Курси

Перша дитяча академія


  • Херсон · вул. Перекопська, 17-а
  • 1da.ks.ua
  • Кулачкова Ірина Василівна
  • (095) 325-22-29
  • 1dakherson@gmail.com

Перша дитяча академія в Херсоні - це найкращий дошкільний центр розвитку, дитячий садок в Україні. Ми працюємо за унікальною програмою «Життя в долонях», яка ідеально підготує вашу дитину до життя в XXI столітті.

Бути розумним, успішним, креативним, не боятися бути кращим, уміти бачити себе зі сторони, не здаватися в складних ситуаціях, знаходити правильні рішення – це далеко не повний перелік тих завдань, які належить вирішувати нашим дітям, коли вони стануть дорослими.

Академія Повного Дня – це особливий світ, в якому кожен день дитина відчуває себе розумною, сміливою і реалізованою! П'ять днів на тиждень він занурений в найцікавіші розвиваючі заняття, робить відкриття, проводить експерименти, харчується тільки здоровою і корисною їжею і багато займається спортом!


Курси1

  • Мовні - Англійська мова; Початковий розвиток - Початковий розвиток, творчість, Дошкільна освіта
  • Дошкільники, молодша школа

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Мы долго подбирали садик полного дня в Херсоне, и знакомые порекомендовали «Первую детскую академию». Отвели ребенка на пробное занятие. В первую очередь нам понравилась уютная и огороженная территория – видно, что следят за безопасностью детей. Приятное руководство. Нам подробно рассказали про распорядок дня, показали группы. Но самое главное, что тут углубленно изучают английский и уделяют много времени развитию детей. Теперь ребенок с удовольствием ходит в садик и с нетерпением ждет поступления в первый класс Академии. Здорово, что они запустили и школу – теперь за начальные классы можно быть спокойными.


Залишити відгук

Усі курси в Херсоні, а також ЗВО (вузи) в Херсоні, коледжі в Херсоні, репетитори в Херсоні, робота в Херсоні