Курси
Cisco, мережна академія

Cisco DevOps/DevNet Associate: Мережеві протоколи


  • 300 грн  -5%

Оновлені DevOps / DevNet інженер курси Дніпропетровськ допоможуть вам всебічно вивчити особливості мережевих протоколів, їх різновиди та основні параметри. Ви зможете не тільки отримати теоретичні знання, а й здобути практичні навички. Важливо відзначити, що всі практики выдбуваються у онлайн-режимі. І в цілому ви можете навчитися в Києві або будь-якому іншому місті України віддалено.

Основна мета

Професія інженер DevOps / DevNet курси Дніпропетровськ допомагає вам суттєво розширити свої кар'єрні можливості. Оскільки зараз фахівці з програмованих мереж і систем отримують чималі гроші. Ба більше, ви зможете влаштуватися на роботу до престижної компанії зі світовим ім'ям. Адже зараз на ринку праці спостерігається нестача таких фахівців.

Програма курсу

Мережеві протоколи це одна з найбільш важливих складових мережевих технологій. Адже саме з їхньою допомогою реалізовані всі основні функції мережі. Зокрема, можливість підключатися до різних систем і сайтів. До того ж, саме протоколи забезпечують безпеку користувачів. Тому кожному фахівцю, який хоче проявити себе у галузі програмованих мереж і систем, потрібно як мінімум вивчити основні мережеві протоколи. На сьогоднішній день їх налічується близько 150 штук.

Проте, найпоширенішими мережними протоколами є:

  • HTTP;
  • IP;
  • SSH;
  • FTP;
  • POP3;
  • MAC.

Варто зазначити, що кожен з мережевих протоколів має свої особливості. Наприклад, у HTTPS вищий рівень безпеки в порівнянні з HTTP. А ось протокол IP має відразу чотири різновиди, які істотно відрізняються один від одного не тільки в області безпеки. Але фахівцям з програмованих мереж і систем важливо розуміти принципи роботи протоколів і знати, як саме з їхньою допомогою можна оптимізувати роботу мережі.

Якщо ж ви хочете більше дізнатися про те, як працюють різні протоколи, то пропонуємо записатися на DevOps / DevNet курси безкоштовно Дніпропетровськ. На заняттях досвідчений інструктор дасть вам найактуальніші теоретичні знання, а також допоможе отримати практичні навички, які обов'язково вам вже безпосередньо під час роботи.

Додаткова інформація

Якщо ви не впевнені в тому, що програмовані мережі і системи - це саме та область, де ви можете проявити свої таланти, то Академія Cisco на платформі SEDICOMM University в Дніпропетровську буде рада допомогти вам підшукати майбутню професію. У нас ви можете вивчити системне адміністрування, Linux, мережеві технології, кібербезпека і багато іншого.

Як з нами зв'язатися

Ви можете зайти на наш офіційний сайт або відвідати сторінку на будь-якому з наступних ресурсів:

Щоб записатися на наш курс, достатньо заповнити невелику форму на нашому сайті або замовити зворотний дзвінок по телефону. Ми завжди відкриті для комунікації і пропозицій!


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві