Курси

ІТ Академія від stfalcon.com


ІТ Академія від Stfalcon.com це курси підготовки ІТ-спеціалістів з таких напрямів:

 • Програмування Front End,
 • Python, Angular,
 • Тестування ПЗ,
 • Дизайн UX/UI,
 • IT Project Management,
 • Sales Management,
 • Контекстна реклама Ads,
 • SMM в Instagram і Facebook,
 • IT English,
 • HR Management та індивідуальні заняття з програмування Scratch і Minecraft для дітей.

З онлайн-курсів є напрям "Тестування ПЗ", SMM в Instagram і Facebook та курси програмування для дітей.

Безкоштовне пробне заняття.

Ви можете відвідати заняття будь-якого курсу, побачити аудиторії, познайомитися із викладачем і навчальним процесом.

 • Знижка 10%. Ви отримуєте знижку 10% при оплаті всього терміну навчання
 • Знижка 15%. Ви отримуєте знижку 15% при навчанні на другому і наступних курсах

Сертифікат. По закінченню курсів ми видаємо сетифікат, що засвідчує проходження навчання в ІТ Академії.

ІТ Академія від Stfalcon.com якісне навчання та перспектива реалізувати себе в сфері інформаційних технологій. Розпочніть Ваш шлях до успішної кар’єри вже сьогодні!


Курси1

 • 3000 грн 
 • Професійні, підвищення кваліфікації - Інтернет-маркетинг, SEO, SMM
 • Студенти, дорослі

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Останні 4 роки була баристою та адміністратором кав'ярні. Але з часом зрозуміла, що це не те, що я хотіла. Побачила інфо про курси SMM і відчула, це воно! В ІТ Академії я отримала доступну інформацію, привітність викладачів. Після курсу я була дуже змотивована, вже під час навчання отримувала пропозиції співпраці і навіть знайшла роботу!

,

Дочка заканчивает курс "Программирование Scratch" - результатами довольны мы обе) Она научилась продумывать алгоритмы и их реализовывать, на данный момент хорошо ориентируется в Scratch, и особенно ценно, что она может что-то попробовать сделать просто так, для себя, потому что ей интересно. Очень нравится Полине преподаватель, она всегда ждет занятия и обязательно после занятия показывает что было сделано. В наших общих планах и второй курс Scratch и Minecraft) Спасибо за умение увлечь и научить)

,

На курс проектного менеджменту пішла, тому що був саме карантин і більше вільного часу. Про навчання залишилось позитивне враження. Було багато прикладів з життя, цікаві кейси. Більше розуміння підходів до різних людей. Я б додала ще більше домашніх завдань, знову ж таки через карантин, бо я сиділа весь час вдома))

,

Я спочатку вчив тестування сам, та вирішив закріпити знання на професійних курсах "Тестування ПЗ" в ІТ Академії, де викладач надав необхідні знання і завжди допомогав в будь-яких питаннях. На середині курсу відкрилась вакансія на позицію Junior QA. Співбесіда проходила затишно, ніби я спілкуюсь з друзями. Тепер я працюю в компанії Stfalcon з проєктами web та mobile. Далі хочу розвиватись в автоматизованому QA і спробувати game dev. Моя порада — завжди вірте в себе і йдіть до своєї цілі, бо все можливо!

,

Працюю Frontend-розробником. Завершував курс Angular для здобуття нових знань, розширення скілів. Враження залишились чудові: викладач Роман класно пояснював навчальний матеріал. Теми розбирались не лише в теоретичному форматі, але й із закріпленням на реальному проєкті, тож можна було побачити всі можливості та переваги Angular для розробки веб-додатків. Навчання дало корисні знання та познайомило з цікавими людьми, спеціалістами різних напрямків IT.

,

Навчався на курсі "Project Management", мені як сейлу було цікаво дізнатися, як організована робота PM в компаніях з іншою специфікою проєктів. Тепер мені став зрозумілий весь процес роботи над проєктом від А до Я. Вже використовую набуте в роботі з клієнтами, кожен новий проєкт дає все більше різноманітного досвіду.

