Курси
IT-univer, ІТ-клуб для школярів

Створення сайтів, 6-11 клас


  • 890 грн 

Обсяг курсу: (32 заняття - програмування, 1 заняття - 90/195 хв)
Час проведення: групові заняття за розкладом, індивідуальні заняття за домовленістю

WEB Creator | 6-7 клас

На цьому курсі ми навчимося створювати з нуля сайти на конструкторі Wix. Ознайомимося з можливостями створення макета сайту за допомогою технології Drag and Drop. Навчимося наповнювати його коректним контентному, створювати з елементів-блоків красиві сайти з відео, анімацією, ефектами та іншими дизайнерськими рішеннями. Вивчимо основні поняття, що використовуються при створенні сайту: композиція, типографіка, айдентіка, теорія квітів, презентація проекту та багато іншого.

Web Development | 8-11 клас

У цьому курсі ми приміряємо на себе професію Frontend розробника. Для цього основними знаннями є знання HTML5, CSS3 і JavaScript. Нам не потрібні додаткові знання і навички, все необхідне для першого занурення в професію ми освоїмо разом. Першим нашим проектом стане створення власного онлайн - резюме розробника. Також ми розглянемо технологію адаптивного веб-дизайну за допомогою фреймворка Bootstrap, який значно полегшить створення та розробку сучасних інтерфейсів. Освоївши всі ці технології, в кінці року ми зможемо створити свій власний унікальний веб-сайт, доповнивши і розширивши своє резюме розробника.

Web Programming | 8-11 клас

У цьому курсі ми приміряємо на себе роль сучасного фулстек розробника (FullStackDeveloper). Спочатку зануримося в найнеобхідніші знання з веб-розробки. На наступному етапі приділимо увагу поглибленому вивченню визнаного лідера веб - розробки - Javascript, і пов'язаним з ним бібліотекам (Jquery, Ajax). Познайомимося з фреймворком AngularJS для швидкого створення надійних односторінкових додатків і з NoSQL - базою даних MongoDB. Для відвідування даного курсу необхідно володіти основами програмування: базові знання html, css або python.

WEB Design | 8-11 клас

На цьому курсі ми зможемо створити свій сайт з нуля - продумати і реалізувати дизайн сторінок, зробити їх інтерактивними і динамічними. Дізнаємося, що таке User Interface і як зробити сайт зручним для користувача. За допомогою HTML, CSS пожвавимо сучасні дизайн-макети веб-сторінок, зроблені самостійно.

* Курс WEB Design включає в себе верстку і дизайн сайту. Тривалість - 195 хвилин. Вартість - 1550 грн.

Завжди раді відповісти на Ваші питання по пошті [відкрити контакти]office@ituniver.com  або за телефонами, вказаними в інформації про компанію.

Подробиці на сайті: http://ituniver.com/


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Харкові, а також ЗВО (вузи) в Харкові, коледжі в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові