернет-маркетингу поділяться власним досвідом просування сайтів. Актуальна інформація буде цікава і корисна власникам бізнесу, керівникам підприємств, адміністраторам сайтів, замовникам послуг SEO-оптимізації, SEO-фахівцям, маркетологам, рекламістам.

Формат занять

Навчання буде проходити протягом місяця по вівторках і четвергах. Кожне заняття розраховане на дві з половиною години - з 18:30 до 21:00. За цей час студенти встигнуть прослухати тематичну інформацію, застосувати на практиці отримані знання та поспілкуватися зі спікерами в форматі «питання-відповідь». Також заплановані брейки.

За місяць кожен навчається повинен буде виконати п'ять домашніх завдань і в кінці курсу захистити свій проект. За результатами виконаної роботи студенти отримають відповідні сертифікати.

Групи кконтролюють адміністратори, які вирішують організаційні питання. Також за групами закріплені куратори, з ними підтримується постійний зв'язок, в тому числі і онлайн, в дні, коли заняття не проводяться.

Під час навчання WebPromoExperts надає своїм студентам безкоштовний доступ до SEO-сервісів.

Що в підсумку

Результатом навчання стане теоретична і практична підготовленість студентів комплексно і грамотно просувати сайт в пошукових системах. Кожен навчається проведе SEO-аудит свого інтернет-ресурсу і отримає готову стратегію, продуману і підготовлену для конкретного сайту. Експерти WebPromoExperts навчать правильно налаштовувати сайти під оптимізацію, грамотно планувати бюджет, аналізувати роботу конкурентів, щоб обходити їх по ключових позиціях.

Після проходження курсу у студентів залишаться чек-листи, конспекти і відеоуроки від викладачів. Крім того, навчання в Академії інтернет-маркетингу # 1 в Україні - це можливість завести знайомство з передовими фахівцями ринку.

Дізнатися більше інформації про курс по SEO-оптимізації сайтів, отримати зворотній зв'язок з організаторами та зареєструватися можна за посиланням: https://webpromoexperts.com.ua/courses/kursi-seo-optimizacii/.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві