Курси

New life
Про компанію

Загальна інформація

Англійська офлайн в Одесі та онлайн

Пропонуємо індивідуальні заняття з англійської мови для студентів різного віку та з різними цілями. Адаптуємо програму навчання під потреби студентів. Працюємо з різними видами навчання: за програмою, з підручником, або виключно розмовні заняття. Беремо до уваги скільки часу має студент та де він або вона має намір використовувати мову.

Гарантуємо цікаві ефективні заняття, на яких використовується комунікативний підхід (на сьогоднішній день найефективніший метод навчання іноземних мов дозволяє студентам швидко навчитися говорити мовою).

На уроках завжди присутнє використання великої кількості наочних матеріалів, що дозволяє уникнути перекладу українською мовою.

Спілкування відбувається англійською вже з перших уроків. 

Але найголовніша наша перевага – це індивідуальний підхід до студентів!

Українська мова для іноземців

Викладаємо розмовну українську для іноземців за учбовими матеріалами, розробленими у нашій школі. Тільки те, що потрібно у житті: мінімум граматики, максимум розмовної практики.


Курси

1
  • 400 грн
  • Мовні - Англійська мова
  • Дошкільники, молодша школа, середня школа, студенти, дорослі
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

I like attending courses because feel comfortable with my teacher)

,

Хочу оставить несколько слов о курсах. Направленность занятий действительно коммуникативная, чувствуется результат посещений, индивидуальный подход ко всем. Советую посетить хотя бы пробное занятие и вы поймете о чем я)

,

занятия проходят весело, в непринужденной обстановке. очень нравится!


Залишити відгук

Дивіться також усі курси в Одесі, ЗВО/ВНЗ в Одесі, коледжі в Одесі, репетиторів в Одесі, тренінги в Одесі, роботу в Одесі.