Курси

Green Forest, школа англійської мови


 • Київ · вул. Басейна, 7-в
 • greenforest.com.ua
 • Аліна
 • (093) 170-27-36
  (044) 383-95-05
 • friends.greenforest@gmail.com

GREEN FOREST — частина найбільшої мережі шкіл англійської мови в Україні. 

 • 150 ВИКЛАДАЧІВ, які пройшли підготовку в Green Forest Teaching Centre by Nadia Diachuk;
 • Система «2 ВИКЛАДАЧІ», вперше запроваджена Green Forest;
 • 14000 студентів навчаємо щороку, в 14 ФIЛIЯХ в п'яти містах;
 • ВЛАСНА СТУДІЯ ВІДЕО ТА АУДІОЗАПИСУ для створення якісних матеріалів англійською;
 • КОМУНІКАТИВНА МЕТОДИКА на основі 9 найсучасніших підходів викладання англійської (CA, GDA, TBL, TTT, ESA, Suggestopedia, Dogme, GTM, ALA);
 • ВЛАСНИЙ ІНТЕРАКТИВНИЙ ПІДРУЧНИК Notes by Green Forest;
 • навчання на ГІБРИДНІЙ онлайн платформі;
 • зручний контроль за навчанням через додаток My Green Forest: домашні завдання, зміна графіку, успішність, новини, запис на додаткові заняття;
 • 650 безкоштовних додаткових АВТОРСЬКИХ СПЕЦКУРСІВ, тренінгів, вебінарів, занять по Skype для студентів школи кожного семестру;
 • Набір в групи рівнів від Elementary до Advanced 5 РАЗІВ НА РІК.

Які пропонуємо курси

1. Стандартний курс

 • Тривалість семестру 4 місяці
 • Ціна: 4950 грн.

2. Інтенсивний курс

 • Тривалість семестру 9 тижнів
 • Ціна: 4800 грн.

3. Інтенсив вихідного дня

 • Тривалість семестру 9 тижнів
 • Ціна: 4800 грн.

4. Стандартний курс+бізнес

 • Тривалість семестру 4 місяці
 • Ціна: 5400 грн.

Офіси по Київу

 • вул. Басейна, 7-В, (5 поверх)
 • вул. Басейна, 7-В, (4 поверх)
 • вул. Рогнідинська, 4а
 • вул. Хорива, 1-а
 • вул. Назарівська, 19
 • вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4, оф. 32 (8 поверх), ТОЦ «Комод»
 • вул. Гришка, 6а
 • вул. Льва Толстого 9-а, 3 пов.

Категорії курсів


Курси1

 • 5550 грн 
 • Мовні - Англійська мова
 • Середня школа, студенти, дорослі, пенсіонери

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Зря потреченные деньги и время. Единственна звездочка - только за преподавателя граматики Ольги в Киеве ул.Рогнединская- даже то,что казалось недостижимым- достиглось,разъяснилось и запомнилось. Задания давать для общения между одногруппниками, которые повторяют друг за другом ошибки и не могут без помощи преподавателя (пока тот выходит постоянно из аудитории) правильно! выразить мысль (за чем и пришли в эту школу) может любой проходящий мимо человек. Так проходили занятия по Communication. Попасть на спецкурс или speaking club за весь курс удалось только один раз и то не на свой уровень- хотя заявки на бронирование места периодически оставлялись, а места так и не нашлось. Обидно, досадно, но хорошо, что это далеко не единственная школа английского.

,

Не рекомендую эту школу, не очень восхищена, наоборот даже рада, что занятия закончились. Мне было скучно. Поверьте, общения с такими же как вы, не улучшит ваш английский если вы постоянно будете делать ошибки, а преподаватель не будет вас исправлять. Домашние тут не очень, а тест и проверку знаний вы пишите только в конце. Каждый день вы приходите и как в обычной школе двигаетесь по учебнику. А если он у вас в электронном доступе - это ваш notes by green forest, то вы столкнетесь с тем, что он будет постоянно зависать. Неплохие спец курсы, но на них интересно ходить не больше раза к каждому преподавателю, потом просто вам ничего не даст. А так все остальное - печально, не буду дальше продолжать обучение на следующем уровне, методика этой школы мне уже понятна. И только зря потраченное время.

,

Очень рад, что выбрал эту школу! О

,

Закінчила 3 рівні в цій школі. Завжди усім радила і вважала GreenForest найкращою школою в Києві та не тільки. Та в цьому році вона мене розчарувала. Я хотіла записатися на 6 останній рівень у відділ на Позняки, де відходила 3 попередніх рівні. Однак мені повідомили, що група не збирається. Спробувала записатися у інші відділи та на Палаці Спорту усі місця зайняті (там аж по 15 людей в реєстрі). І ось, нас 4 людей, які 100% будуть відвідувати всі заняття, вимушені шукати іншу школу. Сумно. Я розумію, що з точки зору школи ми не є в пріорітеті, оскільки закінчуємо навчання та не запишимось далі, але все ж. У мене питання, навіщо записувати у групи на Палаці Спорту стільки людей, якщо частині із них можна запропонувати перейти на Позняки та відкрити там нову групу? Курси орієнтуються на те, що з цих 15 людей половина відмовиться, але як на мене це не правильний вектор.