,

Закінчив курс Python від ІТ Академії, враження тільки позитивні: досвідчений викладач, вдало підібрана програма курсу яка зачіпає різні напрямки застосування Python. В результаті є досить непогані знання по Python а також по роботі з бібліотеками та базами даних. Дуже дякую за курс!

,

Син Сашко, 7.5 років навчається Скретчу! Дитина в захваті, займається з задоволенням цілу годину. Викладач все пояснює доступно! В сина з першого зайняття почало виходити робити задумане! Будемо й далі займатися ?? дякуємо вам за вашу працю♥️

,

Дитина в захваті після занять, дуже важко закрити ноут через годинку, малому хочеться продовжити робити гру і вдосконалювати її (тому чекає з нетерпінням кожне заняття). Море щастя в очах, коли показує, що вийшло. Викладач на гарній українській мові пояснює, чому так відбувається. Ми задоволені курсом програмування для дітей. Рекомендую!

,

Дуууже круті викладачі, які навіть в позаурочний час завжди підкажуть та допоможуть. Матеріал завжди актуальний та доречний. Не жалкую, що записався на курси саме до цих майстрів своєї справ

,

Проходила обучение на курсе HR management. Курс информативен, разбит на темы и охватывает практически весь процесс работы с персоналом, от поиска и подбора, до построения успешной команды. Преподаватель делится множеством кейсов из профессиональной жизни. Всё проходило в непринужденной обстановке, с юмором и уважением к каждому участнику группы. Все знания систематизировала и буду применять в работе. Спасибо:)

,

Рекомендую курс UI/UX який ось ось закінчується. Заняття дуже інформативні, цікаві, легкі в сприйнятті, матеріал був поданий дуже доступно і пояснювався доти, доки всі не зрозуміли :) Взагалі, атмосфера курсів дуже кльова, цікаві домашки, і класний викладач!

,

Нещодавно закінчила курс Тестування ПЗ і хочу подякувати Академії та Володимиру за гарну організацію та дружню атмосферу ;)Шкода було , що курси так швидко закінчилися))

,

Закінчила курси SMM в Instagram Facebook. Академія навіть перевершила мої сподівання. Тепер не пропускаю івентів, які вони влаштовують. Це завжди інформативно, свіжо, актуально та емоційно. It Академія - місце де тебе не лише навчать, а й змотивують на подальший розвиток, зрозуміють і допоможуть. Рекомендую всім.

,

Курс HR managment пролетів з неймовірною швидкістю, в голові лише вау! а так можна було?! Загалом крутий інформативний курс, суперовий лектор. Рекомендую всім!

,

Завершила найкращі курси, які лише можуть бути! Курс "SMM в Instagram і Facebook". Серйозно прокачала свої skills! Щодо самих курсів, то змістовно, інформативно, цікаво та захоплююче. Справді навчатися було в задоволення, домашні виконувати з особливим азартом. А невимушена атмосфера та професійність викладачів надихали на нові звершення! Вкрай вдячна за корисні і практичні кейси! Ви - найкращі!

,

Абсолютно задоволений рівнем викладання! Круті викладачі та відмінний підбір матеріалів. Радію, що кожен з викладачів надав практичні поради щодо мого кейсу.

,

Проходила курс «СММ інстаграм та фейсбук» і просто в захваті від викладачів, подачі інформації!!! Дуже цікава для мене на сьогодні тема смм. Саме зараз я дізналася, що такі курси є в Хмельницькому!! Що не може не радувати!! І виявились вони ну дуже цікавими та пізнавальними!!! Тепер бачу помилки на сторінках інстаграм в інших і аж хочеться виправити очевидне)) і всім раджу відвідати ці курси з смм!!! Це як потрапити за куліси інстаграм та фейсбук, пізнати їхню кухню)) дякую класним викладачам за нові знання!!!

,

За освітою я фінансист. За станом здоров‘я була змушена змінити роботу та шукала, чим зможу займатись у майбутньому. Я цікавилася SMM ще до курсів. Пішла вчитися, щоб отримати правильні базові знання. Курси дали поштовх до розвитку і вивчення нової для мене, але дуже цікавої сфери. На даний момент працюю над чотирма проектами)

,

Мені хотілось підняти свій скіл у front-end та js, пробував сам, дивився відео по react. Але мені потрібно було структурувати всю цю інформацію, тому вирішив піти на курс react js. Викладання і організація курсів на дуже хорошому рівні. Навіть прислали повідомлення про нагадуванням початку заняття)) Викладач крутий! Дуже багато ділився власним досвідом. Зараз працюю в Web-Mosaica. Із задоволенням пройшов би ще раз навчання, бо отримав купу знань.

,

Я випускник ІТ Академії. А ще, я щасливий працівник однієї з місцевих ІТ компаній. Будучи військовим, контракт якого от-от закінчувався, я обирав сферу, в якій хочу розвиватись. Зацікавив напрям Front End. Пробував вчитися самостійно. В принципі, все виходило, але хотілося, щоб хтось цю всю інформації розклав “по поличках”. Дізнавшись про курси і прочитавши відгуки випускників, вирішив йти. 4 місяці курсів пройшли на одному диханні. Був постійний зв’язок з викладачем, який забезпечив величезну підтримку протягом навчання! Інформація була структурована і зрозуміло подана. В голові всі знання нарешті розставили “по поличках”. Враження від курсу найпозитивніші.

,

Після цих курсів вже працюю тестером. Для людини з технічною освітою навчання буде нескладним. Робота набагато цікавіша )

,

Обучалась на курсе IT project management. Осталась очень довольна. Для меня курс, по сути, стал доргой в IT - до этого почти не имела представления об этой сфере. В группе были и как такие же новички, как я, и те, кто уже работал РМ-ами. Классные преподы, реальные спецы, хорошо организованный учебный процесс, интересные реальные кейсы, море вопросов - и ни один не остался без ответа, творческие домашки. Ну, и чт вам сказать - я работаю сейчас в IT-компании. Думаю, это говорит само за себя.

,

Працював програмістом. Писав під андроїд. Пішов на курс, аби впорядкувати свої знання. В мене залишились позитивні враження від навчання, отримав користь від занять

,

Спочатку опановував основи програмування сам, проходив онлайн-курси, потім для систематизації знань з програмування пройшов стаціонарні курси в іт академії. Тепер працюю Front-end розробником.

,

Я выбирала между фронт-эндом и тестированием. Оба направления меня привлекали, но с выбором решил случай — на работе планировали изменять сайт. В этот момент я точно решила, куда иду и зачем. На курсах дают настолько крепкие знания, насколько вы готовы прилагать усилия для их получения. Очные курсы хороши тем, что у вас идет прямой коннект с преподавателем, с которым мне повезло. Сейчас уже работаю по специальности тестировщиком и очень рада, что когда-то решилась на курсы

,

Я починаючий маркетолог, курсів для розвитку у м. Хмельницький не так багато. Тому, коли побачила курс від академії Контекстна реклама Adwords, невагаючись записалась. Зараз ми завершуємо навчання і хочеться подякувати всім за можливість так прокачати свої навички всього лише за 3 місяці, адже знання з гугл аналітики, едвордс, реклами в ютуб ( з нуля) - це величезний бонус для мого резюме та для розвитку себе як профі у сфері маркетингу. Ви круті) Рекомендую!!!!

,

Дуже класні курси!

,

Муж закончил курсы, все понравилось. Практикующие преподаватели, дают очень много практики, отвечают на все вопросы студентов. Так что часто задерживался с занятия, потому что обсуждали вопросы учащихся. Программу кстати тоже подбирают с учетом уровня студентов - нам сказали,что группа набралась сильная, так что материал давали более сложный. По окончании курсов выдали сертификат и предложили оставить резюме, как я понимаю, чтобы дальше рассматривать ребят как кандидатов на работу. У мужа работа уже есть, просто повышал уровень, так что резюме не оставляли, но после курсов добавилось много эйчаров на линкедин и среди одногрупников даже попались специалисты, которые приглашали к себе в компанию)) Впринципе, курсы это конечно не гарантия трудоустройства - главное знания, которые там можно получить. А уровень знаний на курсах что надо! Спасибо)


Залишити відгук

Усі курси в Хмельницькому, а також ЗВО (вузи) в Хмельницькому, коледжі в Хмельницькому, репетитори в Хмельницькому, робота в Хмельницькому