Подробная информация о компании

Центр іноземних мов „EVEREST“ — відносно молода, проте сучасна та амбітна компанія на українському ринку, що працює та розвивається у двох напрямках, що взаємно доповнюють один одного: переклади та курси іноземних мов.

Що стосується нашої школи, то ми навчаємо іноземним мовам всіх, незалежно від віку та здібностей! Рецепт успішного вивчення іноземних мов нашими учнями: висока мотивація, кваліфікований викладацько-методичний колектив, чітка структурованість уроків та системний підхід до викладу матеріалу, сучасне матеріально-технічне забезпечення та закоханість в мови!

Курсы
Категории курса: языковые - английский язык.
Возраст аудитории: студенты, взрослые, пенсионеры.
от 147 грн
Оценка посетителей
(по 1 комментарию)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете компанию и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Рекомендую цю школу для вивчення іноземної мови всім бажаючим. Син навчався тут протягом 5 років, на уроки ходив завжди з великим бажанням і зацікавленістю. Під час карантину школа зменшила платню за он-лайн навчання на 50%, що було приємним сюрпризом в цей нелегкий для бізнесу час. Викладачі викладають матеріал доступно, зрозуміло і цікаво, формат навчання не втомлює, а стимулює до підвищення мовного рівня. Це реально європейський рівень надання мовних послуг, тому тільки позитивні відгуки.

Партнеры сайта
Школа web-дизайна
Школа web-дизайна
Все партнеры | Стать партнером

Все курсы в Дрогобыче, а также вузы в Дрогобыче, колледжи и техникумы в Дрогобыче, репетиторы в Дрогобыче, работа в Дрогобыче

Обратная связь