,

Никому не рекомендую эту школу. Во-первых, на занятиях сплошной детский сад: песенки поют, в кроссворды играют. Если хотите серьезного обучения, то вам не сюда. Во-вторых, на фейсбуке они скрыли мой отзыв, я свой отзыв вижу, а остальные пользователи нет. Явно без махинаций не обошлось. Ну и мой отзыв был об очень злостном нетив спикере алексе, который постоянно самоутверждался за счет студентов, был очень агрессивен и вел себя откровенно по-хамски. Не ведитесь на яркую рекламу и не подписывайте хитроумный договор, ибо если вам что либо не понравится, вы свои денежки уже не вернете

,

Закінчила в травні перший рівень, і ось записалась вже на другий рівень (літній інтенсив). Навчання цікаве і не сильно напряжне. Вже відчуваю прогрес і не збираюсь зупинятись. Дякую школі "Грін Форест" за хороших і вголовне, вимогливих, викладачів!

,

Школа володіє своє особливою магією.. Справа в тому, що закінчення навчального семестру сприймається вкрай важко.. Не хочеться розлучатися і покидати Грінфорест. Знаю, навіть, що старші групи часто роблять додаткові семестри, щоб ще на пів року лишитися разом ^_^ В чому ж справа? Ну це ліпше відчути, ніж пояснити.. Подобаються тут жваві і життєрадісні викладачі, які просто закохують в себе.. Професійне викладення матеріалу і багато інтерактиву. Ще би хотілося відмітити багато факультативних занять! Кулінарні зустрічі, просто чат чи спікінг - це все неймовірно корисно і привчає в житті не розгублюватися, коли потрібно використати знання англійської. Не подумайте, що вам тут вкладуть всі знання в голову, ні. Працювати треба вдома - робити домашку, вчити слова, додатково читати чи дивитися фільми. В ГФ просто подадуть матеріал якісно і доступно пояснять, якщо не розумієте.. Якщо вагаєтеся, то не я би радив Грін Форест без варіантів. Це і не дорого і супер якісно! Львів

,

Я англійську ніколи не вивчала. Пішла в цьому семестрі на перший рівень в ГФ. Навчання виявилось цікавим, викладачі - приємними і привітними, а заняття - веселими і ефективними. Дуже задоволена школою, буду навчатись і далі.

,

Учусь в Харьковском ГФ. И я очень довольна методиков преподавания ..Очень интересные и познавательные уроки , куча дополнительных спецкурсов..это просто нечто! Преподаватели такие классные. умные, веселые. Планирую пойти на летний интенсив, так как не представляю уже себя без английского с Грин форестом и моей группы, где нашла много новых друзей!!. Спасибо вам!

,

Дуже задоволена школою та якістю навчання в ГФ! Ходилла на інтенсивний курс, мені дуже допомогло. Вчителі та колектив дуже привітні та професійні, цікаво побудовані заняття - нема часу скучати. Правда, інтенсивний курс трохи важкий в моральному плані - багато годин навчання і тд, але зате результат на лице. Всім рекомендую!

,

Уже два семестра отходила в ГФ. Если честно, то я очень довольна. Эта школа превысила все мои ожидания. Преподаватели замечательные, интересные и всегда готовые помочь люди. В ГФ можно выучить не просто "учебник", но еще массу дополнительной интересной информации. Отдельный плюсик носителям языка, которые преподают раз в неделю разговорные занятия. Они рассказывают очень много увлекательного и про язык и про страну, в которой жили... Еще радует огромное количество спец. курсов. Я думаю, сможет найти спец. курс на свой вкус) К тому же, они совершенно бесплатны и возможность их посещения - не ограничено. Я рада, что нашла эту школу. Планирую продолжать заниматься тут и в следующем году.

,

Учусь в ГФ первый семестр, так вышло, что сначала по несколько занятий был у разных преподавателей, хотел сориентироваться в уровне и во времени занятий, методы обучения конечно зависят от индивидуальности и личности преподавателя, хоть и идет обучение по одной программе. Не у всех понравилось, зато в итоге "нашел" того, который мне подходит и занимаюсь с удовольствием! Школу выбрал по совету коллеги, с другими не сравнивал. Сразу понравилась атмосфера - располагает, дружелюбие администраторов, преподавателей, - помогает адаптироваться и учиться. Понравилось заниматься у Татьяны Гунько (но неверно выбрал уровень) и у Галины Беззубцевой. Галину мне рекомендовали ее бывшие ученики, я так же очень рекомендую! Заниматься у жизнерадостного, знающего и позитивного человека очень приятно и эффективно, думаю вся группа это может подтвердить :). Если группа небольшая, 6-8 чел, то заниматься комфортно, всем хватает времени и внимания. Школу рекомендую, найдите "своего" преподавателя.

,

Сейчас заканчиваю первый курс в ГФ. Когда записывалась, в английском немножко ориентировалась (базовые знания), но не разбиралась даже в самых элементарных временах, поэтому, после прохождения теста меня отправили на 1 уровень. По прошествии 4 месяцев мои знания значительно улучшились :) Преподаватели и администрация - молодые и очень приятные люди. Интересные занятия и веселые игры делает мою учебу в ГФ безумно интересной))) В сентябре планирую продолжить обучение на 2 уровне. Приходите и вы. Советую ;-)

,

Займаюсь з грінфорестовцями місяць: динамічно, пізнавально, активно і корисно. Справді, дивним способом, вони стимулюють вивчати нову лексику, розуміти граматику. Однозначно, я прогресую у вивченні іноземної! Щиро рекомендую!

,

Навчаюся у Грін Форесті уже 3-й семестр. Дуже подобається. Дружній, молодий, енергійний та компетентний колектив. Викладання якісне. Навчання проходить дуже цікаво та пізнавально. IMHO


Залишити відгук

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві