Курси

Англійська мова для дітей 2-14 років


  • 1500 грн  -5%

Тривалість будь-якого курсу - 10 місяців, з вересня до червня включно.

It’s a Baby Dragon - яскравий курс весело та цікаво знайомить маленьких дітей з живою англійською мовою. Діти віком від 2-х до 3-х років вчаться розмовляти англійською легко та невимушено. Так само, як і рідною мовою!

Курс Fun with Flupe - діти 3-5 років, поринувши у пригоди в фантастичній Книзі Рим, вивчають понад 650 слів та виразів, правильну вимову і порядок слів у різних типах речень.

More Fun with Flupe - цей захоплюючий курс є продовженням Fun with Flupe. Рятуючи фей, чарівників і драконів, яких зустрічають герої на своєму шляху, студенти поглиблюють свої знання з англійської мови через пісні, історії, мультфільми та різноманітні активності на уроках.

Alphaboat - всі на борт! Вперед до пригод з Alphaboat і друзями. В цьому надзвичайному курсі діти вивчають 1200 англійських слів та виразів, правильну вимову, а також основи читання, письма та розмовної англійської мови.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Дніпрі, а також ЗВО (вузи) в Дніпрі, коледжі в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі