Курси
Cisco, мережна академія

Фізичний рівень OSI


  • 300 грн  -5%

Кожні курси Cisco Житомир складаються з лекцій, навчальних онлайн-матеріалів і практики. Ми пропонуємо кожному нашому студенту вивчити захоплюючих тем, пов'язані з фізичним рівнем OSI.

Ви можете навчитися в Києві або будь-якому іншому місті України віддалено.

Основна мета

Наша Академія Cisco в Житомирі рада вітать кожного учня. У нас можна вивчати матеріали незалежно від віку та наявних навичок. Головне — мати бажання вчитися, розвиватися і здобувати нові знання в різних областях. Навчання нових інженерів мереж дозволяє нам заповнити професіоналами велику нішу.

Програма курсу

Особливе навчання Cisco Житомир дозволяє дуже швидко отримати необхідні для роботи навички. Всього за вісім місяців можна повністю вивчитися на мережевого інженера. У деяких випадках наші студенти знаходять роботу вже через чотири місяці навчання.

Ми пропонуємо розглянути на найближчих курсах наступні теми:

  • що таке фізичний рівень;
  • які є способи передачі біт;
  • що таке фізичні середовища;
  • як розрізнити амплітуду і фазу;
  • як відстежити швидкість передачі даних.

Вони допоможуть заглибитися в поняття фізичного рівня OSI і наблизитися до вивчення нової професії. Щоб стати професіоналом в обраній галузі, досить тільки почати розвиватися і рухатися в правильному напрямку.

Додаткова інформація

Наші курси підвищення кваліфікації Житомир підходять для кожного. Записатися на них можна за допомогою заповнення простої форми. Але слід поспішити, оскільки кількість місць в групах обмежена.

Як з нами зв'язатися

Ви можете зайти на наш офіційний сайт або відвідати сторінку на будь-якому з наступних порталів:

Щоб записатися на наш курс, достатньо заповнити невелику форму на нашому сайті або замовити зворотний дзвінок по телефону. Ми завжди відкриті для комунікації і пропозицій!

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві