Курси

Академія майбутніх лідерів


  • Харків · вул. Академіка Павлова, 271
  • www.fleader.academy
  • Олена
  • (095) 326-52-96
  • info@fleader.academy

Освітній центр "Академія майбутніх лідерів" це позашкільний освітній простір для підлітків, що мотивує, надихає та сприяє до розвитку лідерських навичок. Це унікальний освітній проект для підлітків у місті Харків. Наш підхід базується на особистому зростанні підлітка. Освітня програма Future Leaders Program спирається на пристрасті, досвід та погляди наших викладачів, учасників навчання та батьків. Програма, це не колекція окремих дисциплін, а логічно-структурований шлях довжиною у два роки, що дозволяє крок за кроком розвивати особистість у дитині. Так на першому курсі Академії робиться акцент на вмінні працювати зі своїми ємоціями, а на другому на розвитку мислення. Навчання проводиться у змішаній формі. Це дозволяє поєднати найкращі досвіди обох практик та зробити навчання більш зручним.


Курси1

  • Позашкільна освіта - Бізнес-школа
  • Середня школа

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Я очень благодарна всем преподавателям и директору академии. За их профессионализм, достойную организацию обучения. А так же за интересность, активное участие, оперативность, внимательность, беспокойство, сопереживание, радость за пусть даже незначительные, но успехи академиков. Благодаря ВАМ академики имеют исключительную возможность качественно повышать свой уровень знаний и навыков, очень необходимый в жизни. Примите искренние пожелания Вам Всем успехов, дальнейшего развития и процветания!!! И конечно же огромное вам всем спасибо !!!


Залишити відгук

Усі курси в Харкові, а також ЗВО (вузи) в Харкові, коледжі в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові