Курси
Cisco, мережна академія

Linux LPI про системний час


  • 300 грн  -5%

Якщо ви хочете почати вивчати курси Linux Дніпро, які допоможуть вам стати кваліфікованим системним адміністратором, ти ми раді вам допомогти ще й з працевлаштуванням. Ми настільки впевнені в якості своєї авторської системи викладання, що гарантуємо працевлаштування кожному випускнику. А ще у нас ви можете навчитися в Києві або будь-якому іншому місті України віддалено!

Основна мета

Оскільки Академія Cisco на платформі SEDICOMM University в Дніпрі є дистанційне навчальний заклад, їй не доводиться витрачати величезні кошти на утримання величезних лекційних залів і аудиторій. А тому вартість нашого навчання набагато менше, ніж у ВНЗ. Також ми не вимагаємо від студентів займатися по кілька годин. Для прослуховування лекцій, практичної роботи і додаткових завдань досить виділяти лише півтори години в день.

Програма курсу

Нові курси адміністрування Linux Дніпро допоможуть вам з іншої точки зору поглянути на таку елементарну річ, як виставлення правильної дати і часу в системі. Ви знали, що час у системі може відрізнятися від апаратного? А що при рассинхронизации часу з реальним займають збої в роботі численних компонентів системи? А зможете виявити всі неполадки і настройки часу і дати в Linux? Якщо вам важко відповісти на ці питання, то ми раді вітати вас на курсі.

Ви зможете дізнатися:

  • чим відрізняється системний час від апаратного;
  • як подивитися потрібний час;
  • як налаштувати системний час;
  • особливості налаштування апаратного часу;
  • що таке Network Time Protocol;
  • навіщо налаштовувати NTPD.

А хочете стати дійсно компетентним системним адміністратором? А заробляти дійсно великі гроші, незалежно від країни проживання? Все це не красива казка: це робота в найперспективнішою і розвивається сучасності, робота в сфері інформаційних технологій.

Додаткова інформація

Якщо ви не визначилися, наскільки професії системного адміністратора дійсно цікава і потрібна, то спробуйте пройти підготовчий курс Linux Дніпро, що дає відповіді на питання новачків. Він же покаже вам, чому саме доведеться займатися в компанії після проходження навчання.

Як з нами зв'язатися

Ви можете зайти на наш офіційний сайт або відвідати сторінку на будь-якому з наступних порталів:

Щоб записатися на наш курс, достатньо заповнити невелику форму на нашому сайті або замовити зворотний дзвінок по телефону. Ми завжди відкриті для комунікації і пропозицій!


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві