Курси

ITKidsЗалишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Всі говорять, що іт для дітей складне. Я завершив з 9 місяців курс створення сайтів, та почав вчити джава скрипт. Вже продав сайт рідному дяді для сто з он-лайн бронюванням та магазину продуктів на 276 товарів з доставкою з моделей передплати. Заробив майже 11 тис грн, а мені всього 14 років. Той хто каже що вчитись складно - хай спробує курси ІТ талентед кідс у Софіївський Борщагівці і сам перевірить. Вступати буду в КПІ ФІОТ. Мій вчитель з школи програмування водив мене в КПІ на екскурсію. Я познайомився з студентами на 1 курсі, що вже заробляють по 2700 доларів. І я так планую. Ще пішов на додаткову математику, щоб програмування легше було вчити.

,

Люблю ці курси понад усі! Хожу сюди із задоволенням! Буду програмістом!

,

Дети Дочь 16 лет и Сын 10 выучили по 2 курса в осень 2019 и весну 2020 удаленно и получили хорошие знания и сертификаты. Довольны преподавателями и просятся еще учится этой осенью. Уточнил у руководителя в офисе постоянно работает установка холодной плазмы и озонатор так, что спокойно отправлю учится в этом году детей. Познакомился с их партнерами, теперь выбрали вектор на учебу в выше заграницей в IT сфере.

,

Гарні курси для дітей. Мої біжать навпідстрибки сюди. Тепер самі ведуть блоги, сімейний бюджет, створюють колажі та картини у фотошопі, пишуть програми на пайтоні та додатки на мобільний, а пройшло тільки 1,5 роки навчання 2 рази в тиждень. Ми їздимо з грін хілз. Тепер багато дітей з нашого містечка відвідують ці курси і планують далі вчитися за кордоном на айті спеціальностях

,

Моя дочка 15 років навчалась на Літньому Таборі програмістів в ITKIDS. З її слів цей Табір був найкращий у її житті. А звикла вона до закордонних таборів і порівняти було з чим. Програмували, працювали цифровими художниками, створювали 3д ігри, проходили квести, займались йогою та вокалом, їли в найкращому сімейному ресторані. Викладачі професіонали, що працюють за своїми спеціальностями в ІТ і ще й викладають дітям реальні проекти. Здивувалась приємно, що викладає доктор наук, кандидати технічних наук. Ціна курсів доступна. Сама пройшла курс Графічного дизайну для дорослих і перейшла на роботу в рекламне агенство поруч з домом. Дякую education.ua за чудовий сайт, де легко можна знайти курси.

,

Я б реально ходив на всі курси, що тут є, бо цікаво і можна потроху заробляти знаннями. Роблю ретушування фото, нарізаю відео за невелику оплату знайомими друзям. Ще пишу сайти на замовлення. Завжди є копієчка і мамі можу дати, якщо треба на таксі там чи шо. Буду вчити 3Д, щоб мої моделі гарно продавались. Живу у Вишневому. Мені 13. Хочу вступати в КПІ.

,

Хороший офис, приятные люди. Сначала нужно пройти тест на логику и математику, после него собеседование и только потом, посоветуют групу по уровню. Ребенок 13 лет с первого занятия работает с удовольствием. В школе теперь по информатике 12 и еще обучает крутым штукам однокласников. Рада, что все рядом. Мы живем в Акварели-2, идти 3 минуты. Лайк. Рекоммендую!

,

Тут крутые курсы для детей. Сам учусь на программировании python. Домашку делаю в то же день и жду не дождусь следующего занятия каждую неделю. Часто смотрю дополнительную инфу на ютубе, чтобы побольше узнать про python, делаю на нем свою игру для моба


Залишити відгук

Усі курси в Вишневому, а також репетитори в Вишневому