Курси
Інновації, навчальний центр

ПК з нуля


  • 1000 грн  -5%

Комп'ютерні курси з нуля

Одне з найпоширеніших вимог до будь-якого сучасного фахівця - впевнене знання персонального комп'ютера. Досвід роботи з ПК дуже важливий для прискорення і підвищення ефективності роботи, комунікації з клієнтами, партнерами і для особистих контактів, а також для пошуку інформації.

Наш навчальний центр надає курс «ПК з нуля» для тих, хто вирішив освоїти основні функції комп'ютера для роботи або в особистих цілях.

Наші досвідчені викладачі з увагою ставляться до особливостей вивчення принципів роботи ПК і знаходять до кожного клієнта індивідуальний підхід. Вони навчають найважливішим навичкам - розуміння операційної системи Windows, її навігації і можливостей, роботи з пакетом програм MS Office, комунікації через Інтернет і соціальні мережі, створення електронної пошти та ведення листування в електронному вигляді.

Коли ви пройдете курси, ви отримаєте можливість користуватися ПК не тільки для особистих цілей, а й для роботи в офісі, на підприємстві і в інших місцях. Крім того, зможете вести електронну документацію, швидко знаходити потрібну інформацію, працювати з нею, відправляти її іншим користувачам.

Комп'ютер відкриває цілий ряд можливостей, а головне - основу для кар'єрного зростання.

Строк навчання:

Група: 10 занять по 2 години.
Індивідуально: 8 занять по 2 години

Для ознайомлення детальної інформації натисніть тут

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Херсоні, а також ЗВО (вузи) в Херсоні, коледжі в Херсоні, репетитори в Херсоні, робота в Херсоні