Курси
Eadric, цент іноземних мов

Українська мова


 • 150 грн 

 • Eadric, цент іноземних мов Business
 • Дошкільники, молодша школа, середня школа, студенти, дорослі, пенсіонери
 • Миколаїв · вул. Потьомкінська 112; вул. Озерна, 15-в; просп. Миру, 17
 • Едіта Геннадіївна
 • (095) 678-94-67
  (063) 922-12-74
  (096) 101-05-42
  (0512) 59-10-58
 • eadric.mk@gmail.com

http://www.eadric.mk.ua

Наші курси української мови підходять як для українців, так і для іноземних слухачів. Вони дозволяють вивчити українську мову за досить короткий термін. Мета вивчення української мови бувають різними: вступ до навчальних закладів, підготовка до мовних іспитів, проходження практики на підприємствах за кордоном, кар'єрний ріст.

З нами Ви зможете швидко опанувати основами, в тому числі удосконалити вже наявні знання української мови. Наші фахівці підберуть для Вас найбільш підходящий курс з урахуванням побажань і рівня знання мови.

Крім того, у нас Ви можете пройти курси для дітей та підлітків. Мама може вивчати мову разом з дитиною. Таке навчання має безліч переваг, серед яких: можливість самостійно визначати інтенсивність занять, частоту і тривалість. Також є можливість коригування програми курсів. Ви можете займатися разом з дитиною або провести час з користю для себе. Залежно від віку дитини, навчання не просто знайомить з новими словами, а й залучає до мелодиці мови.
Так само ми пропонуємо пройти бізнес-курси української мови, призначені для тих, чия робота передбачає спілкування із зарубіжними партнерами. Мета цього курсу - розвиток і вдосконалення навичок ділової розмовної мови, подолання мовного бар'єру. Важливе місце в програмі курсу займає граматика української мови.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Миколаєві, а також ЗВО (вузи) в Миколаєві, коледжі в Миколаєві, репетитори в Миколаєві, робота в Миколаєві