Курси

Шугарінг, база з нуля


  • 3000 грн 

На кого розрахований курс

Курс розрахований на новачків в сфері епіляції, які хочуть отримати знання за 1 курс і вже почати працювати.

Мета заходу

З майстри з 0 навчити на 100% готового майстра епіляції до роботи.

Переваги курсу

  • Після курсу Ви на 100% готовий майстер
  • Відпрацюєте до 15 зон на 5-9 моделях
  • Групи до 2-х осіб
  • Викладач майстер-технолог з досвідом більше 6 років
  • Навчимо пошуку клієнтів і надання якісних послуг
  • По закінченню курсу Ви отримаєте міжнародний сертифікат

Дізнайтеся більше про курс на нашому сайті

https://sugarbaby.od.ua/

Програма курсу

Теорія - близько 3 годин за 2 дні

Ми розберемо все про будову шкіри і її реакціях, про саму процедуру шугаринга, його відмінності від інших видів епіляції, показань і протипоказань для клієнтів, поговоримо про пастах і складах. Дізнаємося все про волосі і його фазах росту. Що можна, а що не можна робити клієнту до і після депіляції. Чітко з'ясуємо протокол проведення процедури, чек лист для роботи майстра, правила стерилізації інструментів. І навіть торкнемося складну і глобальну тему врослого волосся.

Весь інший час це тільки практика

Багато практики! (5-9 моделей, близько 15 зон) (гомілка, стегно, глибоке бікіні, пахви, руки, вусики, живіт / поперек / сідниці) - для мене, як для майстра, який свого часу теж проходив базове навчання, дуже важливо розібрати з Вами максимальну кількість зон, які користуються популярністю у клієнтів. Щоб після навчання Ви чітко знали, як працювати на зоні глибокого бікіні, вусиків або, наприклад, рук і не впадали в паніку, а спокійно згадали все, чого навчилися на базі.

1. Постановка руки, позиція тіла майстри, постава і естетика руху

Мені часто кажуть: «у вас до вечора, напевно, рука відвалюється!» НІ! скажу я Вам, у мене нічого не болить навіть після 12 годин роботи нон-стоп! Від того, як правильно Ви стоїте, в якій позиції знаходиться Ваша кисть, лікоть, плече, спина, ноги - залежить не тільки правильне виконання техніки роботи, але і Ваше здоров'я! Я навчу Вас працювати безболісно, ​​правильно і красиво!

2. Мануальна техніка, бандажная і Шпательна

Спочатку шугарінг асоціюється з руками, тобто з мануальної технікою, яку потрібно виконувати правильно. Але для певних зон набагато зручніше і доцільніше включити в роботу шпатель або бандаж, чому я Вас і навчу.

3. Протоколи проведення процедури

Шугарінг це не завдав-зірвав, це цілий ланцюжок покрокових рухів, кожне з яких виконує певну функцію і завдання. І нехтуючи хоч одним з них, майстер може нашкодити клієнту. Наше завдання працювати правильно і грамотно!

4. Техніки змішування паст і їх підбір під кожного клієнта

Здавалося б, так що там змішувати, намазюкать і погнали, але не так все просто! Кожна щільність втручається в іншу окремим
конкретним способом і ні як інакше. Для кожного волоса підбирається певна щільність, і не якась інша і я навчу Вас, як це робити правильно!

5. Робота м'якими підігрітими пастами

Я проводжу навчання виключно на підігрітих пастах і у моїх учнів є величезна фора перед іншими. Навчитися працювати твердим щільним шматком завжди простіше, але ось потім перевчитися працювати м'якому, дуже складно. Ми відразу ставимо перед собою високу планку! як
то кажуть «Важко в навчанні, легко в бою!»

6. Вихід з залипнув

Найстрашніше для будь-якого майстра - це залипнув. Відразу ж починаєш панікувати і не розумієш, що робити далі. Я навчу Вас, як правильно виходити з таких складних ситуацій з холодною головою!

7. Робота з клієнтом

Що таке клієнтська база, як з нею працювати, де взагалі шукати цих клієнтів, як з ними правильно розмовляти і вести себе? - на всі ці питання Ви отримаєте відповідь, адже це одне з найголовніших умінь грамотного майстра і запорука великого потоку клієнтів.

8. Алгоритми просування початківця майстра

Це найчастіше питання - що мені робити далі, куди йти, як просуватися. І я вважаю вкрай давати учневі на базовому рівні ці знання! По закінченню курсу, з дипломом на руках, у тебе буде чітке розуміння того, що і як робити далі без страху і паніки.

9. Допомога у формуванні стартового набору

Ми разом з Вами підберемо все, що Вам необхідно для початку роботи від рукавичок до пасти. У Вашій голові після навчання повинна бути тільки одна думка «Швидше б почати роботу», а думкам про те, де що купити, де шукати, де замовити ми не дамо жодного шансу.

Документ про закінчення

Міжнародний сертифікат

Тривалість

18-20 годин

Дата і час проведення

04.04.20 - 05.04.20, початок о 11:00 (всього 2 місця)
11.04.20 - 12.04.20, початок о 11:00 (всього 2 місця)
18.04.20 - 19.04.20, початок о 11:00 (всього 2 місця)
25.04.20 - 26.04.20, початок о 11:00 (всього 2 місця)

Запишіться на курс на нашому сайті або за телефоном

https://sugarbaby.od.ua/

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Одесі, а також ЗВО (вузи) в Одесі, коледжі в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі